Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Βιβλια προτασεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Βιβλια προτασεις Empty Βιβλια προτασεις Τρι 17 Ιαν 2017, 23:38

Hawkins

Hawkins

 

απορω πως δεν υπαρχει θεμα για βιβλια αφου ειμαστε ολλοι νερντουλες εδω περα,αραξτε πλακα κανω αλλα οντως περιεργο που δεν υπαρχει θεμα 

αφορμη για να φτιαξω το τοπικ ηταν γιατι ηθελα να ρωτισω για 2 βιβλια που εχω σταμπαρι αλλα επειδη φοβαμαι μηπως τα παρω και δεν μου αρεσουν γιατι ειμαι λιγο δυσκολος να πω την αληθεια, πολλα τα εχω παρατηση στην μεση και οχι μονο βιβλια 

αιχμηρα αντικειμενα λεει? κραταω μια πυσινη σε αυτο το βιβλιο γιατι ενω ακουσα πολλα θετικα σχολια 8/10 ηταν απο γκομενες και τις γκομενες δεν πρεπει να της εμπιστευεσαι...και επειδη ειναι με βαμπιρια φοβαμαι μην ειναι κανα λοβ στορρυ 

επομενο βιβλιο ειναι αστυνομικο-μυστηριου-θριλερ
'σκεψου εναν αριθμο' και απο αυτο ακουσα πολλα θετικα σχολια και κυριως απο αντρες

επισης αγορασα το βιβλιο a dance with dragons και κλαιω τα μετρημενα λεφτα μου δεν αξιζε ειχα ακουσει διαφορα σχολια οτι ειναι καλο και οτι μετα απο καποιο σημειο η σειρα περνει διαφορετικμο δρομο απο τα βιβλια και σκεφτηκα να το παρω για αυτον τον λογο αλλα η πλοκη πανω κατω ιδια ειναι στις 200 σελιδες που διαβασα...+οτι με κουρασε πολυ ο μαρτιν με τις περιγραφες φαγητου και διαφορον αλλον αχριστον πληροφοριων που δεν θα θυμωσουν καν οταν πας στην επομενη σελιδα ελ

2Βιβλια προτασεις Empty Απ: Βιβλια προτασεις Τετ 18 Ιαν 2017, 00:36

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Εκτος απο βιβλια προγραμματισμου και τα στανταρ του σχολειου και του πανεπιστημιου δεν εχω διαβασει στην ζωη μου ουτε ενα βιβλιο για να περασει η ωρα... Α... εκτος απο τον μικρο πριγκηππα... ωραιο ηταν... το προτεινω...

http://www.onepiecegr.com/

3Βιβλια προτασεις Empty Απ: Βιβλια προτασεις Τετ 18 Ιαν 2017, 01:36

Aldark

Aldark

 

ισχύει πως και δεν είχαμε καν θέμα; μπράβο για την πρωτοβουλία!
Η ιστορία πάντως στο ντανς οφ ντράγκονς ειναι αλλη απο τα βιβλία :ρ
επίσης , διαβασε καραγατση , ;)

4Βιβλια προτασεις Empty Απ: Βιβλια προτασεις Τετ 18 Ιαν 2017, 14:24

Hawkins

Hawkins

 

Εννοείς της σειρας ετσι? Εγώ όσο είδα ηταν ιδιο πανω κατω... Η κεντρικη πλοκή πανω κάτω ιδια ειναι 

Επισης δεν μου αρέσουν οι Έλληνες συγγραφείς

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης