Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πιστεύετε ότι ο Supernova X Drake έχει σχέση με τον Lieutenant Drake του Ναυτικού από το G8 ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

The Strongest

The Strongest

 

Παιδιά θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρεται αν αυτοί οι δύο έχουν καμιά σχέση μεταξή τους , γιατί έχω προσέξει σε αυτούς ότι:

1) έχουν το ίδιο όνομα ( με εξέρεση το X ) και


2)ο X Drake ΗΤΑΝ Ναυτικός ενώ τώρα δεν είναι ενώ ο άλλος ακόμα είναι στο Ναυτικό.

(βέβαια υπάρχη περίπτοση να μην έχουν και καμία σχέση μεταξή τους).

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Δεν το πιστευω... ειναι το ενα και το αυτο

X Drake is a former Marine rear admiral [4] from North Blue, that has become a pirate and captain of the Drake Pirates.[5] He is one of eleven rookie pirates with bounties over 100,000,000 who have been referred to as "The Eleven Supernovas" on Sabaody Archipelago.

πηγη http://onepiece.wikia.com/wiki/X_Drake

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Όχι δεν έινια, δεν μοιάζουν καθόλου πάντως!!! :conf:


_________________
Πιστεύετε ότι ο Supernova X Drake έχει σχέση με τον Lieutenant Drake του Ναυτικού από το G8 ?? Untitled-1-7

Giorgos

Giorgos

 

εγω νομιζω ειναι το ιδιο ατομο

The Strongest

The Strongest

 

Giorgo αυτό αποκλίεται , αλλά ναι μάλλον δεν έχουν καμία σχέση μεταξή τους...

Giorgos

Giorgos

 

τι να πω...θα το κοιταξω :)

The Strongest

The Strongest

 

οκ gj! gj! gj! αν και νομίζω ότι δεν έχουν σχέση τελικά.

razor1911

razor1911

 


_________________
Πιστεύετε ότι ο Supernova X Drake έχει σχέση με τον Lieutenant Drake του Ναυτικού από το G8 ?? NMKp9JO

The Strongest

The Strongest

 

Ναι τώρα που το έψαξα δεν έχουν καμία σχέσει , απλός είδα ότι έχουν το ίδιο όνομα και λέω ΜΙΠΟΣ έχουν καμια συγγένια αλλά τελικά δεν έχουν (αλλά και ο Οντα τόσα ονόματα υπάρχουν ΣΧΕΔΟΝ το ίδιο βρήκε και τους έβαλε , αλλά να μου πεις Οντα είναι αυτός :xD: :xD: :xD: :xD: )

Giorgos

Giorgos

 

X Drake is a former Marine rear admiral.... αρα δεν ειναι ο ιδιος;; και το X να υποδηλωνει το πρωην marine....

The Strongest

The Strongest

 

goodjob² goodjob² goodjob² goodjob²

The Strongest

The Strongest

 

ή ένας Οντα ξέρει (το ίδιο είναι) :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Παιδια είναι απο filler, μπορεί να μην το θυμάται καν ο Όντα :xD: (λέμε τώρα :xD: )


_________________
Πιστεύετε ότι ο Supernova X Drake έχει σχέση με τον Lieutenant Drake του Ναυτικού από το G8 ?? Untitled-1-7

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εχει μπερδεψει τα μπουτια του με τα φιλλερ

The Strongest

The Strongest

 

τι να κάνει και αυτός ο καψερός τόσα επεισόδια έχεις βγάλει

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
αντε να βγαλει ακρη με τοσους χαρακτηρες.. George RR Martin κατεντησε

The Strongest

The Strongest

 

ακριβός + πόσους έχει να μας δείξει ακόμα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης