Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Sword Art Online

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 26 Ιαν 2015, 21:07

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
SAO: GTPK whistle


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Untitled-1-7

77Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 26 Ιαν 2015, 21:36

Elidor

Elidor

 

Avarga
H πρωτη σεζον ηταν ιδιαιτερα καλη αλλα επρεπε να το τραβηξει και αλλο στο πρωτο μισο. Το δευτερο μισο ηταν χλιαρο. Η δευτερη σεζον με τα οπλα για εμενα βαρετη μεχρι αηδιας και το δευτερο μισο της πολυ σαχλο. Με λιγα λογια 2 σεζον, σπασμενη σε 2 η καθε μια, 4 κομματια συνολο, μονο το 1ο κομματι αξιζε για εμενα.

78Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 26 Ιαν 2015, 23:40

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Θα συμφωνήσω! Αν κ δεν έχω δει τη δευτερη σεζον, και ούτε θέλω.. ouf
Μόνο το πρώτο 1/4 άξιζε κάπως... αλλά μόλις άρχισε το ρομάντζο ήταν ήδη gg, /ff.


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Untitled-1-7

79Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Τρι 27 Ιαν 2015, 04:04

Aldark

Aldark

 

ξεκινάς με το θεϊκό σενάριο και αντί να το αναπτύξεις σωστά , αντί να δείξεις τον χαρακτήρα να εξελίσεται , τον δείχνεις να πηδάει τους ορόφους σε μικρά time skips και στο τέλος τρως 3-4 επεισόδια με το να το βλέπει οικογενειάρχης. Φίλε , ήρθα για να δω shonen! Ήρθα να δω πως θα ήταν η ζωή αν παγιδευόμουν σε ένα RPG! Δώσε μου ρομάντζο αλλά μην το κάνεις ΜΟΝΟ ρομάντζο! Έβλεπα το μικρό σπίτι στο λιβάδι; OH SHIET.
Και μετά ξαφνικά , κάνει πάλι rush και περνάει η σειρά σε άλλο γκέημ , μπαίνει μέσα μία μικρή αδερφή με το σύνδρομο της ηλέκτρας της αιμομιξίας (watafuck) , η κεντρική ηρωίδα γίνεται η ορίχιμε στο κλουβί και σκάει και ένας άκρως hatable "κακός" .
Σε κάποια σημεία σου κράταγε το ενδιαφέρον ενεργό στο έπακρο βέβαια και το soundtrack + opening,ending ήταν μια χαρά. 
Δεν έχω δει όπως είπα τη 2η σήζον , την οποία θα δω μες στο καλοκαίρι από περιέργεια. Αλλά απόσο ξέρω γκρέμισε ακόμα και τη σχέση που μας έπριξε την προηγούμενη φορά (KIRITO X ASUNA)
SERIOUSLY?


/ragequit


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Maxres11

80Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Τρι 27 Ιαν 2015, 19:58

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
well said!! couldn't agree more!!! gj!


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Untitled-1-7

81Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 28 Ιαν 2015, 00:28

Santouryuu

Santouryuu

 

Εμενα με ξενερωσε που δεν ειχε πηδουλο


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

82Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 28 Ιαν 2015, 05:26

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είναι και αυτή μια άποψη.. heh look at that


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Untitled-1-7

83Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Παρ 30 Ιαν 2015, 12:27

Aldark

Aldark

 

GomuGomu no Luffy έγραψε:Εμενα με ξενερωσε που δεν ειχε πηδουλο
chapter 16.5 is your friend....


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Maxres11

84Sword Art Online  - Σελίδα 4 Empty Απ: Sword Art Online Πεμ 17 Σεπ 2015, 19:38

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

εχω δει και τις 2 σεαζον ή 4/4 αμα προτιματε ενω ολα βλεπωνται με ευχαριστηση το κακο με αυτη την σειρα ειναι οι μεγαλες προσδοκιες που δημιουργησε στην αρχη αν συνεχιζε σε αυτον το δρομο θα μιλαγαμε για αριστουργημα αλλα ακομα και τωρα η σειρα βλεπετε και συνεχεια να εβγαινε παλι θα το εβλεπα...αυτο με τα οπλα πανω κατω μια επαναληψη ειναι της σειρας οχι κατι ιδιαιτερο οχι και κατι ασχημο ομως


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 4 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης