Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Sword Art Online

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 14 Ιαν 2013, 20:06

soulis8

soulis8

 

Το συγκεκριμενο ανιμε αποτελειται απο 25 επεισοδια η κανω λαθος?


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 361780rg1otryr4p

52Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τρι 15 Ιαν 2013, 19:36

razor1911

razor1911

 

soulis8 έγραψε:Το συγκεκριμενο ανιμε αποτελειται απο 25 επεισοδια η κανω λαθος?
Απο 25 επεισοδια αποτελειται


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 NMKp9JO

53Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τρι 15 Ιαν 2013, 20:41

soulis8

soulis8

 

Υπαρχει περιπτωση να βγαλουν καινουργια, ή εχουν σταματησει? 25 μου φαίνονται λιγα γιατι εχω ακουσει καλα λογια για το ανιμε.


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 361780rg1otryr4p

54Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Κυρ 20 Ιαν 2013, 18:20

Santouryuu

Santouryuu

 

αυτα τα σπεσιαλς που βρηκα αξιζουν;
Edit: οκ, δεν αξιζουν

klein=sanji :P


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

55Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Παρ 01 Μαρ 2013, 16:48

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Το ξεκίνησα προχθές, πορώθηκα άσχημα και τώρα στο επ. 10-11 βαρέθηκα τη ζωή μου.. kill yourself Γιατί το γύρισαν σε ρομαντζοπαπαριές?? ellefson is an idiot


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Untitled-1-7

56Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:00

Santouryuu

Santouryuu

 

aldark, hawkins! :haha:


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

57Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:08

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Santouryuu έγραψε:aldark, hawkins! :haha:

?

58Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:10

Aldark

Aldark

 

χαχα οκ ειμαι νουμπας! :xD:

πολυ καλο το ανιμε παιδια, ειμαι στο 10ο επεισοδιο αυτη τη στιγμη και ολο και με κερδιζει! whistle


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Maxres11

59Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:11

Santouryuu

Santouryuu

 

Real Hawkins έγραψε:
Santouryuu έγραψε:aldark, hawkins! :haha:

?
Real Hawkins έγραψε:έχεις πωρωθεί με το sao
σε πιο ep είσαι?

Aldark έγραψε:απλα μαρεσει το οπενινγκ , δεν εχω πορωθει αν και λογω εξετασεων και επειδη εχει καποιο ενδιαφερον ειμαι ηδη στο 10...την αλλη βδομαδα θα τελειωσω λογικα
φτιαξε ενα θεμα ΣΑΟ αμα θες στο ανιμε σεξιον να μιλαμε εκει..αν δε βαριεμαι θα φτιαξω εγω :xD:


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

60Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:13

Santouryuu

Santouryuu

 

γινεται ρομπαντικουρα μετα, αλλα πολυ καλη. δεν σου ερχεται να ξερασεις! :Ρ


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

61Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:14

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
σε λίγο θα σε ξενερώσει

62Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:24

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ είμουν σε φάση FACEPALM!!! Ειδικά στο 2ο αρκ.
Άκυρο Σάντο... πως πήγε????? aww3 aww3


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Untitled-1-7

63Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 00:27

Santouryuu

Santouryuu

 

δεν εβγαλα νοημα.... μαλλον ψιλο χαλια :Ρ


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

64Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 11:16

Aldark

Aldark

 

ειδα χθες το 10 και το 11 και ημουν σε φαση wtf απο ξυλο εγινε το μικρο σπιτι στο λιβαδι;


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Maxres11

65Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Τετ 29 Μάης 2013, 16:00

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Aldark έγραψε:ειδα χθες το 10 και το 11 και ημουν σε φαση wtf απο ξυλο εγινε το μικρο σπιτι στο λιβαδι;

Αχαχαχαχ, κ εγώ έτσι ήμουν :xD: :xD:


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Untitled-1-7

66Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Πεμ 30 Μάης 2013, 21:33

Aldark

Aldark

 

λοιπον τι περιεργη περιπτωση το ανιμε αυτο! ενω το στορυλαην ειναι υποτιπωδες σχεδον και δεν υπαρχει καθολου ντηβελοπμεντ εκτος κιριτο και ασουνα , κι ενω κοντεψε να γινει μπλιτς (ΑΝΑΘΕΜΑ Η ΑΣΟΥΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΧΙ Η ΟΡΙΧΙΜΕ FFS) , στο 16 που ειμαι τωρα απλα με καθηλωνει κι αλλο !
αλλα λογω καποιων αρνητικων στοιχειων ακομα (δε θελω να κανω σποιλ) , μεχρι τωρα απο μενα ενα 7/10


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Maxres11

67Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Παρ 31 Μάης 2013, 06:05

Santouryuu

Santouryuu

 

ναι ρε συ, αφου στο ειπα... μην ακους τους αλλους δυο... απο ιδεα και πλοκη ειναι ειναι ετη φωτος μπροστα!


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

68Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Κυρ 02 Ιουν 2013, 22:21

Aldark

Aldark

 

οκ το τελειωσα πριν...ενταξει συμπαθητικο ανιμε , οχι το αριστουργημα που λεγανε ή που περιμενα , αλλα ενταξει δεν τα χεις ολα στη ζωη. Με εναν πολυ καλο πρωταγωνιστη και ενα καλο πλοτ , εχει ενα 7/10. Το καλυτερο σημειο του ανιμε βασικα ηταν το Soundtrack για μενα! gj! gj!

Στα μειον το οτι αρχικα δεν εξηγει πολλα πραγματα , οπως (χωρις να θελω να κανω σποιλερ) τι γινεται στον εξω κοσμο οσο αυτοι ειναι μεσα στην αρχη;;; Επισης καποιοι χαρακτηρες ειναι για σκοτωμα...ή προσορινα τουλαχιστον σπανε μπαλες :xD:


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Maxres11

69Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Παρ 03 Ιαν 2014, 16:44

maggie

maggie

 

omg kirito-kun, γιατί στο έκαναν αυτό? XDDDD

~Sword Art Online II~

Sword Art Online  - Σελίδα 3 Phantombullet


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

70Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Σαβ 04 Ιαν 2014, 01:55

Aldark

Aldark

 

πωπω μου πήρε 3λεπτο να καταλάβω ποιος είναι ο κιρίτο και ποια η ασούνα...
in other news συνεχίζεται...δεν τρελαίνομαι και πολύ , αλλά θα έχει ενδιαφέρον! Θα το δω βέβαια όταν παίξουν όλα τα επς


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Maxres11

71Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Σαβ 04 Ιαν 2014, 19:52

maggie

maggie

 

νομίζω δεν είναι η ασούνα αυτή. αλλά η μελαχροινή είναι σίγουρα ο kirito-kun XD


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

72Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 26 Ιαν 2015, 13:12

IKO

IKO

 

Παιδιά γνωρίζει κάποιος πότε θα έχουμε νέο επεισόδιο?


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 2i78u4k

73Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 26 Ιαν 2015, 16:20

Aldark

Aldark

 

εννοείς τρίτη σαιζόν; θα βγει άραγε; Δεν είδα ακόμα τη 2η , αλλά απ'όσο ξέρω το ψιλό κατέστρεψε...


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Maxres11

74Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 26 Ιαν 2015, 17:39

Elidor

Elidor

 

Avarga
E ειναι πολυ μελο η φαση.

75Sword Art Online  - Σελίδα 3 Empty Απ: Sword Art Online Δευ 26 Ιαν 2015, 20:45

Aldark

Aldark

 

SAO: πώς να πάρεις μία απίθανη ιδέα και μέσα σε 10 επεισόδια να την κάνεις θρύψαλα.


_________________
Sword Art Online  - Σελίδα 3 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης