Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Xrhstos D. Kol έγραψε:Εμενα το σημερινο επεισοδιο δεν μου αρεσε παντως. Μα να χανει ο λουφι ετσι? ελεος. Ουτε ο τροπος που τον νικησε μου αρεσε.
Πες τα ρε φιλε. Δεν μου αρεσε ουτε εμενα το επεισοδιο.. Ειναι δυνατον αυτος ο Γυφτος να ειναι τοσο δυνατος??? ΜΑΛΑΚΙΕΣ, και ειπαμε μια θεωρια για την συνεργασια Λιλι Λουφη, δεν χρειαζοταν να υλοποιηθει κιολας :haha: :haha: :haha:

Santouryuu

Santouryuu

 

το σχεδιο ηταν χαλια, το ζορο ειδικα τον κανανε σαν τον κωλο της μαϊμους, η ιστορια ηταν ακομα πιο χαλια.... ελπιζω να μην ειναι ιδιας ποιοτητας η ταινια γιατι θα ξενερωσει πολυ κοσμο.


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 30 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Giorgos

Giorgos

 

καλουτσικο το σημερινο....Παμε για Punk Hazard!! Αντε να δουμε τι παιζει....Και ελπιζω και γω επιτελους σε νεο οπενινγκ....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εσχος το επεισοδιο αλλα τι περιμενεις??????
ανιμειτορς τα καναν αυτα τα φιλλερ λογικο ειναι...

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Punk Hazard απο το νεο ετος!!


_________________
Δύσκολα τα πράματα...  ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 30 Monkeydluffy

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
πφφφ σιγα
τα εχω δει στο μανγκα ellefson is an idiot

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Χαλια και εγω το ειδα το επεισοδιο... Δεν ειναι δυνατον να μενει αναισθητος ο λουφυ τοσο ευκολα και καλα με ενα τεκκαι ... σιγα τν σουζο !



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lucky Roo στις Τετ 26 Δεκ 2012, 01:34, 1 φορά

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
προσεξατε οτι το jet gatling του λουφη ηταν πολυ αργο?

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

γαυ 2013 νο επισοδε :(((

Giorgos

Giorgos

 

καλη χρονια σε ολους!!Σχολιαζω μετα απο καιρο.... here and there Αυριο μπαινουμε στο νεο αρκ,για το οποιο εχουμε ακουσει πολυ καλα λογια...Για να δουμε....Περιμενω και νεο οπενινγκ επιτελους!!Νομιζω ειναι ωρα!! :mueh:

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Giorgos έγραψε:καλη χρονια σε ολους!!Σχολιαζω μετα απο καιρο.... here and there Αυριο μπαινουμε στο νεο αρκ,για το οποιο εχουμε ακουσει πολυ καλα λογια...Για να δουμε....Περιμενω και νεο οπενινγκ επιτελους!!Νομιζω ειναι ωρα!! :mueh:


Και εγω περιμενω το νεο opening στο οποιο θα δειξει σε εσας ενα μικρο preview (λογικα) των χαρακτηρων στο PH. Ελπιζω και σε καλο τραγουδι διοτι απο τα openings που εχω δει το 11ο, 13ο, 14ο και το τελευταιο μου αρεσαν οσον αφορα το τραγουδι που παιζει στο background.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ολα τα τραγουδια απο Opening OP ειναι γαματα. Αξιζει να τα ακουσεις ολα

Ναιιιι. Αυριο νεο Οπενινγκ

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Tελικα δεν εβγαλαν νεο opening διοτι θα βαρυστομαχιασαν απο το φαι λογω των εορτων..... frosted

Santouryuu

Santouryuu

 

την επομενη εβδομαδα θα το δω επιτελους αυτο που περιμενα να δω εδω και 6 μηνες!!!!!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 30 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ε δεν ειναι δυνατον. Νεο οπενινγκ-τιποτα ακομα βλεπουμε την φατσα του Χοντυ
ανιματιον - τιποτα Πιο καλα θα τα ζωγραφιζα εγω.
Και ηλπιζα οτι καθυστερησαν τοσο πολ τον νεο κοσμο για να κανουν μια δουλεια της προκοπης αλλα πηραμε παλι το τριτο
Ειμαι βαθυτατα απογοητευμενος :haha:

ZisAkiS

ZisAkiS

 

επιτελους...
παντως στο τελος δεν ξερω γιατι αλλα ηθελα οταν ειπαν "Dragon??"" να αρχισει να τρεχει πανω του ο Luffy και να φωναζει "ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑ"


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 30 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εμενα παιδια μου ψηλοαρεσε το επεισοδιο. Μας εδωσε μια ιδεα για νεο κοσμο. Μας εδειξε και τον δρακο.... Αντε να δουμε στο επομενο τι θα γινει!


_________________
Δύσκολα τα πράματα...  ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 30 Monkeydluffy

Giorgos

Giorgos

 

Ναι τελικα δεν ειχε νεο οπενινγκ... :buhu: Το επεισοδειο ωραιο ηταν...Και το ανιματιον δεν με πειραξε.... Εκει που βγαζει η Ρομπιν το φορεμα λεω τι γινεται εδω;;; :xD: Μετα,απογοητευση.... :haha: Ο δρακος στο τελος λετε να ειναι ο μπαμπας του Λουφυ;; :haha:

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Οντως εκει με την ρομπιν... nosebleed heh αλλα ξενερα... Ωστοσο πολυ βυζι ρε παιδι μου... Α και ο δρακος ηταν λιγο απογοητευση ως προς το ανιματιον.


_________________
Δύσκολα τα πράματα...  ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 30 Monkeydluffy

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Giorgos έγραψε: :haha: Ο δρακος στο τελος λετε να ειναι ο μπαμπας του Λουφυ;; :haha:

Τι δουλεια εχει ο πιο καταζητουμενος ανθρωπος στον κοσμο σε ενα νησι της wg μεταμορφωμενος σε δρακο ενω ξερουμε οτι δεν ειναι ζοαν το φρουτο του?

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Dimis έγραψε:
Giorgos έγραψε: :haha: Ο δρακος στο τελος λετε να ειναι ο μπαμπας του Λουφυ;; :haha:

Τι δουλεια εχει ο πιο καταζητουμενος ανθρωπος στον κοσμο σε ενα νησι της wg μεταμορφωμενος σε δρακο ενω ξερουμε οτι δεν ειναι ζοαν το φρουτο του?

εεεμ... εχει βιτσια?


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 30 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Παντως ο δρακος μοιαζει με τον δρακο που ηταν στο Shrek................ :xD:


Παντως τα ψωμια του ειναι λιγα! Του δινω 1 με 2 επεισοδια... heh look at that

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Deathracer2009 έγραψε:Παντως ο δρακος μοιαζει με τον δρακο που ηταν στο Shrek................ :xD:


Παντως τα ψωμια του ειναι λιγα! Του δινω 1 με 2 επεισοδια... heh look at that

Και αμα οντως ειναι ο πατερας του λουφη? παλι του δινεις 2 επεισοδια ? heh look at that

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Dimis έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:Παντως ο δρακος μοιαζει με τον δρακο που ηταν στο Shrek................ :xD:


Παντως τα ψωμια του ειναι λιγα! Του δινω 1 με 2 επεισοδια... heh look at that

Και αμα οντως ειναι ο πατερας του λουφη? παλι του δινεις 2 επεισοδια ? heh look at that

:xD: :xD: :xD: Δεν παιζει τετοιο σεναριο..... :mueh:


????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Deathracer2009 έγραψε:
Dimis έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:Παντως ο δρακος μοιαζει με τον δρακο που ηταν στο Shrek................ :xD:


Παντως τα ψωμια του ειναι λιγα! Του δινω 1 με 2 επεισοδια... heh look at that

Και αμα οντως ειναι ο πατερας του λουφη? παλι του δινεις 2 επεισοδια ? heh look at that

:xD: :xD: :xD: Δεν παιζει τετοιο σεναριο..... :mueh:



Ελα ρε μεγαλε. Φοβερο συμπερασμα. Αφου διαβαζουμε το μανγκα, γιατι κανουμε ασκοπες ερωτησεις? heh look at that heh look at that

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης