Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μόνο για γυναίκες!!!!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Δευ 28 Μάης 2012, 19:52

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρεεεεεε... εμένα μου τις βγάζει ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

27Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Δευ 28 Μάης 2012, 19:54

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δεν με νοιαζει.

28Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Τρι 29 Μάης 2012, 21:43

maggie

maggie

 

elidor οξω απο το τοπικ >.<

σβησε και τα ποστ σου.

29Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 01 Σεπ 2012, 21:11

Choperfan

Choperfan

 

Patty D Luffy έγραψε:


δεν μπορουσα να μην σχολιασω αυτο το βιντεο....ηταν τρομερα αστειο :xD: :xD: :xD:

30Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Κυρ 02 Σεπ 2012, 00:09

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αχαχαχχα, το ξέρω!! Αν και έχει κομμάτια από Yaoi είναι ξεκαρδιστικό!! :xD:

31Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Τρι 04 Σεπ 2012, 17:00

Choperfan

Choperfan

 

Patty D Luffy έγραψε:Αχαχαχχα, το ξέρω!! Αν και έχει κομμάτια από Yaoi είναι ξεκαρδιστικό!! :xD:

το ξερω αυτο το κανει ακομα πιο αστειο :haha:

32Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Τρι 04 Σεπ 2012, 18:23

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
:conf: :conf: :conf: :conf:
(Secret Yaoi fan???? :muaha: )

33Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 08 Σεπ 2012, 23:22

Choperfan

Choperfan

 

οχι καλε απλως ειναι πιο αστειο ετσι

πονηρη παττυ heh look at that :haha:


Σπόιλερ:

34Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Κυρ 09 Σεπ 2012, 04:12

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Καλε σιγά.. απλα έκανα το τόπικ για να μην βλέπουν τίποτα παράξενο όσοι δεν θέλουν :xD: Ας πούμε αυτό το βίντεο δεν ήξερα που να το ανεβάσω.. θα έτρωγα κράξιμο whistle

35Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Δευ 26 Νοε 2012, 19:56

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
επιτρεπετε να σχολιασω? here and there

36Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Δευ 26 Νοε 2012, 20:19

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αν θέλεις knife knife

37Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Πεμ 06 Δεκ 2012, 19:25

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
αστο καλητερα uhh

38Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Παρ 07 Δεκ 2012, 02:04

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
whistle

39Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 27 Απρ 2013, 13:53

maggie

maggie

 

patty το έχεις δειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? oh my love! oh my love! oh my love! oh my love! oh my love!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ByhP478ZPQI

ps. Mamoru Miyano aww

40Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 27 Απρ 2013, 15:19

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

maggie έγραψε:patty το έχεις δειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? oh my love! oh my love! oh my love! oh my love! oh my love!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ByhP478ZPQI

ps. Mamoru Miyano aww
Σε κάτι παραπάνω από δύο μήνες θα αρχίσει αυτό.

41Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 27 Απρ 2013, 15:58

maggie

maggie

 

yup, πάει για την καλοκαιρινή σεζόν με τίτλο "Free!" από την kyoani, δλδ υπέροχα bishounen με υπέροχο animation aww τι άλλο να ζητήσει μια γυναίκα? careless run

42Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 27 Απρ 2013, 16:11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tony Tony Chopper έγραψε:
maggie έγραψε:patty το έχεις δειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? oh my love! oh my love! oh my love! oh my love! oh my love!
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ByhP478ZPQI

ps. Mamoru Miyano aww
Σε κάτι παραπάνω από δύο μήνες θα αρχίσει αυτό.

Θα το δεις και συ Τσοπερ?

Παρα ειναι brutal για τα γουστα μου, ειπαμε βαρβατιλα αλλα οχι και ετσι.

43Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 27 Απρ 2013, 16:55

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Elidor έγραψε:Θα το δεις και συ Τσοπερ?
Όχι. Δύσκολο να αρχίσω καινούριο anime παρόλο που έχει sexy αγόρια.

44Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Σαβ 27 Απρ 2013, 17:56

maggie

maggie

 

yup, είναι Free! > Spartakus σε βαρβατίλα.

45Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Τρι 30 Απρ 2013, 00:49

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εδώ και 5 μήνες είχε βοθήξει το Tumblr με το τρέιλερ!!! aww
ΝΑΙ!!! Εννοείται πως το έχω δει!!
Άντε να δούμε!!! nosebleed heh

46Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Τρι 30 Απρ 2013, 00:50

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor

47Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Τρι 11 Αυγ 2015, 14:55

Scarlet D.

Scarlet D.

 

γεια σας χρυσα μουυυυ, σημερα μου συνεβει μια τραγωδια, μου εσπασε το foundation!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.onepiecegr.com/

48Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Παρ 21 Αυγ 2015, 01:29

Aldark

Aldark

 

heh look at that

Patty έγραψε: Αdmins.. αν θέλετε σβήστε το τόπικ.. σας κατανοώ καιδ εν με πειράζει καθόλου..
έχει ο καιρός γυρίσματα :P

49Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Παρ 21 Αυγ 2015, 10:35

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αχ καλε μην το σβησετε!!κατι τετοια κανεται και θα σκισω τα καλσον μου

http://www.onepiecegr.com/

50Μόνο για γυναίκες!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο για γυναίκες!!!!! Παρ 21 Αυγ 2015, 18:52

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εσυ χρυσό μου το έχεις σκίσει προ πολλού... :haha:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης