Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μόνο Gamers επιτρέπονται

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 24 Οκτ 2017, 16:41

Hawkins

Hawkins

 

Έτοιμο το τοπικό οποιος θέλει κάτι να πει ας το πει αλλιως να σωπασει για πάντα

2Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 24 Οκτ 2017, 20:49

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω ασχολουμαι με το Prey το οποιο εχει vibes απο BioShock και System Shock. Τρελη παινιδαρα....

@Patty D.Luffy Πες μας με τι ασχολεισαι....

3Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 24 Οκτ 2017, 22:01

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ωραίο το Pray. gj!
Αυτο το διάστημα όχι με πολλα, καθημαρινό Heroes of the Storm με παρέα, PUBG και παράλληλα Summoner's War (παίζουμε 9 άτομα γνωστοί μου). Περιμένω το Wolfenstein,και Shadow of War σε τορεντ και ελπίζω να ρυθμίσω το gamepad μου ώστε να παίξω Cuphead χωρίς να αναγκαστώ να αγοράσω Xbox controller. (Μου βγάζει μπαγκ στο παιχνίδι και σαμονάρει 2ο παίκτη όποτε το συνδεω..)

4Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 24 Οκτ 2017, 22:57

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
χαχαχαχαχαχ μου ετυχε και εμενα οταν το δοκιμασα πειρατικο και υπαρχει υποψια το bug να ειναι επιτηδες απο τους developers. Δηλαδη να αναγνωριζει οτι το παιζεις πειρατικα και να bugg-αρει επιτηδες.

5Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 25 Οκτ 2017, 19:03

Hawkins

Hawkins

 

Έχει παιξει κάνεις bloodborne?το έχω λιωσει

6Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 25 Οκτ 2017, 19:33

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Deathracer2009 έγραψε:χαχαχαχαχαχ μου ετυχε και εμενα οταν το δοκιμασα πειρατικο και υπαρχει υποψια το bug να ειναι επιτηδες απο τους developers. Δηλαδη να αναγνωριζει οτι το παιζεις πειρατικα και να bugg-αρει επιτηδες.
χαχαχα το σκέφτηκα ρε αλλά είχε πολλά θρεντς στη σελίδα του παιχνιδιού στο στεαμ και λέω πόσοι κάφροι που το έχουν πειρατικό να έγραψαν στο οφοσιαλ πειτζ?? xD xD xD xD

7Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 25 Οκτ 2017, 20:06

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Χοκινς το εχω το Bloodborne και το παρατησα στο πρωτο boss του DLC που εχει το παιχνιδι. Καποια στιγμη θα το συνεχισω. Παντως ειναι εξαιρετικο.

Δεν ξερεις ποσο παλαβος ειναι ο κοσμος. Μεχρι και στα official accounts τους στο twitter γραφουν ορισμενοι και γινονται ρεζιλι.



8Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 25 Οκτ 2017, 20:12

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τα έχω δει... xD

9Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Πεμ 26 Οκτ 2017, 14:54

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω μιας και θα την κανω για χωριο μαζευω χρημα για Football Manager 2018 και Xcom 2 το expansion. Θα φυγει το 50αρικο για πλακα....

10Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Δευ 30 Οκτ 2017, 19:04

Hawkins

Hawkins

 

Είμαι πολύ απογοητευμένος από αυτά που έδειξε η σοννυ στο παρισι σήμερα
Είχε ανακοινωσει 7 νέα ip που ή ήταν indie ή ήταν για το vr 
Μόνο ένα παιχνιδι φενοταν γαμάτο με τσαπανιλα μέσα της εταιρίας του infamus το οποίο θα το δούμε 2019+...Ούτε ένα bloodborne 2...
Ελπίζω να κρατάνε τα καλά για ps exp

11Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 31 Οκτ 2017, 13:22

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Σε ενα μηνα θα δειξουν παλι νεα πραγματα. Υπομονη.

12Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 31 Οκτ 2017, 14:20

Hawkins

Hawkins

 

Είσαι σίγουρος για αυτό?λες να κρατανε κάνα καλο ip για το psx?
Αυτό με τρωει περισσότερο,μακάρι να ανακοινωθεί bloodborne 2 ή ένα νεο παιχνίδι από την from software

13Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 31 Οκτ 2017, 15:49

Santouryuu

Santouryuu

 

Lords of the fallen... Καλό γκεϊμ


Επίσης έχω κάνει πολλά νερντς να κλάψουν με Katarina alves στο tekken 7

14Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Παρ 03 Νοε 2017, 12:58

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εαν εχεις καποιος 360, PS3 να παιξει το Catherine.

15Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Σαβ 04 Νοε 2017, 02:54

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Που το ξέθαψες ρε?? Το είχα παίξει το 11.

C ή K ?? heh look at that

16Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Σαβ 04 Νοε 2017, 04:36

Kamikaze

Kamikaze

 

παιδιά πάμε να κάνουμε one piece server στο minecraft να γίνουμε πειρατές

17Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Κυρ 05 Νοε 2017, 01:49

Santouryuu

Santouryuu

 

Παίξτε κάνα h1z1 ή pubg ρε ανίδεοι

18Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Κυρ 05 Νοε 2017, 16:17

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tο PC δεν σηκωνει το PUBG.... buhu

19Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Κυρ 05 Νοε 2017, 22:39

Santouryuu

Santouryuu

 

Ε παίξε h1z1... Το ίδιο πράγμα είναι, μόνο με πιο πολύ γέλιο!

20Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Δευ 06 Νοε 2017, 19:14

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Λαπτοπ εχω το οποιο αυτοματα sucks....

Τσεκαρετε Darkest Dungeon για πολυ φαπα....

21Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Παρ 10 Νοε 2017, 12:45

Hawkins

Hawkins

 

Το pubg μου φενεται γαματω ελπίζω να βγει σε ps μπας και το ππαρω κάποια στιγμή

22Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Δευ 04 Δεκ 2017, 09:03

Santouryuu

Santouryuu

 

Θα βγει σε Xbox, PS λίγο δύσκολα

23Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Δευ 04 Δεκ 2017, 20:13

Hawkins

Hawkins

 

Λένε θα βγει σε κάνα χρονο στο ps
Έχουμε πολλα παιχνίδια μπορούμε να περιμενουμε

24Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 05 Δεκ 2017, 12:09

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ακόμα δεν έγινε το κανονικό release σε pc, θα περιμένετε πολύ.
xD

25Μόνο Gamers επιτρέπονται Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 05 Δεκ 2017, 13:10

Hawkins

Hawkins

 

Δεν νομίζω πάνω από 1 χρονο
Και στην τελικη μπορουμε να περιμενουμε μιας και έρχονται παιχνιδαρες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης