Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

τι παίζει με το μάτι του Zoro?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

core

core

 

Εμένα πάντως κάτι μου λέει ότι δεν το έχει χάσει….
Θα δούμε στην πορεία…


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και εγλω Κένπατσι σκέφτηκα!!! pingpingeyes


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Untitled-1-7

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

εε ναι πως να μην το σκεφτεις απορω γιατι υπαρχουν 12 σελιδεσ συζητησης για αυτο το θεμα,το one piece δεν ειναι ουτε μπλιτς ουτε ναρουτο γενικα μας εχει βαλει σε μια ιδεα οτι τετοια πραγματα στο οπ δεν γινονται.Καταρχην δεν γινετε να το κραταει κλειστο τοσο καιρο και δευτερον ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΥΛΗ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ???με αυτο μας δειχνη οτι το εχει χασει!!!


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 New-1

core

core

 

Το ότι το έχει κλειστώ και δεν το ανοίγει δεν σημαίνει ότι μπορεί και δεν το ανοίγει…
Μπορεί να είναι βαθιά η πληγή και να μην μπορεί να το ανοίξει ακόμα αλλά χωρίς να σημαίνει αυτό ότι το έχει χάσει….


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Εδώ που τα λέμε και εγώ έχω αρχίσει να πιστεύω ότι το έχει χάσει απλός αλλά θα δούμε στα επόμενα επεισόδια (εγώ πάντως ΕΛΠΙΖΩ να μην το έχει χάσει).

ZisAkiS

ZisAkiS

 

εχει το ματι της τιγρης!!! :xD:


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

core

core

 

Κάτι θα παίζει αλλά πιστεύω ότι θα το μάθουμε πολύ αργότερα….


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Οτι θα παίξει κάτι είναι σίγουρο ή αν δεν παιχτεί τίποτα τότε τουλάχιστον θα μας πει την ιστορία (πως το έχασε και τέτοια).

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Τι εχετε παθει με το ματι του? Απλα ο οντα τον σχεδιασε ετσι για να δειξει οτι πολεμησε πολυ τραυματιστηκε και στην τελικη να τον κανει πιο γαμηστερο. Ειναι σαν να μου λετε γιατι ο λουφι εχει την ουλη κατω απ το ματι. Ε ετσι τον σχεδιασε!! Τι να κανουμε!!


_________________
Δύσκολα τα πράματα... τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Monkeydluffy

ZisAkiS

ZisAkiS

 

o luffy την ουλη την εκανε μονος του.. με ενα μαχαιρι στο chapter 1


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

E εστω! Δεν εχει ουτε σαρινγκαν ουτε τιποτα. Απλα εχει ουλη. Ετσι ειναι και με τον ζορο


_________________
Δύσκολα τα πράματα... τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Monkeydluffy

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ο Οντα δεν κανει τιποτα στην τυχη.
Ακομα και η ουλη του Λουφη που την εκανε στο Τσαπτερ 1 μπορει να παικσει καθοριστικο ρολο στο τελος

:xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Ναι θα εχει λειζερ μεσα...


_________________
Δύσκολα τα πράματα... τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Monkeydluffy

The Strongest

The Strongest

 

Dimis έγραψε:Ο Οντα δεν κανει τιποτα στην τυχη.
Ακομα και η ουλη του Λουφη που την εκανε στο Τσαπτερ 1 μπορει να παικσει καθοριστικο ρολο στο τελος

:xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:
Συμφονώ και ο Luffy την ουλή την έκανε για να δήκσει στον Shanks ότι δεν φοβάται και το ίδιο πηστεύω και για τον Zoro. Δεν γίνεται ο Οντα να το σχεδείασε τυχαία. :mueh:

Natsu

Natsu

 

κριθαρακι εβγαλε μωρε και το εκλεισε, δεν εβρισκε και κολιριο στο νησι με τις ψαροκροκετες και λεει ας το κλεισω μην μολυνθει

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Κααααααλα. Οταν ομως το ανοιξει και βγουν ολοι οι SHINIGAMI απο μεσα και σκοτωσει τους παντες και γινει ο ταυτοχρονα Pirate king & Strongest Swordsman θα ερθω στο τοπικ και θα γραφω ξανα και ξανα. : ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ
:xD:

Roronoa Zoro5

Roronoa Zoro5

 

Πάντως αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως το υπόλοιπο πληρωμα δεν το αναφέρει καν! Δηλαδή έχεις να δεις τον αλλον 2 χρονια φαίνεται να του λείπει ένα μάτι και δεν λες τίποτα;;;

http://kamikaze5.blogspot.gr

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

το ματι σε πειραξε.....
εδω ο franky εγινε σκετο transformer και δν ειπαν τπτ

(ας μη σχολιασω τις 'κοπελιες' που εχουν σουτιεν 3-4 νουμερα μεγαλυτερο nosebleed heh)


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 1033418-bigthumbnail

The Strongest

The Strongest

 

Roronoa Zoro5 έγραψε:Πάντως αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως το υπόλοιπο πληρωμα δεν το αναφέρει καν! Δηλαδή έχεις να δεις τον αλλον 2 χρονια φαίνεται να του λείπει ένα μάτι και δεν λες τίποτα;;;
Ναι όντος αυτό και έμενα μου κάνει πολλή εντύπωση ... μόνο ο Sanji παραξενεύτηκε μόλις του είπε ο ψάρας στο (Sabondy Archipelago) ότι έχει μια ουλή στο μάτι .

core

core

 

Xrhstos D. Kol έγραψε:Τι εχετε παθει με το ματι του? Απλα ο οντα τον σχεδιασε ετσι για να δειξει οτι πολεμησε πολυ τραυματιστηκε και στην τελικη να τον κανει πιο γαμηστερο. Ειναι σαν να μου λετε γιατι ο λουφι εχει την ουλη κατω απ το ματι. Ε ετσι τον σχεδιασε!! Τι να κανουμε!!


Τον Luffy τον εμφάνισε έτσι από την αρχή…
Τον Zoro τον έκανε έτσι μετά από 500 επεισόδια….
Δεν είναι το ίδιο….

Roronoa Zoro5 έγραψε:Πάντως αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως το υπόλοιπο πληρωμα δεν το αναφέρει καν! Δηλαδή έχεις να δεις τον αλλον 2 χρονια φαίνεται να του λείπει ένα μάτι και δεν λες τίποτα;;;

Αυτό μου έκανε και εμένα εντύπωση…
Ίσως δεν ήθελε να αναφέρει κάτι γιατί έτσι θα έπρεπε να εξηγήσει το τι ακριβώς έπαθε αλλά ήταν πολύ νωρίς για αυτό, και αυτός ήταν ο λόγος που δεν ανέφεραν τίποτα…
Επίσης για τον Franky έδειξε πόσο πολύ ξετρελάθηκαν ο Chopper, Usop και Luffy και έδειξε ότι του έκαναν συνέχεια ερωτήσεις για το αν έχει λέιζερ και τέτοια…


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Ναι τον Franky τον πρόσεξαν ποιο πολύ γιατί είναι καμένοι με αυτόν και τα όπλα του ,αλλά εγώ πειστεύω ότι την ιστορία θα την έχει πει στον Rraleigh στο μπαρ γιατί ο Zoro ήταν ο πρώτος που πήγε και σχεδόν ΜΙΑ εβδομάδα πριν.Αλλιός άμα δεν την έχει πει θα την πει στο πλήρομα όταν λογικά πάνε να φύγουν από το Fish-man Island για να πάνε στο επόμενο νησί (στον Νέο Κόσμο).

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εγω δεν πιστευω να εχει γινει τιποτα τρομερο, απλα εχασε το ματι του στην μαχη η κατι τετοιο. Νομιζω το εκανε ωστε να φανει οτι δουλεψε σκληρα αυτα τα δυο χρονια.


_________________
Δύσκολα τα πράματα... τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 8 Monkeydluffy

The Strongest

The Strongest

 

Από μόνος του να το έκοψε ΕΙΝΑΙ λίγο κάπος αλλά πηστεύω ότι θα το έχασε σε μάχη με τον Mihawk ή με τα Baboons όλα αυτά τα 2 χρόνια σε αυτό το νησί που ήταν.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Κοντος ψαλμος.... θα μαθουμε.

The Strongest

The Strongest

 

gj! gj!
Dimis έγραψε:Κοντος ψαλμος.... θα μαθουμε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης