Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

τι παίζει με το μάτι του Zoro?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

εεε ειμε σιγουρος οτι ολλα τα μελοι του φορουμ το παττυ απο την ταινια νομιζαν :xD: και γιατι δεν το εκανες υπατια d luffy


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 New-1

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γιατί δεν κάνει ομοιοκαταληξία με το Monkey D Luffy xD
Και επειδή το nick αυτό το έβγαλα πριν πολλά χρόνια σε ένα mmo, και συνέχισα να το χρησιμοποιώ σχεδόν παντού.. :xD:

Και στην τελική από μικρό παιδί Patty με φωνάζαν, θα το άλλαζα για ένα χαζοσίιαλ??? :xD:


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Untitled-1-7

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

απο που βγαινει το υπατια? whistle
απο το υπατιτιδα? heh look at that here and there


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 New-1

core

core

 

Εγώ παλιά σχολίαζα κανονικά στο Greek Nakama δεν είχα να ντραπώ τίποτα….
Απλά σταμάτησα γιατί έγραφαν όλο spoiler και ειδικά με της φωτό το έχουν παρακάνει…
Σου βγαίνει στην αρχική σελίδα μια τεράστια εικόνα με καραspoiler και μετά βλέπεις με μικρά γραμματακια Spoiler Warning….
Τι να το κάνω αφού το έχω φάει καλά καλά…..

Τέλος πάντων, εγώ πιστεύω ότι το μάτι ο Zoro δεν το έχει χάσει….
Κάποια στιγμή θα το ανοίξει, το πιστεύω…


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
^ Και εγώ !!! gj! gj! gj!


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Untitled-1-7

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

core έγραψε:Εγώ παλιά σχολίαζα κανονικά στο Greek Nakama δεν είχα να ντραπώ τίποτα….
Απλά σταμάτησα γιατί έγραφαν όλο spoiler και ειδικά με της φωτό το έχουν παρακάνει…
Σου βγαίνει στην αρχική σελίδα μια τεράστια εικόνα με καραspoiler και μετά βλέπεις με μικρά γραμματακια Spoiler Warning….
Τι να το κάνω αφού το έχω φάει καλά καλά…..

το σχολιο αυτο θυμιζει πολυ μπραφ φαση :haha: :haha:

μαζι σου παντως και μενα μ την εχει χαλασει πολλες φορες.....


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
MΠΡΑΦ!!! How I miss it :xD:


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

ο Sanji και ο Zoro έχουνε Haki το έχω διαβάσει , αλλά εγώ πιστεύω ότι το μάτι του Zoro έχει γίνει κάτι σαν του Mihawk ΜΆΛΛΟΝ ή απλός το έχει κλειστό για να το χρησιμοποιήσει ως Haki σε μια δύσκολη μάχη (με τον Mihawk ή με κάποιον άλλο αντίπαλο). Ή αν δεν είναι τίποτα από αυτά και το έχει χάσει απλός ,τότε είναι πολύ κρίμα για αυτόν.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Οταν λες σαν του μιχοκ τι εννοεις? Και επισης οταν λες να χρησιμοποιησει το ματι ως χακι και παλι τι εννοεις?


_________________
Δύσκολα τα πράματα... τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Monkeydluffy

N_G

N_G

 

μάλλον εννοεί όταν όταν και αν ξεκλειδώσει ποτέ το βασιλικό haki , την ώρα που θα μας το δείξει πρώτη φορά θα ανοίξει απλά το μάτι και θα πέσει το τσούρμο ξερό....


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Παρα πολυ ωραια θεωρια. Θα ηθελα να εχει το Conqueror's haki ο Zoro
γιατι και οταν το εκανε ο luffy στο fishman ειχε ενα χαμογελο να.Που σημαινει οτι του ειναι ηδη γνωστο.
Ακομα θα μπορουσε να ειναι το haki του ακομα πιο δυνατο απο του luffy σε τετοιο βαθμο ωστε να μην μπορει να το ελεγξει γιατι αμα ανοιξει το ματι του ολοι θα ταβλιαστουν.Ετσι θα γινει κατι σαν τον Rayleigh που εχει πανισχυρο η σαν τον Shanks που απλα περπαταει και λυποθυμανε οσοι εχουν αδυναμη θεληση...
Ποσο γαματο θα ηταν αυτο ???? oh my love!

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

δν νομιζω να εχει ο zoro conqueror's haki πιστευω μονο ο luffy απο το crew θα το εχει
στο fishman island οταν εκανε το haki ο zoro ενιωσε περηφανος για τον luffy που τον εχει καπετανιο και δυναμωσε τοσο


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

core

core

 

Μου αρέσει αυτή η θεωρία και εμένα…
Όσο για το Fishman ο Zoro πραγματικά ένοιωσε περήφανος για τον καπετάνιο του λέγοντας όμως ότι δεν περίμενε κάτι λιγότερο από αυτόν αλλιώς θα έπρεπε να κάνει στην άκρη όπως είπε χαρακτηριστικά… (step aside)!!!
Εμένα αυτό μου φάνηκε ότι ο Zoro έχει δυναμώσει τόσο που δεν θα δεχόταν ο Luffy να είναι σε κατώτερη κλίμακα από αυτόν…
Σαν να γνώριζε ήδη για το Haki…


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
core έγραψε:Μου αρέσει αυτή η θεωρία και εμένα…
Όσο για το Fishman ο Zoro πραγματικά ένοιωσε περήφανος για τον καπετάνιο του λέγοντας όμως ότι δεν περίμενε κάτι λιγότερο από αυτόν αλλιώς θα έπρεπε να κάνει στην άκρη όπως είπε χαρακτηριστικά… (step aside)!!!
Εμένα αυτό μου φάνηκε ότι ο Zoro έχει δυναμώσει τόσο που δεν θα δεχόταν ο Luffy να είναι σε κατώτερη κλίμακα από αυτόν…
Σαν να γνώριζε ήδη για το Haki…

Oι Zoro και Sanji γνωριζαν ηδη για το haki. Ο ενας προπονηθηκε με τον Mihawk και ο αλλος με τον Ivankov. Και πιστευω οτι πρεπει να ξερει το haoshoku ο Zoro απλα θα το κανει μια φορα να μεινουμε ολοι παγωτο και μετα τελος.

core

core

 

Deathracer2009 έγραψε:
core έγραψε:Μου αρέσει αυτή η θεωρία και εμένα…
Όσο για το Fishman ο Zoro πραγματικά ένοιωσε περήφανος για τον καπετάνιο του λέγοντας όμως ότι δεν περίμενε κάτι λιγότερο από αυτόν αλλιώς θα έπρεπε να κάνει στην άκρη όπως είπε χαρακτηριστικά… (step aside)!!!
Εμένα αυτό μου φάνηκε ότι ο Zoro έχει δυναμώσει τόσο που δεν θα δεχόταν ο Luffy να είναι σε κατώτερη κλίμακα από αυτόν…
Σαν να γνώριζε ήδη για το Haki…

Oι Zoro και Sanji γνωριζαν ηδη για το haki. Ο ενας προπονηθηκε με τον Mihawk και ο αλλος με τον Ivankov. Και πιστευω οτι πρεπει να ξερει το haoshoku ο Zoro απλα θα το κανει μια φορα να μεινουμε ολοι παγωτο και μετα τελος.

Και εγώ αυτό πιστεύω και θα είναι μια μεγάλη έκπληξη για όλους…..


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Giorgos

Giorgos

 

Οτι ξερουν...ξερουν....

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εγω πιστευω οτι ξερουν για την υπαρξη του χακι του κατακτητη αλλα δεν νομιζω να το εχουν. Τουλαχιστον εγω θα προτιμουσα να μην το εχουν.


_________________
Δύσκολα τα πράματα... τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Monkeydluffy

core

core

 

Εμένα θα μου άρεσε να το έχει έστω ο Zoro….
Θα μέτραγε πολύ να το έχει και το δεξί χέρι του καπετάνιου…
Αφού θέλει να γίνει και ο No1 swordsman τότε πιστεύω πρέπει να το έχει….


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
core έγραψε:Εμένα θα μου άρεσε να το έχει έστω ο Zoro….
Θα μέτραγε πολύ να το έχει και το δεξί χέρι του καπετάνιου…
Αφού θέλει να γίνει και ο No1 swordsman τότε πιστεύω πρέπει να το έχει….


Αgree..... gj! gj! gj! gj! gj! gj!

Αμα συνδεσουμε το πληρωμα του Roger με του Luffy οι δυο πρωτοι εχουν haoshoku. Μετα ο Rayleigh που ηταν το δεξι χερι του Roger εχει και αυτος αρα πιστευω πως και ο Zoro που ειναι το δεξι χερι του Luffy οτι εχει και αυτος. Αλλα οπως και να το κανουμε ειναι τοσο badass ο Zoro που δεν το χρειαζεται.....

core

core

 

Συμφωνώ σε όλα Death… ouf


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 07τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Me too ouf


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 Untitled-1-7

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ναι ρε παιδι μου. Αυτος ο Ζορο ειναι ικανος να μην το χρησιμοποιει μονο και μονο για να εχει την ευχαριστηση να πετσοκοβει τους εχθρους.
Αλλα το θεωρω και εγω σχεδον δεδομενο οτι θα επρεπε να εχει το ανωτατο Χακι

maggies fav

Choperfan

Choperfan

 

nah δεν νομιζω να τοχει that simple

The Strongest

The Strongest

 

Οχι ο Luffy έχει και τα τρία τα Haki (όπως ο Whitebeard ) , ο Sanji έχει τα δύο από αυτά (νομίζω δεν έχει το Θρυλικό Haki) και ο Zoro έχει και αυτός επείσης τα δύο Haki .

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

παιδια ελεος μην λετε κουταμαρες δεν γινετε να μην το εχει χασει το ματι
λολ :xD:
μην τον κανουμε και κενπατσι τωρα....


_________________
τι παίζει με το μάτι του Zoro? - Σελίδα 7 New-1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης