Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Nami vs Robin vs Hancock

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Nami . Robin ή Hancock;

Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Vote_c1022%Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Vote_c10 22% [ 34 ]
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Vote_c1037%Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Vote_c10 37% [ 58 ]
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Vote_c1041%Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Vote_c10 41% [ 64 ]
Σύνολο Ψήφων : 156

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

76Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Σαβ 02 Οκτ 2010, 20:38

maxuris

maxuris

 

The 3 B's xD


_________________
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 757b32

77Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Σαβ 15 Ιαν 2011, 12:56

Siris-One piece

avatar

 

ρε σεις hanckok με διαφορααααα

78Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Δευ 24 Ιαν 2011, 21:22

moumia

moumia

 

η βαθμολογια αλλα λεει ομως!
Robin τα σπας!!!!!! aww


_________________
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 29655134259620300511742

79Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Δευ 24 Ιαν 2011, 21:53

katalanosGR

katalanosGR

 

ολες ειναι θεες. nosebleed heh Αλλα ψηφιζω boa


_________________
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Playermodel

80Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Δευ 24 Ιαν 2011, 22:32

moumia

moumia

 

ολες ειναι θεες οντως!!!


_________________
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 29655134259620300511742

81Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:25

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
το σκεφτομουν..oκ η hancock ειναι γκομεναρα,εχει κ τη λεξη c o c k στο ονομα της,αλλα ειναι σκυλα.τελεια.

εννοω οτι θυμηθηκα τη συμπεριφορα της στο isle of women και ενταξει..

oυτε η nami ουτε η robin δεν εχουν συπεριφερθει τοσο ..ιου.

η nami προδωσε το crew,η ρομπιν ηταν αρχικα κακια αλλα κ οι 2 ειχαν λογο.

η hancock?ο φοβος μην αποκαλυφθει δεν φτανει για να δικαιολογησει τετοια συμπεριφορα.

και ειναι κ ψωναρα. ("because i am beautiful")

μονο επειδη "ερωτευτηκε" τον luffy του κανε τα χατιρια.γιατι της αντισταθηκε κ τα παιξε.
ειναι το κλασσικο η-πιο-διασημη-του-σχολειου με το-πιο-φυτο/αυτον που την αγνοει.

αλλα αμα το πατε με βαση την εξωτερικη εμφανιση,τοτε ειναι κατι το υποκειμενικο. whistle



Έχει επεξεργασθεί από τον/την βατόμουρο στις Τρι 01 Φεβ 2011, 04:50, 1 φορά

82Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:28

didimakia

didimakia

 

^Συμφωνω.

(actually αυτο το ποστ εγινε για να σου πω ποσο γαματη ειναι Elie στο ava σου :3 )


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

83Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:29

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
βατόμουρο έγραψε:το σκεφτομουν..oκ η hancock ειναι γκομεναρα,εχει κ τη λεξη c o c k στο ονομα της,αλλα ειναι σκυλα.τελεια.

εννοω οτι θυμηθηκα τη συμπεριφορα της στο isle of women και ενταξει..

oυτε η nami ουτε η robin δεν εχουν συπεριφερθει τοσο ..ιου.

η nami προδωσε το crew,η ρομπιν ηταν αρχικα κακια αλλα κ οι 2 ειχαν λογο.

η hancock?ο φοβος μην αποκαλυφθει δεν φτανει για να δικαιολογησει τετοια συμπεριφορα.

και ειναι κ ψωναρα. ("because i am beutiful")

μονο επειδη "ερωτευτηκε" τον luffy του κανε τα χατιρια.γιατι της αντισταθηκε κ τα παιξε.
ειναι το κλασσικο η-πιο-διασημη-του-σχολειου με το-πιο-φυτο/αυτον που την αγνοει.

αλλα αμα το πατε με βαση την εξωτερικη εμφανιση,τοτε ειναι κατι το υποκειμενικο. whistle

καλα σουπερ ακυρο αλλα η λουση(αβαταρ βατομουρου) τις εχει και τις 3 goodjob²

84Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:32

didimakia

didimakia

 

Η ΕLIE ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ Η LUCY!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

85Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:35

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
ακυρο.αλλα που θες να το ξερει?>αφου μοιαζουν~!

86Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:38

didimakia

didimakia

 

Παρακαλω μην βγαινετε off-topic!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

87Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:39

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ομγ και 3 λολ αληθεια ρε??ολόιδιες ειναι μονο το χρωμα των μαλλιων ειν διαφορετικο και υπεθεσα οτι αυτος που χρωματισε τη φοτο αλλαξε χρωμα...ακομα και τωρα σαν την λουση μου φαινεται

88Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 18:42

didimakia

didimakia

 

Αφου ειναι η παλια δουλεια του Hiro Mashima (Fairy Tail) xD

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΟΦΦ-ΤΟΠΙΚ!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

89Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 19:51

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

εγω εχω κανει μια βλακεια και δεν μου εμφανιζει κανενος το αβαταρ XD


_________________
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Db0370

90Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τετ 26 Ιαν 2011, 20:30

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
HawkEyes Juracule έγραψε:εγω εχω κανει μια βλακεια και δεν μου εμφανιζει κανενος το αβαταρ xD
ελα μπαν στον εαυτο σ φεηλα gj!

91Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Πεμ 27 Ιαν 2011, 01:20

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
πολύ καλή η Λούση στο αβαταρ σου βατόμουρο goodjob²

και την χάνκοκ δεν την πάω μία.
η νάμι τώρα τελευταία μου την σπάει.
η ρόμπιν έχει ωραίο χαρακτήρα ώρες ώρες.λίγη ηρεμία ρε γαμώτο με τις άλλες τις υστερικές

λέτε να αλλαξοπιστήσω τώρα στα γεράματα?

92Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Πεμ 27 Ιαν 2011, 12:50

moumia

moumia

 

μπα !!! πια γεραματα μου φαινεται θα δουμε τοσα πολλα ακομα μπορει να κανουν και παιδια........ χαχαχαχαχα :haha:


_________________
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 29655134259620300511742

93Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Παρ 28 Ιαν 2011, 22:39

manos-sk8

manos-sk8

 

nami fisika !!!!!!!! your mom=15$

94Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Κυρ 30 Ιαν 2011, 01:52

george

avatar

 

κοιταξτε η nami ειναι η κλασσικα ομορφη σεξυ κοπελα....η hancock ειναι μια πολυ ομορφη πολυ σεξυ γυναικα...και οι 2 ειναι θεες....αλλα h robin...δεν ξερω πως να το πω αλλα εχει κατι παραπανω....κατι που οταν την βλεπω απλα με τρελαινει....so vote for ROBIN!!!!!!!!!!!

95Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Δευ 31 Ιαν 2011, 16:53

sasuke2011

avatar

 

όλες καλές είναι αλλά ι Boa Hancock είναι το μ..... sory για την έκφραση άλλα την βλέπω και χύνω αχαχαχαχαχαχαχα.....

96Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τρι 01 Φεβ 2011, 15:10

DerZa

DerZa

 

Η Robin ειναι η καλύτερη ρεεεεεε!
Αλλά και οι άλλες δεν πάνε πίσω..

http://www.neobux.com/?r=DerZZa

97Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Τρι 01 Φεβ 2011, 15:35

sasuke2011

avatar

 

καλά μιλάμε τα έχω διαβάσει όλα τα comment ευτυχώς που δεν υπάρχουν στην πραγματικότητα θα είχαν ξεσκιστεί ανάποδα .αχαχαχαχαχαχαχαχα

πολύ τυχερός ο λουφη την είδε ολόκληρη naked...

98Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Πεμ 03 Φεβ 2011, 23:06

hannyabal

hannyabal

 

hancock :inlove: (dabadada)


_________________
You can pour drinks on me, even spit on me.I'll just laugh about it.
But If you dare to hurt my friends...
~"Red Hair" Shanks~

99Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Παρ 04 Φεβ 2011, 21:55

Νικολής

Νικολής

 

sasuke2011 έγραψε:καλά μιλάμε τα έχω διαβάσει όλα τα comment ευτυχώς που δεν υπάρχουν στην πραγματικότητα θα είχαν ξεσκιστεί ανάποδα .αχαχαχαχαχαχαχαχα

πολύ τυχερός ο λουφη την είδε ολόκληρη naked...

Ποτε την ειδε γυμνη??


_________________
Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Bellamy2-2

100Nami vs Robin vs Hancock - Σελίδα 4 Empty Απ: Nami vs Robin vs Hancock Σαβ 05 Φεβ 2011, 00:38

e3ida9

e3ida9

 

Νικολής έγραψε:
sasuke2011 έγραψε:καλά μιλάμε τα έχω διαβάσει όλα τα comment ευτυχώς που δεν υπάρχουν στην πραγματικότητα θα είχαν ξεσκιστεί ανάποδα .αχαχαχαχαχαχαχαχα

πολύ τυχερός ο λουφη την είδε ολόκληρη naked...

Ποτε την ειδε γυμνη??


Μία όταν ήταν στα λουτρά&έσκασε ο Luffy από τον ουρανό&μία όταν τον φώνα3ε στο δωμάτιο επείτηδες&ήταν γυμνή..

Όπως καταλάβατε..Boa Hancock...εύκολα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης