Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο?????

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

GEARS:

Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Vote_c1082%Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Vote_c10 82% [ 9 ]
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Vote_c1018%Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Vote_c10 18% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

ZisAkiS

ZisAkiS

 

καινουργιος ε? λοιπον καλυτερα να μην γραφεις greeklish... υπρχει πιθανοτητα αποκλεισμου απο καποιον admin.. hi!


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
γιατι εχει ανακοινωθει καινουριο gear??

Oro Jackson

Oro Jackson

 

κοιταχτε γτ μαλλον θα παρεξηγηθω..στο fb μιλαγα με μια ιαπονεζα για μλκιες(καβλες ειναι οι ιαπονεζουλες) τεσπα, και κατι ανεφερε για op και πιασαμε κουβεντα και μου εδωσε ενα forum και ελεγε τα χειροτερα μεσα στο οποιο εγραφε ο oda kai ανεφερε αλλους 2 που συνεργαζεται για την εκδοση και το σεναριο του op. και πολλα απο αυτα που ειχα διαβασει τα γραφω οποτε βρισκω ευκαιρια..δεν βγαζω τπτ απο αυτα απο το μυαλο μου..δεν νομιζω οτι εχω τοσο φαντασια..οποτε μην με κατηγορειτε αν μερικα σας φενονται αρλουμπες..δεν το λεω για σενα dimis , απλα το λεω γενικα.
Ανεφεραν οτι στο τεταρτο gear οπως στο 2nd μπορει και ανεβαζει την ταχυτητα της καρδιας του και αυξανει κατα συνεπεια την ταχυτητα του, στο 4ο θα μπορει να ελεγχει ενα ενα τα κυτταρα του και θα κανει διαφορα..τωρα παραπανω δεν ξερω..αλλα σκεφτειτε μονο με την ιδιοτητα του φρουτου να μπορει να κινει ενα ενα τα κυταρα του σωματος του..τωρα πως και τι μην με ρωτατε..


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Signature-style-one-piece

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
κατι τετοιο δηλαδη ... δεν ξερω κατα ποσο μουφα ειναι η πικ.. κυκλοφορουν πολλες.
καντε δεκσι κλικ οπεν γιατι το φορουμ ειναι λιγο μικρο και δεν χωραει η πικ :haha:

Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Luffy___Gear_4th_stance_by_KukriBlades

The Strongest

The Strongest

 

ρε Dimi τι ΜΙΚΡΗ εικόνα που μας έβαλες να δούμε :xD: :xD: :xD:

Oro Jackson

Oro Jackson

 

δεν ξερω..ναι τις εχω δει και εγω τις photo αυτες αλλα δεν ξερω αν εννοουν κατι τετοιο..ελπιζω οχι γτ δεν μου φενεται τοσο τρελο daaamn!


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Signature-style-one-piece

The Strongest

The Strongest

 

ούτε και εμένα gj!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Και αυτος ο Οντα θα αργησει ακομα να μας δειξει τι πραγματικα μπορει να κανει μετα απο 2 χρονια

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εμενα καλο μου φανηκε, αλλα πως θα τον βοηθαει αυτο δν ξερω


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Monkeydluffy

Oro Jackson

Oro Jackson

 

Xrhstos D. Kol έγραψε:Εμενα καλο μου φανηκε, αλλα πως θα τον βοηθαει αυτο δν ξερω

ευστοχη η "απορια" σου..και εγω δεν ξερω..μπορει να ανεβαζει πχ. την δυναμη του οπως το gear 3rd , αλλα θα μου πεις, τοτε τι θα γινει με το gear 3rd..μηπως θα αρχησει να πολλαπλασιαζεται? vatomouros fav vatomouros fav

μπορει να του δινει την δυνατοτητα απλα νεων επιθεσεων και σε combination με τις κανονικες του επιθεσεις να κανει τρελα combo..οπως με το gear 3rd και bazooka.. pwned!


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Signature-style-one-piece

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Η απλα να κανει πχ το χερι του μυτερο και + bushosoku να το κανει σαν ξιφος η κατι παρομοιο

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
παιδια πιστευω οτι ο λουφη θα μαθει και μια αλλη τενιικη ανωτερη απο το gear second...
και ετσι θα γινει πολυ δυνατος
πρωσοπικα πιστευω οτι θα οτι μπορει η νεα τεχνικη που θα μαθει να γινετε ολοκληρος φωτια και οχι μονο το χερι του ωπος εχουμε δει...

plankton

plankton

 

GEAR SECANDO

Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Gear_Second_Initial_Pose


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 3 Mangadrawing.net.image.admin.93bbde96fb975d2154127ec7eea2bcdd

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης