Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο?????

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

GEARS:

Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Vote_c1082%Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Vote_c10 82% [ 9 ]
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Vote_c1018%Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Vote_c10 18% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Σπόιλερ:


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Naruto11

Νικολής

Νικολής

 

Gear 3 μακραν δυνατοτερο και πιο cool για μενα αλλα δεν ειναι απλες μαχες,ειναι για το τελικο χτύπημα.Gear second ειναι οτι πρεπει για μαχες ολη μερα


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Bellamy2-2

tsiblis

tsiblis

 

Καταρχάς δεν μπορώ να ψηφίσω σε αυτό το pool και δεν ξέρω γιατί τσπ... GEAR 3 πολύ απλά γιατί στο τέλος του Stronghold ο Luffy κάνει το " GIGANTO THOR AXE " και κάπου εκεί τελειώνουν όλα :P


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 4u74lx

tsiblis

tsiblis

 

luffy_is_paok έγραψε:μακαρι φιλος μπορει στο μανγκα να βγηκε κατι.... τωρα που τελειωσα το μπλητς και ναρυτο θα το αρχισω
Φίλε είσαι και ΠΑΟΚ αρα θα σου έλεγα να μην αρχίσεις μάνγκα γιατί τα άρχισα πριν ενάμισι χρόνο πρπ και δεν αξίζει να ξέρεις τι θα γίνει παρακάτω και να περιμένεις να τα δεις... Και εγώ τα σταμάτησα πριν 3 βδομάδες...


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 4u74lx

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

tsiblis έγραψε:
luffy_is_paok έγραψε:μακαρι φιλος μπορει στο μανγκα να βγηκε κατι.... τωρα που τελειωσα το μπλητς και ναρυτο θα το αρχισω
Φίλε είσαι και ΠΑΟΚ αρα θα σου έλεγα να μην αρχίσεις μάνγκα γιατί τα άρχισα πριν ενάμισι χρόνο πρπ και δεν αξίζει να ξέρεις τι θα γίνει παρακάτω και να περιμένεις να τα δεις... Και εγώ τα σταμάτησα πριν 3 βδομάδες...

αν μου το ελεγες καμια 2 βδομαδες πριν δεν θα το αρχιζα αλα τωρα μολις το τελειωσα dont talk to me, i k


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Naruto11

tsiblis

tsiblis

 

luffy_is_paok έγραψε:

αν μου το ελεγες καμια 2 βδομαδες πριν δεν θα το αρχιζα αλα τωρα μολις το τελειωσα dont talk to me, i k
sry αλλά εγώ μόλις σήμερα μπήκα στο forum :xD:


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 4u74lx

The Strongest

The Strongest

 

Παιδιά και το δύο είναι ωραία και δυνατά γι'αυτό και τα χρησιμοποιεί σε κάθε μάχη τώρα ποια.Εγώ όμως βάζω +1 στο Gear Second διότι μπορεί να τρέχει και να χτυπάει επίσης τόσο γρήγορα που δεν φαίνεται καν, και στο Gear Third μπορεί και χτυπάει πολύ δυνατά και είναι ιδικό για μεγάλους αντιπάλους όπως ο γίγαντας στο Marineford.Εγώ όμως πιστεύω πως στο μέλλον θα μπορεί και θα κάνει Gear Second και Gear Third μαζί ή αν όχι δεν πειράζει.Αλλά άμα το έκανε θα ήταν πάρα πολύ καλή επίθεση για μένα αλλά και για άλλους φίλους του Luffy.

Giorgos

Giorgos

 

Το εχει κανει μια φορα στο Thriller Bark εναντια στον Μορια... ;)

The Strongest

The Strongest

 

Ναι είναι και άλλες πολλές οι φορές που το έχει κάνει απλός εμένα αυτή η φορά μου είχε έρθει στο μυαλό όταν το έγραφα. here and there

Giorgos

Giorgos

 

Αλλες φορες δεν θυμαμαι,αλλα οκ...

ZisAkiS

ZisAkiS

 

στην μαχη με τον lucci....


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

core

core

 

Γενικά το gear third του Luffy έγινε πιο γρήγορο από πριν ή ήταν ιδέα μου;


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 07Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Ναι πιστευώ και εγώ πως έγινε πιο γρήγορο διότη πριν δεν μπορούσε να κάνει Gataling Gun εννώ τώρα μπορεί.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

2nd Gear εννοειτε. Τον βοηθα στο συνολο της μαχης οπως προειπατε, αντιθετα το 3rd gear ειναι για να αποτελειωνω κυριος τους αντιπαλους καθως ηταν μια αργη, εξουθενωτικη επιθεση, βεβαια παρα πολυ δυνατη.


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Monkeydluffy

The Strongest

The Strongest

 

Ναι όντος το Gear Third είναι για το last attack γιατί το έχει δίξει πολλές φορές αυτο (π.χ. με τον Gecko Moriah , με τον Hody Jones , με τον Shiki στην Movie Strong World κτλ.) :mueh:

fanaticsgroup

avatar

 

ennoeite to second gear eidika me ton lucci!!!!!

The Strongest

The Strongest

 

Για φίλε βλέπω είσαι καινούριος καλοσώρισες και καλύτερα να γράφεις με ελληνικά γιατί μπορεί να σε διαγράψουν.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Καλως ορισες... δεν ειναι δα και τοσο σκληροι... θα μαθει το παιδι

The Strongest

The Strongest

 

goodjob² goodjob² goodjob² Pandman ownz Pandman ownz Pandman ownz

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
slash slash slash slash slash slash slash


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
pwned!

The Strongest

The Strongest

 

:teme: :teme: :teme: :teme:

Giorgos

Giorgos

 

gear secondo!!!

The Strongest

The Strongest

 

gj! gj! gj! gj!

Oro Jackson

Oro Jackson

 

Perimenete na deite to fourth gear..an einai etc opws ta lene tha einai trelo..alla mexri stigmhs to gear 2nd me armament haki..


_________________
Ποιο GEAR του Luffy σας αρεσει περισσοτερο????? - Σελίδα 2 Signature-style-one-piece

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης