Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο???

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

KANALIA

Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c1017%Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c10 17% [ 2 ]
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c1033%Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c10 33% [ 4 ]
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c1025%Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c10 25% [ 3 ]
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 1 ]
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 1 ]
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 12

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Red Dragon

Red Dragon

 

Elidor έγραψε:To spider man 3 ειναι ισως και η χειροτερη ταινια που εχω δει ποτε στην ζωη μου.... Δεν ξερω τι σκατα περναγε απο το μυαλο του σκηνοθετη και σεναριογραφου οταν την φτιαχναν αλλα πρεπει ηταν υπο επηρεια ναρκωτικων η κατι....

η τριλογια spiderman ειναι απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει, τις εχω ολες και original, επεισης ειναι η καλυτερη ταινια που εχει βγαλει ποτε η marvel, να ελεγες απο super heroes movie οτι ειναι πατατα to watchmen να συμφωνησω, Το spiderman ειναι epic, βγαινει και καινουριο αλλα η μαλακια ειναι οτι το ξεκινανε απο την αρχη επειδη ο sam raimi που εβγαλε την τριλογια δεν ηθελε για την ωρα να βγει καινουριο και η columbia picture βιαζοταν για την τεταρτη ταινια και ετσι το πηρε αλλος director τωρα, παντως πιστευω οτι το καινουριο δεν θα συγκρινετε με τα τρια πρωτα που ειναι epic. (επεισης να επισημανω οτι το τεταρτο βγαινει σε 3d)


_________________
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 49303-bigthumbnail

Elidor

Elidor

 

Avarga
Πατα το watchmen? Το watchmen?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και επικο το Spiderman 3 ?????????????

Mike13

Mike13

 

Red Dragon έγραψε:
Elidor έγραψε:To spider man 3 ειναι ισως και η χειροτερη ταινια που εχω δει ποτε στην ζωη μου.... Δεν ξερω τι σκατα περναγε απο το μυαλο του σκηνοθετη και σεναριογραφου οταν την φτιαχναν αλλα πρεπει ηταν υπο επηρεια ναρκωτικων η κατι....

η τριλογια spiderman ειναι απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει, τις εχω ολες και original, επεισης ειναι η καλυτερη ταινια που εχει βγαλει ποτε η marvel, να ελεγες απο super heroes movie οτι ειναι πατατα to watchmen να συμφωνησω, Το spiderman ειναι epic, βγαινει και καινουριο αλλα η μαλακια ειναι οτι το ξεκινανε απο την αρχη επειδη ο sam raimi που εβγαλε την τριλογια δεν ηθελε για την ωρα να βγει καινουριο και η columbia picture βιαζοταν για την τεταρτη ταινια και ετσι το πηρε αλλος director τωρα, παντως πιστευω οτι το καινουριο δεν θα συγκρινετε με τα τρια πρωτα που ειναι epic. (επεισης να επισημανω οτι το τεταρτο βγαινει σε 3d)
Πες τα ρε φιλε!!!!Κια εγω περιμενω την καινουργεια ταινια αν και οπως ειπες δεν θα συγκηνετε με την τωρινη τριλωγια!!!!!!Ο Maquaierd την ζουσε την ταινια!!!!!


_________________
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

razor1911

razor1911

 

Εβλεπα alter αλλα δεν πιανει βλεπω star


_________________
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 NMKp9JO

The Strongest

The Strongest

 

Εγώ παιδιά το αγαπημένο μου κανάλι όταν ήμουν μικρός ήταν το Alter διότι από εκεί έμαθα το One Piece (ως Dreak όμως) αλλά δυστυχώς το κώψανε λόγο αίματος (και έχεις τον κάθε ομοφιλοφιλό να υπάρχει σε κάθε κανάλι και να έχει γεμίζει όλη η TV).Τώρα ποια βλέπω ποιο πολύ MEGA διότι έχει για μένα τις ποιο καλές σιρές.Οσο για τον Spiderman καλές είναι και οι τρις οι ταινίες που έχω δει.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τα μόνα κανάλια που παρακολουθώ είναι στο Υoutube :xD:


_________________
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Untitled-1-7

The Strongest

The Strongest

 

Οταν λες στο youtube εννοείς μόνο youtube έτσι δεν είναι ??

razor1911

razor1911

 

The Strongest έγραψε:Οταν λες στο youtube εννοείς μόνο youtube έτσι δεν είναι ??
Οχι εισαι ακυρος you failed,sir.


_________________
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 NMKp9JO

core

core

 

Δεν βλέπω TV..... άρα........


_________________
Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 07Ποιο ειναι το καναλι που παρακολουθητε περισσοτερο??? - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Ααα οκ κατάλαβα δικό μου λάθος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης