Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιανου η αλλαγη δεν σασ αρεσε μετα το τιμε σκιπ...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Παιδιά σιγουρα εχει βαση αυτο που λεει ο hawkins μιας και για να γινεις admiral πρεπει να παρεις προαγωγη απο vice admiral... οποτε 2 απο τους vice admirals εγιναν admirals!!

karamin

karamin

 

http://onepiece.wikia.com/wiki/Category:Marine_Vice_Admirals

αυτοι ειναι!!!!!λετε να εγιναν απο αυτους και να εχει δικαιο ο Hawkins;;;ειναι ομως μονο αυτοι οι Vice Admirals;;δεν ξερουμε και πολλα για αυτους και καποιοι απο την ανωτερω σελιδα,ειναι πολυ παλιοι, βλ.Garp...σιγουρα ο Oda μας κρυβει μεγαλη εκπληξη!!!!!αυτος ο Cancer μορφη μεγαλη!

N_G

N_G

 

από αυτούς πάντως αν κάποιοι λέμε τώρα μπορούσαν να γίνουν admiral θα ήταν για μένα οι Vergo,Onigumo & Momonga...όχι ότι είναι τόσο δυνατοί απλά είναι ένα επίπεδο πιο πάνω απο τους υπόλοιπους...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μονο το μανγκα μπορει να μας σωσει πλεον. Το ανιμε κλαφτο. 2+ φιλλερ.
Αντε να μας δωσει και καμια ακομα πληροφορια aww3

deko10ole

deko10ole

 

Εμένα μου φαίνεται πιο ενδιαφέρον ο ένας Αδμιραλ να είναι κάποιος από τους γνωστούς δυνατούς vice-admirals,που δυνάμωσε κι άλλο(δυστυχώς δε θα είναι ο gay ο Momomnga) κι ο δεύτερος να είναι κάποιο καινούριο πρόσωπο.Είχα αναπτύξει κάπου στο Ανιμέ τη Θεωρία ότι αφού υπάρχουν Marines(Ναυτικό) υπάρχει και πεζικό, πιθανόν να είναι οι αντίπαλοι του Ντράγκον. Αυτό εξηγεί και για ποιο λόγο δεν είδαμε κάποιον δυνατό του πεζικόυ στον πόλεμο, ήταν ο ίδιος που δεν είδαμε τον Ντράγκον. Κάποιος τούμπανος από αυτό το μέρος της WG θα μπορούσε να γίνει Admiral .

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι το σκεφτηκα και εγω αυτο αλλα δεν νομιζω
γιατι αντμιραλ μπορει να γινει μονο ενας μαριν που προπονηθηκε σαν μαριν μεγαλωσε σαν μαριν ωποτε εγω ψηφηζω 2 απο τους vice admiral που δεν εδειξε στον πολεμο ωπος ο βιργκο και αν θημαμαι καλα η αρχιγη vice admiral καθε βασης δεν εμφανιστικαν οι περισσοτεροι μονο ο γκαρπ και ο μομονγκα

karamin

karamin

 

μα τοσα χρονια ο oda μας εχει δειξει πως μονο marines γινονται admirals....εγω νομιζω οτι υπαρχουν νεοι Marines,ενδεχομενως και Admirals που δεν τους εχουμε δει ακομη!ηδη στην φωτο που ανεβασα με τον Coby,ο oda εβαλε και 2 νεους marines...!!!!εναν ππιτσιρικα και εναν σαν κλοουν!

Lucky Roo

Lucky Roo

 

N_G έγραψε:από αυτούς πάντως αν κάποιοι λέμε τώρα μπορούσαν να γίνουν admiral θα ήταν για μένα οι Vergo,Onigumo & Momonga...όχι ότι είναι τόσο δυνατοί απλά είναι ένα επίπεδο πιο πάνω απο τους υπόλοιπους...

Ο onigumo και εμενα με φανηκε αρκετα δυνατος , δεν θα ηταν τελειως παραλογο να εγινε αυτος admiral ... σε αυτα τα 2 χρονια μπορει ο καθε ενας απο αυτους βεβαια να εχει εξελιξει κατα πολυ τς δυναμεις του!!!Απλα για αυτον μας δινει περισσοτερες πληροφοριες για το φρουτο του και για τις ικανοτητες του απο οτι με τους αλλους vice admirals!

N_G

N_G

 

επίσης μην ξεχνάμε ότι Fleet πλέον είναι ο Ακαίνου οπότε ίσως δούμε για άντμιραλς τους πιο μοχθηρούς......

karamin

karamin

 

οντως ναι!αρα ο Kizaru θα εχει θεση;αλλα να μου πεις και αυτος μοχθηρος ειναι...δεν καταλαβενει τιποτα...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
karamin έγραψε:οντως ναι!αρα ο Kizaru θα εχει θεση;αλλα να μου πεις και αυτος μοχθηρος ειναι...δεν καταλαβενει τιποτα...
Αντμιραλ ειναι ο Κιζαρου gj!

deko10ole

deko10ole

 

Μια άλλη σκέψη που μου ήρθε για άντμιραλ, πάλι από τις ακαδημίες της WG, είναι ο Lucci. Σκεφτείτε πόσο δυνατός ήταν χωρίς χάκι και να χει κάποιο φρούτο λόγκια. Αν στα 2 χρόνια κατάφερε να εξελίξει το χάκι του αλλά και το ροκουσίκι του(μην πω να έχει και 2ο φρούτο λόγκια γιατί πάλι θα γίνει πολύ συζήτηση με το πόσο χαλάει το ΟΡ αν όλοι μπορούν να έχουν 2ο φρούτο), τότε άνετα θα μπορούσε να γίνει Άντμιραλ. Να θυμήσω πως ο Όντα τον έδειξε στο Επ0 μικρό να προπονείται. Για μένα το Επ0, δεν είναι κάποιο τυχαίο αφού όλοι οι χαρακτήρες που δείχνει είναι αυτοί που συνεχώς θεωρούμε τους πιο δυνατούς(πχ Δονφλαμίνγκο)

karamin

karamin

 

δεν νομιζω οτι θα ηταν καλη η επιλογη του Λουτσι!αλλωστε τις εχει φαει εδω και πολυ καιρο απο τον Λουφυ!θα ηταν ξενερα να τον δουμε αντμιραλ...ξαναλεω,ισως να μην μας εχει δειξει ο Οντα ολους τους Vice Admirals και το σιγουρο ειναι οτι δεν εχουμε δει ολο το ναυτικο...υπαρχουν και αλλες μορφες 100%!!!!ηδη στις φωτο που ανεβασα παραπανω,φαινονται 2 νεοι μαρινς!!!εγω πιστευω και θελω να δω,οτι οι 2 αντμιραλς θα ειναι νεα προσωπα και φυσικα τουμπανα!!!

Ριξτε και μια ματια εδω: https://onepiecegr.forumgreek.com/t494-topic

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
re δν γινετε να γινει αντμιραλ ο λουτσι θα ηταν ξενερα να ειναι πιο δυνατος απο τον λουφη
μπορει βεβαια να ξανα επιστρεψει αλλα δεν θα πολεμησουν με τον λουφη γιατι της εφαγε ωποτε χαλαει το ανιμ ετσι

επεισης μην λεμε οτι μπορει στης σκυογραφιες στο τελευταιο τσαπ να ηταν αυτο
ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΟΟΣ
και μοιαζουν και πολυ και εχουν το ιδιο καπελο-μουστακι και δεν μοιαζει με πειρατης και αυτα που λεει σου θημηζουν λιγο κυβερνηση

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Απροβλεπτος ειναι ο Oda ολα μπορει να τ κανει κ ν μας κουφανει δεν πιστευω οτι θα αργησουμε να μαθουμε ποιοι ειναι οι νεοι admirals!!!

Santouryuu

Santouryuu

 

λουτσι;;; θα εκπλαγω πολυ αν τον ξαναδω.

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Τον εδειξε στο τελευταιο τσαπτερ τον λουτσι μια σκια βασικα που μοιαζει αρκετα με αυτον..!!

deko10ole

deko10ole

 

Οι underworld brokers είναι μια νέα ομάδα που εμφανίστηκε κι αποτελεί τον υπόκοσμο του Νέου Κόσμου και σίγουρα ανήκει σε αυτούς κι ο Λούτσι.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
μπαα ειναι πειπατες που εχουν μπλεχτη σε βρωμοδουλειες

karamin

karamin

 

τι ειναι παλι και τουτο;υποκοσμος;

Aldark

Aldark

 

δε ξερω τι λετε απο πανω για τον λουτσι και τον υποκοσμο , εμενα δε μου αρεσε στην αρχη ο φρανκυ αλλα τον συνηθισα...οι αλλοι κομπλε ειναι δεν αλλαξαν και πολυ εδω που τα λεμε...ισα ισα ο μπρουκ εγινε πιο cewl με τα ρουχα του σοουλ κινγκ πχ. α το καπελο του τσοππερ δε μ'αρεσει...αλλα τι να κανουμε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης