Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιανου η αλλαγη δεν σασ αρεσε μετα το τιμε σκιπ...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Kauko έγραψε:woman trollz... Ποιανου η αλλαγη δεν σασ αρεσε μετα το τιμε σκιπ... - Σελίδα 2 12591

σοβαρα δεν το καταλαβα, ξερεις ειμαι ακομα αγνο κοριτσι σαν το παρθενο ελαιολαδο

Τι ειπα?!Ποιανου η αλλαγη δεν σασ αρεσε μετα το τιμε σκιπ... - Σελίδα 2 238904

petrikios

petrikios

 

Τωρα να απαντησω...ή θα θεωρηθει οτι τρολλαρω και γω...??

iFiVa

iFiVa

 

Μαλλον το 2ο......

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

souidos έγραψε:εε εκει π ηταν επρεπε κτ ν κανει γ ν διξει τν αντρισμο του Ποιανου η αλλαγη δεν σασ αρεσε μετα το τιμε σκιπ... - Σελίδα 2 42897

Eκει που ηταν ο Sanji ,ηταν τραβεστι, οχι κανονικες γυναικες. Που να εδειχνε τον αντρισμο του;

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
womanTENSAIinathens έγραψε:
souidos έγραψε:εε εκει π ηταν επρεπε κτ ν κανει γ ν διξει τν αντρισμο του Ποιανου η αλλαγη δεν σασ αρεσε μετα το τιμε σκιπ... - Σελίδα 2 42897

Eκει που ηταν ο Sanji ,ηταν τραβεστι, οχι κανονικες γυναικες. Που να εδειχνε τον αντρισμο του;

Ε ναι, για να ξεχωρίζει από αυτούς, άφησε μούσι...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Santouryuu

Santouryuu

 

franky...... τώρα είναι πιο cyborg και λιγότερο supaaaah! :(

Monkey D. Mpaki

Monkey D. Mpaki

 

Ο Chopper ίδιος εμεινε ρε παιδια!! ενα καπελο αλλαξε

ο Φρανκ ειναι πιο δυνατος μεν αλλα εμφανιση δεν μ αρεσε τοσο πολυ ρομποτικι παιζει πανω του...

n1ckagc

n1ckagc

 

η αληθεια ειναι οτι περιμενα τον brook αλλιωσ.... τωαρα που εχει λυθει λιγο το μυστηριο για το φρουτο που εχει φαει, δλδ οτι ζει το πνευμα του και αυτο εινα που του κραταει τα κοκαλα του στη θεση τουσ... θα η8ελα να μπορει να εμφανιζει το κανονικο του προσωπο σαν φαντασμα ή κατι τετοιο....

costascss

costascss

 

Πιο πολύ μου αρέσει του Usopp.
Τη Νάμι την προτιμούσα στη Skypia που είχε κοντά μαλλιά και δύο κοτσιδάκια αλλά και έτσι είναι καλή.

Οι δύο αλλαγές που δεν μου αρέσουν καθόλου είναι των Franky και Brook.

Monkey D. Mpaki έγραψε:Ο Chopper ίδιος εμεινε ρε παιδια!! ενα καπελο αλλαξε
Μεγάλωσε κιόλας στην κανονική του μορφή.

Mike13

Mike13

 

Monkey D. Mpaki έγραψε:Ο Chopper ίδιος εμεινε ρε παιδια!! ενα καπελο αλλαξε

ο Φρανκ ειναι πιο δυνατος μεν αλλα εμφανιση δεν μ αρεσε τοσο πολυ ρομποτικι παιζει πανω του...
Τι λες φιλε,δεν αλαξε ο chopper καλα κατσε να δεις τι εχει αν γινει στο fishman island!!!Εμενα μου αρεσε ποιο πολυ η αλαγη zoro και Luffy!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
^και ο σαντζι και ο ουσοπ και η ρομπιν ειν πλ ωραιοι

costascss

costascss

 

Ξέχασα να πω ότι μου αρέσει και του Σανξί.

Η Robin είναι τόσο θεά όσο και πριν αν και θα μου άρεσε να γελάει με το παραμικρό όπως όταν την πρωτοσώσανε. Το αγαπημένο μου style της πρέπει να είναι του Strong World (από εικόνες που έχω δει, δεν έχω δει την ταινία).

uchiha1991

uchiha1991

 

οντως στο strongworld h robin ειχε την καλυτερη εμφανιση της....αλλα κ τωρα ειναι αρκετα καλη.....εμενα η αλλαγη ολων μ αρεσε εκτος φρανκυ κ μπρουκ....

Mike13

Mike13

 

Ο μπρουκ τι να αλλαξει ρε???Τα ρουχα του???

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

εγω θα πω πιανου ΔΕΝ μου αρεσε....του sanji δεν μου αρεσε καθολου μαλιστα...ειναι σαν να μην ειναι ο σαντζι που ξεραμε ειναι σαν να μπικε νεο μελος στο crew...τον εχουνε κανει τελιως γελιο και δεν μιαζει καθολου με τον sanji που ξεραμε που ανικε στο φονικο τριο!

Santouryuu

Santouryuu

 

ο brook σαν pimp έγινε..... σαν νταβάς στη πλατεία κολιάτσου! τι φρουφρου και αρώματα είναι αυτά;

Mike13

Mike13

 

Gomugomunoluffy έγραψε:εγω θα πω πιανου ΔΕΝ μου αρεσε....του sanji δεν μου αρεσε καθολου μαλιστα...ειναι σαν να μην ειναι ο σαντζι που ξεραμε ειναι σαν να μπικε νεο μελος στο crew...τον εχουνε κανει τελιως γελιο και δεν μιαζει καθολου με τον sanji που ξεραμε που ανικε στο φονικο τριο!
Τι???δεν σου αρεσε ο sanji??? :conf: :conf: :conf: Τι λες τωρα ο τυπος δεν πεζεται!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Mike13 έγραψε:
Gomugomunoluffy έγραψε:εγω θα πω πιανου ΔΕΝ μου αρεσε....του sanji δεν μου αρεσε καθολου μαλιστα...ειναι σαν να μην ειναι ο σαντζι που ξεραμε ειναι σαν να μπικε νεο μελος στο crew...τον εχουνε κανει τελιως γελιο και δεν μιαζει καθολου με τον sanji που ξεραμε που ανικε στο φονικο τριο!
Τι???δεν σου αρεσε ο sanji??? :conf: :conf: :conf: Τι λες τωρα ο τυπος δεν πεζεται!!!
+φωνω με τον mike, φιλε για μενα ο sanji εγονε πιο τελοιος απο οτι ηταν πριν gj!

Mike13

Mike13

 

Υou've got a point my friend!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

Δεν μου αρεσει αυτο που του εχουνε κανει να βγαζει αιμα και να κανει την φατσα του λες και ειναι σαν τους καμα λαντ!!! αυτο δν μου αρεσε εφμανισιακα γαμει

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
αυτο το εκανε για πλακα ρε σε λιγο θα ερθει ξανα στα φυσιολογικα του αν και εχει ψιλο-επιστρεψει...+οτι το εκανε για να μας δειξει το νομο σχετικα με την μεταφορα αιματος αναμεσα σε ψαρια και ανθρωπους

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

μακαρι να το αλλαξουν αυτο που αιμοραγει συνεχεια...;)

ratal

ratal

 

Καλησπέρα, εγώ νομίζω ότι δεν έχουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα τον αλλαγών που έχουν γίνει στο crew του luffy, π.χ. δεν μας έχει δήξει αν όντος ο zoro και ο sanji, η κάποιος άλλος από το πλήρωμα, έχουν haki (με εξαίρεση τον luffy )!!
Δηλαδή έχουμε μία ημιτελής εικόνα τον ηρώων!!!
Προσωπικά λοιπόν μου αρέσει το νέο λούκ τις παρέας ΑΛΛΑ ΚΑΙ του πλοίου, με εξαίρεση τον brook (μου άρεσε περισσότερο έτσι όπως ήταν προηγουμένως)!!!
Επίσης νομίζω ότι όλοι περιμένουμε τους, luffy, zoro, sanji, franky, robin πολύ ποιο δυνατούς, τον chopper ποιο μεγάλο και την nami ποιο πονηρή. Όμως εγώ δεν θέλω έναν δήλο usopp, γιατί έχει δυναμώσει και δεν είναι ποια μικρός να ονειροπολεί, πρέπει να κάνει πράξη τους στόχους του, δηλαδή να γίνει ένας γνήσιος πειρατής που δεν φοβάται και δεν αστοχεί ποτέ, ΚΑΙ επιτέλους να τον φοβούνται και να μην νικάει κατά τύχει!!! is there trouble?
Τέλος ο brook είναι ο αγαπημένος μου και συγχρόνως ο ποιο αδικημένος γιατί θα μπορούσε να είναι από τους ποιο ισχυρούς. Θα μπορούσε π.χ. να είναι ένας χαρακτήρας ο οποίος επικοινωνεί μα τα πνεύματα, μόνο αυτό νομίζω ότι αρκεί για να του δώσει ένα ποιο σοβαρό ύφος, και επίσης να γίνει ακόμη ποιο τρομαχτικός.
Νομίζω ότι όλοι μας θα θέλαμε να τους δούμε λίγο ποιο σοβαρούς διότι οι ποιο πολλοί από εμάς πρώτο είδαμε το one piece στο ALTER ως ντρεικ το 2002 τώρα νομίζω ότι μεγαλώσαμε επομένως κάτι τέτοιο πρέπει να γίνει και με τους χαρακτήρες του one piece!!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Πέστα φίλε με χίλια μαζί σου... yupi

karamin

karamin

 

Σπόιλερ:

μαγκες εχετε δει τον νεο Coby;κοιταξτε πως εχει γινε!!!!γαματος!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης