Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c1015%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c10 15% [ 9 ]
Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c1010%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c10 10% [ 6 ]
Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c1030%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c10 30% [ 18 ]
Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c1045%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 3 Vote_c10 45% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 60

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Santouryuu

Santouryuu

 

Δεν ξερω ρε... νομιζα οτι ηταν στανταρ, δεν ειχα καταλαβει οτι ηταν τοσο τρελη θεωρια :Ρ

Aldark

Aldark

 

κι εγώ στάνταρ το θεωρούσα , και το έδειξε και σχετικά γρήγορα ότι πραγματοποιήθηκε (2,5 χρόνια μετά νομίζω).
Μένει να δούμε ποιος ειναι ο 7ος shichibukai..

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Sichibukai επειδη ειναι δυνατοι και λογω οτι ειναι και με τους marines και με τους πειρατες μπορουν να το παιξουν ευκολα διπλο ταμπλο, και που ξερεις, ατομα σε φαση mihawk ριχνουν σιγουρα supernovas

http://www.onepiecegr.com/

Santouryuu

Santouryuu

 

Κροκο, μιχοκ, ντοφλα, μποα, κουμα, λο, τζιμπε, μπλακμπιρντ, μορια, μπαγκυ και ενας ακομα που δεν εχουμε δει... τι αλλο πρεπει να γινει δηλαδη για να τους ψηφισετε; ελεος...

Hawkins

Hawkins

 

απο θεμα δυναμης οι εμπερορ ειναι πιο δυνατη απο ολλους αυτους αλλα απο θεμα αγαπης θα πω σουπερνοβας

Santouryuu

Santouryuu

 

Καλα, εγω σου λεω ονοματαρες και εσυ κολλησες με απου και ουρουγκ... δε χρειαζεται να συζηταμε αλλο :Ρ

Hawkins

Hawkins

 

απο οτι βλεπεις και στην ψηφοφορια οι σουπερνοβας προηγουντε ^^
ειναι η αγαπη μου κυριως λογο eustass kid παντως οι σιτσιμπουκαι ειναι ολλοι λουζερς πλην μιχοκ οποιος και να τα εβαζε απο αυτους με τον τιτανομεγιστοτεραστιο κιντ θα επερνε πουλο

Santouryuu

Santouryuu

 

Ειδικα ο κροκο που τα εβαλε με ολοκληρο ουαϊτμπιρντ

Hawkins

Hawkins

 

Santouryuu έγραψε:Ειδικα ο κροκο που τα εβαλε με ολοκληρο ουαϊτμπιρντ

ναι μπορω να πω ηταν μια πολυ ωραια μαχη :p

Santouryuu

Santouryuu

 

Ο κροκο στο τελος τον λυπηθηκε κιολας, μονο αυτο εχω να πω...

uchiha1991

uchiha1991

 

οι σουπερνοβας απορω γιατι υπαρχουν..τερμα βαρετοι..ισως ο λο μονο λιγο.(εκτος ζορο και λουφυ βεβαια)
admirals οκ ενδιαφερον εχουν με τον αοκιτζι αγαπημενο.
Υοnkou απο καιντου και μαμ δεν εχουμε δει τιποτα.Αλλα WB και σανκς αρκουν .
Αλλα ψηφισα σαν αγαπημενους τους σιτσιμπουκαι για συναισθηματικους λογους.Απο την πρωτη στιγμη μικρο παιδακι που ακουσα γιαυτους τους ειχα φανταστει πολυ γαματους και badasses και ακομη μου εχει μεινει αυτη η εικονα.Αν και να πω την αληθεια και μονο που ειναι ο μπαγκυ εκει φτανει.Δεν χρειαζεται αλλο λογο

Santouryuu

Santouryuu

 

Ο λο μετραει πλεον στους στσιμπουκαϊ :Ρ

Ενας λογος παραπανω να τους ψηφισει καποιος-ya

Aldark

Aldark

 

Ουάου , ουτσίχα , ακριβώς οι σκέψεις μου είναι αυτές :xD:Αυτή η badass μυστηριώδης εικόνα που είχα για τους Shichibukai υπάρχει ακόμα και τώρα!

Και εγώ θεωρώ τους Supernova κάπως αχρείαστους , ποτέ δεν πορώθηκα μαζί τους , μόνο Hawkins και Kid μου άρεσαν , άντε και λίγο ο fan favorite Law.

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Kαι όμως οι Supernovas θα παίξουν σημαντικό ρόλο. Ο Urouge και η Μπονί πιστεύω θα έχουν σημαντικά κονέκτιονς στην ιστορία που δεν έχουμε δει ακόμα.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

για τον ouruge δεν ξερω αλλα η bonnie σιγουρα, πολλα μυστηρια μας κρυβει

http://www.onepiecegr.com/

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Ψηφίζω Yonko. Όλα γυρίζουν γύρω από αυτούς και τον Dragon!

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Supernova..the new rulers of New World!

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Still admirals, το ισχυροτερο οπλο της κυβερνησης. Προβλεπω πως ο κυριουλης που δεν εχουμε δει ακομα θα ειναι τυπαρα απο τις λιγες

Kamikaze

Kamikaze

 

Ξέρουμε το λόγο που μπήκε σαν Ναύαρχος πάντως.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

The Red-Haired έγραψε:Ψηφίζω Yonko. Όλα γυρίζουν γύρω από αυτούς και τον Dragon!

Σπόιλερ:

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

έριξα γιόνκο τώρα που το είδα μιας και αυτή τη στιγμή είναι η ώρα τους να λάμψουν or not? :xD:

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Θελω να δω ποιός θα μας αφηγηθεί για τις ισσοροπίες μεταξύ τους και πώς αυτές διαμορφώθηκαν μετά το θάνατο του Roger..

Για τον BB γνωρίζουν όσοι παρακολουθούν manga! Όμως δεν ξέρουμε τίποτα για Shanks, Big Mom και Kaido...

Aldark

Aldark

 

Πιστεύω πως δεν παίζει να δούμε πως γίνανε οι άλλοι Γιόνκου δυστυχώς , αλλά κρατάω μικρό καλάθι για εμφάνιση παρελθόντος τους...

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Aldark έγραψε:Πιστεύω πως δεν παίζει να δούμε πως γίνανε οι άλλοι Γιόνκου δυστυχώς , αλλά κρατάω μικρό καλάθι για εμφάνιση παρελθόντος τους...

Μονο για Shanks ευελπιστω να δουμε και πρεπει να δουμε..

Aldark

Aldark

 

Έχω γενικά εκφράσει ότι θα θελα να δω πράγματα για Ασπρογένη , αλλά νομίζω ο κύκλος του έχει τελειώσει , οπότε δεν.
Πιστεύω θα τσεκάρουμε και Μπλακμπερντ στο τέλος της ιστορίας...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης