Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c1015%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c10 15% [ 9 ]
Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c1010%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c10 10% [ 6 ]
Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c1030%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c10 30% [ 18 ]
Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c1045%Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 Vote_c10 45% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 60

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

ZisAkiS έγραψε:Yonku και Abmirals... τους μεν δεν τους εχουμε δει ακομα οποτε η αγωνια με σκοτωνει(σε ενα επισοδειο ειδα οτι X-Drake απο τους Supernovas ψαχνει τον Kaidou...) και οι admirals επειδη ο πατερας μου ηταν στο πολεμικο ναυτικο και επειδη ειναι πραγματικα δυνατοι.. και οι 3 logia. και λογικα θα προστεθει αλλος ενας μιας και ο sengoku πηρε συνταξη και ειπε οτι θα προτεινει στην θεση του το aokiji... οπουτε γινονται 2 οι admirals.. αρα μαλον θα μπει αλλος ενας... (σιγουρα logia και αυτος...)

και γω μαζι σου...θα ηθελα πολυ ο smoker να γινει ο 3ος admiral (ειναι και logia) αλλα δν το βλεπω αφου πηγε αλλου, δν θυμαμαι ακριβως καπου στο new world

core

core

 

Λογικά την θέση πρέπει να την πάρει κάποιος vice admiral βάση ιεραρχίας. Τώρα ποιος θα είναι.....;;;;

BartholomewKuma

BartholomewKuma

 

Sry for greeklish.

apo toys admirals mono o aokiji einai "gamatos" oi ali 2 kizaru , akainu tha xasoyne. (o akainu tha pethani) o luffy tha nikisi ton 'Kid' meta apo to fishman island... opoy ekei o KID tha exei 490.000.000 Bounty k o luffy tha ton nikisi... 3erw sxedon oloi tin sunexia.. mporo na po kiala ama thelete ;)

core

core

 

και να σου πω ρε φιλαράκι γιατί τα γράφεις εδώ όλα αυτά???
να διαβάζεις ξέρεις????
εδώ είναι για το anime όχι για το manga τι κάθεστε και γράφεις spoiler???

BartholomewKuma

BartholomewKuma

 

o agapimenos m .. meta ton luffy einai o

" The Royal Shichibukai -

"The Tyrant" Bartholomew Kuma.

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 18838610

ZisAkiS

ZisAkiS

 

core έγραψε:Λογικά την θέση πρέπει να την πάρει κάποιος vice admiral βάση ιεραρχίας. Τώρα ποιος θα είναι.....;;;;

μαλον καποιος vice-admiral.. 5 εχουν.. δεν θα βρουν κανεναν....αν και εγω θελω τον Smoker.....

Sosa

Sosa

 

οι αγαπημενοι μου οπως νομιζω εχω ξαναπει εδω, ειναι οι Yonkou και οι Supernovas, αν και νομιζω πως οι Supernovas ειναι οι λιγοτερο δυνατοι και απ'τους Admirals, Shichibukais, Yonkou

Santouryuu

Santouryuu

 

οι Shichibukai έχουν πολλά κενά.......


ο μόρια πιθανόν να πέθανε.
ο κούμα έγινε σάιμπορκ.
ο ΒΒ "παραιτήθηκε".
ο τζίμπε εκδιώχθηκε.
ο κρόκο μπόι δεν θέλει καμία ανάμιξη.


δλδ μας έμειναν μόνο:

hancock
doflamingo
mihawk
buggy

και μένουν άλλες τρεις θέσεις!!!!!!

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

^
ο kuma δλδ δν θεωρειται shichibukai πια...?

core

core

 

Για τον Moria δεν είναι σίγουρο ότι έχει πεθάνει, απλά έτσι είπε ο Doflamingo στους World Government… Μπορεί να τον δούμε αργότερα να ζει…

Τώρα για την Boa Hancock ξέρουμε ότι ακόμα είναι μέσα στους 7 αλλά σύμφωνα με αυτά που έκανε και στο War αλλά και την βοήθεια που έδωσε στον Luffy στο Saboady δεν ξέρουμε τι θα αποφασίσουν οι Marines για αυτήν….

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

αποτι καταλαβα η world goverment εδωσε εντολη να 'ξεπαστρεψουν' τον moria
(ισως μαθαν οτι τις εφαγε απο τον luffy γιαυτο)
αλλα και να ζει τελικα δν νομιζω να τον δεχτουν ως shichibukai.....

core

core

 

Καλά ναι δεν πρόκειται να τον δεχτούνε.
Βασικά κάτι μου λέει ότι κατάφερε να τους ξεφύγει και δεν πέθανε και θα στραφεί εναντίων τους.

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

και γω ετσι νομιζω.....

Santouryuu

Santouryuu

 

γι'αυτό και είπα ΠΙΘΑΝΟΝ..... σίγουρα πάντως δεν μετράει πλέον σαν στσιμπουκάι!!!!!!!!

Sosa

Sosa

 

Santouryuu έγραψε:οι Shichibukai έχουν πολλά κενά.......


ο μόρια πιθανόν να πέθανε.
ο κούμα έγινε σάιμπορκ.
ο ΒΒ "παραιτήθηκε".
ο τζίμπε εκδιώχθηκε.
ο κρόκο μπόι δεν θέλει καμία ανάμιξη.


δλδ μας έμειναν μόνο:

hancock
doflamingo
mihawk
buggy

και μένουν άλλες τρεις θέσεις!!!!!!


μη μου το θυμίζεις αυτό το ανέκδοτο...ο Buggy shichibukai...ντάξει, άμα είναι να κάνουμε και τον Jango Yonkou.

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

χαχαχαχαχαχαχα

και τον fullbody admiral :P

core

core

 

Sosa έγραψε:ντάξει, άμα είναι να κάνουμε και τον Jango Yonkou.

:xD: :xD: ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean damn i am dying.

Santouryuu

Santouryuu

 

αφού είναι στάνταρ ρε φίλε. τι να πω; ότι δεν είναι για να χαίρεσαι; ΟΚ, δεν είναι.... ψάχνουμε άλλους τέσσερεις!!!!!

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

ισχυει οτι ο buggy θα γινει shichibukai.....προς το παρον ομως θεωρειται λιγο spoiler xD

core

core

 

πρέπει να είναι λίγο....

plankton

plankton

 

Ειμαι αναμεσα σε Αdmirals και τους 4 Αυτοκρατορες αλλα ψηφισα τους  Αυτοκρατορες  διοτι παρολο που οι Αdmirals ειναι πολυ δυνατοι ακομη και αυτοι δεν μπορουν να λογαριαστουν με τους Αυτοκρατορες.Ασε που αν θυμαμαι καλα ο Garp ειχε πει οτι το ναυτικο και οι Shichibukai υπαρχουν για να κραταν σε ισσοροπια αυτους τους 4.

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

Εγω πιστευω Yonko !

Santouryuu

Santouryuu

 

BartholomewKuma έγραψε:Sry for greeklish.

apo toys admirals mono o aokiji einai "gamatos" oi ali 2 kizaru , akainu tha xasoyne. (o akainu tha pethani) o luffy tha nikisi ton 'Kid' meta apo to fishman island... opoy ekei o KID tha exei 490.000.000 Bounty k o luffy tha ton nikisi... 3erw sxedon oloi tin sunexia.. mporo na po kiala ama thelete ;)

BartholomewKuma έγραψε:o agapimenos m .. meta ton luffy einai o

" The Royal Shichibukai -

"The Tyrant" Bartholomew Kuma.

Shichibukai VS Admirals VS Supernovas VS Yonkou - Σελίδα 2 18838610

Χωκ, εσυ εισαι ρε;

Hawkins

Hawkins

 

nope
σιγα μην ειχα τον κουμα αγαπημενο σιτσιμπουκαι
εδιτ-----διαβασα τα ποστ και ειδα οτι ο σαντο ελεγε πριν 4 χρονια μπαγκυ για σιτσιμπουκαι και οι αλλοι τον κοροιδευανε

α ρε μεγαλε σαντο :xD:

Aldark

Aldark

 

όχι πλανκτόν , δεν τον κοροϊδεύουν , απλά γελάνε (μαζί κι εγώ που δεν έχω απαντήσει , πάλι γέλαγα) που τον έκανε από το τίποτα shichibukai , lol.
Βλέπω ότι και πριν 4 χρόνια είχα ατέλειωτο hype για τον Kaido...και ακόμα να δούμε άσπρη μέρα.. daaamn!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης