Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

one piece με ελληνικούς υποτιτλούς

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
λολ τι καθυστερας που ναι ο τυπος...


_________________
one piece με ελληνικούς υποτιτλούς - Σελίδα 2 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
μπεε

bizilas

avatar

 

Ρε παιδια ειναι πραγματικα κριμα,ο ανθρωπος λεει ο,τι εχει ξεκινησει μια σοβαρη προσπαθεια να μεταφρασει ολο το ΟΡ για να περναμε εμεις καλα και εσεις καθεστε και τον κραζετε.Αφου ειπε πως θα μας ενημερωσει οταν κατι θα ειναι ετοιμο μην τρελαινεστε.

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
μα ποιος βλεπει το one piece στα ελληνικα...?!?!

αν δε ξερεις στοιχειωδη αγγλια σημερα πρεπει απλα να αποκεφαλιστεις or sth... fucking birds...

bizilas

avatar

 

ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΟΡ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΤΖΙΚΙ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΛΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΕΓΓΛΕΖΙΚΑ ΓΕΛΟΙΕ shadow ace.

Steve-O

Steve-O

 

υπάρχουν πάρα πολύ που δεν μπορούν να τα δουν στα αγγλικά.. δηλαδή είναι τόσο κακό που προσπαθούν κάποια άτομα να το μεταφράσουν ; το πρόβλημα δηλαδή είναι το ότι το μεταφράζουν ;;;;; δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοιο κράξιμο daaamn! .... εσύ ρε shadow ace αφού πιστεύεις ότι δεν πρέπει να τα μεταφράσουμε στα ελληνικά γιατί είσαι σε ελληνικό οp forum και δεν είσαι μόνο σε αγγλικά forum ;;;;;;;;;;

didimakia

didimakia

 

Ρε συ οπως κτλβες απ την αρχη εμεις τους στηριξαμε διπλα.
το θεμα ειναι πως αρχισε να λεει καποια πραγματα παραξενα και εχασε την εμπιστοσυνη μας. μακαρι να λετε αληθεια αλλα εγω θελω αποδειξεις.


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Steve-O

Steve-O

 

ούτε εγώ ξέρω αν ισχύει ή όχι αλλά δεν μπορώ να βρω λόγο γιατί να λέει ψέματα.. απλά πιστεύω ότι πρέπει να περιμένουμε λίγο να δούμε αν ισχύει ή όχι.. τέσπα απλώς μου φάνηκε πολύ υπερβολικό όλο αυτό το κράξιμο..

jimilego

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εμένα ένα πράγμα με βασανίζει.
Δε θα να επικοινωνήσουμε με τους διαχειριστές του ιστότοπου που ανέφερες για ευνόητους λόγους.Παρολαυτά θα ήταν επιθυμητό αυτό από της δική τους πλευρά.Υποστήριξη χωρίς την απαίτηση χρηματοδότησης.
Τι θέλει να πει ο ποιητής εδώ;

Steve-O

Steve-O

 

εδώ μόνο ο ποιητής ξέρει :haha:

bizilas

avatar

 

Τελικα θα υπαρξει καποια ενημερωση για τα νεα του πολυαναμενομενου σιτε που μας ειπε ο φιλος μας ο nore?Η ραδιο αρβυλα ηταν?

Steve-O

Steve-O

 

λογικά ( αν ισχύει ) θα περιμένουν να τελειώσουν τουλάχιστον τα επεισόδια

Steve-O

Steve-O

 

αλλά πιστεύω ότι δεν θα είναι και πολύ σύντομα.. αν έχουν κάνει τώρα το 65 % θα αργήσει λογικά να τελειώσουν όλα.....

bizilas

avatar

 

Περασε ενας μηνας και ακομα τιποτα ellefson is an idiot

leon black

leon black

 

παιδιά δεν θα είχα πρόβλημα να βοηθίσω... απλά μην πολυστιρίζεστε απάνω μου. κάντε μου pm αν ενδιαφέρεστε γιατί το one piece αξίζει την ευκερία του στο ελληνικά... ποιά ειναι η πρόοδός σας μέχρι τώρα?


_________________
animanga greek forum!
one piece με ελληνικούς υποτιτλούς - Σελίδα 2 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

Aldark

Aldark

 

leon black έγραψε: ποιά ειναι η πρόοδός σας μέχρι τώρα?

obvious troll is obvious φιλε , ο τυπος εχει να μπει 2 μηνες ffs


_________________
one piece με ελληνικούς υποτιτλούς - Σελίδα 2 Maxres11

leon black

leon black

 

μάλιστα... δεν το ήξερα αυτό


_________________
animanga greek forum!
one piece με ελληνικούς υποτιτλούς - Σελίδα 2 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

neosft2

avatar

 

τελικα παιδια τι γινεται με το site? ολα καλα πανε ή το αφησατε?

didimakia

didimakia

 

Εμεις σε αυτο το site ποτε δεν καναμε Fansubbing. Στο παλιο onepiece.gr κανανε. Οι μονο που κανουν μεταφραση πια ειναι οι tzatziki-fansubs.


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Aldark

Aldark

 

και ο τυπος εδω ηταν απλα ενα τρολλ που χει να μπει μηνες whistle


_________________
one piece με ελληνικούς υποτιτλούς - Σελίδα 2 Maxres11

leon black

leon black

 

ποιός είναι να ξεκινήσουμε εμείς? ενοώ.... εντάξυ, δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο αλλά θα το χαρώ ...


_________________
animanga greek forum!
one piece με ελληνικούς υποτιτλούς - Σελίδα 2 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

Aldark

Aldark

 

ειχα προσπαθησει παλια να κανω με ενα φιλο μου αλλα βαρεθηκαμε :xD: ειχαμε βρει και raws και subs αγγλικους που τους μεταφραζαμε απευθειας σε ελληνικα αλλα...


_________________
one piece με ελληνικούς υποτιτλούς - Σελίδα 2 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης