Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Το πιο περιεργο Devil Fruit!!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

101Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Πεμ 14 Ιουλ 2011, 15:41

petrikios

petrikios

 

Aμαν καλως τον αγαπημενο μου Ναυαρχο....σκανε και μυτη τετοιοι εδω περα?

102Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:37

iFiVa

iFiVa

 

Για μενα το πιο παραξενο df το εχεο ο law.....


karamin έγραψε:απο τα φρουτα που σε κανουν ζωο ποιο νομιζετε οτι ειναι το καλυτεο;;π.χ. το φρουτο που εκανε λεοπαρδαλη εναν απο τους cp9..

Του Lucci :xD:

Kauko έγραψε:αυτος θα μπορουσε να δουλευει στην παραλια να πουλαει τσαντες μαιμου, αγαλματακια, σι ντι, παπουτσια, βραχιολακια (ακουνα ματατα πως στο διαολο τα λενε). Και αν ερθει η δημοτικη αστυνομια τα βαζει ολα μεσα και ειναι αρχοντας. Και κουβαλαει και οσα θελει :xD:

εγω σκεφτικα να ειναι σαν αυτους που κυκλοφορουν τα βραδια με κλεμενα ρολογια κινητα τα παντα στο μπουφαν τους....που σε πλισιαζουν ανοιγουν το μπουφαν τους βλεπεις δεξια αριστερα κρεμασμενα τοσα πραγματα και σου λενε ενδιαφερεσε???

103Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:42

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
[quote="iFiVa"]Για μενα το πιο παραξενο df το εχεο ο law.....


karamin έγραψε:απο τα φρουτα που σε κανουν ζωο ποιο νομιζετε οτι ειναι το καλυτεο;;π.χ. το φρουτο που εκανε λεοπαρδαλη εναν απο τους cp9..

Του Lucci :xD:


οχι ρε ο λουσι ηταν τιγρης λεοπαρδαλη ηταν ο μυτογκας

104Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:43

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
oh god!

καμηλοπάρδαλη ήταν ο kaku
δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τις βούλες πουλάκι μου?που να σου βάλει στο παιχνίδι ο όντα τον ιαγουάρο και τον γατόπαρδο


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

105Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:48

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Johnyman έγραψε:oh god!

καμηλοπάρδαλη ήταν ο kaku
δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τις βούλες πουλάκι μου?που να σου βάλει στο παιχνίδι ο όντα τον ιαγουάρο και τον γατόπαρδο
πουλακι μου ακουω να αποκαλεις τον καινουργιο και ανυσηχο λιγακι... :xD:

106Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:50

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
εσένα λέω ρε βλήτο με πόδια


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

107Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:55

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εε τοτε δν στεκεις αφου εγω λεω οτι ο λουσι ηταν τιγρης και ο μυτογκας ο κακου ηταν καμηλοπαρδαλη...^_^

108Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:59

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
[quote="ReBoRn23"]
iFiVa έγραψε:Για μενα το πιο παραξενο df το εχεο ο law.....


karamin έγραψε:απο τα φρουτα που σε κανουν ζωο ποιο νομιζετε οτι ειναι το καλυτεο;;π.χ. το φρουτο που εκανε λεοπαρδαλη εναν απο τους cp9..

Του Lucci :xD:


οχι ρε ο λουσι ηταν τιγρης λεοπαρδαλη ηταν ο μυτογκας

δες καλύτερα..κι αν εννοείς τον Jyabura,τότε τι να σου πω?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Johnyman στις Παρ 19 Αυγ 2011, 16:01, 1 φορά


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

109Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 15:59

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
οχι εσυ δες καλυτερα
Σπόιλερ:

110Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 16:37

iFiVa

iFiVa

 

ReBoRn23 έγραψε:
Johnyman έγραψε:oh god!

καμηλοπάρδαλη ήταν ο kaku
δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τις βούλες πουλάκι μου?που να σου βάλει στο παιχνίδι ο όντα τον ιαγουάρο και τον γατόπαρδο
πουλακι μου ακουω να αποκαλεις τον καινουργιο και ανυσηχο λιγακι... :xD:

Δεν ρωτησε ποιος γινεται καμηλοπαρδαλη ρωτησε πιο ειναι το καλυτερο devilfruit απο αυτα που ειχαν οι cp9.....τον kaku kai to devilfruit του το ανεφερε σαν παραδειγμα!!!

omg τι iQ εχεις?

111Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 16:41

petrikios

petrikios

 

oσο η ηλικια του....

112Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 16:44

karamin

karamin

 

ναι ρε φιλε....IQ ραδικιου;;;αχαχαχαχαχαχαχαχ....


_________________
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

113Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 19 Αυγ 2011, 19:57

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
iFiVa έγραψε:
ReBoRn23 έγραψε:
Johnyman έγραψε:oh god!

καμηλοπάρδαλη ήταν ο kaku
δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τις βούλες πουλάκι μου?που να σου βάλει στο παιχνίδι ο όντα τον ιαγουάρο και τον γατόπαρδο
πουλακι μου ακουω να αποκαλεις τον καινουργιο και ανυσηχο λιγακι... :xD:

Δεν ρωτησε ποιος γινεται καμηλοπαρδαλη ρωτησε πιο ειναι το καλυτερο devilfruit απο αυτα που ειχαν οι cp9.....τον kaku kai to devilfruit του το ανεφερε σαν παραδειγμα!!!

omg τι iQ εχεις?

σε ποιόν αναφέρεσαι?αλλά σε όποιον κι αν αναφέρεσαι,δεν ισχύουν αυτά που λες that simple


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

114Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Δευ 10 Οκτ 2011, 20:45

ZisAkiS

ZisAkiS

 

karamin έγραψε:λετε ο Zoro να εφαγε κανενα φρουτακι και να μας στηλει;;;

μπαα... δυσκολο...αφου καθε φορα που ο Luffy η κανας αλλος πεσουν μεσα στην θαλλασα αυτος βουταει να τους πιασει... και στο 518 βουλιαξε με ενα ξεωο πλοιο και μετα βγηκε πανω χωρις προβλημα... οποτε...

115Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Δευ 10 Οκτ 2011, 22:07

Mike13

Mike13

 

Τα ποιο περιεργα για μενα ειναι τα εξεις:
Hana Hana no mi(Robin)
Fow Fow no mi(Golden Lion)


_________________
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

116Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Τρι 11 Οκτ 2011, 15:09

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ZisAkiS έγραψε:
karamin έγραψε:λετε ο Zoro να εφαγε κανενα φρουτακι και να μας στηλει;;;

μπαα... δυσκολο...αφου καθε φορα που ο Luffy η κανας αλλος πεσουν μεσα στην θαλλασα αυτος βουταει να τους πιασει... και στο 518 βουλιαξε με ενα ξεωο πλοιο και μετα βγηκε πανω χωρις προβλημα... οποτε...
ναι ομως δεν θυμαμαι καμια περιπτωση να πεφτει ο ζορο στο νερο και στο 518 που λες το πλοιο βγηκε μονο του στην επιφανεια δεν κολιμπησε για να βγει daaamn! daaamn! :conf:


_________________
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Naruto11

117Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Τρι 11 Οκτ 2011, 18:59

stelios_fx

avatar

 

Απο τα πιο περιεργα φρουτα ειναι του Eustass κατα την γνωμη μου...

118Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Τετ 19 Οκτ 2011, 20:37

ZisAkiS

ZisAkiS

 

luffy_is_paok έγραψε:
ZisAkiS έγραψε:
karamin έγραψε:λετε ο Zoro να εφαγε κανενα φρουτακι και να μας στηλει;;;

μπαα... δυσκολο...αφου καθε φορα που ο Luffy η κανας αλλος πεσουν μεσα στην θαλλασα αυτος βουταει να τους πιασει... και στο 518 βουλιαξε με ενα ξεωο πλοιο και μετα βγηκε πανω χωρις προβλημα... οποτε...
ναι ομως δεν θυμαμαι καμια περιπτωση να πεφτει ο ζορο στο νερο και στο 518 που λες το πλοιο βγηκε μονο του στην επιφανεια δεν κολιμπησε για να βγει daaamn! daaamn! :conf:

ναι ρε... αλλα θα εμενε στον πατο αν ειχε φαει φρουτο... :conf: και εδω δεν λεει τιποτα για φρουτο... http://onepiece.wikia.com/wiki/Roronoa_Zoro


editΠαιδες... το πιο τρελο φρουτο κατα την γνωμη μου ειναι του Scratchmen Apoo... gj! (αυτος με την μουσικη...) luck παει την φραση "παιζει εμ τον εαυτο του" σε ενα αλλο επιπεδο!!! goodjob²



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Τετ 19 Οκτ 2011, 20:46, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : double post)

119Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Τετ 19 Οκτ 2011, 20:48

maggie

maggie

 

τα double post καλυτερα να αποφευγονται, αν θες να προσθεσεις κατι στο ποστ σου απλα πατα το κουμπακι edit πανω δεξια..τωρα το εκανα εγω για εσενα.


_________________
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

120Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Τετ 19 Οκτ 2011, 23:27

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ZisAkiS έγραψε:
luffy_is_paok έγραψε:
ZisAkiS έγραψε:
karamin έγραψε:λετε ο Zoro να εφαγε κανενα φρουτακι και να μας στηλει;;;

μπαα... δυσκολο...αφου καθε φορα που ο Luffy η κανας αλλος πεσουν μεσα στην θαλλασα αυτος βουταει να τους πιασει... και στο 518 βουλιαξε με ενα ξεωο πλοιο και μετα βγηκε πανω χωρις προβλημα... οποτε...
ναι ομως δεν θυμαμαι καμια περιπτωση να πεφτει ο ζορο στο νερο και στο 518 που λες το πλοιο βγηκε μονο του στην επιφανεια δεν κολιμπησε για να βγει daaamn! daaamn! :conf:

ναι ρε... αλλα θα εμενε στον πατο αν ειχε φαει φρουτο... :conf: και εδω δεν λεει τιποτα για φρουτο... http://onepiece.wikia.com/wiki/Roronoa_Zoro


editΠαιδες... το πιο τρελο φρουτο κατα την γνωμη μου ειναι του Scratchmen Apoo... gj! (αυτος με την μουσικη...) luck παει την φραση "παιζει εμ τον εαυτο του" σε ενα αλλο επιπεδο!!! goodjob²
τι να σου πω εχω μπερδευτει :conf: :conf:


_________________
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Naruto11

121Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Τετ 06 Ιουν 2012, 02:31

Santouryuu

Santouryuu

 

σιγουρα υπαρχουν πολλα περιεργα και εντελως ακυρα....
οπως τα ελατηρια του μπελαμι και ο βαλτος του καριμπου


_________________
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

122Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Πεμ 19 Ιουλ 2012, 14:04

Choperfan

Choperfan

 

ο βαλτος μια χαρα ειναι αν ηξερε να το χρησιμοποιουσε πιο καλα

123Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Πεμ 19 Ιουλ 2012, 15:16

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Βασικα δεν ξερουμε πως τον χρησιμοποιει.


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Monkeydluffy

124Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Πεμ 19 Ιουλ 2012, 15:59

core

core

 

Ναι δεν έχουμε δει κάτι ακόμα αλλά κάτι μου λέει ότι θα είναι δυνατός….
Εξάλλου δεν θα έχει τυχαία και 289 εκατομμύρια (περίπου)…..


_________________
Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 07Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

125Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Το πιο περιεργο Devil Fruit!!! Παρ 20 Ιουλ 2012, 17:02

Choperfan

Choperfan

 

α ναι το ξεχασα δε τοχει δειξει ακομη στο ανιμε

Σπόιλερ:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης