Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι σας τη "σπάει" στο One Piece? (Προσοχή στα spoilers!)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 19]

Tsiakkos

Tsiakkos

 

Αυτό ήταν το haki του Shanks. Αν πήρε καμιά δύναμη ο Shanks σίγουρα το έκανε μετά που έσωσε το Luffy γιατί πριν μπορούσε να κολυμπάει.

http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

Cien_Fleur

Cien_Fleur

 

Αυτό που μου τη δίνει απίστευτα αυτή τη στιγμή στο ΟΡ είναι που έχουν χωριστεί τόσο καιρό. Η ιστορία και πάλι τα σπάει και είναι σουπεροντουπεροκαταπληκτικοϋπερτρομερά(σταματάω για μια ανάσα) όλα αυτά που έχουν γίνει, αλλά ΒΑΡΕΘΗΚΑ! Ξέρω ότι απώτερος σκοπός είναι να γίνουν όλοι πιο δυνατοί και να θεμελιωθούν (ακόμα) πιο πολύ οι σχέσεις που έχουν οι Mugiwarάδες μεταξύ τους, αλλά δεν μπορώ άλλο!!!!!!!!!!! Μου αρέσει πολύ περισσότερο όταν είναι μαζί.

-Όσον αφορά τους οκάμα δεν με ενοχλούν τόσο(εννοείται πως ο Sanji ΔΕΝ θα γίνει, ο Oda δεν είναι χαζός)
-Οι ασχημόφατσες είναι ένα point - ή κακάσχημοι ή κούκλοι, ενδιάμεση κατάσταση μηδέν
-Όταν σταματάνε τη μάχη στη μέση, πάλι δεν με πειράζει τόσο, σίγουρα θα προτιμούσα να δω το ξύλο πρώτα όλο μαζί και μετά να μάθω τις απαραίτητες πληροφορίες, αλλά και πάλι δεν μου τη σπάει όταν είναι έτσι (το μόνο που με κούρασε ήταν στη μάχη Luffy-Usopp που έδειχνε ξανά και ξανά και ξανά και ξανάαααααααα τις ίδιες σκηνές, και καλά για να δείξουν το άπειρο μέγεθος της φιλίας τους και πόσο δύσκολη ήταν για όλους η ρήξη αυτή - ε σε κάποιο σημείο άρχισα να φωνάζω ΦΤΑΝΕΙ! δείξτε το ξύλο ΤΩΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!)
-Και τέλος τα fillers. Αυτά απλά τα μισώ. Τρεις σελίδες manga τις κάνουν ένα ή και δύο επεισόδια. Τα fillers τα μισώ. Τελεία.

ΑΥΤΑ ouf

zOOOk

zOOOk

 

Tsiakkos έγραψε:Αυτό ήταν το haki του Shanks. Αν πήρε καμιά δύναμη ο Shanks σίγουρα το έκανε μετά που έσωσε το Luffy γιατί πριν μπορούσε να κολυμπάει.
το ξερω οτι ειναι το haki του....δεν ειμαι τοσο noob...
και οταν ακους την λεξη δυναμη μονο τα Devil Fruit σου ερχονται στο μυαλο?? daaamn!

karamin

karamin

 

παιδια σθγνωμη αλλα μπορει να μου εκηγησει καποιος τι ειναι οι οκαμα??εχω μεινει λιγο πισω στα επεισοδια αλλα βλεπω καθε μερα για να φτασω στο πιο καινουργιο...εχω δει λιγο απο το μανγκα τι γινεται παρακατω και εω πορωθει!!!!!!!!!!!

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
οι γκέυ είναι ουσιαστικά..σε αυτούς ανήκει και ο mr.2

zOOOk

zOOOk

 

βασικα τραβελια ειναι nice!

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
πέστους όπως θες..δεν παρεξηγούνε αυτοί :xD:

roronoa zoro

roronoa zoro

 

ποιο πολυ μου τη σπανε οι μαρινς γιατι ποτε δεν αφηνουν σε ησυχια τον λουφι και το πληρωμα του.πολυ σπασικλες :haha:

Kenobi-sensei

Kenobi-sensei

 

μου τι σπάει ότι όλοι δουλέυον για τους SH δηλαδή ο roger είχε βοήθειες

sirQuackly

sirQuackly

 

μου την σπανε οι gay,oι λεσβιες(λιγοτερο απο τους gay)και γενικα ολοι οι ανωμαλοι.

Aldark

Aldark

 

Kenobi-sensei έγραψε:μου τι σπάει ότι όλοι δουλέυον για τους SH δηλαδή ο roger είχε βοήθειες

σωστο αυτο.....αλλα shonen ειναι....can't be helped... that simple

Kauko

Kauko

 

εμενα μου τη σπαει που δεν καθεται καμια στον καημενο τον Sanji... so bored.

zOOOk

zOOOk

 

captain usopp έγραψε:εμενα μου τη σπαει που δεν καθεται καμια στον καημενο τον Sanji... so bored.
οτι ειπε ο aldark απο πανω ισχυει και σε αυτο :xD:

f1vettel

f1vettel

 

Ο Foxy... απλα σπαστικος

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
sirQuackly έγραψε:μου την σπανε οι gay,oι λεσβιες(λιγοτερο απο τους gay)και γενικα ολοι οι ανωμαλοι.
Και εμένα...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

dem

dem

 

εγω δεν εχω prob με τις λεσβίες xD

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
αν είναι σχεδιασμένες από τον όντα,τότε έχω τεράστιο προμπ

dem

dem

 

γιατι τις σχεδιαζει οπωσ σχεδιαζει τους τραβεστι? δε θυμαμαι να χω δει λεσβια στο OP

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
μες στο κρυφό κελί του ID ίσως και να είχε
και να μην είχε,κρίνοντας από το σχέδιο του Όντα σε αυτόν τον τομέα,φοβούμαι uhh

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
απο mashima(fairy tail) ομως??

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

μην το πας αλλου....
τα κανει ωραια τα ecchi ο Mashima αλλα εδω λεμε για τον Oda...

αντε ας πω και γω τι μου τη σπαει στο One Piece...
για να σκεφτω....
α!
το οτι το βλεπει ο ρεβορν :muaha:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
HawkEyes Juracule έγραψε:μην το πας αλλου....
τα κανει ωραια τα ecchi ο Mashima αλλα εδω λεμε για τον Oda...

αντε ας πω και γω τι μου τη σπαει στο One Piece...
για να σκεφτω....
α!
το οτι το βλεπει ο ρεβορν :muaha:
ελα πες την αληθεια...θες να τρολλαρεις

souidos

souidos

 

to mono p m enoxlei einai oti panta ma panta oi antipaloi tou crew einai sta metra tous kai panta o luffy prepei na derni ton poio dinato!

http://watchop.com

katalanosGR

katalanosGR

 

Guest έγραψε:

ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ο Pell( o guardian της Arabasta)...
Σπόιλερ:
και απ' ότι φαίνεται δεν θα ξανά εμφανιστεί

ε δεν μπορουμε να ξερουμε τι συναιβει,θα μπορουσα να μας ειχε δειξει πως συνεβη οποτε ειναι βλακεια που δεν το εκανε οπως λες.
Το οτι επιζουν ολοι οι χαρακτηρες ισως να εχει καποιο λογο να το κανει,ποτε δεν ξερεις... Αλλα ακομη και ετσι το one piece δεν μου φαινεται τοσο ψευτικο,ακομη...

Aldark

Aldark

 

souidos έγραψε:to mono p m enoxlei einai oti panta ma panta oi antipaloi tou crew einai sta metra tous kai panta o luffy prepei na derni ton poio dinato!

as didi would say:
γραφε ελληνικα :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης