Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

redman

redman

 

Οντως εχεις δικιο....ειδικα το ποσο δυνατος ηταν πριν το devilfruit φανηκε στην συζητηση του WB kαι του Shanks στο πλοιο του πρωτου..οπου τον ρωτησε πως του εμεινα τα σημαδια στο ματι απο καποια μαχη με τον Mihawk kai αυτος του απανταει απο τον BB και οτι ειναι επικινδυνος και να μαζεψει τον Ace γιατι ο BB ειναι ποιο επικινδυνος απο οτι φενεται....

Mike13

Mike13

 

Πολυ σωστος ο παικτης!!!!!!Φενεται οτι ο bb τωρα με το δευτερο φρουτακι θα κανει οτι δε μπορουμε να φανατστουμε!!!!!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ellefson is an idiot
αλλα οτι και να κανει τον ΜΙΣΩΩΩΩ aaaaaah! aaaaaah!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Naruto11

Mike13

Mike13

 

ME TOO MY FRIEND,ΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΘΟΥΜΕ ΔΕΝ ΣΥΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΩΠΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕα!!Εγω πιστευω παντος οτι θα πολεμισει καποια στιγμη στο μελον με τον luffy και εκει θα κρυθουν ολα,ποιος ειναι δυνατοτερος απο τους δυο!!!!!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Mike13 έγραψε:ME TOO MY FRIEND,ΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΘΟΥΜΕ ΔΕΝ ΣΥΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΩΠΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕα!!Εγω πιστευω παντος οτι θα πολεμισει καποια στιγμη στο μελον με τον luffy και εκει θα κρυθουν ολα,ποιος ειναι δυνατοτερος απο τους δυο!!!!!

εννοητε ρε και με shanks πιστευω θα παλεψει αλα θα δουμε here and there


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Naruto11

Mike13

Mike13

 

Ναι οντος μια τετοια μαχη θελω να δω!!!!θα ειναι πολυ επικη!!!!!!!!!Αν και πιστευω οτι ο shanks τον νικαει χαλαρα τον bb!!!!!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Kαι γω πιστευω αλλα και θελω να δουμε στο τελος S.H vs B.B pirates.

Θεωρω και γω οτι ο Blackbeard ειναι Ο κακος που θα παλεψει με τον Luffy στο τελος(και πιστευω οτι αυτοι οι 2 θα παλεψουν λιγο πριν το one piece ο Luffy, δηλαδη το τελευταιο εμποδιο προς την ευρεση του one piece, νομιζω οτι θα ειναι ο Blackbeard, αν στη λεξη εμποδιο βαλουμε ενα προσωπο).

Και γω θελω να δω μια τετοια μαχη ετσι απο περιεργεια και μονο, αλλωστε ξερω τον νικητη.Και οπως εχω ξαναπει ναι ο B.B ειναι κακος , κατα 99% θα ειναι ο τελευταιος αντιπαλος του Luffy αλλα δεν ειδα, δεν βλεπω και ουτε θα δω αυτον τον χαρακτηρα ως επικο.

Ως επικινδυνο τον βλεπω οκ αλλα ως επικο δε τον βλεπω, δε μου βγαινει...Φυσικα υπαρχουν κακοι που τους θεωρω epic και τολμω να πω oτι βρισκω επικους τους cp9 , αντε και τον Akainu αν και τον σιχαινομαι οχι λογω Ace , αλλωστε τον Luffy ηθελε να καψει, καταλαθος σκοτωσε τον Ace , τον σιχαινομαι γιατι ειναι government's dog!

Γενικοτερα χαρακτηριζω επικο οποιονδηποτε ειναι κουλ!Π.χ Kaku(oχι και τοσο επικινδυνος) αλλα κουλ αντιπαλος αρα για μενα επικος. Κουλ=επικο!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

γιατι νομιζω οτι ο shanks θα νικηση Β.Β e?


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Naruto11

-FlameLeg Vender

-FlameLeg Vender

 

Πιστεύω ότι εάν παίξουν σούτια shanks & bb θα πεθάνει ο σάνκς μόνο για να έχει ο λούφι έναν παραπάνω λόγο να πλακώσει τον ββ.

Και το πραγματικό ενδιαφέρον στο SH vs BB θα είναι η μάχη μεταξύ των δύο snipers.

http://malicioustheory.blogspot.com

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

-FlameLeg Vender έγραψε:Πιστεύω ότι εάν παίξουν σούτια shanks & bb θα πεθάνει ο σάνκς μόνο για να έχει ο λούφι έναν παραπάνω λόγο να πλακώσει τον ββ.

Και το πραγματικό ενδιαφέρον στο SH vs BB θα είναι η μάχη μεταξύ των δύο snipers.
Ποο δικιο εχεις μεγαλε για τους snipers gj!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Naruto11

iFiVa

iFiVa

 

-FlameLeg Vender έγραψε:Και το πραγματικό ενδιαφέρον στο SH vs BB θα είναι η μάχη μεταξύ των δύο snipers.


Εαν μεχρι τοτε δεν παρει κανονικο οπλο ο usopp και ειναι με την σφεντονα και τον νικηση τοτε αυτο θα ειναι οτι πιο fail.......


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Luffyhj

Mike13

Mike13

 

-FlameLeg Vender έγραψε:Πιστεύω ότι εάν παίξουν σούτια shanks & bb θα πεθάνει ο σάνκς μόνο για να έχει ο λούφι έναν παραπάνω λόγο να πλακώσει τον ββ.

Και το πραγματικό ενδιαφέρον στο SH vs BB θα είναι η μάχη μεταξύ των δύο snipers.


YASSOP VS VASCO SHOT IS AN EPIC FIGHT!!!αΥΤΗ Η ΜΑΧΗ ΘΑ ΜΗΝΕΙ ΣΤΗΝ ΥΣΤΟΡΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΙ!!!Αλλα δεν πιστευω να πεθανει ο Shanks απο bb μην τρελαθουμε κιολας!!!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

core

core

 

iFiVa έγραψε:
-FlameLeg Vender έγραψε:Εμένα μου τη δίνει ο ΒΒ είναι χοντρός και φλώρος.

Και είναι από τους τύπους που αν χάσουν τα ντέβιλ φρουτ δεν θα έχουν τίποτα και θα χάνουν και στο πόκερ.

του shanks του χαραξε 3 γραμμες στο ματι πριν παρει το devilfruit του....

εχω μια απορια...
νομιζα οτι τις χαρακιες στο ματι του shanks τις ειχε κανει ο baggy και οχι ο ΒΒ....
κανω λαθος??

vagas1989

vagas1989

 

ο ΒΒ τις έχει κάνει. αναφέρεται νόμιζω στο σημείο που ο shanks έχει πάει στο πλοίο του WB για να μιλήσουν

core

core

 

Απλά μου φάνηκε περίεργο γιατί όταν ο Shanks έσωσε τον Luffy όταν ήταν μικρός τις είχε τις χαρακιές στο μάτι του και είχα την εντύπωση ότι του τις είχε κάνει ο Baggy όταν τον έκανε να φάει καταλάθος το devil fruit.
Ο ΒΒ πείρε το devil fruit όταν ο Ace ήταν ίδη στο πλήρωμα του WB, δηλαδή πολλά χρόνια μετα.


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 07Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

vagas1989 έγραψε:ο ΒΒ τις έχει κάνει. αναφέρεται νόμιζω στο σημείο που ο shanks έχει πάει στο πλοίο του WB για να μιλήσουν
και επεισης το λεει στον πολεμο που λεει ο σανκσ οτι δεν με ενοχλη που εχασα το χερι μου με ενοχλη και αυτο το σημαδι και μετα του λεει ο ΒΒ κοροιδευτικα οτι πολυ του παι το σημαδι


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Naruto11

Νικολής

Νικολής

 

Παιδιά αμα το παρουμε λογικα ο luffy δεν μπορει να κερδισει τον bb καθως 1ον εχει την δυναμη να του αποροφφα την δυναμη που του δινει το devil fruit και 2ον εχει το tremor tremor fruit που ειναι πολυ δυνατη δυναμη


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Bellamy2-2

ZisAkiS

ZisAkiS

 

iFiVa έγραψε:
-FlameLeg Vender έγραψε:Και το πραγματικό ενδιαφέρον στο SH vs BB θα είναι η μάχη μεταξύ των δύο snipers.


Εαν μεχρι τοτε δεν παρει κανονικο οπλο ο usopp και ειναι με την σφεντονα και τον νικηση τοτε αυτο θα ειναι οτι πιο fail.......

μπα... liar αν θυμασε ειπε οτι το "kabuto" (η σφεντονα του sogeking) εχει στις ακρες του dials απο το Sky Island... gj! οποτε η δυναμη που φευγουν + ειδηκα την την "βομβα" που φαινεται σαν φλεγομενο πουλι μαζι με το fire dial που εχει(με αυτην εκαψε την σημαια στο Ennies Lobby) + τις νεες του "σφαιρες-φυτα" = δικη του χαλαρη νικη.... gj! gj! goodjob² liar

Νικολής έγραψε:Παιδιά αμα το παρουμε λογικα ο luffy δεν μπορει να κερδισει τον bb καθως 1ον εχει την δυναμη να του αποροφφα την δυναμη που του δινει το devil fruit και 2ον εχει το tremor tremor fruit που ειναι πολυ δυνατη δυναμη

ναι... αλλα με το haki?? δεν θα ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα για τον B.B....

core

core

 

luffy_is_paok έγραψε:
vagas1989 έγραψε:ο ΒΒ τις έχει κάνει. αναφέρεται νόμιζω στο σημείο που ο shanks έχει πάει στο πλοίο του WB για να μιλήσουν
και επεισης το λεει στον πολεμο που λεει ο σανκσ οτι δεν με ενοχλη που εχασα το χερι μου με ενοχλη και αυτο το σημαδι και μετα του λεει ο ΒΒ κοροιδευτικα οτι πολυ του παι το σημαδι

Ναι έχεις δίκιο…
Τώρα το σκέφτηκα καλύτερα…
Απλά δεν μου ταίριαζε χρονικά…

core

core

 

Νικολής έγραψε:Παιδιά αμα το παρουμε λογικα ο luffy δεν μπορει να κερδισει τον bb καθως 1ον εχει την δυναμη να του αποροφφα την δυναμη που του δινει το devil fruit και 2ον εχει το tremor tremor fruit που ειναι πολυ δυνατη δυναμη

Μην ξεχνάς ότι ο Luffy έχει αναπτύξει κατά πολύ το Haki και τα τελευταία 2 χρόνια καθώς εκπαιδεύτηκε πολύ σε αυτό, και όπως ξέρουμε το φρούτο του ΒΒ (το βασικό του) είναι Logia….
Ο ΒΒ δεν έχει δήξει ακόμα κανένα σημάδι ότι χρησιμοποιεί Haki….

iFiVa

iFiVa

 

ZisAkiS έγραψε:

μπα... liar αν θυμασε ειπε οτι το "kabuto" (η σφεντονα του sogeking) εχει στις ακρες του dials απο το Sky Island... gj! οποτε η δυναμη που φευγουν + ειδηκα την την "βομβα" που φαινεται σαν φλεγομενο πουλι μαζι με το fire dial που εχει(με αυτην εκαψε την σημαια στο Ennies Lobby) + τις νεες του "σφαιρες-φυτα" = δικη του χαλαρη νικη.... gj! gj! goodjob² liar

Αυτο λεω....ο usopp θα εχει μια σφεντονα που θα πεταει αυτες τις φλογες κεραυνους φυτα και ο αλλος ενα οπλο απο το οποιο αν φας 1 σφαιρα γινεσαι κοματια....απλα θυμησου που σκοτωσε κατι πελεκανους,περιστερια δεν θυμαμαι τι ηταν απο μιλια μακρια!


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Luffyhj

souidos

souidos

 

τις ουλες του σανκς δν της εκανε ο ΒΒ γτ οταν ο σανκς πηγε στο πλοιο του wb πηγε ν τον πει ν σταματησει τον ace να κηνηγαει τον ΒΒ!αρα ο ΒΒ δν τους εκανε της ουλες...

http://watchop.com

core

core

 

Μυστήριο τελικά αυτές οι ουλές…
Και εγώ γι’ αυτό το είπα γιατί χρονικά δεν μου κόλλαγε…
Ο Shanks τις είχε από τότε που ο Luffy ήταν μικρός όποτε δεν παίζει να τις έκανε ο ΒΒ πριν από 10 χρόνια….


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 07Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

iFiVa

iFiVa

 

souidos έγραψε:τις ουλες του σανκς δν της εκανε ο ΒΒ γτ οταν ο σανκς πηγε στο πλοιο του wb πηγε ν τον πει ν σταματησει τον ace να κηνηγαει τον ΒΒ!αρα ο ΒΒ δν τους εκανε της ουλες...

core έγραψε:Μυστήριο τελικά αυτές οι ουλές…
Και εγώ γι’ αυτό το είπα γιατί χρονικά δεν μου κόλλαγε…
Ο Shanks τις είχε από τότε που ο Luffy ήταν μικρός όποτε δεν παίζει να τις έκανε ο ΒΒ πριν από 10 χρόνια….


Διαβαστε σας παρακαλω αυτο.....

http://www.mangareader.net/103-2541-11/one-piece/chapter-434.html


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Luffyhj

core

core

 

Άρα του τις έκανε όντως ο ΒΒ πολύ παλιά και όλο αυτό τον καιρό κρυβόταν στο πλήρωμα του WB…
Οk thanks για την διευκρίνηση…


_________________
Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 07Blackbeard και το πλήρωμα του!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης