Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νύχτα πέφτει...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

61Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 14:19

maggie

maggie

 

αν μεχρι το απογευμα-βραδυ θελησω να αλλαξω χαρακτηρα δεν πειραζει ε? whistle


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

62Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 14:24

Elidor

Elidor

 

Avarga
Oχι γλυκα δεν πειραζει.

63Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 15:04

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
λέτε να διαβάσω τους κανόνες?

64Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 15:11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Οχι αστους, εσυ παιξε ελευθερα οπως θες.

65Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 15:34

Aldark

Aldark

 

rousfets


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Maxres11

66Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 18:04

maggie

maggie

 

Τελικα ο αφηγητης θα ειμαι εγω....ανοιξα το τοπικ και το κλειδωσα

ποσταρει ο sirQuackly τον χαρακτηρα που θελει να εχει και μπορουμε να αρχισουμε... aww



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Κυρ 06 Φεβ 2011, 21:54, 1 φορά


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

67Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 19:44

maggie

maggie

 

εχω στειλει πμ σε δολοφονους και επιθεωρητες....οποιος εχει λαβει πμ μου στελνει απαντηση παλι με πμ....οσοι δεν λαβαν ειναι απλοι πολιτες και δεν κανετε τιποτα...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

68Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 20:56

Aldark

Aldark

 

αρχισε το ρε , ολη τη βδομαδα δε θα μπω εγω -_-


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Maxres11

69Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 21:08

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
αα ωραια τωρα φευγουν ενας ενας...κοτες :xD:

70Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 21:55

maggie

maggie

 

Aldark έγραψε:αρχισε το ρε , ολη τη βδομαδα δε θα μπω εγω -_-
ρε μπουμπουνα, αν δεν ποσταρεις 2 ποστ την ημερα τουλαχιστον μετα δεν παιζεις....αυτοκτονεις-_-

και ειπα, περιμενω να μου πει ο sirQuackly αν θα παιξει, και αν ναι τον χαρακτηρα του...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

71Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 22:21

Aldark

Aldark

 

maggie έγραψε:
Aldark έγραψε:αρχισε το ρε , ολη τη βδομαδα δε θα μπω εγω -_-
ρε μπουμπουνα, αν δεν ποσταρεις 2 ποστ την ημερα τουλαχιστον μετα δεν παιζεις....αυτοκτονεις-_-

και ειπα, περιμενω να μου πει ο sirQuackly αν θα παιξει, και αν ναι τον χαρακτηρα του...

sorry babez but dark we'll be out , oποτε επανερχομαι απο την αλλη ;)


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Maxres11

72Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Κυρ 06 Φεβ 2011, 23:46

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
οσοι πηραν πμ απανταν με πμ? Η γινεται και μεσω μσν?


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

73Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 00:19

maxuris

maxuris

 

Πειτε αμα ειναι να αρχισουμε να ψηφαμε ...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 757b32

74Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 02:58

didimakia

didimakia

 

Grimmy έγραψε:οσοι πηραν πμ απανταν με πμ? Η γινεται και μεσω μσν?
Dude. Η εισαι ηλιθιος ή trollαρεις XD


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

75Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 12:07

maggie

maggie

 

Grimmy έγραψε:οσοι πηραν πμ απανταν με πμ? Η γινεται και μεσω μσν?
με πμ, με msn, με τηλ στο 697*******, με σηματα καπνου, με κωδικα mors και με ταχυδρομικα περιστερια...οτι βολευει τον καθενα...

-.-- / --- / ..- / - / .-. / --- / .-.. / .-.. /

btw, -.-. / .- / .- / .-. / ---- / .. / ... / --- / -.-- / -- / . / - / --- / .- / .--. / --- / --. / . / -.-- / -- / .- / - / --- / .--. / .- / .. / ---- / -. / .. / -.. / .. /


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

76Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 12:11

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Απλα σκεφτομουν μπας και πεταγοταν κανας ηλιθιος δολοφονος και μου ελεγε να συνεργαστουμε και τον κατεδιδα... Παει τωρα το σχεδιο μου...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

77Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 12:16

maggie

maggie

 

^... / - / --- / .--. / - / .... / . / ..-. / ..- / -.-. / -.- / .. / -. / --. / - / .-. / --- / .-.. / .-.. / .. / -. / --. /


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

78Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 12:20

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
maggie έγραψε:^... / - / --- / .--. / - / .... / . / ..-. / ..- / -.-. / -.- / .. / -. / --. / - / .-. / --- / .-.. / .-.. / .. / -. / --. /


warning για οφ τοπικ


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

79Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 12:26

maggie

maggie

 

^-- / ..- / .- / .... / .- / .... / .- / .... / .- / .... / .- / .-- / .- / .-. / -. / .. / -. / --. / --. / .. / .- / - / .-. / --- / .-.. / .-.. / .. / -. / --. /


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

80Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 13:58

maggie

maggie

 

double post επειδη μπορω....

το παιχνιδι θα ξεκινησει στις 20:00


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

81Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 14:00

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Θα είμαι εδω στις 22:00
btw Σήμερα πήραμε βαθμούς και έβγαλα 19,5 και στην κατεύθυνση και σε αυτά που με νοιάζουν όλα 20


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

82Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 14:11

Elidor

Elidor

 

Avarga
good boy, συνεχισε το διαβασμα σου τωρα να μας γινεις γιατρος.

83Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 14:25

maxuris

maxuris

 

Jim McDuck έγραψε:Θα είμαι εδω στις 22:00
btw Σήμερα πήραμε βαθμούς και έβγαλα 19,5 και στην κατεύθυνση και σε αυτά που με νοιάζουν όλα 20

3 λυκειου εισαι ρε μλκ . βτω κ εμεις πηραμε κ εγω ολα 20 τα πηρα εκτος απο 2 18 σε κειμενα και εκθεση απο ενα μαλακα καθηγητη aaaaaah!

Τεσπα αντε να ξεκινησουμε σημερα !!! here and there


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 757b32

84Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 14:31

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ναι αλλά τα πήρα με την αξία μου...


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

85Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 07 Φεβ 2011, 14:52

maxuris

maxuris

 

-.- δεν ειπα κατι γ αυτο


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 3 757b32

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης