Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε;

Ποιον/α θα τρώγατε;

Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c100%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c1020%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 20% [ 1 ]
Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c100%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c1060%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 60% [ 3 ]
Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c1020%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 20% [ 1 ]
Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c100%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c100%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c100%Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Kamikaze

Kamikaze

 

Είστε σε ένα έρημο νησί και έχετε την επιλογή να τρέφεστε από το λιπόθυμο κουφάρι κάποιου από τα παιδιά της Big Mom ενώ έχει τη μορφή του φρούτου του. Ποιο επιλέγετε;


Εγώ με ρύζι θα την έβγαζα κομπλέ πιστεύω.

Hawkins

Hawkins

 

Μπισκότα φυσικα

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν έχουμε την επιλογή να τον φάμε ως άνθρωπο; Αν την έχουμε, Smoothie.
Επίσης, ο Katakuri δεν έχει ρύζι, έχει mochi, το οποίο πρέπει να είναι κάτι σαν αμυγδαλωτό από ρύζι(;).

Kamikaze

Kamikaze

 

Αν είχατε την επιλογή αυτή θα την έβαζα ρε man. Είπαμε όχι.
Εγώ απλά ρύζι θα το λέω πρόμπλεμ;

Shikkoku

Shikkoku

 

Ε ρε συ κι εγώ ρύζι θα διάλεγα, αλλά αυτό είναι περίεργο ρύζι και μπαίνω σε σκέψεις..

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ε και η κρεμα καλη ειναι... ετσι κι αλλιως ειναι μπολικος οποτε θα τρωω για πολυ

http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Επίσης, έχει φαγητό μέσα στα χαρτιά;

Kamikaze

Kamikaze

 

Όχι, απλά τρως τα χαρτιά. Εγώ παιδιά προκαταλήψεις δεν έχω αν θέλει να φάει χαρτί ο άλλος δεν θα του πω κάτι, για αυτό το έβαλα.

Shikkoku

Shikkoku

 

Θα στουμπώσει ρε, δεν βοηθάει στην επιβίωση το χαρτί, έχει τα λιγότερα θρεπτικά συστατικά.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Shikkoku έγραψε:Θα στουμπώσει ρε, δεν βοηθάει στην επιβίωση το χαρτί, έχει τα λιγότερα θρεπτικά συστατικά.
κοιτα... μπορει λοιμοκτονήσεις στην έρημο αλλα τουλάχιστον θα έχεις άπειρο κωλόχαρτο να σκουπιστείς. Θα πεθάνεις με καθαρό κώλο.

http://www.onepiecegr.com/

Kamikaze

Kamikaze

 

Ε μην επιλέξετε χαρτί τότε, εγώ με το ρύζι κομπλέ είμαι.

Shikkoku

Shikkoku

 

Scarlet D. έγραψε:
Shikkoku έγραψε:Θα στουμπώσει ρε, δεν βοηθάει στην επιβίωση το χαρτί, έχει τα λιγότερα θρεπτικά συστατικά.
κοιτα... μπορει λοιμοκτονήσεις στην έρημο αλλα τουλάχιστον θα έχεις άπειρο κωλόχαρτο να σκουπιστείς. Θα πεθάνεις με καθαρό κώλο.
Αν είναι από αυτό το λεπτό χαρτί που έχουν κάτι παλιά βιβλία που σχίζεται μόλις το αγγίξεις δε νομίζω να συμφέρει.

Aokiji

Aokiji

 

Μπισκότα του μqλάκα του cracker που είχε ό,τι πιο απαίσια ήττα.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

δεν ξερω γιατι αλλα ενω εβλεπα την μαχη τα μπισκοτα μου φανηκαν αγευστα... μεχρι η nami να τα βρεξει λιγο

http://www.onepiecegr.com/

Aokiji

Aokiji

 

Ποιο παιδί της Big Mom θα τρώγατε; Giphy

Aldark

Aldark

 

Μπισκοτάκια, αλλά νόμιζα ότι είναι κυριολεκτική η ερώτηση στην αρχή xD

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης