Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιός είναι ο J

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

J = ???

Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 1 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c1017%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 17% [ 2 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c1025%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 25% [ 3 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 1 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 1 ]
Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c1033%Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Vote_c10 33% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 12

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τρι 21 Νοε 2017, 21:38

Kamikaze

Kamikaze

 

Κάτι μου λέει ότι ήταν αληθινό μέλος που απλά βαρέθηκε.

27Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τρι 21 Νοε 2017, 22:01

Tcixlas

Tcixlas

 

μπα εμένα μου κάνει για μπινιά

28Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τρι 21 Νοε 2017, 22:27

Shikkoku

Shikkoku

 

Kamikaze έγραψε:Κάτι μου λέει ότι ήταν αληθινό μέλος που απλά βαρέθηκε.
That would be me βασικά.
whistle whistle whistle whistle whistle whistle

Ρε μπας και το κάνατε μπλοκ το παιδί επειδή είναι διπλό ακκάουντ;

29Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τρι 21 Νοε 2017, 23:04

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε πας και είναι μπλοκ και δε μπορεί να μας κάνει αδδδ?

30Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 00:39

Scarlet D.

Scarlet D.

 

παντως τον προτειμουσα απο τον red yonko... ολη μερα θα ραβω και θα σβηνω ποστς με αυτο το παιδι...

http://www.onepiecegr.com/

31Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 01:09

Shikkoku

Shikkoku

 

@J γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα

32Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 14:27

Red Yonko

Red Yonko

 

Scarlet D. έγραψε:παντως τον προτειμουσα απο τον red yonko... ολη μερα θα ραβω και θα σβηνω ποστς με αυτο το παιδι...

Ακουσα το ονομα μου ? xD

33Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 15:01

Tcixlas

Tcixlas

 

αν συνεχίσεις σε αυτου΄ς τους ρυθμούς δε θα ναι το μόνο που θα ακούσεις απο scarlet

34Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 15:07

Red Yonko

Red Yonko

 

Γιαυτό το λογο σταματαω γιατι το θεωρω λιγο μαλακια ολο αυτό που γίνεται, ηρθα νομιζοντας πως θα μιλησω με αλλους για one piece αλλα απότι καταλαβα μονο One piece δεν βλεπετε και ξερετε να διωχνετε μελη, ωραίοι. Αν μπορεί καποιος ας μου σβησει το λογαριασμο γιατι πολύ εκατσα

35Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 15:23

Tcixlas

Tcixlas

 

Αν όντως δεν είσαι fake acc, κάτι σύνηθες στο συγκεκριμένο φόρουμ, τότε απλά περνάς τη διαβολοβδομάδα... συγκεκριμένα δεν έχεις αντέξει καν μια μέρα!! Το φόρουμ είναι για το One piece και μιλάει για το one piece... το θέμα είναι ότι δε μπορείς να μπεις και να περιμένεις οι πάντες να είναι στο επίπεδο που βρίσκεσαι εσύ... Υπάρχουν άπειρα θέματα στα οποία αφού διαβάσεις τι έχει ειπωθεί, μπορείς να κάνεις τις ερωτήσεις σου ή τα σχόλια σου και να αρχίσεις συζήτηση. Απλά όπως σου είπα και στο spam σε ένα σοβαροφανές ποστ, οι περισσότεροι δεν ασχολούμαστε με το anime πλέον, μιας και συγκεκριμένα είναι κλάσεις χειρότερο απο το manga... σχολιάζουμε εβδομαδιαία στα chapter που βγαίνουν, εκ των οποίων δημιουργείται το anime... τυπικά λοιπόν όταν βγαίνουν τα επεισόδια τα σημαντικά τα έχουμε σχολιάσει ήδη... Κάνουμε σχόλια λοιπόν μόνο σε σημαντικά σημεία... Επίσης μιλάμε για άλλα anime και manga όπως και πιο γενικά θέματα... Το σπαμ δίνει ζωή στα forum... Αν είσαι διατεθειμένος να συμμετέχεις ενεργά, θα πρέπει να αρχίσεις πρώτα να ψάχνεις το φόρουμ, να μην ασχολείσαι μόνο με τα χαζοπόστ(όχι ότι έχουν κάτι το μεμπτό, αρκεί να προλαβαίνεις να σχολιάσεις και τα υπόλοιπα). Τέλος υπήρχαν και θεωρίες, τις οποίες κόψαμε γιατί είχαμε φτασει πολύ μακριά... Αν θες να συμμετέχεις υλικό υπάρχει, κάνε μια αναζήτηση στο forum... Δεν σε διώχνει κανείς, αυτό όμως αν δεν είσαι fake acc... γιατί ξαναλέω στο παρελθόν έχουν μπει πολλά fake accs

36Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 15:31

Kamikaze

Kamikaze

 

Είμαι σίγουρος πως είναι αληθινό account και παίζει να ξέρω ποιος είναι από τους One Piece Greek Fans.

37Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 15:34

Red Yonko

Red Yonko

 

Tcixlas έγραψε:Αν όντως δεν είσαι fake acc, κάτι σύνηθες στο συγκεκριμένο φόρουμ, τότε απλά περνάς τη διαβολοβδομάδα... συγκεκριμένα δεν έχεις αντέξει καν μια μέρα!! Το φόρουμ είναι για το One piece και μιλάει για το one piece... το θέμα είναι ότι δε μπορείς να μπεις και να περιμένεις οι πάντες να είναι στο επίπεδο που βρίσκεσαι εσύ... Υπάρχουν άπειρα θέματα στα οποία αφού διαβάσεις τι έχει ειπωθεί, μπορείς να κάνεις τις ερωτήσεις σου ή τα σχόλια σου και να αρχίσεις συζήτηση. Απλά όπως σου είπα και στο spam σε ένα σοβαροφανές ποστ, οι περισσότεροι δεν ασχολούμαστε με το anime πλέον, μιας και συγκεκριμένα είναι κλάσεις χειρότερο απο το manga... σχολιάζουμε εβδομαδιαία στα chapter που βγαίνουν, εκ των οποίων δημιουργείται το anime... τυπικά λοιπόν όταν βγαίνουν τα επεισόδια τα σημαντικά τα έχουμε σχολιάσει ήδη... Κάνουμε σχόλια λοιπόν μόνο σε σημαντικά σημεία... Επίσης μιλάμε για άλλα anime και manga όπως και πιο γενικά θέματα... Το σπαμ δίνει ζωή στα forum... Αν είσαι διατεθειμένος να συμμετέχεις ενεργά, θα πρέπει να αρχίσεις πρώτα να ψάχνεις το φόρουμ, να μην ασχολείσαι μόνο με τα χαζοπόστ(όχι ότι έχουν κάτι το μεμπτό, αρκεί να προλαβαίνεις να σχολιάσεις και τα υπόλοιπα). Τέλος υπήρχαν και θεωρίες, τις οποίες κόψαμε γιατί είχαμε φτασει πολύ μακριά... Αν θες να συμμετέχεις υλικό υπάρχει, κάνε μια αναζήτηση στο forum... Δεν σε διώχνει κανείς, αυτό όμως αν δεν είσαι fake acc... γιατί ξαναλέω στο παρελθόν έχουν μπει πολλά fake accs

Tcixla δεν λεω κατι απλα πιστεύω πως δεν ανηκω σε αυτό το φόρουμ σαν και δω: http://prig.forumgreek.com (εδω γινονται reviews για τα παντα). Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως το βρηκε ο Kamikaze  xD

38Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 16:39

Tcixlas

Tcixlas

 

έχουμε κι εμείς τα κόλπα μας.... πάντως σίγουρα αν ψαχτείς στο φόρουμ θα βρεις πολύ ενδιαφέρον υλικό, αν καταφέρεις να αναμιχθείς θα μείνεις, οι περισσότεροι βέβαια φεύγουν!!

39Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 16:54

Red Yonko

Red Yonko

 

Μπααα ειμαι από τους τυπους που μένουν σε φόρουμ... Καλα μολις τελειωσω το anime θα αρχισω το manga

40Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 18:29

Tcixlas

Tcixlas

 

και τότε θα μας ευχαριστείς να είσαι σίγουρος...

41Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 20:24

Kamikaze

Kamikaze

 

Αν είσαι αυτός που στο fb postάρει Shanks δεν είναι και πολύ δύσκολο.

42Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 20:28

Red Yonko

Red Yonko

 

Kamikaze έγραψε:Αν είσαι αυτός που στο fb postάρει Shanks δεν είναι και πολύ δύσκολο.

Σε ειρωνευτικα ρε μεγαλε  xD

43Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 20:33

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν είμαι μεγάλος μαν, 19 είμαι ακόμα.

44Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 20:35

Red Yonko

Red Yonko

 

Εστω...  xD

Λολ δεν εχετε καταλαβει ακομα ποιος ειμαι...

45Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 20:36

Kamikaze

Kamikaze

 

Αχ βρε σατανά ψέυτικο ακάουντ είσαι και μας κάνεις τζέρτζελο;

46Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 20:51

Red Yonko

Red Yonko

 

Σταματηστε ρε αληθινος  ειμαι... Απλα επειδη εχω καταλαβει τι συμβαίνει το εκμεταλεβομαι

47Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 21:09

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ολοι ειναι hawkins μεχρι αποδειξεως του εναντιοντως. Εσυ και ο J ειστε ο hawkins

http://www.onepiecegr.com/

48Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 21:20

Red Yonko

Red Yonko

 

Πωω τελειωνε αμα σου τη σπαει δες ποιος είμαι από τη διευθυνση ip. Υπάρχει περιπτωση να ειμαι αυτοι οι 3 οταν εχουμε διαφορετικο ip??

49Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 21:37

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ε βασικα ναι, αλλαζεις ip καθε 10 post και αν χρησιμοποεις opera μπορεις να την αλλαξεις πιο ευκολα κι απο καλτσες, οποτε ακομα μενει η απορια :P

http://www.onepiecegr.com/

50Ποιός είναι ο J - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιός είναι ο J Τετ 22 Νοε 2017, 21:46

Tcixlas

Tcixlas

 

ο τσίχλας έχει δώσει αποδείξεις!!! τα άλλα μένουν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης