Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μόνο Gamers επιτρέπονται

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 06 Δεκ 2017, 12:33

Santouryuu

Santouryuu

 

Uncharted για παράδειγμα...

27Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 06 Δεκ 2017, 12:47

Hawkins

Hawkins

 

Πέρα από αυτά ερχονται και νέα γκειμς που πιστευω θα είναι και τα καλύτερα της γενιάς 
Death strading,days gone,god of war,cyber punk,last of us part 2 και άλλα πολλά

28Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 06 Δεκ 2017, 20:55

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Mέσα στο 2018 release date τα περισσότερα... και λογικά δευτερο μισό του 18.
Τώρα τι να παίξουμε είνια το θέμα..

29Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 06 Δεκ 2017, 21:33

Hawkins

Hawkins

 

Στο πρώτο μισό του 2018 ακουσα θα βγουν detroit become human και god of war και ίσως code vein
Εγω πρωσοπικα δεν έχω θέμα έχω να παιξω πολλά παιχνίδια μέχρι να βγουν αυτά μιας και φετος πηρα την κονσολα 
Όσο για εσενα παίξε κάνα ww2 κάνα battlefront 2 κάνα evil within 2 μια χαρά έχεις παιχνιδια να παίξεις

30Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 06 Δεκ 2017, 22:05

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Hawkins έγραψε:Στο πρώτο μισό του 2018 ακουσα θα βγουν detroit become human και god of war και ίσως code vein
Εγω πρωσοπικα δεν έχω θέμα έχω να παιξω πολλά παιχνίδια μέχρι να βγουν αυτά μιας και φετος πηρα την κονσολα 
Όσο για εσενα παίξε κάνα ww2 κάνα battlefront 2 κάνα evil within 2 μια χαρά έχεις παιχνιδια να παίξεις
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Α ρε Χοκ με έκανες και γέλασα. Σίγα μην δώσω λεφτα για άλλο ένα cod. Όσο για το bf δεν είμαι star wars fan και με τόσο κράξιμο που έχει φάει η EA και να ήμουν θα το μποικόταρα.

31Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 06 Δεκ 2017, 23:31

Hawkins

Hawkins

 

Νταξ αμα έχεις παιξει πολλά cod δικιο έχεις να τα ψιλοβαριεσαι...για εμένα είναι σιγουρη αγορα γιατι  είναι ισως το καλύτερο cod που βγήκε και γιατι έχω παίξει μονο το 2 και το black ops 
Το battlefront δεν χρειάζεται να είσαι star warzou για να το παιξεις γαμαει το multi βέβαια έχεις δικιο για τα microtransactions και εγώ αν δεν δω να βγαζουν τα πλεονεκτήματα που σου δίνουν αν τα σκάσεις δεν το ακουμπάω
Εσύ σε τι παίζεις σε pc?

32Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Πεμ 07 Δεκ 2017, 00:21

Santouryuu

Santouryuu

 

Half life 2: episode 2 so beautiful!

33Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Κυρ 28 Ιαν 2018, 16:52

Hawkins

Hawkins

 

Witcher 3 το λατρεύω ίσως το καλύτερο παιχνίδι που επαιξα στο 4 
Dark souls 3 επαιξα για κάνα 10ωρω κ δεν μου πολυ αρεσει δεν νομιζω να κάτσω να το τερματίσω ποτε
Επίσης ακομα κλαίω τα λεφτα π εδωσα για το nioh...

34Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 30 Ιαν 2018, 18:11

Scarlet D.

Scarlet D.

 

να σας πω ρε τρελοι μου, εχει παιξει κανεις το AC origin; Αξιζει; Χτες ρωτησε εναν φιλο μου και ηξερε εναν τυπο που ξερε εναν τυπο που ξερε εναν τυπο που του ελεγε οτι ειναι τρελο pay2win, ισχυει;

http://www.onepiecegr.com/

35Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 30 Ιαν 2018, 19:15

Hawkins

Hawkins

 

Και βέβαια αξίζει τα καλύτερα γραφικα μαζί με uncharted 
Ενδιαφέρον ιστορία ωραίο gameplay το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να κάνεις και side missions μερικες φορές για να ανταπεξέλθεις στις κύριες
Τωρα για τα microtransactions σιγά απλά υπάρχουν για τους ανυπόμονους αν θες το τερματιζεις και χωρίς αυτα

36Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τρι 30 Ιαν 2018, 20:42

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Hawkins έγραψε:Και βέβαια αξίζει τα καλύτερα γραφικα μαζί με uncharted 
Ενδιαφέρον ιστορία ωραίο gameplay το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να κάνεις και side missions μερικες φορές για να ανταπεξέλθεις στις κύριες
Τωρα για τα microtransactions σιγά απλά υπάρχουν για τους ανυπόμονους αν θες το τερματιζεις και χωρίς αυτα
δηλαδη μου λες οτι τα microtransactions ειναι για αυτους που βαριουνται να αφιερωσουν ωρα για να το τερματισουν; αν ειναι ετσι κομπλε ωστοσο τσιμπημενη η τιμη

http://www.onepiecegr.com/

37Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 31 Ιαν 2018, 01:30

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Περίμενε κάνα 2 μηνο να το κατεβάσεις...

38Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Πεμ 01 Φεβ 2018, 21:01

Hawkins

Hawkins

 

Εγώ αυτό που κάνω είναι οτι παίρνω να μοιράζουμε τα λεφτά με εναν φίλο και έτσι δεν δίνω ποτε πάνω από 25 για παιχνιδι

39Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Παρ 02 Φεβ 2018, 08:00

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τα microtransactions κανονικά είναι το εύκολο χρήμα που ζητάνε οι publishers. Πρέπει να είναι μόνο σε free to play games και ως cosmetics διότι εάν επηρεάζουν το gameplay τότε είναι πολύ αργά.

Υπάρχουν περιπτώσεις που μπαίνουν microtransactions σε παιχνίδια όπως NBA 2K που έχουν κάνει το career τόσο αργό το progression που σε ωθεί (κυρίως τους ανυπομονους) στην αγορά των microtransactions. Γι' αυτό προσοχή. Δεν θα τα κάνουμε όλα τα παιχνίδια mobile games που τα παίζουν και οι πιο αμπαλοι...

40Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Παρ 02 Φεβ 2018, 23:17

Hawkins

Hawkins

 

Αν και δεν παίζω sports,racing έχω ακούσει κακα λογια και για το ΦΙΦΑ και το ΝΒΑ στα microtransactions κανουν πουστια εκεί και σε βάζουν σε σκέψεις να τα αγορασεις
Αλλά ετσι θα είναι η συνεχεια δυστηχως εφόσον ο κόσμος δεν το τιμωρεί...ακόμα και το battlefront πούλησε μόνο 3 εκ λιγοτερα από αυτά που υπολογισαν πάλι όμως εβγαλαν πολλά από αυτο μιας και 7-8 εκ αντιτυπα τα πουλησε

41Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Σαβ 03 Φεβ 2018, 15:03

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Στο Fifa μονο στο Ultimate team εχει micro. Στα υπολοιπα το career παιζεις κανονικα. Στο NBA το career του εχουν κανει χαλια. Θελεις απειρο grinding για να ανεβασεις στατιστικα κλπ.

42Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Παρ 01 Ιουν 2018, 13:00

Hawkins

Hawkins

 

Τι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ το god of war αν είχε 2-3 μποσακια παραπάνω επερνε άριστα
Για να δουμε ε3 με death stranding can't wait

43Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Σαβ 02 Ιουν 2018, 23:34

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Παιδες ανακοινώθηκε νέο Assassin's creed για όποιον δεν το ακουσε.

ειναι επιτελους ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑ και νομιζω λεγεται odysei

http://www.onepiecegr.com/

44Μόνο Gamers επιτρέπονται - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόνο Gamers επιτρέπονται Τετ 06 Ιουν 2018, 01:54

Santouryuu

Santouryuu

 

φαρ κραϊ 5... religion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης