Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

726Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 03:10

Kamikaze

Kamikaze

 

Μόνο έτσι ευχαριστιέσαι το arc που είμαστε, δε νομίζω να σε κατηγορήσει κανείς.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 50qvrm

727Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 03:38

Aldark

Aldark

 

XAXAXA
έκανα ένα πριν αλλά έβλεπα σπόιλερ καρ
αλλά καλή φάση χοκ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Maxres11

728Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 10:16

Tcixlas

Tcixlas

 

χαίρομαι που το φόρουμ είναι drug friendly
δεν έχω θέμα με τους μπαφιάρηδες, έχω φίλους που ναι μπαφιάρηδες!!!1!


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

729Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 17:04

Aldark

Aldark

 

είσαι κι εσύ ένας;;;;


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Maxres11

730Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 20:39

Tcixlas

Tcixlas

 

μπα δεν έχω κάνει ούτε τζούρα, κι ας είμαι γαλατσιώτης


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

731Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 21:46

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΑΦΙΑΡΗΔΕΣ... damn i am dying.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

732Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 22:36

Santouryuu

Santouryuu

 

Hawkins έγραψε:Κάτι που κανω τον τελευταιο καιρό και γαμαει ειναι να στρίβω ενα 2φυλλο οταν πάω να διαβασω τσαπτερ του οπ ...γαμαει και μετά ερχομαι μαστουρομενος στο φορουμ και κλάνω στα γέλια 
Όποιος με πει μπαφιαρη κάνει λαθος,κάνω λιγο

Με μια φορά την εβδομάδα, σόρυ αλλά είσαι μπαφιαρης

Aldark έγραψε:XAXAXA
έκανα ένα πριν αλλά έβλεπα σπόιλερ καρ
αλλά καλή φάση χοκ

Αυτό εξηγεί πολλά... Το πώς βλέπεις ακόμα one piece π.χ.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

733Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 23:07

Tcixlas

Tcixlas

 

οντως είσαι μπαφιάρης :p η σωστή χρήση του για να αποφεύγεις τις αρνητικές επιδράσεις, είναι ελάχιστη και όχι τόσο συχνά... σε καίει και σε καίει πολύ και το βλέπω σε πολλούς φίλους μου... κάποιοι το καταλαβαίνουν αλλά έχουν εθιστεί. και μπορεί σαν ουσία να μην είναι άκρως εθιστική, αλλά έχουν εθιστεί στα αποτελέσματα που προσφέρει


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

734Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 00:45

Hawkins

Hawkins

 

Γυμνάζομαι παρά πολύ τρώω υγιεινά συχαινομαι το ποτο αλλά πίνω πολλές φορές για να φτιάξω κεφαλι αναγκαστικά και επίσης δεν καπνίζω παρά μόνο μπάφο...
Αν θεωρειτε ανθυγιεινό το χόρτο (που ειναι)σκεφτητε ποσα ακόμα πραμματα είναι χειρότερα π.χ παχυσαρκια,ποτό, τσιγάρο 
Δεν νομίζω κάποιος να πεθάνει νέος από το χόρτο ούτε να του δημιουργήσει καποιο πρόβλημα...κάποιοι λενε βέβαια ότι σε κανει να ξεχνας εύκολα που το πιστεύω αλλά εγω μια χαρα 300 τα έχω ακόμα...το θέμα είναι να μην το παρακάνεις γιατί αν το παρακάνεις και πίνεις καθε μέρα θα καεις τελειος
Βεβαια ειναι το τριπακι για να ξεκινήσεις κοκες κτλπ οποίος ειναι ναρκωμανης από χορτο ξεκίνησε αλλά άμα είναι μλκς ο άλλος δεν φταιει το χορταρακι
Πριν 3 χρόνια ειχα κάνει μια μαλακια ημασταν σε ενα σπίτι 3 αγόρια και 2 κορίτσια και είχαν κανονίσει να πάρουν lsd και ηθελαν καποιον να τους προσέχει οπότε προσφερθικα εγω το περνουν και η κοπέλα που γουσταρα τότε μ επριζε τα'ρχιδια να κακανω και εγώ μετά από καμμια ώρα δέχομαι και λόγο της γκόμενας επειδή μου άρεσε (σαν γνήσιος μαλακας) και λόγο της φάσης εκεινη την στιγμη που μαλακιζομασταν και κάπως έτσι παρασηρθηκα και εκανα μεγάλη μαλακια γιατί χεστικα πάνω μ μετά από κανα 45λεπτο αρχιζω και μουδιαζω σε ολλο το σώμα μεχρι και μέσα στο στόμα δεν ενιωθα καν την τριβη των δοντιων μου και το κεφαλι μου εγινε ένα μιξερ... φανταστείτε καθόμουν στο καναπέ κοίταζα εναν τοιχο για 10 ώρες ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ τοσο κάψιμο...
Μετά από αυτό αρχιζαν να λένε για κοκες και εκεί ήταν που ξεκωψα μαζί τους.Λεγοντας αυτά ηθελα να πω πως ευκολα μπορεις να παρασιρθεις στα ναρκωτικά και το χόρτο ειναιείναι το τρυπάκι να τα ξεκινήσεις για αυτο θέλει και προσοχή.
Anyway οποίος δεν εχει κάνει μαυρο και να διαβασει τσαπτερ one piece δεν ξέρει τι χάνει


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Images10

735Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 02:09

Tcixlas

Tcixlas

 

μετά μας λένε αυστηρούς κριτές του one piece.... :D
απλά νηφάλιοι παιδιά

επίσης όντως σε κάνει να ξεχνάς, μακροχρόνια χρήση σε τακτά χρονικά διαστήματα όπως είναι το κάθε βδομάδα, έχει αποδειχθεί με έρευνες ότι καταστρέφει εγκεφαλικά κύτταρα, μιας και γενικά η χρήση του καταστρέφει, απλά όταν γίνεται σπάνια, ο οργανισμός προλαβαίνει και τα αναδημιουργεί. Εβλεπα πρόσφατα μια εκπομπή στο οτε τιβι, δε θυμάμαι πιο κανάλι, και έλεγε ότι τόσο συχνή χρήση της κάνναβης ειδικά σε μικρές ηλικίες, μπορεί να σταματήσει ακόμα και την ανάπτυξη του σώματος... απο κει και πέρα όντως είναι παράθυρο για άλλα ναρκωτικά! δεν είμαι ο κλασικός μαλάκας που θα πει ότι απαγορεύτε τα όλα κλπ, ίσα ίσα προτιμώ να γίνει νόμιμο, γτ ο λόγος που το κάνουν τόσο πολύ πλέον, είναι γιατί είναι παράνομο, και τελικά καταλήγουν να το προμηθεύονται πολύ πιο εύκολα... αν ήταν νόμιμο και το πουλούσαν κανονικά νόμιμα με την τιμή του, δε θα είχαν τα παιδιά πρόσβαση σε αυτό, και επίσης θα γινόταν πιο ελεγχόμενη χρήση...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

736Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 04:22

Aldark

Aldark

 

πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις! Δύσκολο να εθίζεσαι στο σπορ θα έλεγα , τώρα αν το παρακάνεις και είσαι απλά στον καναπέ να κάνεις κάτι τέτοιο , ε όπως τα πάντα , είναι βλαβερό στην ΥΠΕΡΒΟΛΗ. Και πολλούς καφέδες να πίνω , και πολλές κοκα κόλες να πίνω και όλη μέρα wow ή έστω στα σόσιαλ μήντια να μαι σαν τζάνκυ , το ίδιο.
In defence του κεφαλιού του "χρήστη" , θα παραθέσω αυτά:
https://www.drugpolicy.org/blog/does-marijuana-kill-brain-cells
https://www.hellomd.com/health-wellness/does-marijuana-kill-brain-cells

ουάν πης είχα να δω πάρα πολύ καιρό μάηκ , αλλά επιβάλεται η δόση και το κατσάπ oh my love!


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Maxres11

737Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 09:04

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Με έχασες στο όλη μέρα wow...  xD xD xD


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Untitled-1-7

738Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 14:33

Tcixlas

Tcixlas

 

μην πάμε στο άκρο της αγιοποίησης της μαριχουάνας αλ :D

δεν έχει αποδειχθεί ότι εθίζει κάποια απο τις ουσίες όπως THC τον οργανισμό, όπως αντίθετα κάνει ο καφές, αλλά ο ανθρώπινος νους εθίζεται στα αποτελέσματα που προσφέρει η χρήση της κάνναβης. Έχω φίλο που πλέον δυσκολεύεται να κοιμηθεί τις μέρες που δεν κάνει. Έχει αδυναμία συγκέντρωσης, και το καταλαβαίνει και ο ίδιος. Κάνει προσπάθειες να την κόψει, κάνει κενά 2 βδομάδων και παρόλα αυτά δε το καταφέρνει... Το ίντρνετ έχει δώσει κακή "επιλεκτική γνώση" σε πολύ κόσμο, με αποτέλεσμα να κρατάν όσα τους συμφέρουν, και να προκαλούν κακό στον εαυτό τους. Αν μπει στο τρυπάκι της συχνής χρήσης, δεν βγαίνεις εύκολα...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

739Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 15:18

Santouryuu

Santouryuu

 

Aldark έγραψε:πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις! Δύσκολο να εθίζεσαι στο σπορ θα έλεγα , τώρα αν το παρακάνεις και είσαι απλά στον καναπέ να κάνεις κάτι τέτοιο , ε όπως τα πάντα , είναι βλαβερό στην ΥΠΕΡΒΟΛΗ. Και πολλούς καφέδες να πίνω , και πολλές κοκα κόλες να πίνω και όλη μέρα wow ή έστω στα σόσιαλ μήντια να μαι σαν τζάνκυ , το ίδιο.
In defence του κεφαλιού του "χρήστη" , θα παραθέσω αυτά:
https://www.drugpolicy.org/blog/does-marijuana-kill-brain-cells
https://www.hellomd.com/health-wellness/does-marijuana-kill-brain-cells

ουάν πης είχα να δω πάρα πολύ καιρό μάηκ , αλλά επιβάλεται η δόση και το κατσάπ oh my love!
Υπάρχουν ακόμα άτομα που παίζουν wow?  confused! e?

Εγώ είμαι όλη μέρα με τσιγάρο, κόκα (κόλα) και counterstrike, αλλά δεν παραμυθιαζομαι... Θα ψοφήσω νέος (σχετικά)

Επίσης Godzilla 2019... Αναμένω  pingpingeyes


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

740Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 15:43

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ είμαι χοντρολίπαρος, ξέρω ότι οι αρτηρίες μου θα φωνάζουν στα 40 αλλά δεν κόβω το φαί, δεν βγαίνω να πω το πόσο καλό κάνει στην υγεία το σουβλάκι και η πίτσα :p


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

741Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 17:33

Hawkins

Hawkins

 

Εγώ έχω ωραίο σώμα αλλά είμαι σκατομπαφιαρης και φτωχός
Κάποιος φυσιολογικος εδώ μέσα :p


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Images10

742Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 19:14

Tcixlas

Tcixlas

 

ωραία τώρα που βγάλαμε τα ψυχολογικά μας τσαμπέ, ποιός είναι για ποτάκι?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

743Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 19:44

J

J

 

Εγώ!

Μοιραζομαστε τα ψυχολογικά μας εδώ;

744Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 06 Νοε 2017, 23:06

Scarlet D.

Scarlet D.

 

και μολις μου λυθηκε η χρόνια μου απορία "Τι σκατά καπνίζουν αυτά τα παιδιά πριν μπουν να ποστάρουν στο φόρουμ"...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

745Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:13

J

J

 

Με κράζετε ήδη, νιώθω μέλος της παρεας aww

746Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:26

Tcixlas

Tcixlas

 

ποιός είναι? βάλτε στοίχημα!!!!

σίγουρα δεν είναι ο hawk!!

επίσης δεν έκραξε εσένα, αλλά δε θα αργήσει κι αυτό :p
εδώ ΄λέμε ότι μας καυλώσει!!! αν αυτό που θες να πεις είναι τα ψυχολογικά σου κάντο, αν και νομίζω υπήρχε και theme ψυχοθεραπείας κλπ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tcixlas στις Τρι 07 Νοε 2017, 00:27, 1 φορά


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

747Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:26

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
έλα σε κράζω εγώ αν θες


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

748Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:28

Scarlet D.

Scarlet D.

 

χμμμ... εγραψε το ονομα του με λάθος φωνιεν... γραφει μερικες φορες με τονους αλλα και χωρις τονους οποτε δεν αφηνει υπονια για auto-correct... δυσκολο...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

749Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:29

Tcixlas

Tcixlas

 

οχι ρε δεν είναι ο hawk, ο άνθρωπος ξέρει να γράφει... περισσότερο για καμ μπακ κάνει


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

750Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 30 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:33

Scarlet D.

Scarlet D.

 

χμμ... τι να σου πω... μηπως Μανος; αλλα ειναι πολυ νωρις να επιστρεψει με νεο ακκουντ


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης