Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

51Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 01 Μάης 2017, 19:05

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Αυτή η ορθογραφία ρε Δήμο...

Αν όλοι έχουν από ένα δεύτερο account τότε έχουμε 85*25/2 μέλοι. Αν βάλεις κάποιες εξαιρετικές περιπτώσεις (Hawkins) τότε έχουμε λίγο λιγότερα, αλλά και πάλι είναι πολλά. Θα μπορούσατε να τους στείλετε ένα όμορφο email που να τους υπενθυμίζει πως είναι ακόμη μέλη, να τους ενημερώνει για το update κλπ.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 33k6s5i Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Fvve46

52Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 01 Μάης 2017, 19:20

Scarlet D.

Scarlet D.

 

The Red-Haired έγραψε:Αυτή η ορθογραφία ρε Δήμο...

Αν όλοι έχουν από ένα δεύτερο account τότε έχουμε 85*25/2 μέλοι. Αν βάλεις κάποιες εξαιρετικές περιπτώσεις (Hawkins) τότε έχουμε λίγο λιγότερα, αλλά και πάλι είναι πολλά. Θα μπορούσατε να τους στείλετε ένα όμορφο email που να τους υπενθυμίζει πως είναι ακόμη μέλη, να τους ενημερώνει για το update κλπ.
κατ' αρχας η πραξη απο μονη της ειναι ακυρη γιατι μονο τα ενεργα μελη εχουν διπλα account κι αυτα οχι ολα γι αυτο καλυτερα αφαιρεσε το πολυ 20 μελη οπως εκανα εγω νε πεσεις μεσα, αυτο το "ομορφο μυνημα" το εστελνα πολλες φορες ειδικα οταν καναμε events και εστειλα ακομα και reminders... δεν ξερω για σενα αλλα εγω δεν εχω δει κανεναν απο παλια να ξαναηρθε... επισης το "νε τι" ειναι meme κολογερε, γι αυτο το γραφω ετσι hahaha

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 933054


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

53Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 01 Μάης 2017, 19:29

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ακομα δεν εχω καταλαβει απο που βγηκε το νε τι.... buhu


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

54Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 01 Μάης 2017, 20:09

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Σε κάποιο από τα φόρα του πόκεμον θα ναι death...

Όσο για τον υπολογισμό: έχω ένα ολόκληρο ΑΝ μπροστά. Κι το έβαλα ως ένα κατώτερο όριο... Άρα έχουμε περισσότερα από 1000 μοναδικά μέλη, με πολύ πρόχειρους υπολογισμούς.

Όσο για το email, μπορεί να είναι σε regular base πχ update status ανά μήνα (σπαμ δηλαδή xD)


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 33k6s5i Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Fvve46

55Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 01 Μάης 2017, 22:02

Scarlet D.

Scarlet D.

 

The Red-Haired έγραψε:Σε κάποιο από τα φόρα του πόκεμον θα ναι death...

Όσο για τον υπολογισμό: έχω ένα ολόκληρο ΑΝ μπροστά. Κι το έβαλα ως ένα κατώτερο όριο... Άρα έχουμε περισσότερα από 1000 μοναδικά μέλη, με πολύ πρόχειρους υπολογισμούς.

Όσο για το email, μπορεί να είναι σε regular base πχ update status ανά μήνα (σπαμ δηλαδή xD)

Ρεντ προσεχε ποιο παιχνιδι βριζεις γιατι και ο ντεθ παιζει Pokemon!!!!.

Κι αν η γιαγια μου ειχε ροδες θα ηταν λεωφορειο που λεμε ε;

δηλαδη να καθομαι εγω να γραφω σε html και css e-mails και συναμα να πριζονται και οι αλλοι. GG ολοι χαμενοι θα βγουμε απο αυτο


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

56Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 03 Μάης 2017, 11:53

Tcixlas

Tcixlas

 

μάικ κάνεις πλάκα έτσι? που το τσίμπησες το λαπτοπάκι αυτό?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

57Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 03 Μάης 2017, 14:01

Santouryuu

Santouryuu

 

Και τι δεν κανω για το CS :P


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

58Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 03 Μάης 2017, 14:27

Tcixlas

Tcixlas

 

με αυτό δεν παίζεις cs:go μόνο είναι ιεροσυλία :p


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

59Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 00:55

Aldark

Aldark

 

Πήγα στη καρτέλα Members και είδα ότι το forum έχει 85 μέλη.

Να φανταστώ πολλά από αυτά ήταν fake..
κλαιω λιγακι , το φορουμ υπαρχει 7 χρονια , που σημαινει πως αν ειχαμε κατω απο 80 ΜΟΝΑΔΙΚΑ , IRL μέλη θα μασταν...οχι αυτο που βλεπεις σιγουρα και θα χαμε κλεισει από το 2012 ή θα μπαινε μονος του ο @Johnyman και θα κλαιγε και θα φευγε μετά.
δεν ειναι 85 μελη ειναι 85 σελιδες με μελη, η καθε σελιδα εχει 25 μελη οποτε υπολογισε 85*25

τωρα οσο αφορα αμα ειναι fake η απαντηση ειναι οχι. To φορουμ λειτουργει κανονικα απο το 2010 και απο τοτε υπαρχουν πραγματα που μπορεις να δεις ως μελος αλλα οχι ως επισκεπτης. Οποτε οι περισσοτεροι φτιαχνουν account, βλεπουν αυτο που θελουν και ξεχνανε εντελως οτι εχουν account σε αυτο το φορουμ. Προφανως και εχουμε μερικα διπλα accounts αλλα το πολυ να ειναι καμια 20αρια ολα μαζι μαζεμενα.
Το φόρουμ έχει 2123 μέλη. Όπως στα περισσότερα φόρουμ (και το χω κάνει κι εγώ προφανώς) , μέλη μπαίνουν , κάνουν 2 ποστς , κοιτάνε ότι θέλουν και δεν ξαναμπαίνουν ή μπορεί να μπουν μια φορα στα 2 έτη. Και ότι λέει ο δήμος.
Να θυμάστε πάντα όμως , ότι έχουν διαγραφεί μέλη. Οπότε ο αριθμός φτάνει καθαρά τα 2200 μέλη. Και δεν έχουν διαγραφεί μόνο άπειρα ακκς του χόκινς (άρα παρότι υπάρχουν (θα σας πω ποσα αμα μπω στο πανελ) χ ακκαουντς μονο του χοκινς ή του καθε χοκινς που χουν φαει μπαν , καποτε διαγραφονταν αλλα τόσα +) , αλλά και ΑΚΚΑΟΥΝΤ αντμίν (rip @ellefson)
2πλα και να υπάρχουν πολλα , αντε οντως να ναι ΜΑΞ ΜΑΞ ΜΑΞ 200. Κοντα 2000 ατομα ειναι ρηαλ.

δεν ειναι 85 μελη ειναι 85 σελιδες με μελη, η καθε σελιδα εχει 25 μελη οποτε υπολογισε 85*25

τωρα οσο αφορα αμα ειναι fake η απαντηση ειναι οχι. To φορουμ λειτουργει κανονικα απο το 2010 και απο τοτε υπαρχουν πραγματα που μπορεις να δεις ως μελος αλλα οχι ως επισκεπτης. Οποτε οι περισσοτεροι φτιαχνουν account, βλεπουν αυτο που θελουν και ξεχνανε εντελως οτι εχουν account σε αυτο το φορουμ. Προφανως και εχουμε μερικα διπλα accounts αλλα το πολυ να ειναι καμια 20αρια ολα μαζι μαζεμενα.

buhu buhu buhu buhu buhu buhu buhu buhu buhu buhu buhu buhu
buhu
νε τι; αυτο σε πειραξε η οτι ειπα οτι εχουμε καμια 20αρια διπλα accounts;;;; κατ αρχας 34 ειναι μονο ο hawkins
βλ. πάνω ;ρ
Αυτή η ορθογραφία ρε Δήμο...

Αν όλοι έχουν από ένα δεύτερο account τότε έχουμε 85*25/2 μέλοι. Αν βάλεις κάποιες εξαιρετικές περιπτώσεις (Hawkins) τότε έχουμε λίγο λιγότερα, αλλά και πάλι είναι πολλά. Θα μπορούσατε να τους στείλετε ένα όμορφο email που να τους υπενθυμίζει πως είναι ακόμη μέλη, να τους ενημερώνει για το update κλπ.
γινεται πολλες φορές αυτό να ξέρεις , το χει κανει ο δημος , και στα γενεθλια εχουν παιχτει μεηλς , και για συναντησεις , δεν μπηκε ποτε κανεις χαχαχαχ
Αυτή η ορθογραφία ρε Δήμο...

Αν όλοι έχουν από ένα δεύτερο account τότε έχουμε 85*25/2 μέλοι. Αν βάλεις κάποιες εξαιρετικές περιπτώσεις (Hawkins) τότε έχουμε λίγο λιγότερα, αλλά και πάλι είναι πολλά. Θα μπορούσατε να τους στείλετε ένα όμορφο email που να τους υπενθυμίζει πως είναι ακόμη μέλη, να τους ενημερώνει για το update κλπ.
κατ' αρχας η πραξη απο μονη της ειναι ακυρη γιατι μονο τα ενεργα μελη εχουν διπλα account κι αυτα οχι ολα γι αυτο καλυτερα αφαιρεσε το πολυ 20 μελη οπως εκανα εγω νε πεσεις μεσα, αυτο το "ομορφο μυνημα" το εστελνα πολλες φορες ειδικα οταν καναμε events και εστειλα ακομα και reminders... δεν ξερω για σενα αλλα εγω δεν εχω δει κανεναν απο παλια να ξαναηρθε... επισης το "νε τι" ειναι meme κολογερε, γι αυτο το γραφω ετσι hahaha

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 933054

Ακομα δεν εχω καταλαβει απο που βγηκε το νε τι.... buhu
λοιπόν , βγηκε από κατι σελιδες με τερμα ντανκ μημς οπως το kane me admin mwrh putana και τα αλλα με τον ποπομαστορα κτλπ
Σε κάποιο από τα φόρα του πόκεμον θα ναι death...

Όσο για τον υπολογισμό: έχω ένα ολόκληρο ΑΝ μπροστά. Κι το έβαλα ως ένα κατώτερο όριο... Άρα έχουμε περισσότερα από 1000 μοναδικά μέλη, με πολύ πρόχειρους υπολογισμούς.

Όσο για το email, μπορεί να είναι σε regular base πχ update status ανά μήνα (σπαμ δηλαδή xD)
ναι ρε , 2Κ γιουζερς στο νερο.
Σε κάποιο από τα φόρα του πόκεμον θα ναι death...

Όσο για τον υπολογισμό: έχω ένα ολόκληρο ΑΝ μπροστά. Κι το έβαλα ως ένα κατώτερο όριο... Άρα έχουμε περισσότερα από 1000 μοναδικά μέλη, με πολύ πρόχειρους υπολογισμούς.

Όσο για το email, μπορεί να είναι σε regular base πχ update status ανά μήνα (σπαμ δηλαδή xD)

Ρεντ προσεχε ποιο παιχνιδι βριζεις γιατι και ο ντεθ παιζει Pokemon!!!!.

Κι αν η γιαγια μου ειχε ροδες θα ηταν λεωφορειο που λεμε ε;

δηλαδη να καθομαι εγω να γραφω σε html και css e-mails και συναμα να πριζονται και οι αλλοι. GG ολοι χαμενοι θα βγουμε απο αυτο

μάικ κάνεις πλάκα έτσι? που το τσίμπησες το λαπτοπάκι αυτό?

τα 2 τελευταια κουοτ χωρις λογο αλλα βαριεμαι να τα βλεπω
πρεπει να επανελθω , μου λειψατε παλι <3


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Maxres11

60Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 01:38

Tcixlas

Tcixlas

 

γεια σου φιλτατε αλ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

61Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 02:28

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Επεσε δουλειά Αλ!


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 33k6s5i Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Fvve46

62Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 14:25

Aldark

Aldark

 

χαιρετω σας απο τον πυργο μου
δουλεια επεσε σιγουρα , ;ρ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Maxres11

63Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 15:05

Tcixlas

Tcixlas

 

καλημέρα όμορφη ραπουνζελ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

64Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 16:07

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aldark έγραψε:χαιρετω σας απο τον πυργο μου
δουλεια επεσε σιγουρα , ;ρ

Βγεεες κοπελιαααα, ν' ακούσεις μια γλυκιααα ολντσκουλιαααα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

65Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 17:35

Tcixlas

Tcixlas

 

γλυκια ολντ σκουλιά


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

66Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 21:23

Santouryuu

Santouryuu

 

May the force be with you


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

67Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 04 Μάης 2017, 22:50

Tcixlas

Tcixlas

 

may the fifth tomorrow


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

68Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 05 Μάης 2017, 07:46

Santouryuu

Santouryuu

 

γ*** την connex την καριολα, μιλαμε για τριτοκοσμικες καταστασεις


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

69Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 05 Μάης 2017, 15:50

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Santouryuu έγραψε:γ*** την connex την καριολα, μιλαμε για τριτοκοσμικες καταστασεις
εσυ φταις που χρησιμοποιεις internet explorer


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

70Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 05 Μάης 2017, 16:25

Hawkins

Hawkins

 

Παιδιά έχει δουλέψει​ κανενας από εσας σε εστιατόριο​?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Images10

71Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 05 Μάης 2017, 18:06

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:καλημέρα όμορφη ραπουνζελ
γεια σου χιονάτη μου , τι κάνεις; καλησπέρα!
Scarlet D. έγραψε:
Aldark έγραψε:χαιρετω σας απο τον πυργο μου
δουλεια επεσε σιγουρα , ;ρ

Βγεεες κοπελιαααα, ν' ακούσεις μια γλυκιααα ολντσκουλιαααα

Tcixlas έγραψε:γλυκια ολντ σκουλιά
και ας ξυπνήσω τη γειτονιά αλλά και τον πολιτσμάνο
ΟΥΤΕ Ο ΓΕΡΟΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΝΙΩΝΕΙ
ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΤΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙ
ΟΥΤΕ Η ΚΑΡΔΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ
ΟΥΤΕ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ

Santouryuu έγραψε:γ*** την connex την καριολα, μιλαμε για τριτοκοσμικες καταστασεις
αν δεν ειναι γερμανικη η κοννεξ (βασικα νομιζω εισαι ελλαδα αυτες τις μερες ε;) , η κοννεξ δεν ηταν ποτέ εταιρια , απλα η κοσμοτε ετσι ελεγε το ιντερνετ της και καλα , αλλα δεν υπαρχει τουλαχιστον απο το 2011 μη σου πω και πιο πριν αυτο
εισαι σε καποια χρονοχωρικη λουπα;;;

Hawkins έγραψε:Παιδιά έχει δουλέψει​ κανενας από εσας σε εστιατόριο​?
όχι , μόνο σε μπετά έχω δουλέψει και στη showbiz


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Maxres11

72Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 05 Μάης 2017, 22:46

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ hawk, ρίχτο...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

73Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 06 Μάης 2017, 02:23

Santouryuu

Santouryuu

 

Πειτε κανα καλο κλαμπακι για αθενς και περιξ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

74Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 06 Μάης 2017, 14:57

Hawkins

Hawkins

 

λοιπον τσιχλα ακου δεν εχω εμπειρια απο δισκο, μαγαζια και τετοια περα απο την ψυσταρια μια φορα που πηγα...

το μαγαζι που θα παω μαζευει αρκετο κοσμο ειναι και για καφε και για να φας...
μιλησα μαζι της με συμπαθησε και με θελει απο νωρις ευτηχως για να μην εχει και πολυ κοσμο και να εξασκουμε 
μου μιλησε για τα λεφτα που μαζι με ικα φτανουν τα χιλια ευρω το μηνα...βεβαια μου εξηγησε οτι τα λεφτα που δινει αυτη ειναι 20 ευρω το 8ωρω αλλα περνω αρκετα απο μπουρμπουαρ μιας και μαζευει πολλους ξενους το μαγαζι και κυριως γερμανους που δινουν καλο μπουρμπουαρ
η μαλακια ειναι ομως οταν μου ειπε τι πρεπει να κανω...
αρχικα πρεπει να πηγαινω στην ωρα μου να καθαριζω το μαγαζι εξω,πρεπει να ξερω πολυ καλα αγγλικα,πρεπει να φτιαχνω καφεδες που δεν ξερω  και να τους πηγαινω,να περνω παραγγελιες φαγητων να της πηγαινω και αυτες και διαφορα αλλα...οταν μου τα ελεγε αυτα ημουν σε φαση fuck my life γιατι και τα λεφτα ειναι κομπλε και εχει δυνατα κονε εκεινη και την θελω απο κοντα και εχω αγχωθει παρα πολυ γιατι ουτε τον δισκο δεν ξερω να κραταω...καλα ο στρογγυλος δεν με αγχωνει τοσο η παραμανα μου φενεται δυσκολη γιατι φοβαμαι και ολλας μην μου πεσει ξερω εγω στον πελατη με ολλα τα φαγητα πανω...ειναι too much για εναν newbie πιστευω...
τεσπα καμμια συμβουλη εχεις να δωσεις?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Images10

75Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 07 Μάης 2017, 19:25

Ozymandias

Ozymandias

 

Χοκ όλα μαθαίνονται, προσπάθησε το και ό,τι βγει. Στη χειρότερη των χειροτέρων και πόδι να φας θα λες ότι έχεις μια προυπηρεσία σε μετέπειτα δουλειές


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 3 4640138-6073183427-file_

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης