Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 15]

Tcixlas

Tcixlas

 

του 2016 είναι με ντε νίρο και έφρον και έχει τη φάση του

Santouryuu

Santouryuu

 

Το είχα δει σινεμά, όντως αρκετά καλο


Ειδα σήμερα το happy deathday... Μαλακιουλα

Tcixlas

Tcixlas

 

είδα χτες βράδυ για άλλη μια φορά το are we there yet... μέτρια ταινία, πολλά στερεότυπα, still fun to watch ...

cube το επικότερο mean mug face ever

Kamikaze

Kamikaze

 

Είδα το Pineapple Express, μαλακιούλα ήταν.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είδα Kingsman 2, μέτριο αλλά καμία σχέση με το 1.

Hawkins

Hawkins

 

Είδα dunkirk...είχα χαιπαριστει τερμτερμα αλλά δεν ξετρελαθηκα και ολλας 7/10

Kamikaze

Kamikaze

 

Το πρώτο Hangover και γάμησε. Πάω για τα άλλα δυο.

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είχες δει ακόμα χανγκοβερ? αλήθεια

Kamikaze

Kamikaze

 

Ναι, πότε άρχισα να βάζω ταινίες στο ποστ; Ε τότε άρχισα να βλέπω ταινίες πρώτη φορά στη ζωή μου.

Είδα και τα άλλα 2 by the way. Το 2 γάμησε και το 3 μου άρεσε δεν καταλαβαίνω γιατί το κράζουν.

Red Yonko

Red Yonko

 

Ειδα justice league αρκετά ωραία πλοκή. Το θεμα με το τερας ηταν κι αυτό που με εκανε να βαρεθω  so bored.

Tcixlas

Tcixlas

 

το θέμα το JL δεν είναι ο villain, είναι το κακό cgi και οι χαζές επιλογές με την αλλαγή σκηνοθέτη

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είδα American Assassin.... meh...

Hawkins

Hawkins

 

Peaky bliders γαμει...

Kamikaze

Kamikaze

 

Interstellar: Και πολύ καλή ταινία και με αρκετά ξεχωριστό σενάριο. Σπάνια να δεις κάτι τέτοιο, ειδικά πλέον.
Inception: Όλη η ταινία είναι η εκπλήρωση της αποστολής που έχουν, μου άρεσε αυτό. Δεν σου δίνει το μισό στο να δεις τους χαρακτήρες κτλ μπαίνει στο ψητό κατευθείαν. Μου άρεσε.
American Ultra: Μεχ, δεν ήταν κάτι.
Due Date: Γαλιφιανάκης λέω σε κωμωδία κάτι θα παίζει από επικίλα hangover αλλά μπα. Το μόνο που είναι ίδιο είναι ο βλαμμένος ρόλος. Καμία σχέση με του hangover όμως.
Dirty Grandpa: Καλή κωμωδία, ψιλοαναμενόμενο τέλος.
Όταν οι Ρόδες Χορεύουν: Φάση είχε.
The Bachelor: Όχι τόσο αστεία, θα μπορούσε να γίνει καλύτερη αντιγραφή του hangover. Στην Ελλάδα είσαι κάθε καλοκαίρι τόσα γίνονται.

Aldark

Aldark

 

Kamikaze έγραψε:Interstellar: Και πολύ καλή ταινία και με αρκετά ξεχωριστό σενάριο. Σπάνια να δεις κάτι τέτοιο, ειδικά πλέον.
Inception: Όλη η ταινία είναι η εκπλήρωση της αποστολής που έχουν, μου άρεσε αυτό. Δεν σου δίνει το μισό στο να δεις τους χαρακτήρες κτλ μπαίνει στο ψητό κατευθείαν. Μου άρεσε.
American Ultra: Μεχ, δεν ήταν κάτι.
Due Date: Γαλιφιανάκης λέω σε κωμωδία κάτι θα παίζει από επικίλα hangover αλλά μπα. Το μόνο που είναι ίδιο είναι ο βλαμμένος ρόλος. Καμία σχέση με του hangover όμως.
Dirty Grandpa: Καλή κωμωδία, ψιλοαναμενόμενο τέλος.
Όταν οι Ρόδες Χορεύουν: Φάση είχε.
The Bachelor: Όχι τόσο αστεία, θα μπορούσε να γίνει καλύτερη αντιγραφή του hangover. Στην Ελλάδα είσαι κάθε καλοκαίρι τόσα γίνονται.
Interstellar , υπερεκτιμημένο , του ματσίλα , θύμιζε το έπος που λέγεται Ινσέψιον , το οποίο εξίσου μπορεί να γίνει τουματσίλα , αλλά έχει ύφος , ήθος , λόγο , χαρακτήρα και θέλει και να σε παιδέψει. Ταινιάρα. Το Ιντερστέλλαρ πιο δήθεν , προσπαθεί να κάνει κάτι άλλο ο Νόλαν , αλλά παγιδεύεται στο μοτίβο του Ινσέψιον χωρίς λόγο για εμένα. Και δεν το φτάνει.
Dirty Grandpa κλαίω , ο Ντε Νίρο σαν τη μύγα μες στο γάλα , θα θελα να μην τον ξαναδώ σε τέτοια πράγματα , αλλά δεν είχε κακή χημεία με τον Έφρον. Εύγε ως προς αυτό. Περνάει ευχάριστα η ώρα. Δεν προσπαθεί να σε ξεγελάσει όμως οι ταινία , δεν περιμένεις να δεις κανά έπος όταν τα δεις αυτά. Και το τέλος πάντα αναμενόμενο (ή σχεδόν πάντα).
Παίζει να δω τις επόμενες μέρες το Μπάτσελορ 2. Το 1 δεν το χω δει , άμα προλάβω ίσως το δω ονλάην (ξέρετε αν θα μπορούσα να το κατεβάσω κάπου;)
edit: ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

Είδα δύο ελληνικές ταινίες , το Αυστηρώς Κατάλληλο (το χα ξαναδεί σαφώς) , καλτίλα πια και το Η αγάπη είναι ελέφαντας. Οκ , άξιζε για κάποιες ερμηνείες , νάθινγκ σπέσιαλ , ευχάριστα πέρασε όμως η ώρα. Πολύ Ταραντίνο την είδε ο συγγραφέας , με μέτριο αποτέλεσμα , αλλά 80 λεπτάκια περνάνε θα έλεγα. Σάκης Μπουλάς εμφανίζεται για λίγο και κλέβει την παράσταση. Ριπ Σάκη

Kamikaze

Kamikaze

 

Ήταν να δω το Bachelor 2 την προηγούμενη εβδομάδα για αυτό είδα το 1 αλλά δεν έκατσε. Παίζει πιο πολύ πλάκα να είχε.

Όσο για Interstellar για εμένα το ότι βάζει τόσο ρεαλιστικό το σενάριο του διαστήματος μαζί με το ξεχωριστό σενάριο που ούτε happy end ούτε κάτι άλλο απλά συνεχίζουν ό,τι έκαναν στις ζωές τους τη βάζει πολύ πάνω. Το Inception είχε σαν θέμα τα όνειρα και ήξερες πως ό,τι γίνει θα γίνει εκεί, το διάστημα είναι και πιο τρομακτικό και πιο απρόβλεπτο.

edit: Είδα το Έτερος Εγώ, ταινιάρα.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Όλες οι Ελληνικές υπάρχουν youtube, είδα εχθές το safe sex xD

Scarlet D.

Scarlet D.

 

White Chicks, μετρια ταινιουλα ειχε και πλακα ομως

http://www.onepiecegr.com/

Santouryuu

Santouryuu

 

R.E.D. 2... Μαλακια

Santouryuu

Santouryuu

 

Public enemies.... Τι πιπα θεέ μου

Hawkins

Hawkins

 

Είδα sicario και john wick 2 το πρωτο πολυ μέτριο το δεύτερο γαμησε

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
War for the planet of the apes.

Κλείνει η τριλογία αλλά θεωρώ πως η πρώτη ταινία αξίζει περισσότερο.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έχει Franco γιαυτό.. xD xD xD

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Tcixlas

Tcixlas

 

john wick one gun man τα χουν πει οι Migos

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης