Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Urouge Mania

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Urouge Mania - Σελίδα 3 Empty Απ: Urouge Mania Κυρ 12 Φεβ 2017, 21:15

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Ο Apoo είναι μια γλίτσα, καλύτερα να μείνει απο το αντίπαλο στρατόπεδο!

52Urouge Mania - Σελίδα 3 Empty Απ: Urouge Mania Κυρ 12 Φεβ 2017, 23:39

Tcixlas

Tcixlas

 

το να ενωθεί ολόκληρη η γεννιά για έναν εμένα περισσότερο λειμ μου φαίνεται

53Urouge Mania - Σελίδα 3 Empty Απ: Urouge Mania Δευ 13 Φεβ 2017, 05:19

Hawkins

Hawkins

 

Το ξέρω θα προτιμούσα 1v1 με καιντο αλλα αυτό δε πρόκειται να γίνει γιατί δεν είναι στο επιπεδο του καν,εδώ χρειάστηκε πόσα ατομα για να νικήσει μινγκο 

1v1 θα κάνει με blackbeard...αν κάνει 1v1 με καιντο θα πάει ως φαβορί η ίσοδυναμος με blackbeard πράγμα που δεν πρόκειται να γίνει μιας και ο λουφη στις σοβαρες μάχες του πήγε ως μεγάλο αουτσαιντερ

54Urouge Mania - Σελίδα 3 Empty Απ: Urouge Mania Δευ 13 Φεβ 2017, 18:06

Tcixlas

Tcixlas

 

δε νομίζω οτι ο bb είναι 1vs1 με kaido

55Urouge Mania - Σελίδα 3 Empty Απ: Urouge Mania Τετ 15 Φεβ 2017, 23:45

Hawkins

Hawkins

 

αν λες οτι ο μαυρος δεν μπορει 1β1 με καιντο ισως αλλα θα φτασει η στιγμη που θα γινει τερας

56Urouge Mania - Σελίδα 3 Empty Απ: Urouge Mania Τετ 15 Φεβ 2017, 23:55

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Μόνο ο Law επιτέθηκε στον Doflamingo εκτός του Luffy.

Και μια τελείως fail επίθεση ο Kyros. Οι υπόλοιποι ασχολήθηκαν με τους executives.

1vs1 κανείς δε μπορεί να νικήσει yonko ή Dragon. Τουλάχιστον αυτό έχει αφήσει να φανεί ο Oda. Για Blackbeard επιφυλάσσομαι γιατί για plot reasons πρέπει να τον νικήσει ο Luffy. Αλλά έχει τόσους εχθρούς ο BB πλέον... (Shanks, Revo, Marines κλπ)

57Urouge Mania - Σελίδα 3 Empty Απ: Urouge Mania Πεμ 16 Φεβ 2017, 00:32

Tcixlas

Tcixlas

 

o luffy οταν θα πάει για bb λογικα θα είναι σε άλλη φάση κι αρκετά πιο δυνατός και ώριμος απο μάχες, παρόλα αυτά δε θεωρώ με τίποτα τον bb ισάξιο σε 1vs1 με kaido, μιας και ο ίδιος ο οντα το αναφέρει ότι σε 1με1 δεν χάνει ποτε... τώρα απο κει και πέρα... ο bb θα πρέπει να πάει σε 1vs1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης