Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποδοσφαιρο

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 14]

26Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Τετ 30 Ιουν 2010, 20:25

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

1# κοιτα τον Πορτογαλια - Β.Κορεα δν ηταν και αμαν το παιχνιδι....εκαναν 10 ευκαιριες και οι 7 μπηκαν γκολ τπτ αλλο...δν ηταν κ κατι αξιολογο η Κορεα για να πεις οκ εδω παιχτικε μπαλα...αν τον ειδες ολον τον αγωνα στο 1ο ημηχρονο εγιναν μονο οι 2 ευκαιριες που μπηκαν γκολ κ τπτ αλλο...απλα στο 2ο ειχαν περισσοτερη ευστοχια και απλα μετα το παρατησαν το παιχνιδι και οι Κορεατες οπως φανηκε και προτιμουσαν να εβλεπαν Anime παρα να ηταν εκει :xD: :xD:

2# τα χειροτερα παιχνιδια μεχρι τωρα ηταν αυτα στα οποια επαιζε η Γαλλια και το 1ο παιχνιδι της Αγγλιας...απλα βαριομουν την ζωη μου...ειδικα στο 1ο παιχνιδι της Γαλλιας ηταν 2:30 το μεσημερι ειχα ξυπνησει στις 1 (κοιμωμουν απο τις 10 το βραδυ) και απο την βαρεμαρα ξανακοιμηθηκα και ξυπνησα στο 80 του παιχνιδιου...απλα χαλια ποδοσφαιρο....δν επρεπε καν να μπει στους ομιλους με τετοια αγωιστικη συμπεριφορα


_________________
Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 NatsuSign1

27Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Τετ 30 Ιουν 2010, 23:51

vagas1989

vagas1989

 

Shadow Ace έγραψε:λοιπον λοιπον!

Ισπανια-Πορτογαλια ~ 1-0

Εχω να πω οτι ηταν ισως ο καλυτερος αγωνας του μουντιαλ...πολυ καλη μπαλα...

2 σχολια:

1-ο Βιγια ειν παιχτουρα ρε....συνεχεια ελευθερος,τρομερος χειρισμος της μπαλας,ωραιο γκολ,και καθολου θεατρινος...αν ειδατε καπου στο τελος του κανανε φαουλ,απλα επεσε με δυσαρεσκεια,σηκωθηκε και το εκτελεσε xD

2-ο πουστης ο Ισπανος εκανε τραγικη προσποιηση και εφαγε φαουλ ο Πορτογαλος...κριμα...αλλα τους αξιζε η νικη γιατι οι Πορτογαλλοι δε παιζαν καθολου επιθεση,αν και καλη αμυνα....

δεν ήταν ουτε κατα διάνοια το καλυτερο παιχνιδι, η πορτογαλια ηταν ανυπαρκτη οπως σε ολη την διοργανωση.Εβαλε τα 7 στην β.κορεα και μπερδεψε τον κοσμο οτι εχει ομαδα.Εχει απιστευτο προβλημα στο κεντρο, ο deco ειναι σκια του εαυτου του και λειπει ο maniche που τον βοηθουσε , ο ronaldo παιζει μπροστα ενω δεν εχουν εναν παιχτη να κατεβασει τη μπαλα, στα πλαγια χαφ ειναι μηδενικα,δεν εχουν κλασσικο αξιολογο επιθετικο περιοχης, και φυσικα πλαγια Μπακ μηδεν, σε βαθμο που σου λειπουν οι bosingwa και paulo fereira στα καλα τους.Αυτη η ομαδα τελιωσε τον κυκλο της και απο οτι φενεται δεν εχει βρει τους σωστους αντικαταστατες.Οσο για τον καλυτερο αγωνα και εγω πιστευω το αγγλια-γερμανια.

28Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Πεμ 01 Ιουλ 2010, 01:30

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
έχει τον Tiago που είναι εγγύηση gj!

αν ο Ronaldo επέλεγε να κάνει ένα παιχνίδι σαν αυτό με την Β.Κορέα εγώ πιστεύω η Πορτογαλία μπορούσε να περάσει...μόνος του όμως δεν μπορεί

@Νικ τον είδα όλο τον αγώνα...τον ανέφερα σαν έναν αγώνα με θέαμα και περιεκτηκότητα..και δεν με έκανε να βαρεθώ

29Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Πεμ 01 Ιουλ 2010, 16:31

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
αγώνες τώρα ξανά την Παρασκευή και Σάββατο..δύο αγώνες την μέρα

μετά την Τρίτη και την Τετάρτη από έναν αγώνα το βράδυ

τέλος το Σαββατο ο μικρός τελικός κα την Κυριακή ο ΤΕΛΙΚΟΣ

30Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Πεμ 01 Ιουλ 2010, 18:56

moumia

moumia

 

Ρε παιδια ο μεσσι εχει βαλει κανα γκοαλ????
ή θα τον βγαλουν μετα καλυτερο παιχτη του κοσμου χωρις να εχει κανει κατι στο μουντιαλ???
απλα απορω αντε να δουμε τι θα κανει και αυριο με τους γερμανους η αργεντινη!

31Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Παρ 02 Ιουλ 2010, 00:43

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
δεν έχει σκοράρει ακόμα..έχει δημιουργήσει πολλά γκολ όμως..εμένα ο Tevez μου φαίνεται πολύ ανεβασμένος στο μουντιάλ

32Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Παρ 02 Ιουλ 2010, 06:07

vagas1989

vagas1989

 

οταν ολες οι ομαδες τον παιζουν με εντολη προπονητη 3 παιχτες πανω του και αν σας φυγει κλαδεμα ειναι λιγο δυσκολο να σκοραρει αν και παρολα αυτα εχει βγαλει τα δευτερα περισσοτερα σουτ στο μουντιαλ μετα το Lampard.

33Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Παρ 02 Ιουλ 2010, 15:56

moumia

moumia

 

τα σουτ δε λενε τιποτα!
τα γοαλ μετρανε!!
μην ξεχνας οι μεγαλοι πραγματικα παιχτες και ολη η ομαδα αν παιζει πανω τους το γκοαλ
θα το βαλουν αρα τι 3 μου λες δε παιζει αυτο!

34Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Παρ 02 Ιουλ 2010, 16:35

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
oι μεγάλοι παίκτες δεν μπορούν μόνοι τους...μεγάλος είσαι όταν ξέρεις που θα τριπλάρεις,ποτε θα δώσεις πάσα..

35Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Παρ 02 Ιουλ 2010, 19:12

moumia

moumia

 

μεγαλοι παιχτες ειναι οι Ροναλντο ! Ζινταν ! αυτοι ειναι δυο παραδειγματα απεδειξαν οτι ειναι παιχταραδες στις
ομαδες τους και στις εθνικες τους ομαδες κατι που δεν εκαναν οι μεσσι και κριστιανο γιατι πολυ απλα ειναι
απλα καλοι παιχτες και τιποτα παραπανω!!!

Μπραβο στην Ολανδια που νικησε τη Βραζιλια και της ευχομαι να το παρει το αξιζει ειναι μακραν η καλυτερη ομαδα
καλα ελεγα να την παιξω και δε την επαιξα στο τελος γαμοτο!!!

36Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Παρ 02 Ιουλ 2010, 22:25

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
νικάει και η Γκάνα 1-0 την Ουρουγουάη στο ημίχρονο..όλα στραβά μου πάνε..αν χάσει και η Γερμανία αύριο θα τσατιστώ πολύ

37Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Παρ 02 Ιουλ 2010, 22:47

moumia

moumia

 

γιατι εχεις παιξει στοιχημα?? :xD:

38Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 00:55

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
όχι αλλά ήθελα Βραζιλία,Ουρουγουάη..τελικά η Ουρουγουάη πέρασε...δεν έχουν ψυχολογία οι Αφρικάνοι

39Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 02:35

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
πο ρε ηττα η Βραζιλια...πικρα...αλλα μαλακιζονταν,εδω εφαγε κοκκινη ο αρχηγος απο τραγικα επιθετικο φαουλ...

40Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 02:45

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Shadow Ace έγραψε:πο ρε ηττα η Βραζιλια...πικρα...αλλα μαλακιζονταν,εδω εφαγε κοκκινη ο αρχηγος απο τραγικα επιθετικο φαουλ...

ο felipe mello είναι αυτός που λες και δεν είναι αρχηγός

έχω και δύο βιντεάκια για σας

1)

2) παλιο πολύ..από το euro 2008 όταν αποκλειστήκαμε(από τους ομίλους)

41Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 07:09

vagas1989

vagas1989

 

btw απεκτησα βουβουζελα!!!! παλουκι ειναι να φυσηξεις μου εχουν πρηστει τα πνευμόνια...

42Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 11:51

moumia

moumia

 

σημαερα εχει ματσαρα εγω θελω αργεντντινη να περασει παντως και οχι γερμανανια !!

43Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 13:37

vagas1989

vagas1989

 

ειναι απο τα ματσ που δεν μπορεις να κανεις προβλεψεις ποτε δεν ξερεις τι θα γινει και πως θα εξελιχθει το παιχνιδι,αν προσπαθουσα να κανω μια προβλεψη αυτη θα ηταν μονο το over you failed,sir.

44Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 14:29

moumia

moumia

 

μακαρι να πανε στα πεναλντι να γελασουμε κιολας χαχα να δουμε ποιοι θα ειναι συγκεντρομενοι!! :haha:

45Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 14:35

black tulip

black tulip

 

αφηστε με ,ξενερωσα με το μουντιαλ φετος..περιμενα πως και πως να αρχισει και τωρα ισα που εχω ορεξη να το δω..ααααααααααααααχ
το επιπεδο χαλια,οι παιχτες βαριουνται .......

46Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 15:52

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
κουρασμένοι είναι..ιδίως αυτοί που είχαν και εμφανίσεις στην Ευρώπη(champions league,europa) δεν μπορούν να δώσουν το 100%

@μούμια πιστεύω πως οι Γερμανοί θα είναι πιο συγκεντρωμένοι στα πέναλντυ..ΑΝ πάνε

και θέλω να περάσει η Γερμανία και η Παραγουάη..η δεύτερη λίγο χλωμό

47Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 16:09

black tulip

black tulip

 

μου λειπει το μουντιαλ του 2002 :buhu:

48Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 16:35

moumia

moumia

 

Και εμενα !!
μονο απο πιο μικρες ομαδες βλεπουμε μπαλα και μακαρι να το παρει η Ολλανδια ή Ουρουγουαη!!

49Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 16:36

black tulip

black tulip

 

πραγματικα οι μικρες παιζουν καλυτερηγ μπαλα απο τις μεγαλες

50Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποδοσφαιρο Σαβ 03 Ιουλ 2010, 18:56

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

0-4 η γερμανια και το αξιζε...
επαιξε ωραια αλλα βεβαια επαιξε χαλια κ η αργεντινη...
ειδικα μετα το 0-2...
αντε να δουμε κ την ισπανια το βραδυ...να περασει κ αυτη να μαζευτουν 3 ευρωπαϊκες ομαδες στον ημιτελικο!


_________________
Ποδοσφαιρο - Σελίδα 2 Db0370

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης