Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 25]

Santouryuu

Santouryuu

 

HANCOCK  o gohs o john 

Aldark

Aldark

 

^βρήκες πορν και με τη χάνκοκ;;  :xD: 

Lion D. Man , δεν είναι ταινία , αλλά σπέσιαλ επεισόδιο , οστώσω ναι αφαιρεί επεισόδια και καλύτερα που γίνεται έτσι τελικά! Θέλω να δω προπόνηση Λούφφυ-Σάντζι-Ζόρο κυρίως και μετά τι έκανε ο Φράνκυ και αν η Ρόμπιν συνάντησε τον Ντράγκον!! (Γιατί την Κοάλα και τον Sabo (no spoil , manga section είμαστε) τους ήξερε καλά απ'ότι είδαμε).
Μάχη Αοκίτζι-Ακαίνου δε νομίζω να δούμ ακόμα , αν και ένα teaser θα ταν ωραίο χεχεχε

Santouryuu

Santouryuu

 

Ποτε βγαινει το νεο σπεσιαλ;

Aldark

Aldark

 

τέλη Αυγούστου όπως πάντα. 22 Αυγούστου για την ακρίβεια!

Santouryuu

Santouryuu

 

Θενξ

μεχρι και εντιτ κανω, για να μην γινεται νταμπλ ποστ your mom=15$

λοιπον ελεγα οτι ο κροκο μιλαγε απο αλαμπαστα τι ειναι το αγουεκενινγκ, και ο φιλτατος N_G συμφωνησε....

αυτα!

υ.γ. κροκο <3

Aldark

Aldark

 

Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 36 το ποστάρω εδώ να υπάρχει , το βρήκα από ένα ποστ του Κααζ στο φβ!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

βασικα νομιζω το χουμε ξαναπει. Τελος παντων για μενα ο akainu δεν μοιαζει με αυτον που λεει

http://www.onepiecegr.com/

uchiha1991

uchiha1991

 

Aldark έγραψε:το ποστάρω εδώ να υπάρχει , το βρήκα από ένα ποστ του Κααζ στο φβ!
εννοεις ποστ στο λογαριασμο του qaaz η εχουμε καμμια ομαδα του φορουμ στο φβ?

Scarlet D.

Scarlet D.

 

στο λογαριασμο του qazz αλλα εχουμε και ομαδα στο facebook. Θα την βρεις αν πατησεις εδώ. Τελος παντων μην ξεφευγουμε. Ο oda εχει πει οτι βγαζει manga μπροστα απ την ωρα τους και δεν τα δημοσιευει για να τα φυλαει, ξερω γω εμεις ειμαστε στο 801 πχ αυτος μπορει να εχει φτιαξει μεχρι και το 807-808. Ξερει κανεις ποση ειναι η διαφορα ?

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Έστειλα αίτημα να γίνω μέλος στην ομάδα. Κανονίστε να με βγάλετε στην απεξω

Qaaz

Qaaz

 

Crimson Viper έγραψε:βασικα νομιζω το χουμε ξαναπει. Τελος παντων για μενα ο akainu δεν μοιαζει με αυτον που λεει

Καθολου?

Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 5611941_origΓενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 Tumblr_inline_mlgszoiSo71qz4rgpΓενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 R7o13mTΓενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 Oplal_19Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 Akainu_sugawaraΓενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 Sakazuki%27s_TattoosΓενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 Tumblr_lnbag9pTnP1qhlpeto1_500Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 Bunta_sugawara_by_hakuxtemari-d8duf69Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 Combat-sans-code-d-honneur-jingi-naki-tatakai-battles-without-honor-and-h-6-g

Crimson Viper έγραψε:στο λογαριασμο του qazz αλλα εχουμε και ομαδα στο facebook. Θα την βρεις αν πατησεις εδώ. Τελος παντων μην ξεφευγουμε. Ο oda εχει πει οτι βγαζει manga μπροστα απ την ωρα τους και δεν τα δημοσιευει για να τα φυλαει, ξερω γω εμεις ειμαστε στο 801 πχ αυτος μπορει να εχει φτιαξει μεχρι και το 807-808. Ξερει κανεις ποση ειναι η διαφορα ?

3

Οταν εμεις διαβαζουμε το 800 τυπωνουν το 801 και τελειωνει το γραψιμο του 802 ωστε να μπορουν να ειναι στην ωρα τους στα ραφια για να πουληθουν.

Θα κανω καποια μερα ενα σχετικο thread

Aldark

Aldark

 

uchiha1991 έγραψε:
Aldark έγραψε:το ποστάρω εδώ να υπάρχει , το βρήκα από ένα ποστ του Κααζ στο φβ!
εννοεις ποστ στο λογαριασμο του qaaz η εχουμε καμμια ομαδα του φορουμ στο φβ?
ομάδα υπάρχει , αλλά είναι ανενεργή και άτυπη ουσιαστικά ;ρ (σόρρυ φορ δε λέητ ρηπλάυ) , αυτό που σου έδειξε ο Βάηπερ
Deathracer2009 έγραψε:Έστειλα αίτημα να γίνω μέλος στην ομάδα. Κανονίστε να με βγάλετε στην απεξω
εσύ είσαι ο Νίκος Για******* ; (για λόγους ιδιωτικότητας δε βάζω το φουλ νέημ :xD: )

και για να μην είμαι άκυρος , ποστάρω εδώ ένα ποστ που έκανα σε λάθος θέμα

Κώδικας:
Λογικά θα μπει ο Τζινμπέι στο πλήρωμα...τι να πω , αυτό με το παιδάκι με το 10 είναι τρελό χιντ.
Όμως , για να μπει πρέπει να του αφιερωθεί ολόκληρο αρκ και να χεις μέσα και Μπιγκ Μαμ , μυστικά για το φισμαν Άηλαντ (ΠΑΛΙ) και άλλα όμορφα πράγματα.
Πραγματικά έτσι όπως είναι η ιστορία , έχει τόσα potential σενάρια , που δεν ξέρεις ποια τι μπορεί να γίνει.
Έχουμε Wano , έχουμε Kaido (αυτά μπορεί να πάνε μαζί κάπως) , έχουμε Μεγάλη μαμά , έχουμε KHA alliance , έχουμε Weeble , έχουμε Marco , Revolutionairies vs Μαυρογένηδες...
Ο Jinbei λοιπόν φαντάζει πιο πολύ side story.
Oda-sensei , κατέπληξέ μας και βάλτα όλα αυτά σε ΕΝΑ ΑΡΚ :haha:

(το πόσταρα σε λάθος θέμα πριν , απλά για να μη χαθεί , το χώνω εδώ)

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Παιζει να εισαι ο πρωτος που μου αλλαζει ονομα.... απο που και ως που Νικος; wtf man?

Αμα δεις καποιον να γραφει Heisenberg... τοτε ειμαι εγω.... λογικα

Aldark

Aldark

 

α ναι ισχύει , Δημήτρη σε λένε...κόλλησε το μυαλό μου.
Δε σε βρήκα στη σελίδα , γι'αυτό ρώτησα ;ρ
Heisenberg;;; Εγώ κυκλοφορώ με αυτό το όνομα!!!
SAY MY NAME!!!!!!


(έντιτ γιατί το ψάρι βρωμάει απ'το κεφάλι: Είδα ότι έχω πέσει έξω στις θεωρίες μου πάντως , έλεγα ότι Μπάρτο,Ρεμπέκα,Βιόλα είναι πιθανοί candidates. I suck :xD: )

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Dimitris Heisenberg.... ταδε! Τι διαολο σε αλλη ομαδα εχω μπει;!!!!!!!!!! :xD:

N_G

N_G

 

Εγώ είμαι ο Νίκος Γ. για να μην ψάχνεστε. whistle

Aldark

Aldark

 

http://onepiecepodcast.com/2015/10/08/sniper-king-of-hearts/

Φοβερό άρθρο για τον Usopp , ρίξτε του μια ματιά (ειδικά ο Κάραμιν :p) 
soge kiiii no shima deeee

Tcixlas

Tcixlas

 

Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 23 FwNbac1


αυτή δε μοιαζει με την μάνα του weeble??? επίσης εκεί ήρωας ussop?

Aldark

Aldark

 

μοιάζει αλλά δεν παίζει. Χαχαχα , ο Ουζόππ φτάνει κοντά στο όνειρο φίλε μου , κάνει σημαντική πρόοδο και στο τέλος θα μείνει ως ένας ζωντανός θρύλος , ένας γενναίος πολεμιστής.

Tcixlas

Tcixlas

 

φιλε ξαναδιαβαζοντας το manga απο την αρχή βλεπεις πολλα τωρα

Qaaz

Qaaz

 

Ναι ο Usopp ειναι ηρωας στην Skypiea και ειναι απο τους λιγους χαρακτηρες που εχουν οχι μονο μια προτομη αλλα παραπανω απο μια

Tcixlas

Tcixlas

 

το ονομα του είναι πολυ μεγαλυτερο απο τον ιδιο λετε ο οντας έτσι να τον κανει πολεμιστη κλπ... να φτιαξει το ονομα του τοσο που να τον κανει οντως έτσι?

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ας μου θυμισει καποιος που τα χει φρεσκα, τι ξερουμε για τa legendary swords και ποιους ξερουμε που κατεχουν καποιο πλην του μιχοκ?

Tcixlas

Tcixlas

 

http://onepiece.wikia.com/wiki/Category:Swords

τσεκ ιτ αουτ με φωνή απο τον apoo

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ρε δεν εχω δεχομενα για wikies, αλλιως ξερω κιγω να γκουγκλαρω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 25]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης