Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Που ειναι ο Μαρκο;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

που ειναι ο marco

Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c100%Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c100%Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c100%Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c1029%Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c10 29% [ 2 ]
Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c1071%Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Vote_c10 71% [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Κυρ 20 Μαρ 2016, 23:57

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Ναι συμφωνώ είναι καλή ιδέα να βρίσκεται το τέταρτο poneglyph στο Elbaf!

Ένας εναλλακτικός τρόπος να το επισκεφτούν ή να μάθουν πως το τέταρτο pon βρίσκεται εκεί είναι μέσω του Hajrudin

27Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Δευ 21 Μαρ 2016, 12:37

Tcixlas

Tcixlas

 

ξανα λέω ο καιντο φάινεται να είναι γίγαντας, και οι γίγαντες κάθε είδους νομίζω απο κει έχουν καταγωγή, απλά υπάρχουν ανθρωπόμορφοι γίγαντες και μη.... αν ο κάιντο το έχει βουτήξει απο κει, θα μπορει να οδηγήσει προς τα εκεί

28Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Δευ 21 Μαρ 2016, 16:59

Hawkins

Hawkins

 

o καιντο ειναι πολυ τεραστιος για να ειναι γιγαντας...εγω λεω ειναι ο οζ

αν προσεξετε την φωτογραφια ισα ισα που φενονται τα ποδια του και ειχε τετοια διαφορα με τους αλλους

29Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Δευ 21 Μαρ 2016, 17:02

Aldark

Aldark

 

Θα έλεγα ότι είναι μίξη Οζ με Γίγαντα ή και άλλων πραγμάτων γι'αυτό και τον αποκαλούν ΠΛΑΣΜΑ

30Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Δευ 21 Μαρ 2016, 19:56

Shikkoku

Shikkoku

 

Παίδες, αν βρείτε τον Μάρκο πείτε του ότι τον ψάχνω για κάτι δουλίτσες.

Θενξ.

31Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Δευ 21 Μαρ 2016, 22:09

Tcixlas

Tcixlas

 

και ο οζ και οι λοιποί απο elbaf είναι απλά ανοίκουν στην κατηγορία των γιγόντων τεράτων η κάτι τέτοιο

32Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Τρι 22 Μαρ 2016, 00:45

Kamikaze

Kamikaze

 

Tcixlas έγραψε:ξανα λέω ο καιντο φάινεται να είναι γίγαντας, και οι γίγαντες κάθε είδους νομίζω απο κει έχουν καταγωγή,
Και ο Saul και ο Oda έχουν πει πως όλοι οι γίγαντες ΔΕΝ είναι από το Elbaf.

Hawkins έγραψε:o καιντο ειναι πολυ τεραστιος για να ειναι γιγαντας...εγω λεω ειναι ο οζ

Και ο Oars με τον Oars Jr γίγαντες είναι.

33Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Τρι 22 Μαρ 2016, 10:33

Tcixlas

Tcixlas

 

έχουμε δηλαδή ακούσει και απο αλλού?

34Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Πεμ 24 Μαρ 2016, 13:45

Kamikaze

Kamikaze

 

Όχι, αλλά έχουμε δει γίγαντα να λέει πως δεν είναι από τους βάρβαρους του Elbaf και να επισημάνει πως δεν είναι το μόνο νησί με γίγαντες και έχουμε δει και το δημιουργό του manga να λέει πως και οι Oars είναι γίγαντες αλλά όχι από το Elbaf. Δεν είναι το μόνο νησί με γίγαντες.

35Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Πεμ 24 Μαρ 2016, 13:47

Tcixlas

Tcixlas

 

γκουντ αυτό είναι η αλήθεια δεν το ήξερα

36Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Πεμ 24 Μαρ 2016, 14:01

Kamikaze

Kamikaze

 

Περί Marco περιμένετε να δείτε τι θα postάρω σε λίγο(μπορεί και σε καμιά ωρίτσα) στους One Piece Greek Fans.

37Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Πεμ 24 Μαρ 2016, 14:01

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
SANDOKANTHANOS έγραψε:Περί Marco περιμένετε να δείτε τι θα postάρω σε λίγο(μπορεί και σε καμιά ωρίτσα) στους One Piece Greek Fans.


χαχαχαχαχαχα θα εχω ετοιμο το facebook.... :xD:

38Που ειναι ο Μαρκο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Που ειναι ο Μαρκο; Πεμ 24 Μαρ 2016, 14:10

Tcixlas

Tcixlas

 

είμαι μέσα και αναμένω πάντως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης