Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 819: Momonosuke - The Heir of Kouzuki Clan​

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Aldark έγραψε:δε μου φαίνεται για τύπος που θα πάει πάσο λόγω κάποιου άλλου , εκτός του αφεντικού του. ίσα ίσα που όπως είπε και κάποιος , μπορεί να τον σαπίσει ο Κάιντο αν δεν κάνει τίποτα. Αυτή τη στιγμή έχει 2/2 αποτυχίες , και δε βρήκε τον Ράιζο και δεν πήρε πίσω τον Ντοφλαμίνγκο (για να μην αναφέρω ότι οι εφημερίδες τον γράφουν νεκρό).
Λοιπόν ο Τζακ πρέπει να πάρει το αίμα του πίσω , απλά δεν ξέρω πως θα παιχτεί η φάση με Λούφφυ

^^ ακριβως αυτο..εχει αποτυχει μεχρι στιγμης..ειναι καπως παρομοιο με Pekoms που και να γυρισει στη Big Mom θα εχει γυρισει χωρις να καταφερει τιποτα..και σιγουρα δεν ειναι τυποι με κατανοηση Big Mom/Kaido

Aldark

Aldark

 

O Τζακ το μονο που κατορθωσε ειναι να σχεδον ξεκληρισει εναν αρχαιο πολιτισμο και να σωθει απ'τα θωρηκτα των μαριν
κατά τ'άλλα κλάφτον :P και δεν ξέρω τι θα γίνει τώρα
ναι και ο πέκομς το ίδιο , αλλά ο πέκομς έφαγε μπακσταμπ...

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Θα φανεί η διαφορά μεταξύ Luffy και Kaido στον τρόπου που ψάχνουν το One Piece. Ο Kaido είναι αδίστακτος και προσπαθεί να μάθει τις πληροφορίες που θέλει κάθε κόστος και χρησιμοποιώντας κάθε μέσο..

Αντίθετα ο Luffy βρέθηκε απένταντι στον Dark Rayleigh, το δεξί χέρι του Roger, και δεν καταδέχτηκε να μάθει ούτε καν αν είναι αληθινό ή όχι..

Κρατάμε πάντως αυτό που είπε ο Rayleigh τότε.. πως ακόμη κι αν σας έλεγα τώρα όλη την αλήθεια δε θα ήσασταν σε θέση να κάνετε απολύτως τίποτα.. Άρα λοιπόν, πρόκειται για την κρυφή ιστορία του κόσμου ή κάτι συναφές...

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Aldark έγραψε:O Τζακ το μονο που κατορθωσε ειναι να σχεδον ξεκληρισει εναν αρχαιο πολιτισμο και να σωθει απ'τα θωρηκτα των μαριν
κατά τ'άλλα κλάφτον :P και δεν ξέρω τι θα γίνει τώρα
ναι και ο πέκομς το ίδιο , αλλά ο πέκομς έφαγε μπακσταμπ...

ποιος ξερει ομως πως θα τα παρουσιασει ο bege..για αυτο νομιζω πως ο pekoms δυσκολα θα βρει ξανα θεση πισω!

Aldark

Aldark

 

Heavenly Yaksha έγραψε:
Aldark έγραψε:O Τζακ το μονο που κατορθωσε ειναι να σχεδον ξεκληρισει εναν αρχαιο πολιτισμο και να σωθει απ'τα θωρηκτα των μαριν
κατά τ'άλλα κλάφτον :P και δεν ξέρω τι θα γίνει τώρα
ναι και ο πέκομς το ίδιο , αλλά ο πέκομς έφαγε μπακσταμπ...

ποιος ξερει ομως πως θα τα παρουσιασει ο bege..για αυτο νομιζω πως ο pekoms δυσκολα θα βρει ξανα θεση πισω!
ισχύει! Άρα next nakama confirmed whistle :xD:

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δεν το αποκλείω.. και δε θα έλεγα όχι. xD

Θέλω να δω το συσχετισμό δυνάμεων μεταξύ Pekoms και Jack, για να καταλάβουμε τί θέση έχει στο πλήρωμα της Big Mom ο Pekoms...

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

μακαρι να ειναι αυτος,και μαζι με jimbe να κλεισει και αυτο το θεμα
επισης συμφωνω με κοκκινομαλη..αν και ισαξιος σε δυναμη με Jack δεν το νομιζω!

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Τζακ η μαρκο σε δυναμη?

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Jack...σιγουρα θα στεκοταν περισσοτερη ωρα απεναντι απο Akainu!

Hawkins

Hawkins

 

σιγουρα και οι δυο ειναι πιο αδυναμοι απο ακαινου αλλα δεν νομιζω ο τζακ να εχει τον μαρκο.Μην ξεγελιεστε απο την παρουσιαση που εχει μεχρι τωρα ειναι λογικο αυτο μιας και ειναι ενας απο τους upcoming villians

σε ενδεχομενη μαχη τους το πιθανοτερο ειναι να γινει οτι εγινε και στο ακαινου εναντιον αοκιτζι με την νικη του πρωτου μετα απο δεκα μερες

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Hawkins έγραψε:σιγουρα και οι δυο ειναι πιο αδυναμοι απο ακαινου αλλα δεν νομιζω ο τζακ να εχει τον μαρκο.Μην ξεγελιεστε απο την παρουσιαση που εχει μεχρι τωρα ειναι λογικο αυτο μιας και ειναι ενας απο τους upcoming villians

σε ενδεχομενη μαχη τους το πιθανοτερο ειναι να γινει οτι εγινε και στο ακαινου εναντιον αοκιτζι με την νικη του πρωτου μετα απο δεκα μερες

δε ξερω απλα απο αυτα που εχουμε δει και για τους δυο,βαση αυτων μιλαω.. κατα τα αλλα μ αρεσει ο μαρκο πολυ..ο ενας βρισκεται στους 3 τοπ του Καιντο και ο αλλος ηταν διοικητης μοιρας θρυλικου πειρατη..σιγουρα ειναι σπουδαιοι!

Aldark

Aldark

 

Και ο Μάρκο στους τοπ 3 (μην πω ο νούμερο 2 :P) του Ασπρογένη. Που ήταν ανώτερος όλων.
Σίγουρα έπεσε νερφ , αλλά δε θα έλεγα ότι ο Τζακ είναι είκοσι κλάσεις ανώτερος.
Βέβαια όπως λέμε συχνά εδώ , δεν υπάρχουν Πάουερ Λέβελς , οπότε μην το ψάχνετε , σε μία μάχη μπορούσε να νικήσει ο οποιοσδήποτε gj!

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Aldark έγραψε:Και ο Μάρκο στους τοπ 3 (μην πω ο νούμερο 2 :P) του Ασπρογένη. Που ήταν ανώτερος όλων.
Σίγουρα έπεσε νερφ , αλλά δε θα έλεγα ότι ο Τζακ είναι είκοσι κλάσεις ανώτερος.
Βέβαια όπως λέμε συχνά εδώ , δεν υπάρχουν Πάουερ Λέβελς , οπότε μην το ψάχνετε , σε μία μάχη μπορούσε να νικήσει ο οποιοσδήποτε gj!

εγω μιλησα καθαρα για δυναμη,οχι για αν μονομαχουσαν κ.τ.λ. ειδικα στο one piece δε νικαει ποτε ο πιο δυνατος το χουμε δει απειρες φορες!

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Γενικά οι WB pirates υποτιμήθηκαν στο Marineford.. Ειδικά τα πρώτα ονόματα Ace, Marco, Vista και Jozu, θα περίμενε κανείς πως δε θα νικιούνται δίπλα στον WB...

Ο Marco πιστεύω πως θα είναι δυνατότερος του Sabo.. που τα έβαλε με Admiral και δεν έπαθε γραντζουνιά...

Aldark

Aldark

 

Heavenly Yaksha έγραψε:
Aldark έγραψε:Και ο Μάρκο στους τοπ 3 (μην πω ο νούμερο 2 :P) του Ασπρογένη. Που ήταν ανώτερος όλων.
Σίγουρα έπεσε νερφ , αλλά δε θα έλεγα ότι ο Τζακ είναι είκοσι κλάσεις ανώτερος.
Βέβαια όπως λέμε συχνά εδώ , δεν υπάρχουν Πάουερ Λέβελς , οπότε μην το ψάχνετε , σε μία μάχη μπορούσε να νικήσει ο οποιοσδήποτε gj!

εγω μιλησα καθαρα για δυναμη,οχι για αν μονομαχουσαν κ.τ.λ. ειδικα στο one piece δε νικαει ποτε ο πιο δυνατος το χουμε δει απειρες φορες!  
σίγουρα σε μπρουτάλιτυ , σε καθαρή "μυική" δύναμη υπερτερεί ο Τζακ , το βλέπουμε κι απ'το εκτόπισμα του :xD:
Σε τεχνικά σκιλλ , ταχύτητα και ίσως μυαλό , ο Μάρκο θαρρώ πως θα μπορούσε να υπερτερεί gj!

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
O Marco εχει καλυτερα flow και παταει στο μπιτ

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

ειναι ο MΚ του One Piece... :xD:
περιμενω να τον δω συντομα

uchiha1991

uchiha1991

 

νομιζω μαρκο>τζακ.

τελικα ποια λετε να ειναι τα ματσαπς στο wano?αν και λογικα θα αργησουμε σιγουρα κανα 1-2 χρονια να τα δουμε.

αν ο shogun ειναι κανας τουμπανος σαμουραι τοτε σιγουρα παει με ζορο.
ο καιντο λογικα με λουφυ και λο οπως εγινε περιπου με ντοφλα.
τον τζακ ομως ποιος λετε?νομιζω ουτε ζορο ουτε σαντζι θα μπορουν να τα βαλουν μαζι του.

Hawkins

Hawkins

 

μην το λες δεν ξερουμε ακομα αν θα κανουν και αλλο λβλ απ πριν πανε για καιντο

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Μπορεί να πέσει τώρα ο Jack και να επιταχυνθούν κι άλλο τα πράγματα...

Ο Zoro νομίζω πως τον έχει xD.

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

The Red-Haired έγραψε:Μπορεί να πέσει τώρα ο Jack και να επιταχυνθούν κι άλλο τα πράγματα...

Ο Zoro νομίζω πως τον έχει xD.

^^ συμφωνω

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Chapter 820 την Τεταρτη λογικα...

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Deathracer2009 έγραψε:Chapter 820 την Τεταρτη λογικα...

ναι το ειδα και εγω..οποτε μαλλον break μετα!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Heavenly Yaksha έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:Chapter 820 την Τεταρτη λογικα...

ναι το ειδα και εγω..οποτε μαλλον break μετα!


Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Deathracer2009 έγραψε:
Heavenly Yaksha έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:Chapter 820 την Τεταρτη λογικα...

ναι το ειδα και εγω..οποτε μαλλον break μετα!




χαχαχαχα ας ελπισουμε πως θα το αποφυγουμε :P

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης