Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 28]

AfAzA

avatar

 

Καλησπερα λοιπον και απο εμενα.Μολις εμαθα για το φορουμ ενοιωσα χρεος να γινω μελος λογω της μεγαλης αγαπης για το ανιμε που με μεγαλωσε.Πολυ καλη δουλεια παιδια.Ευγε! nice! 

Aldark

Aldark

 

καλωσήρθες φίλε μου κοντά μας , ελπίζω να γίνεις μόνιμος όμως ε :Ρ
Σε μεγάλωσε; πόσα χρόνια βλέπεις;; :Ο

razor1911

razor1911

 

Καλως βρηκες αυτο το μερος

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλωσήρθες ATHELAS. Δεν χρειάζεται να στέλνεις πμ σε κάθε μέλος για να μας χαιρετήσεις :xD:

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

ATHELAS

avatar

 

οκ καλως απλα κατατοπηστε με λιγο μεχρι να μαθω τα κατατοποια για τα μηνυματα το καταλαβα και συγνωμη στα παιδια αν εγινα κουραστηκος αρχη ειναι ακομα θα μαθω

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Οχι, απλά είδα ότι μου έστειλες πμ και φαντάστηκα ότι έκανες το ίδιο και με τους άλλους. Και είναι τζάμπα δουλειά να τους πιάνεις έναν-έναν.
Τα πράγματα είναι πραγματικά απλά. Εδώ συστηνόμαστε, καλωσορίζουμε τα νέα μέλη και λέμε (αν θέλουμε) διάφορες πληροφορίες για εμάς (π.χ Μου αρέσει το γιουβέτσι) κ.τ.λ. Στα άλλα θέματα πάνω κάτω ο τίτλος τους τα λέει όλα.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

ATHELAS

avatar

 

ενταξει σε ευχαριστω πολλυ φιλε παντως απο οτι καταλαβα παιζει να ειμαι ο μεγαλυτερος απο ολους εδω μεσα

Aldark

Aldark

 

Φίλε μου καλωσήρθες , νομίζω ότι όντως είσαι ο μεγαλύτερος εδώ μέσα όντως! Αλλά αυτό δεν έχει σημασία , το φόρουμ είναι για όλους ! Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε εμείς να σε βοηθήσουμε!

ATHELAS

avatar

 

τι να κάνουμε όταν ξεκίνησα να βλέπω one piece ήμουν σχεδόν στην ίδια ηλικία πού είναι τα περισότερα παιδία εδώ μέσα πού να φανταστώ ότι θα κρατήσει τόσο πολλύ αν και γενικά ειμαι fun των manga και των anime

Giorgos

Giorgos

 

Να καλωσορισω και γω με την σειρα μου τα νεα μελη!! :) Α,και σεβασμος στον Αθελας καθως ειναι ο μεγαλυτερος!! :ρ

RuberBoyRules

RuberBoyRules

 

καλησπερα παιδια ειμαι ο πανος, ειμαι φαν του οπ και...καλωσηρθα  luck 

Troll

Troll

 

RuberBoyRules έγραψε:καλησπερα παιδια ειμαι ο πανος, ειμαι φαν του οπ και...καλωσηρθα  luck 
στο μαρουλι βαζεις ξυδι?αν ναι εισαι δικος μου

Aldark

Aldark

 

(μπράβο τρολλ πολύ έξυπνο)

καλωσήρθες στο φόρουμ μας Πάνο !  yupi

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ΞΥΔΙ <3

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Είμαι χαζός, τι σημαίνει "ξύδι" με την έννοια που το λέτε εσείς και όχι ως προϊόν ξινίσματος του κρασιού;

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Freud.D.Josh

Freud.D.Josh

 

Ας πω και εγώ απλα και ταπεινά ενα : Γειας σας ρε Μαγκες! Κλασικά έβλεπα "Ντρεϊκ" εως οπου κόπηκε για τους γνωστούς λόγους.....Πλέον μπορώ να αυτοαποκαλεστώ Φαν, σε σημείο να θέλω να κανω τατου ΝΤΕΘ στα δάχτυλα! Μιας και έχουμε εξεταστική και δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω. Λιώνω στο Βίκι και στα φόρουμread to death Οποτε να με και γωω!

Aldark

Aldark

 

γεια σου φίλε μου , καλωσήρθες! ελπίζω να σε δούμε στις συζητήσεις μας  here and there

HISOKA

HISOKA

 

Γεια σας παιδες...!!! ONE PIECE διαχρονικη αξια και ισως ενα απο τα ομορφοτερα anime ever κατα τη γνωμη μου!!!Αγαπημενος mugiwara Sanji και αγαπημενος yonko blackbeard!!!! Ελπιζω να περασουμε ομορφα...!!!

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλωσήρθες Hisoka.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Aldark

Aldark

 

Welcome aboard φίλε μου , κι εμένα αγαπημένος mugiwara ο Sanji φυσικά !  choco

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

Γεια σας με λενε Παναγιωτη και εχω μανια με το Οne Piece  aww aww 

Aldark

Aldark

 

Γεια σου Παναγιώτη! Και εμείς εδώ μανία έχουμε  :xD: !

Καλωσήρθες!!

Santouryuu

Santouryuu

 

Monkey.D.Dragon έγραψε:Γεια σας με λενε Παναγιωτη και εχω μανια με το Οne Piece  aww aww 

 hi!  hi panagiotis

μανια με το one piece? ακομα? παιζει να εισαι ο τελευταιος εναπομενων!

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

Santouryuu έγραψε:
Monkey.D.Dragon έγραψε:Γεια σας με λενε Παναγιωτη και εχω μανια με το Οne Piece  aww aww 

 hi!  hi panagiotis

μανια με το one piece? ακομα? παιζει να εισαι ο τελευταιος εναπομενων!


χααχαχαχα σιγουρα  :haha: :haha: 

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Γεια κι από μένα! Μια ερώτηση: (μιας και δε βρήκα αντίστοιχο θέμα την κάνω εδώ) υπάρχει τρόπος να αλλάξω το username μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης