Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 812: Capone "Gang" Bege

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Παρ 15 Ιαν 2016, 22:58

Qaaz

Qaaz

 

Tcixlas έγραψε:ακομα δνε έχει βγει νομιζω power manga για να μαστε σίγουροι εγώ δεν είδα κάτι πιο σίγουρο αν και σήμερα δεν ασχολήθηκα πολύ... χτες είχα σκάσει απο το πρωί το περίμενα πως και πως όλη μέρα και σκάει και δεν μπορούσα να περιμένω είχα πάθει στέρηση 3 βδομάδες αχαχαχα :p

Μεχρι να βγει μπορεις να βλεπεις εδω

https://mangahelpers.com/t/cnet128/archives/?manga=906

επισης μπορεις να μαθεις να εχει υπομονη


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

77Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Παρ 15 Ιαν 2016, 23:11

Scarlet D.

Scarlet D.

 

δυναμικο τσαπτερακι και ο capone φαινεται ποσο νινοπανο ειναι, επισης κατι που ηθελα να ρωτησω, ο Pekoms δεν θεωρειτε ανωτερος απο τον Capone οταν προκειτε για τους πειρατες big mom?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

78Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Παρ 15 Ιαν 2016, 23:30

Qaaz

Qaaz

 

Ναι, οσο χαμηλη θεση και να εχει ο Capone ειναι newcomer κ αυτο μονο αρκει

τωρα να πω για το λαθος του bounty

Στα Ιαπωνικά οι μεγάλοι αριθμοί δεν εχουν μηδενικά. Εχουν τον αριθμο και μια λέξη που σημαινει million (oku). Για αυτο και τα 500.000.000 του Luffy τα ειχαν 5. Το 1 billion παλι είναι 10 oku (συμφωνα με το δικο τους τροπο). Απλα στο panda είναι τοσο νουμπαδες που απλα βάζουν τον αριθμο οπως είναι


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

79Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Παρ 15 Ιαν 2016, 23:36

Scarlet D.

Scarlet D.

 

καλα ας τους αυτους, τωρα το καταλαβες? αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι το πως τολμησε ο capone να χτυπησει τον Pekoms αφου ειναι υποτιθεται υψηλοβαθμος


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

80Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Παρ 15 Ιαν 2016, 23:42

Santouryuu

Santouryuu

 

Λοιπον διαβασα τη γερμανικη μεταφραση που ειναι οπως παντα αψογη... Και εχουμε 300 μυρια καπονε και πουριν

Επισης ο σαντζι δεν αμυνθηκε γιατι ανησυχησε για την υγεια/κατασταση των μινκς... Δεν θα αντεχε το σωμα τους περαιτερω καταπονηση... Γι'αυτο και το νευμα που ειχαν οι δυο τους (τυχαιο που βρεθηκαν ξαφνικα σε απομονωμενο μερος;)

Επισης, βαϊπερ αλλαξε εικονα προφιλ ρε μαν, εχω αηδιασει

Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 4h4cb8Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 315eg0m



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Crimson Viper στις Σαβ 16 Ιαν 2016, 13:55, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : No double posts (εκτος κι αν εχουμε περασει 24 ωρες απο το προηγουμενο))


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

81Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Παρ 15 Ιαν 2016, 23:52

Scarlet D.

Scarlet D.

 

φαση έχει, καλα την αλλαζω

αλλη μια ερωτηση, τελικα το bounty μετριεται σε Bellys η Berries??? Τα μισα τσαπτερς ελεγαν Bellys και τα αλλα μισα berries!


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

82Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Σαβ 16 Ιαν 2016, 00:07

Qaaz

Qaaz

 

Crimson Viper έγραψε:καλα ας τους αυτους, τωρα το καταλαβες? αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι το πως τολμησε ο capone να χτυπησει τον Pekoms αφου ειναι υποτιθεται υψηλοβαθμος

1) ειναι πειρατης
2) ο Pekoms προδωσε την Big Mom
3) o Capone θα επερνε καποιου ειδους ανταμοιβη για ολα αυτα (θεση, κυρος, whatever)


Crimson Viper έγραψε:φαση έχει, καλα την αλλαζω

αλλη μια ερωτηση, τελικα το bounty μετριεται σε Bellys η Berries??? Τα μισα τσαπτερς ελεγαν Bellys και τα αλλα μισα berries!

Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Latest?cb=20130218113020


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

83Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Σαβ 16 Ιαν 2016, 01:28

Tcixlas

Tcixlas

 

εύκολο να το λες όταν βγαίνει και είσαι όλη μέρα σπίτι και έχεις σποιλέρια απο παντού αναγκαστικά θα ριξεις τη ματιά σου και απλά θα περιμένεις μέχρι αργότερ να σιγουρευτεις :p


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

84Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Σαβ 16 Ιαν 2016, 01:42

Qaaz

Qaaz

 

Και εγω το κανω αυτο αλλιως δε θα ασχολουμουν με τα spoilers ομως εχει διαφορα αυτο με το να τρεχω λες και με κυνηγανε να με σκοτωσουν φουριοζος.

Γενικα δεν εχεις υπομονη. Το καταλαβαινει κανεις και μονο που μιση απαντηση να δωσει καποιος εδω τρεχεις να απαντησεις και δε περιμενεις να δεις τι εχει να πει


Στα θετικά: κλείδωσε η Big Mom πρωτη. βαραμε την χοντρη μέχρι να αδυνατισει

Στα θετικά: αν δεν εχουμε Wano μετα το Zou έχουμε σίγουρα Whole Cake Island άρα και Jinbe σε περιπου 2-3 χρονια


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

85Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Σαβ 16 Ιαν 2016, 03:34

Aldark

Aldark

 

wtf...
Επίσης , ο Καπόνε πρόδοσε την Μπιγκ Μαμ ή τα πήρε με Πέκομς και φέρθηκε συμφεροντολογικά για να γλύψει τη μαμά και να παραλλάξει τα γεγονότα ώστε να φανεί ότι μία "failed" mission (κατά το ήμισυ) αποστολή (όπως θα το παρουσίαζε ο πολύς κύριος Πέκομς) , είναι μία επιτυχής αποστολή αλλά επιτυχής ΧΑΡΗ Σ'ΑΥΤΟΝ. Κι έτσι θα ανέβει στην ιεραρχία της Μαμάς ;) ;


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Maxres11

86Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Σαβ 16 Ιαν 2016, 09:46

Tcixlas

Tcixlas

 

Qaaz έγραψε:Και εγω το κανω αυτο αλλιως δε θα ασχολουμουν με τα spoilers ομως εχει διαφορα αυτο με το να τρεχω λες και με κυνηγανε να με σκοτωσουν φουριοζος.

Γενικα δεν εχεις υπομονη. Το καταλαβαινει κανεις και μονο που μιση απαντηση να δωσει καποιος εδω τρεχεις να απαντησεις και δε περιμενεις να δεις τι εχει να πει


Στα θετικά: κλείδωσε η Big Mom πρωτη. βαραμε την χοντρη μέχρι να αδυνατισει

Στα θετικά: αν δεν εχουμε Wano μετα το Zou έχουμε σίγουρα Whole Cake Island άρα και Jinbe σε περιπου 2-3 χρονια

σίγουρα απλά δεν γίνεται να με ξέρεις, η εικόνα μου στο φόρουμ είναι αυτή που έχεις... απλά εδω είμαι ο σπαμμερ.... έτσι κρατάω κάποια πράγματα σε ζωή... δεν είναι κι ευκολο χαχα
γενικά η υπομονή μου είναι γαιδουρινή, αλλά κάνω ξεσπάσματα... ο τζιμαλισιους που ξέρει λιιιιιιιγα παραπάνω για τον θανάση κι όχι για τον τσίχλα μπορεί να επιβεβαιωσει χαχαχα


στα του μανγκα... θεωρώ ότι για whole cake island θα πάει γιατί λογικά το tea party είναι ή σε 1-2 μέρες ή πολύ δύσκολα σε 3



Aldark έγραψε:wtf...
Επίσης , ο Καπόνε πρόδοσε την Μπιγκ Μαμ ή τα πήρε με Πέκομς και φέρθηκε συμφεροντολογικά για να γλύψει τη μαμά και να παραλλάξει τα γεγονότα ώστε να φανεί ότι μία "failed" mission (κατά το ήμισυ) αποστολή (όπως θα το παρουσίαζε ο πολύς κύριος Πέκομς) , είναι μία επιτυχής αποστολή αλλά επιτυχής ΧΑΡΗ Σ'ΑΥΤΟΝ. Κι έτσι θα ανέβει στην ιεραρχία της Μαμάς ;) ;

ο καπόνε απλά σκληρός και κλασικός μαφιόζος δεν ανέχεται το παραμικρό σφάλμα αν μπορεί να κάνει κάτι και εκμεταλλεύεται την αδυναμία του πεκομς εκείνη την στιγμη για να κερδίσει την ευννοια της μαμας... θελει να αποφύγει ίσως και λόγω φόβου το να της πει ψέμματα, έχουμε δει ότι τρωει το πλήρωμα της κα ιείναι yonko λογικά ο καπ΄΄ονε ξέρει ότι δεν έχει καμία ελπίδα μαζί της


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

87Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Κυρ 17 Ιαν 2016, 12:30

Qaaz

Qaaz

 

Tcixlas έγραψε:
Qaaz έγραψε:Και εγω το κανω αυτο αλλιως δε θα ασχολουμουν με τα spoilers ομως εχει διαφορα αυτο με το να τρεχω λες και με κυνηγανε να με σκοτωσουν φουριοζος.

Γενικα δεν εχεις υπομονη. Το καταλαβαινει κανεις και μονο που μιση απαντηση να δωσει καποιος εδω τρεχεις να απαντησεις και δε περιμενεις να δεις τι εχει να πει


Στα θετικά: κλείδωσε η Big Mom πρωτη. βαραμε την χοντρη μέχρι να αδυνατισει

Στα θετικά: αν δεν εχουμε Wano μετα το Zou έχουμε σίγουρα Whole Cake Island άρα και Jinbe σε περιπου 2-3 χρονια

σίγουρα απλά δεν γίνεται να με ξέρεις, η εικόνα μου στο φόρουμ είναι αυτή που έχεις... απλά εδω είμαι ο σπαμμερ.... έτσι κρατάω κάποια πράγματα σε ζωή... δεν είναι κι ευκολο χαχα
γενικά η υπομονή μου είναι γαιδουρινή, αλλά κάνω ξεσπάσματα... ο τζιμαλισιους που ξέρει λιιιιιιιγα παραπάνω για τον θανάση κι όχι για τον τσίχλα μπορεί να επιβεβαιωσει χαχαχα


στα του μανγκα... θεωρώ ότι για whole cake island θα πάει γιατί λογικά το tea party είναι ή σε 1-2 μέρες ή πολύ δύσκολα σε 3

μονος σου ειπες στο manga project οτι γενικα εισαι αγχωδεις και θες να τα εχεις ολα με προγραμματισμο και στην εντελεια. Δεν ειναι κακο αυτο ομως γενικα εισαι αγχωδεις. Τουλαχιστον ετσι φαινεται. Εγω γενικα δεν αγχωνομαι ομως λογο δουλειας ακομα κ αυτο το λιγο εχω μαθει να το ελεγχω γτ αμα πανικοβληθεις γαμησε τα.

Γενικα ειναι καλο να μαθει καποιος να το ελεγχει αυτο anw

το tea party ηταν την 2η μερα που ο Luffy κοιμοταν και δεν πρεπει να εγινε γτ δεν υπηρχε γαμπρος. αν δεν εγινε τωρα που υπαρχει θα γινει οταν θα ερθει η ωρα και θα ειναι οι ηρωες εκει


Aldark έγραψε:wtf...
Επίσης , ο Καπόνε πρόδοσε την Μπιγκ Μαμ ή τα πήρε με Πέκομς και φέρθηκε συμφεροντολογικά για να γλύψει τη μαμά και να παραλλάξει τα γεγονότα ώστε να φανεί ότι μία "failed" mission (κατά το ήμισυ) αποστολή (όπως θα το παρουσίαζε ο πολύς κύριος Πέκομς) , είναι μία επιτυχής αποστολή αλλά επιτυχής ΧΑΡΗ Σ'ΑΥΤΟΝ. Κι έτσι θα ανέβει στην ιεραρχία της Μαμάς ;) ;

Tcixlas έγραψε:ο καπόνε απλά σκληρός και κλασικός μαφιόζος δεν ανέχεται το παραμικρό σφάλμα αν μπορεί να κάνει κάτι και εκμεταλλεύεται την αδυναμία του πεκομς εκείνη την στιγμη για να κερδίσει την ευννοια της μαμας... θελει να αποφύγει ίσως και λόγω φόβου το να της πει ψέμματα, έχουμε δει ότι τρωει το πλήρωμα της κα ιείναι yonko λογικά ο καπ΄΄ονε ξέρει ότι δεν έχει καμία ελπίδα μαζί της

Ο Capone δε προδωσε την Linlin εκανε οτι δεν εκανε ο Pekoms

Και μου φαινεται οτι ο Pekoms δε θα συνεχίσει στην Big Mom

Αυτο είναι κ κακο κ καλο


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

88Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Κυρ 17 Ιαν 2016, 14:29

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρω για το τελευταίο νιώθω ότι ο πεκομς είναι χρόνια στην μάμα και απο τους πιο παλιούς και μεγάλους δεν νομιζω να τον πεταξει έξω...

επίσης άλλο το αγχώδης άλλο το ανυπόμονος... επειδή είμαι κοντρολ φρικ και γουστάρω όλα να πηγαίνουν με ππρόγραμμα αυτό χρειάζεται τεράστια υπομονή... απλά έχει ξεσπάσματα ανυπομονησίας σε άκυρα πράγματα


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

89Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Κυρ 17 Ιαν 2016, 16:05

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
κι εγώ δε νομίζω να φύγει ο PeKoms από τη Big Mom. Λογικά η μαμά θα έχει αδυναμίες π.χ. γλυκά και θα συγχωρεί τους "παραβάτες". Θα δούμε όμως, τίποτα δεν είναι σίγουρο


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 33k6s5i Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Fvve46

90Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Κυρ 17 Ιαν 2016, 16:12

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αραγε τελικα το δωρο που εκαναν οι fishmen στην big mom (την βομβα) να εχει ηδη σκασει?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

91Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Κυρ 17 Ιαν 2016, 16:17

Aldark

Aldark

 

δεν έκανε παράβαση ο Πέκομς , ήταν τίμιος και ένιωθε ευγνωμοσύνη , ο άλλος απλά είναι γκάνγκστερ και θέλει να ανέβει με κάθε κόστος. Το να παρουσιάσει τον Σαίζαρ και τους Στρόου Χατς και την όλη φάση όπως γουστάρει (στα @@@ του το Ζου) , πετώντας κάπως εκτός τον "προϊστάμενό" του Πέκομς , είναι φοβερό σχέδιο που του πάει γάντι!


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Maxres11

92Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Κυρ 17 Ιαν 2016, 16:27

Santouryuu

Santouryuu

 

Η νοτζικο στο καβερ ειναι ολα τα λεφτα.... αχ αγαπη μου


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

93Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Κυρ 17 Ιαν 2016, 16:40

Qaaz

Qaaz

 

Πιστευετε δλδ οτι ο Pekoms θα γυρισει πισω και η αλλη θα τον δεχθει με ανοιχτες αγγαλες?

ή οτι αργοτερα θα πολεμησει εναντιων των SH's?

Ο Pekoms και ο Tamago ειναι απλα 2 ατομα που μαζευουν τα γλυκα. Ο Tamago ισως να εχει μεγαλυτερο rank απο τον Pekoms μιας και ουτε ειδαμε δυναμη απ' αυτον ουτε bounty ουτε τπτ

Και δεν ηταν αυτος εκει ισως για να μην υπαρχει θεμα οπως με τον Pekoms που μπορει να τον δικαιωλογησει ετσι οτι φευγει ενω ο αλλος δεν ειναι εκει και δε θα επεμβει

Η βομβα μαλλον δεν εσκασε ακομα γτ μαλλον το tea party δεν εγινε και δεν πηγαν οι αλλοι ποτε ακομα εκει


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

94Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Δευ 18 Ιαν 2016, 00:57

Qaaz

Qaaz

 

Να μιλήσουμε σοβαρα

1) το επίθετο είναι VinSMOKE (Sanji κλασσικος καπνιστης). Προφανώς υπαρχει περισσοτερο κάποιος λογος σ' αυτο παρα στο Sanji περι 3 και noble.

Και εξηγω

2) Εκτος αν είναι κάποιος εκβιασμός ποιος NOBLE θα έδινε τον γιο του να παντρευτεί κάποια απο ΠΕΙΡΑΤΙΚΗ οικογένεια; ΚΑΝΕΙΣ. Πραγματικα το μονο που είναι λογικο στα πλαίσια του One Piece είναι να γινεται εκβιασμός.

Αυτο ομως

3) προσφαιρει gag και extra λόγο στον Luffy να μισησει την Linlin. Οχι γτ "πείραξε" τον Sanji αλλα γτ σίγουρα θα γινει φίλος με τους Vinsmoke που

4) για κάποιον ηλιθιο λόγο εχουν εναν εξαφανισμένο γιο για χρονια και ξαφνικα τον ταζουν για γάμο. Μμμ.. Ναι οκ άντε πες οτι δεν ρωτας το παιδί σου και το δίνεις οπως γινόταν κ γινεται. Θα δώσεις κάποιον που δε ξέρεις καν που είναι; Και προσοχή πριν το τελευταίο bounty δεν ειχαν εικονα του για να ξερουν καν αν ζει! Μονο το ονομα ειχαν κ δεν είναι και πολυ μεγαλο στοιχείο. Αυτο σημαινει πως

5) Η νύφη τον ξερει ήδη και τον ζήτησε σε γάμο (άρα παμε στον εκβιασμό) μιας και η οικογένεια του δεν τον ειχε καν για ζωντανό.

6) Προφανώς οταν έσκασε το bounty το νεο ηταν το only alive γτ τον ηθελαν για τον γάμο. Αναρωτιέμαι τι μεσα ειχαν για να το καταφέρουν αυτο με την WG. Είπαν δλδ ποια παντρεύεται γτ αν ναι τοτε για μια ακόμα φορα φαινεται ο εκβιασμός και ίσως και καποιο θέμα δύναμης πολιτικής κ μη ακόμα κ απο την Big Mom.

7) Αν η Vinsmoke Family είναι noble μη περιμένετε να δειτε ποτε σε wanted poster το ονομα γτ θα χαλάσει η εικονα της οικογένειας.


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

95Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Δευ 18 Ιαν 2016, 01:08

Aldark

Aldark

 

Είναι ψιλοπερίεργη η όλη φάση , αλλά κι εμένα δε μου κολλάει να ναι νομπλ οι Βινσμόουκ , πιο λογικό να είναι κάποιοι πειρατές , αλλά να κάνουν κανά αλισβερίσι...
Όντως το να τάξουν τον χαμένο Σάντζι είναι μεγάλο φέηλ :p


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Maxres11

96Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Δευ 18 Ιαν 2016, 11:13

Qaaz

Qaaz

 

Εξηγησε μου τοτε τον δακτυλο της WG

Aν ειναι πειρατικη οικογενια δεν κοπτεται καθολου η WG


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

97Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Δευ 18 Ιαν 2016, 11:53

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Κι εγώ πιστεύω πως ο Sanji είναι παιδί οικογένειας noble..

Για κάποιο λόγο έχουν όλοι ξανθά μαλλιά -Dofflamingo, Sabo- και τώρα Sanji με ερωτηματικό. Επίσης δίνει εξήγηση στο only alive...


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 33k6s5i Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Fvve46

98Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Δευ 18 Ιαν 2016, 12:20

Qaaz

Qaaz

 

Αλλο το noble αλλο το world noble

Και ο Bellamy noble ειναι (ναι ειναι ξανθος ομως δε μιλαω για αυτο)


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

99Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Δευ 18 Ιαν 2016, 12:40

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Θες να πεις πως ο Sabo είναι noble, ενώ ο Doffy είναι world noble?

Τί πιστεύεις πως θα είναι ο Sanji? Μου φαίνεται δύσκολο να είναι Celestian Dragon.. το αποκλείω βασικά.. άρα θα είναι από κάποια πλούσια οικογένεια του North Blue.. που είτε τον παράτησαν για κάποιο λόγο, είτε τον έχασαν σε κάποιο ατύχημα (βυθίστηκε το πλοίο κλπ). Στο new world είδαμε τον Sanji να βρίσκει μια φωτογραφία από ένα ναυάγιο στον πάτο της θάλασσας .. θα ήταν μεγάλη σύμπτωση.. αλλά απλά το βάζω ως στοιχείο..


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 33k6s5i Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Fvve46

100Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 Empty Απ: Chapter 812: Capone "Gang" Bege Δευ 18 Ιαν 2016, 12:55

Qaaz

Qaaz

 

Δε θελω να πω ετσι ειναι

Ο Sanji ειναι απλα noble απο μια οικογενια επιχειρηματιων πχ αλλωστε ξερουμε απο το flashback του με τον Zeff οτι δεν ειχε ποτε ελειψη φαγητου (wealth family)

Βασικα ο Sanji το εσκασε


_________________
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 7Uj1J2Q
Chapter 812: Capone "Gang" Bege - Σελίδα 4 AiQWYsi

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης