Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο

The Strongest Man

The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c101%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 1% [ 1 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c1030%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 30% [ 36 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c1010%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 10% [ 12 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 2% [ 2 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c1032%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 32% [ 39 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c107%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 7% [ 9 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c103%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 3% [ 4 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c100%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 0% [ 0 ]
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c102%The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Vote_c10 2% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 121

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 17]

DevilFruit

DevilFruit

 

o sengoku σε ενας με εναν εχει πολυ κοσμο...το φρουτο του ειναι απο τα πιο τουμπανα και τα πιο σπανια mythical zoan type...επισης ειμαι σιγουρος οτι το φρουτο του dragon ειναι το logia του αερα ή η ικανοτητα να ελενχει τον καιρο.


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Unknownpleasures

Santouryuu

Santouryuu

 

o sengoku ούτε τον luffy δεν μπορούσε να κερδίσει! χ0αχ0α0χ0αχ0α0χ0α


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Γερασε ο Σεν. Εχει ασπρισει στην ταινια Ζ

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

ψήφισα τον Shanks αλλά πιστευω πως είναι οι girosei επειδή κουμαντάρουν όλο τον κόσμο δεν γίνετε να είναι αδύναμοι .....επίσεις ένας από αυτούς κράταγε ένα από τα 12 Saijo O Wazamono katana ......δεν νομίζω να είναι τυχαίο μιας και τέτοιο κατανα έχει και ο mihawk

mushroom*

avatar

 

blackbeard ftw!
και μετά λογικά ο Shanks
καλά τον δράκο γιατί τον ψηφίζεται τόσο πολύ?
δεν έχουμε δει να κάνει τίποτα μέχρι στιγμής


_________________
') or ('x'='x

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Εγω πιστευω οτι δεν ειναι απαραιτητο να ειναι πιο δυνατος καποιος απο ολους... Μπορει να κερδιζουν καποιον ολοι και να χανουν απο καποιον αλλο!!! Ψηφισα dragon γιατι αλλιως δεν θα ηταν ο μεγαλυτερος καταζητουμενος σε ολο το one piece !!

karamin

karamin

 

παιδες,εκεινοι οι γεροι με τα κουστουμια ειναι οι Gurosei;;;μας εχουν δειξει καμια δυναμη;


_________________
The Strongest Man in this Era [Be Aware of the SPOILERS] - Σελίδα 15 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
οχι παντως εχουνε σημαδια απο μαχη εχουν και σπαθια λογικα γνωριζουν να πολεμουν και για να ειναι τα αφεντικα ειναι πολυ δηνατη

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

πιστεύω ότι αυτοί είναι τα πιο τούμπανα αφού κυβερνάνε τον κόσμο του one piece .....επίσης αν γίνει πόλεμος στο τέλος η WG πρέπει να έχει καπιον παρά πολύ δυνατό

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Monkey.D.Monkey έγραψε:πιστεύω ότι αυτοί είναι τα πιο τούμπανα αφού κυβερνάνε τον κόσμο του one piece .....επίσης αν γίνει πόλεμος στο τέλος η WG πρέπει να έχει καπιον παρά πολύ δυνατό

Επειδη κυβερνανε τον Κοσμο δεν σημαινει οτι ειναι τουμπανα. Σημαινει οτι ειναι εξυπνοι, πονηροι και ισως λιγο τουμπανα. Θελω να πω πως και οι Σελεστιανοι Δρακοι ειχαν τεραστια εξουσια αλλα απο μυς παπαρια.
Θα μου πεις αυτοι ηταν κληρονομικοι στο θεμα εξουσια. Τεσπα, καταλαβες τι θελω να πω whistle

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

φίλε μου οι girosei φενονται τούμπανα και ο ένας από αυτούς έχει ένα σπάθη στο επίπεδο του σπαθιού του mihawk και δεν νομίζω να είναι τυχαίο........επίσης έχουνε τραύματα πολέμου....δεν μπορείς να τους συγκρίνεις με τον χοντρό celestian dragon .....και αυτή κυβερνάνε τα πάντα όχι σαν τ selestian dr που ελέγξουν περιοχές

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
συμφωνω με μονκι
αυτη ισως ειναι οι πιο δυνατη αλλα μαυρογενης και λουφη θα φτασουν στο επιπεδο να τους εχουνε σε ξυλο

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Σιγα ρε παιδια . Γεροι ειναι. Ποσο τουμπανα? Και αυτο που λες για το σπαθι.. δεν το εχω προσεξει. Εχει δηλαδη ενα τεραστιο. Γιατι εγω ειχα δει εναν καραφλο με ενα σπαθι σαν του ζορο. θα το τσεκαρω

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

1) και ο wb γέρος ήταν αλλά τους τσάκισε 2 ) δεν χρειάζετε όλα τα σπαθιά της πρώτης κατηγορίας να είναι τεράστια σαν tou mihawk , δεν μετραι το μέγεθος ....................από που σου ειρθε αυτό για το μέγεθος ?
3 )στα anime συνηθος η πιο δυνατοί είναι γέροι

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ναι, οταν λες σε επιπεδο σπαθι του Μιχοκ καταλαβα αυτο το μαυρο που ειναι και σαν καθισμα 5 μετρα. Από εκει μου ηρθε το μεγεθος.Να το διατυπωνεις σωστα αλλη φορα. whistle

Και ενταξει φιλε. Εχεις την γνωμη σου και εγω την δικη μου. Εγω πιστευω οτι δεν ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ δυνατοι και οτι ο λουφαρος τους εχει οπως ειναι τωρα ! :xD:

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

luck yupi luck yupi Pandman ownz Pandman ownz

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Οι gorosei πρεπει να ειναι αρκετα δυνατοι .. το πιστευω και εγω ισως σε επιπεδο dragon θα ηταν πολυ ενδιαφερον να δουμε μια μαχη μεταξυ των revolutionaries και w.g ελπίζω κάποτε να μας δειξει κατι τετοιο ο eichiro!!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
καλα και ενας απο την κυβερνηση ειναι πολυ δηνατος

μοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονκκκκκκ

odi1

odi1

 

πρώτα απο όλα οι gorosei δεν είναι οι πιο δυνατοί καθώς καλύτερος ξιφομάχος είναι ο mihwak αρα ως αναφορά τον τύπο με το σπαθί λογικά είναι δυνατός αλλά οχι και ο καλύτερος και γνωρίζαμε οτι ο wb ήταν ο πιο δυνατός παρα το προχοριμενο της ηλικίας του αλλά αποτι λένε ηταν πολύ πιο δυνατός παλιά αρα αυτοι οι γεροί δεν πανε πουθενά (κατα τη γνωμη μου ) ειναι δυνατοί αλλα οχι και για να τους πούμε τους πιο δυνατούς και αφου πέρασαν και δύο χρόνια παρε πάππου τη μαγκούρα σου και ασε το one piece για αλλους
πιο δυνατός είναι ο dragon μάλλον ο bb δεν μοιάζει να μπορεί να κερδίσει τον shanks
και έχω για πολύ δυνατό για να μην πω οτι μάλλον θα τον ψήφιζα δεν είναι πουθενά ο akainu είναι πολύ δυνατός που είναι :conf:
α και κατι που μου ήρθε τώρα που ήταν οι γέροι όταν έγινε η μάχη με τον wb μήπως έπιναν χαμομίλι?? εεεε??? μήπως δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους??? αφού είναι τόσο δυνατοί γιατί δεν πήγαν να τον πλακώσουν να τελιώνουνε ???

ελπίζω να μην είπα τίποτα fail swetty


_________________
n1 n2 n3 n4

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

το ότι δεν πήγαν στον πόλεμο δεν σημαίνει οτi δεν είναι δυνατοί απλά στο marineford παλέψανε πειρατές με marines και όχι με wg .....επίσεις για το σπάθη που λες μπορεί να μην είναι swordman ο τύπος μπορεί να είναι σαν τον shanks που το κρατάει για ντεκόρ πλέον

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εισται και οι 2 fail post you failed,sir.
λοιπον....
φιλε οντι πως γινετε να λες οτι δεν ειναι δυνατη επειδη ο μιχοκ ειναι ο καλητερος ξυφομαχος εεε?ΕΕΕΕ?με την ιδια λογικη ουτε ο σανκς δεν ειναι δυνατος επειδη ο μιχοκ ειναι ο καλητερος ξυφομαχος
και μην μου πειτε τωρα δεν ειναι ξυφομαχος θα πυδηχτω απο το παραθηρο!!!!γιατι σαν σημαια εχει μια νεκροκεφαλη και 2 ΣΠΑΘΙΑ σεινεχια τον βλεπουμε με σπαθη, μπλοκαρε την επιθεση του ακαινου ΜΕ ΣΠΑΘΗ ηταν ετοιμος να πολεμηση στο μαριν φορντ και εβγαλε κατευθιαν ΤΟ ΣΠΑΘΗ ωποτε αμα δεν λετε τον σανκς ξυφομαχο τι να σας πω...αν θελετε τωρα να βγαλετε δικο σας λεξικο για τον ορο ξυφομαχος καλος αλλα να το χρησιμοποιητε μονο εσεις
επεισης οντι ο ντραγκον ειναι ο 5 πιο δηνατος σε ολλο to one piece εχει δειξη ο οντα τους πιο δυνατους και ηταν ως εξεις
5.ντραγκον
4.σενγκοκου
3.γκαρπ
2????????
1.???????
το 2 και το 1 το εβαλε σε σκυογραφιες γιατι δεν τους εχει δειξη ακομα αλλα μοιαζουν σαν να εχουν στολη της κυβερνησης

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

μαλλον δεν διατυπωσα καλα την απαντηση .... οταν ενοω ξιφομαχο ενοω να χρησιμοποιοί τα σπάθη και μόνο ο shanks χρησιμοποιοί και χακί κάτι τέτοιο τέλος πάντων ενοω ότι μπορεί να είναι αυτός από του gorosei

odi1

odi1

 

Real Hawkins έγραψε:εισται και οι 2 fail post you failed,sir.
λοιπον....
φιλε οντι πως γινετε να λες οτι δεν ειναι δυνατη επειδη ο μιχοκ ειναι ο καλητερος ξυφομαχος εεε?ΕΕΕΕ?με την ιδια λογικη ουτε ο σανκς δεν ειναι δυνατος επειδη ο μιχοκ ειναι ο καλητερος ξυφομαχος
και μην μου πειτε τωρα δεν ειναι ξυφομαχος θα πυδηχτω απο το παραθηρο!!!!γιατι σαν σημαια εχει μια νεκροκεφαλη και 2 ΣΠΑΘΙΑ σεινεχια τον βλεπουμε με σπαθη, μπλοκαρε την επιθεση του ακαινου ΜΕ ΣΠΑΘΗ ηταν ετοιμος να πολεμηση στο μαριν φορντ και εβγαλε κατευθιαν ΤΟ ΣΠΑΘΗ ωποτε αμα δεν λετε τον σανκς ξυφομαχο τι να σας πω...αν θελετε τωρα να βγαλετε δικο σας λεξικο για τον ορο ξυφομαχος καλος αλλα να το χρησιμοποιητε μονο εσεις
επεισης οντι ο ντραγκον ειναι ο 5 πιο δηνατος σε ολλο to one piece εχει δειξη ο οντα τους πιο δυνατους και ηταν ως εξεις
5.ντραγκον
4.σενγκοκου
3.γκαρπ
2????????
1.???????
το 2 και το 1 το εβαλε σε σκυογραφιες γιατι δεν τους εχει δειξη ακομα αλλα μοιαζουν σαν να εχουν στολη της κυβερνησης

ως αναφορά το οτι δεν είναι δυνατος αφτος με το ξίφος ναι όντος είμαι fail damn2 αλλα για τον shanks ξερουμε οτι μονομαχούσε συχνα με τον mihawk αλλα καλύτερα να μην το παίρνω απο την αρχή γιατι θα failαρω και μάλλον θέλω διάβασμα diavasma γιατί αυτό με τους 5 καλύτερους δεν το εχω δει αρα ξεχαστε τις μπιιιιιιιιπ που είπα γιατί όντως δεν στέκουν ellefson is dead.


_________________
n1 n2 n3 n4

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Monkey.D.Monkey έγραψε:μαλλον δεν διατυπωσα καλα την απαντηση .... οταν ενοω ξιφομαχο ενοω να χρησιμοποιοί τα σπάθη και μόνο ο shanks χρησιμοποιοί και χακί κάτι τέτοιο τέλος πάντων ενοω ότι μπορεί να είναι αυτός από του gorosei
σοβαρολογης τωρα??????οι ξυφομαχοι δηλαδη δεν χρησιμοπιουν χακι????????δηλαδη ο μιχοκ δεν εχει χακι???ελα τωρα πες απλος οτι δεν μπορει να χωρεσει το μυαλο σου οτι ο μιχοκ θεωρητε ο καλητερος ξυφομαχος του κοσμου και οχι ο σανκς που ειναι και εμπερορ
μην ψαχνης τωρα αλλα πραγματα αφου αυτο ειναι που σε καιει και ολλους τους αλλους.....με αποτελεσμα να μην θεωρητε ξυφομαχο τον σανκς

odi1

odi1

 

Real Hawkins έγραψε:
Monkey.D.Monkey έγραψε:μαλλον δεν διατυπωσα καλα την απαντηση .... οταν ενοω ξιφομαχο ενοω να χρησιμοποιοί τα σπάθη και μόνο ο shanks χρησιμοποιοί και χακί κάτι τέτοιο τέλος πάντων ενοω ότι μπορεί να είναι αυτός από του gorosei
σοβαρολογης τωρα??????οι ξυφομαχοι δηλαδη δεν χρησιμοπιουν χακι????????δηλαδη ο μιχοκ δεν εχει χακι???ελα τωρα πες απλος οτι δεν μπορει να χωρεσει το μυαλο σου οτι ο μιχοκ θεωρητε ο καλητερος ξυφομαχος του κοσμου και οχι ο σανκς που ειναι και εμπερορ
μην ψαχνης τωρα αλλα πραγματα αφου αυτο ειναι που σε καιει και ολλους τους αλλους.....με αποτελεσμα να μην θεωρητε ξυφομαχο τον σανκς

καλά μην τρελαθούμε τώρα και βεβαία είναι ξηφομάχος αλλά έχει 1 χακι παραπανο και ξεχωρίζει απο τον mihawk
δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο αλλος αλλα εγω όπως είπα failαρα ellefson is an idiot



_________________
n1 n2 n3 n4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης