Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως ηταν η μερα σας?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τετ 09 Δεκ 2015, 03:52

Tcixlas

Tcixlas

 

μαλάκα κοιμήσου... το διάβασα όλο,... συνεχίζεις να γράφεις καλά μην παρατάς το έργο σου μαν κιπ δε γκουντ γουορκ και συγχαρητήρια για το διπλωματέτο... καλά σαφάρι στην άγρια κρήτη ρε

εμένα η μέρα μου ήταν σχετικά αίσχος και βαρετή εκτός απο έναν καφέ οποτε σημερα δεν θα γράψω κάτι πιστευω αύριο να το διορθώσω αυτό


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

52Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Παρ 11 Δεκ 2015, 21:59

Aldark

Aldark

 

Εννοείται θα συνεχίσω να γράφω και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
Θα θελα να γράψω πάλι κάτι τόσο όμορφο όσο προχθές , αλλά είμαι αρκετά νηφάλιος και διαλυμένος , οπότε ας πούμε ότι ταξίδεψα across the country σήμερα με 3 ώρες ύπνο αλλά είμαι επιτέλους στο σπιτάκι μου..:)


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 3 Maxres11

53Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 13 Δεκ 2015, 15:13

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ σήμερα σηκώθηκα στο εξοχικό μου γιατί ειχε πέσει στα σκαλιά ο πατέρας μου και φώναζε και πάνω που άρχισα να καταλαβαίνω οτι πανε όλα στραβά απο την αρχή και οσο κι αν μου αρέσει να λεω: "γιατι να πάνε όλα καλά, όταν μπορούν να πάνε όλα στραβα..." έκανα το τραγικο λάθος να ελπιζω οτι θα πανε ολα καλά... συνεχίσαμε δουλειές με τον ππατέρα μου και τσουππππ ψύλλοι... γεμίζουμε γ*** το φελέκι μου κάθομαι καθαρίζομαι ψεκάζουμε με πιάνει το αλλεργικό μου... γυρναμε και αρχιζει να με πιάνει κρυωμα... τι καλύτερο,.. το σιγουρο είναι οτι δεν θα βγω απο το σπίτι γιατί το βλέπω να με πατάει αμάξι


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης