Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως ηταν η μερα σας?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 06 Δεκ 2015, 05:11

Tcixlas

Tcixlas

 

ξύπνησα έστρωσα χαλί στο δωμάτιο μου έκανα μπανακι ήρθε η κοπελιά μου πηγαμε για ψώνια αράξαμε σπιτι ετοιμαστήκαμε το βραδάκι αφου΄φάγαμε για ποτάκι πήγαμε με ένα φιλαράκι που γιόρταζε ακρωτήρι και τώρα γύρισα πτώμα να πεσω ξερός


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

27Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 06 Δεκ 2015, 14:42

Qaaz

Qaaz

 

Johnyman έγραψε:έχει απεργία αύριο

Ναι αλλα ειχε προσωπικο ασφαλειας

Σημερα πρωτο ρεπο

Τις προηγουμενες μερες δε προλαβα να γραψω γιατι μια με τις απεργιες μια με αλλες δουλειες ερχομουν αργα στο σπιτι και δεν ανοιγα pc

Οι προηγουμενες μερες στην δουλεια ηταν περισσοτερη γνωριμια με το προσωπικο, νεα πραγματα, αρκετο κοψιμο καθε ειδους (λαχανικα, τυρια, κρεατικα τα παντα ολα) λιγη βοηθεια κτλ.

Χθες ειχαμε γαμο οποτε ειμασταν ολοι απαρτια για να βγει το menu. Αρκετη δουλεια με σαλατες και μερικα πραγματα για τις επομενες μερες.

Εκατσα εκανα μερικες κρεπες για την Δευτερα και κατι αλλες ψιλοδουλειες. Μερικα ala carte επισης.

Σιγα σιγα θα παιρνω περισσοτερη δουλεια και χαιρομαι. Ειδικα οταν μου λενε κατι και το ξερω ηδη απο τις προηγουμενες δουλειες

Σημερα οπως ειπα με το ρεπο θα ειναι χαλαρα τα πραγματα. Αργοτερα θα κατσω να γραψω ενα κειμενακι για ενα project που δουλευω που εχει μεινει καπως πισω. Αν παει καλα θα ειμαι πολυ χαρουμενος


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 7Uj1J2Q
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 AiQWYsi

28Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 06 Δεκ 2015, 17:35

Tcixlas

Tcixlas

 

ετοιμάζομαι για τραπέζι μετά απο σχετικά δύσκολη νύχτα και έχουν σπάσει τα νευρα μου


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

29Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 06 Δεκ 2015, 18:04

Aldark

Aldark

 

λάθος θέμα μαν !
Η μέρα μου δεν έχει τίποτα ως τώρα , αλλά σιγά σιγά ετοιμάζομαι να ανυφωρίσω γιατί έχει γιορτή μία φίλη + θα κοιμηθώ εκεί για να μην παίρνω ταξιά.


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Maxres11

30Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 06 Δεκ 2015, 18:24

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι σορρυ ρε... θα κοιμηθείς σε φίλη πουλάκι μου??

εγώ ξύπνησα στις 2 μετά απο ξενύχτι έφαγα σαλατούλα για μεσημεριανό στις 2.30 και μετά έκατσα λίγο με τη γυναίκα μέχρι που έφυγε... αργότερα έκανα μπάνιο ξεκίνησα μια εργα΄σια και μπήκα στο φορουμ να αράξω τώρα έχει αρχίσει να έρχεται κόσμος κι έτσι εγκαταλείπω σιγα σιγά


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

31Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 06 Δεκ 2015, 20:23

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Σημερα το πρωι πηγα να φαω στην σχολη μου και διπλα απο τον καδο των σκουπιδιων βρηκα παρατημενη μια μαυρη τσαντα ανοιχτη που μεσα ειχε πανω απο 2000 καρτες yu-gi-oh, πηγα στο σπιτι ενος φιλου μου να τις οργανωσω και βρηκα μεσα ενας θεος ξερει ποσες σπανιες και ωραιες καρτες!Τρεις η ωρα γυριζω σπιτι και μιλαω με εναν φιλο μου απο την Αθηνα για να δουμε τι καρτες βρηκα και πως μπορουσα να τις κανουν deck κτλ. Μετα ασχοληθηκα λιγο με ενα pokemon ROM (το ιδιο με χτες) και εκανα meeting με την ομαδα για να δουμε πως παει το πραμα.Αυτην την στιγμη φτιαχνω το rom και δεν νομιζω να κανω κατι καλυτερο μεχρι το βραδυ


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

32Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Κυρ 06 Δεκ 2015, 22:26

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
^^αν η τσάντα είχε ασφάλεια κι έμοιαζε με χαρτοφύλακα παίζει να ανοίκει στον Seto Kaiba και υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να σε επισκεφτεί με το ελικόπτερό του κατά τη διάρκεια της νύχτας και να στις πάρει πίσω.. όλες.

Συμβουλή: Κλείσε την καμινάδα σου!


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 33k6s5i Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Fvve46

33Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 00:13

Tcixlas

Tcixlas

 

ο σέτο έιναι ο αη βασίλης?


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

34Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 02:29

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
^αυτό θες να βάλεις στο hall of fame?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

35Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 02:31

Tcixlas

Tcixlas

 

εσύ θα το βαζες για να ξέρω αν χρειάζεται...(ναι η όχι δεν λέω, αν είναι θα το βάλω :p)

ps. είμαστε οφ....

ο κόσμος έφυγε πέφτω για ύπνο να τελειώσει αυτή η μέρα


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

36Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 03:10

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μαζί μου δεν είσαι ποτέ οφφ.πες τζόνυμαν και καθάρισες


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

37Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 09:54

Tcixlas

Tcixlas

 

η μέρα μου ξεκινάει με τον πιο ηλίθιο τρόπο.... άφησα το ξυπνητήρι να χτυπήσει 3-4 φορές πριν σηκωθώ... πάω να μπω στο πισί πεσμένο ίντερνετ και το φόρουμ και πάω να ανακτήσω μαι εργασία για τη σχολή για να ετοιμαστώ να πάω, και τι να δώ? το στικάκι έχει πάρει ιό που τον έχει περάσει στο λάπτοπ... usb virus που δεν τον αναγνωρίζουν σαν ιό ούτε το malware bytes ούτε το advanced system care ούτε 2 usb antivirus που κατέβασα και μου έχει γαμήσει τα πάντα


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

38Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 17:17

Aldark

Aldark

 

ετοιμάστηκα να ρίξω επιπλήξεις , αλλά είπες
Johnyman έγραψε:τζόνυμαν
και καθάρισες

Η μέρα μου...χμ χθες πάρταρε μέχρι αργά το βραδάκι , και μετά όταν έφυγαν όλοι (αφού είδα τύπους να κάνουν τουέρκ και κοπέλες να χορεύουν ζεϊμπέκικο , συν έκανα συζητήσεις περί αθλητισμού , ποτού και σκυλιών (μεταξύ άλλων) ενώ έσπασε κι ένας καναπές , η κοπέλα που έκανε το πάρτυ και γιόρταζε , ήταν αρκετά θλιμμένη. Έκατσα λοιπόν με τον Bro Στέλιο , κλασικό φιλαράκι απ'το δημοτικό και προσπαθήσαμε να σώσουμε τη φάση :D
Ο Καναπές δυστυχώς είχε βιαστεί για τα καλά (κάθησαν 5 αλόγες (sorry) πάνω κάποια στιγμή daaamn! ) , αλλά το χαλάκι που κάποιος το χε...χίσει με κάτι ή το τηγάνι που κάποια το χε μαγαρίσει , μάλλον θα διορθώνονταν.
Κάποιος είχε σπάσει μέχρι και το πράγμα που βάζουμε για να μη χτυπάνε οι πόρτες στους τοίχους , αλλά σαν καλοί μηχανικοί εγώ και ο Στελ , επεμβήκαμε και σκεφτήκαμε πως να το επαναφέρουμε ;) Έτσι χθες πήρα το βάπτισμα πυρός και σφυρηλάτησα με το hammer μου ωσάν τον Αυτοματίξ το πραματάκι αυτό.
Οκ , δεν ενθουσιάστηκε τόσο εκείνη την ώρα , αλλά της πέσανε πολλά.
Νέβερμαηντ , πήγαμε στο σπίτι του φίλου μου που είναι εκεί κοντά και αράξαμε , ξυπνήσαμε το πρωί , ήπιαμε καφεδάκι και μνμς , ε πέρασε η ώρα και ήρθα σπίτι πριν λίγο , ετοιμάζομαι να φτιάξω ένα πουρέ ;)
Καλή μου όρεξη και καλή σας διασκέδαση στο onepiece.gr



















ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΥΤΟ! why you..! cheer leader cheer leader cheer leader


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Maxres11

39Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 17:32

Tcixlas

Tcixlas

 

τι πάρτυ κανετε? wtf??????????

εγώ πήγα σχολή σιγουρεύτηκα οτι δεν κόπηκα σε 2ο εργαστήριο παρακολούθησα πήρα τις σημειώσεις απο μαθήματα που έχω χάσει και ανέλαβα 2 εργασίες εξαμηνου που πρέπει απο αύριο να ξεκινήσω δουλειά αν και αύριο έχω άλλη μαι εβδομαδιαία... οπότε φακ μαι λαιφ... μετά γύρισα έφαγα τη σαλατούλα μου με λίγα κεφτεδάκια και 2 κομμάτια σπανακόπιτα με φύλλο που άνοιξε οι μάνα μου σπιτική και λίγο κολοκυθόπιτα γλυκειά... και έπειτα άραξα στο φόρουμ παρατηρώντας το σαλόνι του σπιτιού μου που έχει ομορφύνει δραστικά με την προσθήκη των χαλιών και του χριστουγεννιάτικου δέντρου σήμερα...και η μέρα συνεχίζεται αφού πλέον είμαι πρώτος στα ποστ έβερ


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

40Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 18:01

Qaaz

Qaaz

 

2η μερα ρεπο σημερα

Ξυπνησα γυρω στις 10 παρα. Αφου εφαγα εκατσα χαζεψα λιγο τιβι (νταξ και τα γνωστα πρωινα μη τα λεμε καθε φορα) μετα ανοιξα πισι και εκατσα να ασχοληθω λιγο με καποια πραγματακια που ειχα μεινει πισω. Κατα το μεσημερακι επιασα και εκανα μια δουλεια στο word που επρεπε για το project που δουλευω με εναν φιλο. Αφου το τελειωσα του το εδωσα το κοιταξε και καναμε μια κουβεντα και καποιες διορθωσεις για αυτο αποφασισαμε να παω κατα τις 8 απο το σπιτι του να μιλησουμε για το project απο κοντα γτ αλλαξαν λιγο καποια πραγματα.

Μετα απο λιγο αναψα το νερο και εκανα ενα μπανιο και ξυριστικα για να ειμαι φρεσκος για αυριο. Εκατσα εφαγα λιγη μπριζολιτσα με πατατουλες απο χθες και εβαλα να ακουσω λιγη μουσικουλα.

Τωρα θα παω να κανω λιγο qc γιατι εχει 2-3 μαζεμενα και μολις τελειωσω θα παω απο τον φιλο μου. Οταν γυρισω θα δω τι θα κανω αναλογα το ποσο χρονο θα εχω και την διαθεση


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 7Uj1J2Q
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 AiQWYsi

41Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Δευ 07 Δεκ 2015, 18:16

Tcixlas

Tcixlas

 

άκυρο αλλά επειδή διάβασα την άλλη φορά το ποστ σου.... δουλεύεις σε ξενοδοχείο? ή σε εστιατόριο?


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

42Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 00:28

Qaaz

Qaaz

 

το πρωτο


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 7Uj1J2Q
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 AiQWYsi

43Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 00:34

Tcixlas

Tcixlas

 

καλή συνέχεια ρε φίλε όλα καλά να σου πάνε.... εμένα η μέρα μου τελικά ολοκληρώθηκε με λίγο how i met your mother μια εργασία και λίγο γκρίνια αλλά δεν θα άλλαζα κάτι.... αυτό μου αρέσει τελευταία... ότι δεν θα αλλαζα κάτι γιατί η μέρα μου τελειώνει καλά ανεξάρτητα απο το πως αρχίζει


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

44Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 01:49

Aldark

Aldark

 

και η μέρα μου τελειώνει με ένα ατελείωτο μπέτωμα , που μου πέρασε την ώρα που είπα να κοιμηθώ. Και πήγε πάλι 2. Άντε να πάω Αθήνα γιατί εδώ τα χω κάνει @@@ :(
Απογοήτευση γενικώς...


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Maxres11

45Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 01:49

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί μαν τί έπαθες?


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

46Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 01:52

Aldark

Aldark

 

μέχρι κάποια στιγμή πέρναγα πολύ καλά , αλλά ξαφνικά την τελευταία εβδομάδα νιώθω ότι δεν πάει καλά η φάση , έχασα την μπάλα πάλι...Κι ας πέρναγα και περνάω καλά...Τέλος πάντων σε άλλο θέμα αυτά , δεν μπορώ να γίνω πιο συγκεκριμένος και δεν αφορά και αυτό το θέμα.
Αν και αυτό το θέμα φταίει που νιώθω λίγο άθλια , γιατί βλέπω τις μέρες σας κι εγώ τελευταία έχω έναν αέναο βάλτο
nevermind~
η μέρα μου τελείωνει εδώ , βάζω το λάπτοπ στη θέση του και κοιμάμαι πριν τις 2:05


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Maxres11

47Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 01:53

Tcixlas

Tcixlas

 

φίλε μην σε παίρνει απο κάτω... οι μέρες μου οι περισσότερες ήταν χάλια στην αρχή και το κατάφερα να το κάνω τέλειο μέχρι το βράδυ αλλά μόνο στο μυαλό μου με πράγματα που κάποιος μπορεί να το έβλεπε και να έλεγε το μαλακα περνάει καλά με αυτά?... μην σε παίρνει απο κάτω ρε


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

48Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 01:56

Aldark

Aldark

 

δεν είναι κακές οι μέρες μου , απλά είναι άδειες γιατί κάνω λάθος επιλογές. Αλλά να , τώρα θα φύγω οπότε δε θα έχει σημασία , πιθανά θα βρεθώ σε αυτή τη φάση πριν το πάσχα ξανά :P
Θα σου εξηγήσω πιο πριβέ τι εννοώ , σε ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου λόγια <3 χεχε (νο χομο)


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Maxres11

49Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τρι 08 Δεκ 2015, 01:57

Tcixlas

Tcixlas

 

εεε ανέβα αθήνα με τα φιλαράκια να ξεχαστείς μετά έρχονται κριστμας μετά εξεταστικ΄και αποκριες μην σκας...


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

50Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως ηταν η μερα σας? Τετ 09 Δεκ 2015, 03:32

Aldark

Aldark

 

Καλημέρα! Είπα και έκλεισα με φόρα το ξυπνητήρι. Πω τι διάολο , είχε πάει κιόλας 12; Άρα πέρασαν 10 ώρες και νύσταζα. Κανονικά μιας κι έπεσε πάλι πιστόλι στη σχολή δεν έπρεπε να βάλω καν ξυπνητήρι , ξέρω γω θα ξύπναγα όπου να ναι , αλλά είχαμε να παίξουμε μπαλίτσα...Ή έτσι είχαμε πει τουλάχιστον.
Παραγγέλνω καφέ , τρώω κρουασανάκι , σκάει κι ο καφές , ο γιούφτος μου λέει σκούπισέ τον λίγο δεν έκλεισε ο καπάκι.
Όντως είχε αφρούς γύρω γύρω , αλλά μέσα ήταν ανέγγιχτο.
"ΤΙ ΦΑΣΗ;" , αλλά ο καφές ήταν υπέροχος κλασικά.
Μπαλίτσα είχαμε πει θα παίζαμε στις 3:30. 2 χρόνια περίμενα να επανέλθω στα γήπεδα και επιτέλους καταφέραμε με το squad να βρούμε αντιπάλους και να πάμε.
Ο φίλος Πάνος είχε κλείσει γήπεδο και τα πάντα.
Εκεί που αράζω λοιπόν αμέριμνος στο πισί με το καφεδάκι μου όμως , σκάει κλίση. ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.
-Χαίρετε , λέω με χαρά στο τηλέφωνο...
-Γεια σου Αλέξανδρε (το αληθινό μου όνομα για όσους δε με γνωρίζουν) , η Ε. είμαι (ας μη δώσω το όνομα της κοπέλας λολ) , πού βρίσκεσαι;
-Ωωω , είμαι σπίτι right now... , λέω με τακτ.
-Χμ , θα ανέβεις καθόλου σχολή το απόγευμα; Έχω κάτι για εσένα ;)... , οι λέξεις που περίμενα ακούστηκαν από τα χείλη της στην άλλη άκρη του ακουστικού.
-Βεβαίως , θα είμαι πάνω κατά τις 5 , τότε δεν ανοίγετε;
-Ναι ναι , 5 με 9 θα είμαι εδώ , θα σε περιμένω!
Έκλεισα το τηλέφωνο με μία τρελή αίσθηση χαράς. Επιτέλους όλα τελείωναν με τον πιο αίσιο τρόπο και ακριβώς την ημέρα όπου ήθελα! Χαμογέλασε η τύχη μου...
Ύστερα από ένα σύντομο τηλεφώνημα με τη μητήρ μου και την ανακοίνωση των χαρμόσυνων , έκανα ένα μπανάκι και έβαλα ένα πλυντήριο. Πάνω που ετοιμαζόμουν όμως για την μπαλίτσα , σκάει τηλέφωνο από το φιλαράκι που έκλεισε το γήπεδο.
-Έλα ρε.
-Έλα τι έγινε;
-Άκυρο ρε φίλε , τι να πω , οι άλλοι έλουσαν και δε θα ρθουν οι 2 απ'τους 5.
Ξενέρα για λίγο , μιας και περίμενα καιρό να ξαναπαίξω μπαλίτσα...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΤΟ?!
Τέλος πάντων αφού μας άδειασαν , εγώ έπρεπε κάπως να αναπληρώσω το χαμένο χρόνο.
Έριξα ένα τηλεφωνέτο σε ένα άλλο φίλο , αλλά μάλλον ήταν με μία απ'τις κοπέλες του γιατί τους άκουσα και τους δύο να νιαουρίζουν και να μουγκρίζουν (απαλά) στο τηλέφωνο. Δαμν σον. Ξέχασα να πω ότι είχαμε μιλήσει και πιο πριν με τον εν λόγω κύριο και μου τα είχε ψάλλει "επειδή δεν ανέβαινα πιο νωρίς να του κάνω παρέα μέχρι το ματς" , wtf man?
Οπότε , μιας και ήθελα να σκοτώσω λίγο χρόνο και να μην ανέβω μόνο και μόνο για να παραλάβω το πολυπόθητο , αποφάσισα να καλέσω τον αδελφικό φίλο όπου είχα μείνει και στο προηγούμενο πώς ήταν η μέρα σας και μένει εκεί κοντά...
Τελικά ξυνόταν κι αυτός σήμερα , οπότε έκλεισε!
Έτσι λοιπόν , ξεκίνησα σύντομα για τη στάση του λεωφορείου. Έφθασα γρήγορα στο σπίτι του , καθήσαμε 2-3 ωρίτσες και μετά σειρά είχε....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.............











Χαχαχα , όχι χωρίς πλάκα λόγω της ώρας ήθελα να το συνεχίσω αύριο , αλλά νταξ κλάιν πάρε τη συνέχεια ανυποψίαστε αναγνώστη που δεν ξέρω γιατί διαβάζεις το παραλήρημα μου στις 3:20 το βράδυ...
Λοιπόν τελικά έφτασα στη Σχολή Οδηγών (ΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΦΙΛΕ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΑΧ) κατά τις 17:50 και η Ε. με υποδέχτεικε με ανοιχτές αγκάλες (είχαμε καιρό να τα πούμε). Μου έδωσε το δίπλωμα και με τη βούλα στα χέρια μου , χαμογέλασα , είπαμε και δύο σαχλαμάρες περί Χριστουγέννων και Καπιταλισμού και Δηθενιάς και φιλανθρωπίες και για τον Άη Βασίλη , μου ευχήθηκε να είμαι "σιδερένιος και να προσέχω εγώ και το αμάξι , αλλά κυρίως εγώ γιατί το αμάξι και τα υπόλοιπα διορθώνονται" , γελάσαμε , είπα κι εγώ κανά καλό νομίζω , με κοίταξε περίεργα μια άλλη κοπέλα που ήρθε κι αυτή να δώσει τον οβολό της και να τσιμπήσει διπλωματάκι μιας και είπα ότι το λεγόμενο "Santa Run" είναι υπερβολή και ματαιότητα και και και...
Ε τελικά μου ευχήθηκε καλές γιορτές , δε θυμάμαι αν αντευχήθηκα και έφυγα...Θα μου λείψει κι εκείνη (ήταν πάντα τέρμα πρόσχαρη , ενώ το χιούμορ της και το χαμόγελό της ξεχώριζαν και για τη θέση της ήταν τα πιο σημαντικά...Καθώς κυρίως ασχολιέται με δημόσιες σχέσεις και χαρτούρα off screen).
Nevermind , πολύ θα ήθελα να κλεινα εδώ , αλλά για κάποιο λόγο ή λέω πολλά ή απλά τη μία οι μέρες μου είναι τέρμα άχρωμες και βαρετές και την άλλη πολυτάραχες.
Ξέχασα να πω , ότι το φιλαράκι μου ο Χ. που άραζε με την side chick (ή ήταν η main chick αυτή;) μου πρότεινε να πάμε για ένα καφεδάκι σε ένα νέο μέρος όπου θα λάτρευα και κανονίσαμε να πάμε στις 19:00.
Επίσης , απ'το πρωί δεν είχα φάει τίποτα και άρχισα να πεινάω.
Φτάνοντας πίσω στην πόλη , έτρεξα να προμηθευτώ 3-4 μπριζόλες...
Μπήκα σπίτι , άραξα κανά τέταρτο , μετά μίλησα και με 1-2 φίλους ακόμα για να πάμε για καφεδάκι και βγήκα πάλι στους δρόμους.
Το στέκι που μου υπέδειξε ο φίλος Χ. ήταν οκ , αλλά μιας και για τους άλλους έπεφτε μακρυά , πήγαμε στα κλασικά , λιμανάκι , παρήγγειλα μπέργκερ για να στανιάρω και αράξαμε λίγο χαλαρά υπό τον ήχο μουσικής...
Άδεια η πόλη πάντως , κάτι η καθημερίνη , κάτι ο χειμώνας , κάτι η ώρα...Εγώ γουστάρω αλλά νταξ , τα μαγαζιά ήταν ψιλό άδεια και κάποιος θα ξενέρωνε :p
Πριν τις 9 όμως , σπαθί στο λόγο μου έφυγα απ'τα εγκώσμια. Γύρισα σπίτι και απόλαυσα ένα session DnD via Skype.
Ε από εκεί και μετά , έκανα ένα μπανάκι , μαγείρεψα μια μπριζόλα , μίλησα με τα γονικά πίσω στο σπίτι και καταπιάστηκα με διάφορες ασχολίες...Πήγε 3:30 , αλλά είπα να τα γράψω όλα αυτά κι ας έχω ξύπνημα σε 6,5 ώρες , ελπίζω κάποιος να τα διαβάσει και να τον ψυχαγωγήσω....
Σόρρυ για το μακρύ κείμενο , καληνύχτα σας και χρόνια πολλά στις Αννούλες.
PS:Χρειάζομαι ξύρισμα και ύπνο...φακ


_________________
Πως ηταν η μερα σας? - Σελίδα 2 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης