Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 799: Father and Sons

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 14]

251Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 17:42

Aldark

Aldark

 

Qaaz έγραψε:Καποιος καποτε ειχε γραψει αυτο

μου φαίνεται αν δεν έχει το τσάπτερ τουλάχιστον 2 άντμιραλς , 1 γιόνκου , μία νέα τεχνική του Λούφφυ και μία τρομερή αποκάλυψη , θεωρείται πλέον φίλλερ..

Εγω δε βλεπω καλα και κακα chapters, καποια εχουν περισσοτερο ενδιαφερον απο καποια αλλα ομως αυτα που εχουν περισσοτερο ενδιαφερον το εχουν γιατι πιο πριν καποια αλλα εχτισαν κατι σχετικο με αυτο
χεχε , ναι γι'αυτό όπως παρατήρησε ο Τσίχλας , εμπεριείχε το 2 και μεγάλες δόσεις της προσωπικής μου οπτικής. Αλλά θεωρώ ότι ειδικά μετά το Μαρίνφορντ έχει γλυκαθεί ο κόσμος και περιμένει ΚΥΡΙΩΣ αυτά τα chapter , ξεχνώντας τα building ones. Ως άνθρωπος και φαν κι εγώ ξενερώνω , αλλά το να γκρινιάζω τόσο στα φόρα και τα groups δε βγάζει νόημα , απ'τη στιγμή που θεωρώ πως πρόκειται για ένα αριστούργημα συνολικά.
Αν κάποιος φυσικά θεωρεί όλο το έργο κακογραμμένο ή κακό με αναλαμπές κι άλλο ένα αλανώσιμo shonen , μπορεί να εκφράσει την άποψή του.
Η συνεχής αμφισβήτηση και μετά εκθείαση προσωπικά με κουράζει.
Επίσης μάλλον είναι άχρηστο το flame για φανταστικά πράγματα και δε θέλω να ρίχνω warns/επιπλήξεις και να κάνω μακροσκελή ποστ τύπου "ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ , ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΟΝΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΩΡΓΑΚΗ (τυχαίο το όνομα mate :xD: ) ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΑΔΕ "
(δεν το βάζω σε κόκκινα γράμματα γιατί εδώ μιλάω σαν Al(exander) πρώτα και μετά ως ο στωικός σας αντμινοπατέρας.
Peace and Love.


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Maxres11

252Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 17:45

Tcixlas

Tcixlas

 

:xD: :xD: :xD: :xD: :xD: μαθαίνεις mate...

έεεεεεεεεεεετς χαχαχ

τεσπά εγώ συνολικά το θαυμάζω αν και έχω κάποιες αντιρήσεις


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

253Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 18:00

Qaaz

Qaaz

 

Tcixlas έγραψε:δεν θεωρώ ενδιαφέρον μόνο το ξυλίκι και τις αποκαλύψεις απλά μου αρέσει να χαίρομαι το πλήρωμα και όχι κάθε τι άκυρο... αυτό είναι εμένα το θέμα μου... θέλω λίγες παραπάνω πληροφορίες για τον κάθε τυχαιο που κάνει ξαφνικά ραιβαλ και αντίπαλο ο όντα αν γίνεται... και κυρίως θέλω το πλήρωμα μαζί... αρκετά δεν ήταν χώρια? θέλω το πλήρωμα να περνάει στιγμές είτε μάχης είτε στο καράβι... αυτά ζητάω εγώ κυριώς... για μένα ένα καλό τσαπ αυτό έχει

Το One Piece εχει περασει απο την φαση που ηταν ολο ξεγνοιασια και τους εβλεπες να κανουν χαζομαρες στο καραβι και γελουσες. Δε λεω οτι δε θα το δεις καθολου απο εδω και περα ομως στο New World σοβαρεψαν τα πραγματα.

Ναι ηταν αρκετο καιρο χωρια σαν παρεα ομως πριν την Dressrosa ειχες 3 arc που ηταν παλι μαζι. Ουτε εμενα μου ψιλο αρεσε που εφυγαν απο την Dressrosa ομως καταλαβαινω το γιατι (εννοω storywise)
Προσωπικα μαλιστα (θελω να) πιστευω πως το Zou arc θαειναι σε φαση Jaya/Skypiea δλδ fan & explore δλδ ολοι μαζι

Eκτος του Mach Vise ποιος αλλος απο τους DF δεν εδωσε παραπανω πληροφοριες? μεχρι και flashbacks με backstory τους εδωσε ενω ο ιδιος ο DD ειναι ο πρωτος antagonist που παιρνει δικο του backstory

To μονο που προσωπικα βρισκω κακο (περα του Mach Vise) επ αυτου των DF ειναι οτι παρολο που οι μαχες ηταν αρκετα μεγαλες τις βλεπαμε κομματι κομματι και τα τελειωματα σε 1 chapter. Μπορουσε να το κανει 2 πχ

Aldark έγραψε:
Qaaz έγραψε:Καποιος καποτε ειχε γραψει αυτο

μου φαίνεται αν δεν έχει το τσάπτερ τουλάχιστον 2 άντμιραλς , 1 γιόνκου , μία νέα τεχνική του Λούφφυ και μία τρομερή αποκάλυψη , θεωρείται πλέον φίλλερ..

Εγω δε βλεπω καλα και κακα chapters, καποια εχουν περισσοτερο ενδιαφερον απο καποια αλλα ομως αυτα που εχουν περισσοτερο ενδιαφερον το εχουν γιατι πιο πριν καποια αλλα εχτισαν κατι σχετικο με αυτο
χεχε , ναι γι'αυτό όπως παρατήρησε ο Τσίχλας , εμπεριείχε το 2 και μεγάλες δόσεις της προσωπικής μου οπτικής. Αλλά θεωρώ ότι ειδικά μετά το Μαρίνφορντ έχει γλυκαθεί ο κόσμος και περιμένει ΚΥΡΙΩΣ αυτά τα chapter , ξεχνώντας τα building ones. Ως άνθρωπος και φαν κι εγώ ξενερώνω , αλλά το να γκρινιάζω τόσο στα φόρα και τα groups δε βγάζει νόημα , απ'τη στιγμή που θεωρώ πως πρόκειται για ένα αριστούργημα συνολικά.
Αν κάποιος φυσικά θεωρεί όλο το έργο κακογραμμένο ή κακό με αναλαμπές κι άλλο ένα αλανώσιμo shonen , μπορεί να εκφράσει την άποψή του.
Η συνεχής αμφισβήτηση και μετά εκθείαση προσωπικά με κουράζει.
Επίσης μάλλον είναι άχρηστο το flame για φανταστικά πράγματα και δε θέλω να ρίχνω warns/επιπλήξεις και να κάνω μακροσκελή ποστ τύπου "ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ , ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΟΝΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΙΩΡΓΑΚΗ (τυχαίο το όνομα mate :xD: ) ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΑΔΕ "
(δεν το βάζω σε κόκκινα γράμματα γιατί εδώ μιλάω σαν Al(exander) πρώτα και μετά ως ο στωικός σας αντμινοπατέρας.
Peace and Love.

Αυτο ειναι μεγα λαθος ετσι δε γινεται καλο story telling αλλα κακο

Και εμενα, για αυτο και λεω αυτα που λεω. Και πιστεψε με και πολλοι αλλοι. Εχω δει ατομα να τρωνε ban σε forums γιατι χαλουσαν το moοd των υπολοιπων και δε μπορουσε να γινει συζητηση γιατι ολη την ωρα το μονο που εκαναν ειναι να λενε ποσο χαλια ειναι αυτο, ποσο σκατα ειναι εκεινο, το αλλο κτλ. Δεν εβρισκαν ουτε ενα πραγμα να τους αρεσει


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

254Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 19:52

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Το μονο που δεν μου αρεσε σε αυτο το arc ηταν οι executives οι οποιοι ο oda τους κατεστρεψε. Ειδικα τον Pica που περιμενα μια σοβαρη μαχη με τον Zoro.


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

255Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:08

Qaaz

Qaaz

 

Απο Pica και Diamante ειμαι αρκετα ικανοποιημενος, θα μπορουσε και καλυτερα ομως σιγουρα δεν ειναι σαν τον Trebol που περασε και δεν ακουμπησε εκτος απο ελαχιστες σκηνες


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

256Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:17

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Qaaz έγραψε:Απο Pica και Diamante ειμαι αρκετα ικανοποιημενος, θα μπορουσε και καλυτερα ομως σιγουρα δεν ειναι σαν τον Trebol που περασε και δεν ακουμπησε εκτος απο ελαχιστες σκηνες  

O Diamante ηταν κομπλε αλλα για τον Pica περιμενα περισσοτερα. Για την ακριβεια θελω να δω arcs στυλ Alabasta και Ennies Lobby οπου δυσκολευτηκαν οι SHs και εφαγαν ξυλο. Στην Dressorsa μονο O Luffy εφαγε ξυλο.

257Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:25

Qaaz

Qaaz

 

Θα ερθει κ αυτο.. οπως βλεπεις σιγα σιγα δυσκολευουν


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

258Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:26

Hawkins

Hawkins

 

qaaz επειδη λες οτι ξερεις την γραφη του οντα για πες μας τι θα δειξει το επομενο τσαπτερ


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Images10

259Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:37

karamin

karamin

 

λοιπον,στο επομενο chapter,αν θελει ο oda να μας καλμαρει λιγο (λογω της διακοπης για πολλοστη φορα),θα πρεπει να μας δειξει νεα bounties!!!!!!πιστευω οτι ο Luffy μετα απο την αρπαγη Σεζαρ και την νικη στον Φλαμινγκο,που ιεναι τεραστιο μεγεθος,πρεπει να εχει τουλαχιστον 650.000.000 με 700.000.000 !!!


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

260Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:45

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
karamin έγραψε:λοιπον,στο επομενο chapter,αν θελει ο oda να μας καλμαρει λιγο (λογω της διακοπης για πολλοστη φορα),θα πρεπει να μας δειξει νεα bounties!!!!!!πιστευω οτι ο Luffy μετα απο την αρπαγη Σεζαρ και την νικη στον Φλαμινγκο,που ιεναι τεραστιο μεγεθος,πρεπει να εχει τουλαχιστον 650.000.000 με 700.000.000 !!!

Δεν παιζει κατι τετοιο........κοψε λιγο!!!! :xD: :xD:

261Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:56

karamin

karamin

 

γιατι να κοψω;;;;απηγαγε εναν απο τους μεγαλτυτερους και εγκληματικοτερους επιστημονες στον κοσμο του one piece και ξεσκεπασε πλακωνοντας στο ξηλο τον φλαμινγκο που ειναι ισως στις top 5 μορφες του one piece για πολλους λογους!!!!


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

262Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 20:58

Qaaz

Qaaz

 

Hawkins έγραψε:qaaz επειδη λες οτι ξερεις την γραφη του οντα για πες μας τι θα δειξει το επομενο τσαπτερ
Τα ειπα ηδη πιο πριν

Ή θα συνεχισει εκει που εμεινε και θα δωσει απαντησεις και μετα ισως να εχουμε κατι σαν party οπως συνηθως μετα το τελος του arc στο καραβι στον δρομο προς το Zou οπου θα συζητανε πραγματα οπως αυτα που ελεγε ο Law στον δρομο προς την Dressrosa
Ή θα δειξει αλλα πραγματα οπως εγινε στο 700 με τις αντιδρασεις του κοσμου δειχνοντας ετσι πχ Big Mom ή τα νεα για το οτι ο Luffy απεκτησε στολο και θα δουμε μετα το 800 πως απαντησε και ισως να εχει και νεα bounties που αμφιβαλω οτι ακομα δεν εφυγαν απο την Dressrosa θα εχουν βγει.

Για το 2ο - Αν το time line που εχω δωσει πριν λιγες βδομαδες οταν ρωτηθηκα ειναι σωστο πιθανον να δουμε το Tea Party ή και πιο μετα.
Kaido δε πιστευω να δειξει για καιρο ακομα ή αν δειξει KHA δε θα δωσει αμεσες απαντησεις (οπως εκανε σχεδον 100 chapters για να μαθουμε τον στοχο τους)
Πιθανον να δειξει κ καναν Blackbeard ή κατι αλλο οπως Broker ή Marines πλευρα

Και για Sanji οπως ειπα και πιο πριν σ' αυτο το θεμα ή θα δειξει μισο chapter την φορα με αυτους και μισο με τον Sanji οσο οι αλλοι θα ταξιδευουν και θα μαθαινουμε λιγα λιγα ή απλα θα τους δειξει οταν οι αλλοι φτασουν εκει και πχ δε τους βρισκουν πουθενα


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

263Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 21:33

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι κοίτα καταρχήν εμένα ας πούμε το προηγούμενο μου άρεσε τρελά πολύ... δεν είναι αυτό το θέμα μου... το θέμα μου είναι ότι μου αρέσουν πολύ λίγα τσαπτερ πλεον.... είναι λίγο πάνω απο τα 2/3 ενώ παλιότερα απολάμβανα τα πάντα... και δνε ξέρω ουσιαστικά έτσι ΄΄οπως έχει γίνει το animation φοβάμαι ότι θα βγει χειρότερα στην οθόνη...

απο κει και περα σε αυτά που λες για το επόμενο... δεν ξέρω κατα πόσο αυτά απο μόνα τους αρκου΄ν για τον οντα ξεχωριστά μετά απο σκιπ 2 βδομαδων...

όσο για τα bounties δεν νομίζω είναι υπερβολικά αυτά που λές karamin


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

264Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 21:44

Qaaz

Qaaz

 

Δε μιλαω για πραγματα που δε μπορω να ξερω οτι θα κανει οπως πχ να εμφανισει κατι νεο για το story πχ εναν 5ο Yonko που δε ξεραμε (λεμε τωρα)

Μιλαω για το πως θα κινηθει με βαση οσα ξερουμε. Και νομιζω οτι "απεδειξα" οτι ξερω τον Oda αρκετες φορες ηδη οπως πχ οταν ειπα οτι θα διακοπει η μαχη με Fuji εστω και αν δεν ηταν ο Law αυτος που την διεκοψε το θεμα δεν ειναι αυτο νομιζω

Καλα το anime δε με νοιαζει καθολου θα το σκεφτω πολυ καλα ακομα και μετα το τελος της σειρας για να το συνεχισω/ξανα δω


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

265Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 21:48

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα μου αρέσει να χαλαρώνω να το βλέπω όταν βγαίνει και κάθε φορά που τελειώνει το αρκ να το βλέπω μαζεμένο... το manga μου αρέσει κυρίως να διαβάζω εβδομαδιαίως... επίσης για να πει κάποιος ξέρω τον όντα ή είναι stalker ιάπωνας ή αλλιώς ψυχολόγος... δεν τον διαβάζεις εύκολα είναι αψυχολόγητος κι αυτό είναι το μεγαλύτερο του πλεονέκτημα και μειονέκτημα ταυτόχρονα


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

266Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 21:52

Qaaz

Qaaz

 

Δεν λεω οτι ξερω καθε τι που θα κανει αλλα καποια πραγματα κυριως λογο χρονιας ενασχολησης και ναι εχω και καποιες ικανοτητες ψυχολογησης γενικα


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

267Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 22:39

karamin

karamin

 

μακαρι να μας δειξει τι γινεται με τον sanji και με τους αντιπαλους της ομαδας του,οι οποιοι 99%,αν οχι 100,ειναι απο το πληρωμα του kaido!!!!οσων αφορα τα πανηγυρια του Luffy,δεν νομιζω να εχει χρονο!ουτε καν μεσα στο καραβι!!!!πλεον τα πραγματα εχουν παρει τρελη τροχια και τρεχουν μετα την dressrosa!!!!!μακαρι να δουμε καινουρια bounties!!!!


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

268Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 22:46

Qaaz

Qaaz

 

Ουτε εγω το πολυ πιστευω προσωπικα οτι θα γινει party απλα νταξ στο καραβι θα ειναι θα ταξιδευουν οσο ειναι μπορουν να φανε πχ και να συζητησουν ταυτοχρονα οτι πρεπει


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

269Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 22:53

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ κάπως έτσι το φαντάζομαι... φαγοπότι στο καράβι για ξεκούραση με τα νέα απο όλα τα στορις να μαθαίνονται κατα κάποιο τροπο και πλανάρισμα για τις επόμενες κινήσεις... ίσως και κλήση με σαντζι και λοιπούς για το που ακριβώς είναι... και ίσως κια bounties αν και πιο λογικό στο επόμενο.. δεν ξέρωγια το tea party απο την μία χρονικά ταιριάζει αλλά γιατί να μας δείξει big mom αν δεν μας δείξει το τι έγινε με σαντζι και πως ξεφυγε το κρου... εκτός κι αν μας δείξει να λένε για το κρου και το τι έγινε


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

270Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 22:55

karamin

karamin

 

παντως,αν βγουν καινουρια bounties,λογικα δεν θα βγουν για ολους....αυτοι που ειναι με τον sanji,για θυμηστε μου ρε παιδια,νικησαν κανεναν απο την οικογενια flamingo;απο οτι θυμαμαι,περιμεναν στο καραβι συνεχως....


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

271Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 22:59

Tcixlas

Tcixlas

 

νικήσανε την κοπελιά της τέχνης και ο σαντζι κοντραρε για λιγο ντοφλα και επίσης έκανε ένα μπαχαλάκι αλλά ναι δεν νομίζω να πάρουν για τη dressrosa περισσότερο για το πανκ χαζαρντ κλπ


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

272Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 23:00

Qaaz

Qaaz

 

Tcixlas έγραψε:κι εγώ κάπως έτσι το φαντάζομαι... φαγοπότι στο καράβι για ξεκούραση με τα νέα απο όλα τα στορις να μαθαίνονται κατα κάποιο τροπο και πλανάρισμα για τις επόμενες κινήσεις... ίσως και κλήση με σαντζι και λοιπούς για το που ακριβώς είναι... και ίσως κια bounties αν και πιο λογικό στο επόμενο.. δεν ξέρωγια το tea party απο την μία χρονικά ταιριάζει αλλά γιατί να μας δείξει big mom αν δεν μας δείξει το τι έγινε με σαντζι και πως ξεφυγε το κρου... εκτός κι αν μας δείξει να λένε για το κρου και το τι έγινε

H Βig Mom το ξανα ειπα δεν ηταν στο καραβι. Αλλο το ενα αλλο το αλλο.
Μπορει να δειξει πχ τον Tamago και τον Pokoms και να λενε αυτοι πως ξεφυγαν οι αλλοι οσο θα της δινουν την βομβα και μπουμ!

karamin έγραψε:παντως,αν βγουν καινουρια bounties,λογικα δεν θα βγουν για ολους....αυτοι που ειναι με τον sanji,για θυμηστε μου ρε παιδια,νικησαν κανεναν απο την οικογενια flamingo;απο οτι θυμαμαι,περιμεναν στο καραβι συνεχως....

Υπαρχουν κ αλλοι λογοι για να παρουν κ αυτοι bounties και ολοι μαζι


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 7Uj1J2Q
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 AiQWYsi

273Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Σαβ 12 Σεπ 2015, 23:01

karamin

karamin

 

σωστα!αυτο πιστευω και εγω!!!για να δουμε....θα αλλαξουν την φωτο του sanji;χαχαχαχα.....ποσο να τους δωσουν αραγε;;;;;εγω παντως επιμενω για luffy στο ποσο που ειπα πιο πριν!


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

274Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Κυρ 13 Σεπ 2015, 05:06

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε είναι πάρα πολύ... πάνω απο τα 400 έχουν πει ότι ανεβαίνει πολύ δύσκολα... και να ανέβει 250 πάνω είναι υπερβολικό... τι να σου πω...


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

275Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Empty Απ: Chapter 799: Father and Sons Κυρ 13 Σεπ 2015, 05:19

Santouryuu

Santouryuu

 

560 million berry

5(go)6(mu)


_________________
Chapter 799: Father and Sons - Σελίδα 11 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης