Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αθλητικά - Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 23]

Hawkins

Hawkins

 

το εχω πολυ με την μπαλα αν θες πιστεψε με :p
αργοτερα θα εχουμε και ποδοσφαιρικη αναλυση


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Images10

Aldark

Aldark

 

άντε τη γλυτώσατε σήμερα!
Ενδιαφέρον λοιπόν το πρωτάθλημα , και δεν ξέρω πως ο ΠΑΟΚ θα ανταπεξέλθει με τόσους μνηστήρες που μπήκαν στο κόλπο (τον αναφέρω γιατί πέρσι ήταν πολύ καιρό πρώτος και βλέπω να χωλαίνει τώρα)...
Στην Αγγλία θλίβομαι λιγάκι , αλλά αρχή είναι.


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Maxres11

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ε όχι και παικτάρα ο Κουτίνιο. Φοβερή τεχνική αλλά απείθαρχος και χωρίς εξέλιξη.


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 FTxGhJx

Aldark

Aldark

 

Ωχ , Hawk , το παιξες στοίχημα; Βγήκε όντως 1-2 !


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Maxres11

Nami-san!!! Robin-swan!!!

Nami-san!!! Robin-swan!!!

 

Εγώ Σκληρέ Καριόλη πιστεύω ότι από τη στιγμή που τον απέκτησε η Liverpool μέχρι σήμερα έχει κάνει άλματα προόδου.

Chelsea υποστηρίζεις?


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Aku-no-hana-1

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Deathracer2009 έγραψε:Χμμμμμ βλέπω ασχολείστε με το τοπι. Σε ένα site παίζαμε το γκουρού του τσου λου. Κάθε αγωνιστική βάζαμε τα παιχνίδια και βάζαμε σημείο και σκορ αγώνα και επιβραβευονασταν με πόντους. O παίκτης με τους περισσότερους πόντους αναδείκνυεται στο τέλος ο μεγάλος γκουρού του τσου λου.

Έχω παίξει αντίστοιχο παιχνίδι F1! Ωραία ιδέα.


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 33k6s5i Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Fvve46

Hawkins

Hawkins

 

δυστηχως δεν επαιξα στοιχημα!

στα του παιχνιδιου τωρα...(δεν θα μιλησω για διαιτησια)ο αναστασιου ειδε παλη ονειρο και εβαλε μεσα ως δεκαρι τον πετριτς(ως αλλαγη) μα δεν βλεπει οτι δεν κανει ο τυπος για αυτην την θεση? αθλιο το κοουτσαρισμα του,μου εβαλε μεσα τον κουτρουμπη απο την αρχη και ειδαμε τι μαλακιες εκανε κραταγε τους αντιπαλους με τα χερια δεν μπορει αλλιως! μα καλα γιατι δεν εβαλε τον σαντσεθ απο την αρχη? με το που μπηκε ο ισπανος υπηρχε μια ηρεμια στην αμυνα και μπορουσε και να περασει την μακρινη καθετη πασα αποο την αμυνα στο κεντρο!
ορισμενοι λενε οτι ο μπεργκ ηταν ο καλητερος του παιχνιδιου..θα διαφωνησω οι καλητεροι ηταν ο νανο με τον στιλ ο σουηδος ειχε 2 κλασικες ευκαιριες και τις εχασε το ιδιο και ο καρελης \...αν δεν ηταν οι αντιπαλοι να του κανουν τα δωρα δεν νομιζω να νικαγαμε και λογικα θα ειχε παρει ποδι και ο αναστασιου


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Images10

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Πόδι δεν θα πάρει ο Αναστασίου γιατί ο ..φούζος έχει ποντάρει στην κακομοιριά και στο κλάψιμο για τη διαιτησία από τα κανάλια του. Στα του αγώνα ο Steel ήταν ο καλύτερος και ο Νίνης φέτος πάει πολύ καλά. Ελπίζω να μη συνεχίσει έτσι ο Μπεργκ ... να χάνει τα άχαστα, αλλιώς τον έχουμε συνηθίσει.

Συμφωνώ για τον Σαντσεθ ακατανόητη η επιλογή αναστασίου να μην παίξει βασικός. Κάναμε αμαν και πώς να κάνουμε μια αξιόλογη μεταγραφή στην άμυνα ... και προτιμάει στη θέση του τον κουτρουμπή..

Τέλοσπάντων εκ του αποτελέσματος όλα καλά. Πιστεύω πως φέτος θα είμαστε αρκετά ανταγωνιστικοί, ειδικά όταν γυρίσουν εσσιέν και αμπέντ.


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 33k6s5i Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Fvve46

Tcixlas

Tcixlas

 

υπολογίζετε ακόμα σε εσσιέν? στο πρώτο παιχνίδι με τους κατσαπλιάδες στην ελλάδα θα τραυματιστεί πάλι κια ζήσε μαή μου να φας τριφύλλι


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δεν είναι έτσι... Θα παίξει σε ένα από τα επόμενα παιχνίδια και θα έχει τις ίδιες πιθανότητες να τραυματιστεί με οποιονδήποτε αλλο ποδοσφαιριστή. Έχει γερή κράση .. δεν είναι σανμαρτεάν..


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 33k6s5i Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Fvve46

Tcixlas

Tcixlas

 

απλά δεν είναι ο εσσιέν που ήξερες
μυικά θα τραυματιστεί και πάμε και στοίχημα στα πρώτα 5 ματς


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

εε ναι λογικα σε εναν μηνα θα βγει οφ παλη


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

μα φαίνεται ρε ο άνθρωπος μόνο χρυσή καδένα δεν φορούσε χτες εντωμεταξύ χαχαχαχα


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

κυριλε με καπελακι


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

όσο για κουτρουμπή και μπούρμπο είναι να τους βάλεις κεντρικό αμυντικό δίδυμο να φας 15 γκολ με τον μπουφον για τέρμα


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

οποιος θελει με ακουει και παει ταμειο

παρτιζαν-μπετα μπορισοφ 1...τα μπετα παιζουν σε μια καυτη εδρα και οι σερβοι δεν θα χασουν την ευκαιρια να βρεθουν στους ομιλους αλωστε μια φορα στα δεκα χρονια φτανουν play off να ουμ (προβλεψη 2 γκολ το πολυ να μπουνε)

λεβερκουζεν-λατσιο χ...οι ιταλοι ειναι μετρ της αμυνας και θα διαχηρηστουνε πολυ καλα αυτο το 2-1 στο πρωτο παιχνιδι (ποιο σιγουρακι ειναι το χ ημιχρονο εδω)

αποελ-αστανα 2....δεν μπορω να το εξηγησω αλλα το αισθανομαι οτι η αστανα θα κερδισει

θα το παιξω με 2.10 και μεθαυριο παω να αγορασω καινουργια μηχανη


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν χοκ αν τα παίξω αυτά και τα χάσω θα σε δολοφονήσω σύμφωνοι? είναι τα τελευταία 2.10 μου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

ειμαι ο θεος του στοιχηματος απο την στιγμη που μιλαω τριζουν τα ταμεια στον οπαπ απο τον φοβω


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ έπαιξα ένα 2ευρό και πάω για 90 αν βγεί γενικά σκεφτόμουνα προχτές να φτιάξω ένα θρεντ για στοίχημα (μην μου κλέψει κανείς την ιδέα τον έσκισα) απλά ήθελα πρώτα να πάρω το οκκ απο τα παιδιά γιατί δεν ξέρω αν θα συμφωνεί με τον χαρακτήρα του φόρουμ... και θα το φτιάξω αύριο μεθαύριο γιατί θέλω να το φτιάξω σωστά όπως το σκέφτομαι και θέλει λίγο χρόνο... όχι ξεκάθαρα προτάσεις στοιχήματος αλλά και να είναι σαν παιχνίδι με ακριβή σκορ όπου θα δίνω κάποια ματς champions league κάθε βδομάδα ή πρωτάθλημα και θα δίνουν ακριβή σκορ αυτός που θα το βρίσκει θα κερδίζει πόντο αυτός με τους περισσότερους πόντους αν συμφωνούν και τα παιδιά στο τέλος του μήνα να παίρνει μπανεράκι στυλ στοίχημα guru και να το κάνουμε και για πλάκα αλλά να δίνουμε και κανα προγνωστικό για στοίχημα αν πιάσει θα είναι γαμάτο... πείτε μου γνώμες και οι αντμιν αν συμφωνείτε και το βλέπουμε ;) εγώ λέω να το φτιάξω πάντως μές στο σκ γιατί δεν θα είμαι και τρελά ον... μην μου φάτε την ιδέα σας έσκισα :p


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Να ανοιξετε θρεντς... ο,τι λετε να βαζω το αντιθετο να κερδιζω


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

είσαι χαζός αν μας ακούσεις θα βγάλεις μύρρια


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

Κάντε θεματάκι για το στοίχημα , ώστε εδώ να μιλάμε γενικά για αθλητισμό χωρίς τυχερά παίγνια gj!


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

ωραία αλ όπως στο παρουσίασα καλό? συμφωνείτε με τα μπανεράκια? θα κάνω την προετοιμασία το σάββατο και θα το φτιάξω μάλλον όπως ακριβώς το σκέφτηκα


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

μαμώ την παναγια το γυρισε ο θεος για να χασω ειμαι σιγουρος!!!!

η αστανα λιγο ελειψε να παρει το διπλο...
παρτιζαν ασσο οπως σας ειπα
και η γαμημενη λατσιο ηταν για το πεοτριχη τι επαθε μαμώ την τυχη μου σημερα?


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Images10

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:ωραία αλ όπως στο παρουσίασα καλό? συμφωνείτε με τα μπανεράκια? θα κάνω την προετοιμασία το σάββατο και θα το φτιάξω μάλλον όπως ακριβώς το σκέφτηκα
Aααα , τώρα το είδα. Κοίτα εγώ σχέση με στοίχημα δεν έχω καμία. Αναφερόμουν σε θέμα για ονλάην και οπαπ στοιχήματα για μπάλα , όχι για φόρουμ γκέημ. Εσύ λες κάτι σαν αυτό που πρότεινε ο Deathracer ε; Αλλά όχι μόνο για ΤΣ.Λ ;
Πάντως, το μπάννερ δεν είναι για εμένα απαραίτητο , το προτιμώ πιο ανοφίσιαλ , απλά να μαντεύουμε σκορ και να βγαίνει ένας νικητής... Μπανεράκι θα παίρνει ετς κι αλλιώς το μέμπερ του μήνα (που έρχεται σε 4 μέρες luck luck )

Α και Χόκινς δεν είναι καφενείο το φόρουμ για να εκφράζεσαι έτσι μπόυ , σου τη χαρίζω αλλά πρόσεχε (χωρίς σενσορ είχες φύγει).


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 10 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης