Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αθλητικά - Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 23]

Tcixlas

Tcixlas

 

πουτανισμός χαχαχ

Hawkins

Hawkins

 

τραγικη η ομαδα εχθες...
καταφεραμε το πιο σημαντικο παιχνιδι της χρονιας να την βγαλουμε με κοτσολη τερμα,30 στοπερ και κουτρουμπη στα χαφ!!!μιλαμε οτι να'ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
τραγικος γαμομανος αναστασιου δεν πηρε εναν σοβαρο δευτερο τερματοφυλακα για ακριβως τετοιες περιπτωσης και αναναιωσαν στον γκολτριπερ κοτσολη που πητε μου τωρα αν τα 2 γκολ που εφαγε συνολικα απο τα 4 θα τα ετρωγε σοβαρο τερμα...μεχρι και εχθες ειδε οτι βγαινει σεντρα στην πλατη της αμυνας και δεν βγηκε να την μαζεψη και φαγαμε το 1-0 εχει ευθηνη και ο ζεκα δεν λεω αν και εκει θα επρεπε να ειναι ο πρανιτς και οχι ο ζεκα....
αναναιωσαν σε ατζαγκουν,30,κουτρουμπη,πρανιτς,λαγος...εναν λογο ρε αναστασιου που εισηγηθηκες να παραμηνουν!!!!γαμω της εμμονες σου τα παιδια δεν κανουν ειναι επιπεδου β εθνικης!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν το βλεπεις τοσο καιρο?! ο πρανιτς χθες ηταν ο πιο τραγικος σε ολλο το παιχνιδι ξεχνιετε στην επιθεση και δεν κανει αμυνα...ο λαγος δεν εχει σουτ ουτε να τριπαρει μπορει και δεν μπορει να δωσει μια σωστη πασα στα 2 μετρα...ο ατζαγκουν το μονο που ξερει να κανει ειναι να τρεχη αλλα αμα ειναι ετσι παρτε εμενα καλητερα και εγω τρεχω και εχω και καλητερο ποδι απο αυτον τον μαλακα που θελει να θεωρητε και χαφ...30 δεν θα μιλησω τον ειδαμε εχθες....για τον κοτσολη τι να πεις?φοβαται να βγει απο το τερμα και μετρησα εχθες 4 λαθος γεμισματα που εκανε και την εστειλε πλαγιο....

δεν κατηγορω τους μπεργκ και καρελη που δεν φανηκαν οι σεντρες των βεμερ και πρανιτς ηταν πολυ ασχημες καμμια σχεση με του νανο επισης ειχαν μονο το νινη να τους τροφοδοτηση οι αλλη δεν μπορουν να δωσουν μια πασα και αυτο φανηκε και στο παιχνιδι που ο νινης μεχρι το 30 ειχε σκασει το παιδι γιατι οργανωνε την επιθεση μονος του οι αλλη ηταν ανικανη

οι μονη που μου αρεσαν εχθες ηταν ταυλαριδης,νινης κανενας αλλος

δεν καταλαβενω γιατι δεν πηραμε ντιοπ που ειναι παιχταρας και προτιμηθηκε ενας εσιεν που δεν ηταν σιγουρο αν θα σου βγει...μα καλα δεν ειδανε στης ιατρικες οτι εχει προβλημα με τους κοιλιακους?

αν δεν μπουν λεφτα στην ομαδα δεν γινετε δουλεια μονο να καταλαβετε οτι οι μπριζ επαιζε με 7-8 παιχτες που ηταν βασικη να ειναι εκτος καταλαβενετε απο τι καφενειο χασαμε...

Santouryuu

Santouryuu

 

Ε φαινοταν το πραμα...

Tcixlas

Tcixlas

 

είμαστε για τα πανυγηρια πάλι φέτος

Santouryuu

Santouryuu

 

Γκισταρος επιστρεφει πιο νωρις... γιεϊ

Tcixlas

Tcixlas

 

το διάβασα αλλά δεν ξέρω γιατί, νιώθω λίγο βρώμικος που δικαιώθηκε η έφεση χαχαχα

Santouryuu

Santouryuu

 

Γκιστ γκιστ γκιστ

Tcixlas

Tcixlas

 

μαλάκα θα πασάρει πέρσικο τουμπεκάκι σε όλους στην ομάδα χαχαχα μην σου πω θα πιάσει και ποδοσφαιριστές θα δίνει και στον μιχαλάκη τον εσιεν

Aldark

Aldark

 

προβλέπω τρελό άραγμα με ραντούλιτσα και τη λοιπή συμμορία φέτος... Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 6 Kush

Tcixlas

Tcixlas

 

μόνο στο μπάσκετ γιατί στο ποδόσφαιρο χαχαχαχα

Hawkins

Hawkins

 

πρεπει να βαλουν και κανεναν διαγωνισμο στην καε
ο νικητης να την πιει παρεα με τον γκιστ

Tcixlas

Tcixlas

 

θα πάρει μέρος όλη η 13 και οι μισοί παναθηναικοί ακόμα κια γάυροι χαχαχαχα

Santouryuu

Santouryuu

 

Η επομενη ομαδα που θα μας αποκλεισει θα ειναι η καμπαλα...

Hawkins

Hawkins

 

παο παιξε λιγη μπαλα γιατι θα μας γαμιση και η καμπαλα

Santouryuu

Santouryuu

 

το μονο σιγουρο οτι θα αποκλειστουμε

Hawkins

Hawkins

 

οχι ρε το παρακανες θα περασουμε και ευκολα και ολλας αλλα δεν νομιζω να καταφερουμε κατι στο europa αν δεν παρουμε επιτελους εναν μεσο λατινοαμερικανο που να ειναι εκρηκτικος με καλο σουτ και να σκαει τριπλες αυτο λυπει απο τον παναθηναικο μονο με αμπαλους τρεχαντηρια δεν βγαινει στο κεντρο

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αυτό λέιπει απο τον παναθηναικό γιατί απο μπακ σκίζουμε

Hawkins

Hawkins

 

ο νανο ειναι κομπλε για τον βεμερ μεχρι στιγμης δεν μου αρεσει αλλα δεν ειναι και μπουρμπος ας ελπισουμε οτι θα βελτιωθει
εμενα παλη αυτος που δεν μου αρεσει καθολου απο τους νεους ειναι ο λοντ

Santouryuu

Santouryuu

 

Η μεγαλυτερη απογοητευση ειναι ο σαντσεθ... μου τον παρουσιασανσαν αμυντικαρα και ειναι ενας τρομπας... ζεϊμπεκιες χορευει σε καθε ματς

Και μετα βεμμερ... αορατο τειχος... δεν κανει απολυτως τιποτα εκτος απο το να αναπνεει... ειναι τοσο αδυναμος δε που ουτε ενα πλαγιο δεν μπορει να εκτελεσει

Και μετα εχουμε τον εσσιεν... το'ξερα οτι θα ειναι ο καινουργιος κονσεϊσαο... τον πηρε ο αλαφουζος για να πουλαει σιντι μαλλον

Tcixlas

Tcixlas

 

έχεις και κουτρουμπή και τριαντα και σάντσεθ.... μην ξεχνάς τα αστέρια σου.... αυτοί έιναι εντάξει?

Santouryuu

Santouryuu

 

Για τις μεταγραφες λεγαμε

Μπουρμπος, πρανιτς, 30 ετσι κι αλλιως δεν κανουν για παο

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι εγώ σου λέω γενικά που λέει ότι μόνο αυτό του λείπει... θέλει σίγουρα άλλη μισή ομάδα και ένα καλό ξεσκαρτάρισμα

Santouryuu

Santouryuu

 

Εγω λεω να φυγουν ολοι και να παιζω μονο εγω

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ λέω να φύγεις εσύ και να πάρουμε έναν τζόρο να κάνει τα ΄πάντα

Santouryuu

Santouryuu

 

Ειναι πρασινο το κεφαλι του σαν το χορταρι οποτε δεν θα τον βλεπει ο πλαγιος και δεν θα τον βγαζει οφσαϊντ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης