Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Tcixlas

Tcixlas

 

ρίχτο να τελειώνουμε τζιμπο... συμφωνώ για τον μονό αριθμό...


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αφού ρίχθηκε κέρμα, το αποτέλεσμα έδειξε τον Saoul.
Ο Saoul προσπάθησε να ξεφύγει με ολόκληρους λόγους πάνω στο γιατί δεν μπορεί να είναι αυτός ένας από τους δολοφόνους. Οι υπόλοιποι όμως ήταν ακλόνητοι και με συνοπτικές διαδικασίες τον ανέβασαν σε ένα σκαμπό και πέρασαν ένα σκοινί γύρω από ένα σκαλιστό του τοίχου και την άλλη μεριά γύρω από τον λαιμό του.
Οι τελευταίες του κουβέντες ήταν: «Ανόητοι δεν μπορείτε να καταλάβετε ότι εγώ ήθελα μόνο να σας βοηθήσω! Ξέρετε τι ήταν ο Γιουτόνιουμ;! Ξέρετε τι έκανε στις κόρες του;! Τον σκοτώσαμε! Ήταν τόσο εύκολο να βρω κάποια από τις βαφές που έχει η Καγιάκ για το καγιάκ της. Νααααι, πολύ καλά το καταλάβατε, ξέρω όλα τα βρώμικα μυστικά σας και σας αξίζει όλους ο θάνατος!»
Με μια γρήγορη κλωτσιά στο σκαμπό και μερικά βασανιστικά δευτερόλεπτα μετά, η ζωή του έλαβε τέλος. Όπως και ο ίδιος ομολόγησε, ήταν δολοφόνος.

Μετά από αυτό όλοι πήγαν στο δωμάτιο τους λίγο ανακουφισμένοι, αλλά και συνάμα τρομαγμένοι , αφού είπε «σκοτώσαμε». Η νύχτα πέφτει. Έμεινε 1 δολοφόνος, 1 γιατρός, 1 επιθεωρητής και 1 αλεξίσφαιρος.

# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κhal Drogo Hawkins
02 Hank MoodyJohnyman
03Καθηγητής Γιουτόνιουμxxx MURDEREDNPC
04 Ομπάμα Patty D Luffy
05 Tcixlas H.friend
06Rarity Santouryuu
07Saul Goodman AldarkLYNCHEDKILLER
08Arthas Menethil Scarlet
09L nikosv
10Σκληρός ΚαριόληςTcixlas
11Τουλίπα blacktulip
Κλειδώνω μέχρι την ημέρα.
Επίσης για χάριν του παιχνιδιού θα κάνω double post


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Η νύχτα έφτασε στο τέλος της και 2 τρομερά γεγονότα έλαβαν χώρα κατά την διάρκεια της! Πρώτα βρέθηκε το ακέφαλο σώμα της Ράριτυ να κρέμεται από τον πολυέλαιο του κυρίως καθιστικού. Το κεφάλι αγνοείται προς το παρόν. Το δεύτερο τρομερό γεγονός είναι ότι τελειώσαν τα κρουασανάκια από τον πρωινό μπουφέ!
Ποιος μπορεί να έκανε κάτι τόσο απεχθές;! Επίσης, ποιος μπορεί να σκότωσε την Ράριτυ, αυτό το αθώο πλάσμα;!

Η κατάσταση έχει ως εξής μέχρι στιγμής:

# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κhal Drogo Hawkins
02 Hank MoodyJohnyman
03Καθηγητής Γιουτόνιουμxxx MURDEREDNPC
04 Ομπάμα Patty D Luffy
05 Tcixlas H.friend
06Rarity SantouryuuMURDEREDΑΘΩΟΣ
07Saul Goodman AldarkLYNCHEDKILLER
08Arthas Menethil Scarlet
09L nikosv
10Σκληρός ΚαριόληςTcixlas
11Τουλίπα blacktulip
Έμεινε 1 δολοφόνος, 1 γιατρός, 1 αλεξίσφαιρος και 1 επιθεωρητής.
Και η ημέρα ξημερώνει στην έπαυλη Καγιάκ.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dr. Jimalicious στις Τετ 15 Ιουλ 2015, 16:43, 1 φορά


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Arthas
Arthas Menethil

Οχι, λυπηθηκα πολυ που το εμαθα...ηταν απιστευτο αυτο που εγινε, ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙΑ...ηταν τα αγαπημενα μου...Θα εκδικηθω οποιος το κανε, θα παρω εκδικηση και θα φυλακισω την ψυχη του στο forstmourne, αυτη τη φορα δεν θα γλυτωσει...

http://www.onepiecegr.com/

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Drogo_1x01b
khal drogo
το καθηκον ενος αρχηγου τον ντοθρακι το εκανα βρηκα τον εναν δολοφονο...καιρος να βρεθει ο επομενος


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

Σκληρός Καρίολης

τελικά είχα δίκιο που έλεγα ότι η ραριτάρα ήταν αθώα... κάποιος μπαμπέσης την έφαγε όμως και πιστεύω ότι αυτός είναι ο tcixlas. Γυρνάω στα αρχικά μου, γιατί έφαγε έναν πολίτη που απλά τον στήριξε... άρα πιστεύω ότι είναι δολοφόνος. Αν δεν είναι θα παραιτηθώ και θα σας φέρω πίσω τον ελιντορ και την μαγκι να σας τρέχουν!!!


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 L_ROLEplay1111
L
Δεν ξέρω τι να πω ....πραγματικά ο χαμός της Rarity με έχει ξαφνιάσει αρκετά !!! Και να φανταστείτε ότι αυτή είχε πει από την αρχή ότι ήταν ο Saoul ο δολοφόνος .
Πρέπει να μελετήσω αρκετά για να βγάλω άκρη daaamn!


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Arthas
Arthas Menethil

εμενα απο την αλλη με ξαφνιασε ο Χαμος για τα κρουασανακια....Σκληρε καριολη, το frostmourne μου ψιθιριζει την αθωωοτητα σου, επεισης μου λεει ενα ανεκδοτο για εναν γαλλο, εναν ποντιο και εναν ελληνα σε ενα αεροπλανο....πραγματικα απιστευτη τεχνολογια αυτο το frostmourne.Τεεελος παντων ο αφεντης μου ο ner'zhul με πηρε τηλεφωνο και μου λεει οτι ο L ειναι ακομα ενοχος, τα χερια του μυριζουν σαπιο κρεας

http://www.onepiecegr.com/

NikosV20

NikosV20

 

https://2img.net/h/s26.postimg.cc/o9hvl8lop/L_ROLEplay1111.png
L
Μμμμμμμ με έχεις επηρεάσει αρκετά εσύ ....μήπως είσαι και συ ο άλλος !!!! Μμμμμ δεν μου ξεφεύγεις εσύ θα το ψάξω ...


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Arthas
Arthas Menethil

Go ahead!Μπορει να ειμαι σατανικος αλλα δολωφονος δεν ειμαι!εσυ ομως!ναι εσυ, σε υποπτευονται ολοι απο την προηγουμενη νυχτα, γιατι δεν αποδεικνειεις οτι εισαι αθωωος?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 L_ROLEplay1111
L
Εεεε να λοιπόν ....δεν έχεις καθόλου μυαλό ....αν είμαι τόσο ύποπτος όσο λες γιατί ψήφισα τον Saoul να πεθάνει όπου αποδείχτηκε τελικά ότι ήταν δολοφόνος ....εξάλου το ΕΙΠΑ κιόλας ότι τον ψήφισα καθαρά για συμφέρον για να μην πεθάνω !!! ΕΕΕΕΕΕ για πες λοιπόν ήθελα ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΩ τον Saoul ενώ ήμασταν συνεργεί στο φονο του κύριου καθηγητά !!!


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Drogo_1x01b
khal drogo

arthas εισαι ο νουμερο ενα υποπτος...κολλησες με τον L και τον ψηφισες,μπορει να το εκανες για να βοηθησης τον συνεργω σου να μην παιθανει...χμμμ αν ισχυει αυτο εγω ο ιδιος θα σε σκοτωσω δεν εχω χασει ποτε μαχη


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Images10

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 L_ROLEplay1111
L
Πολύ καλά τα λες φίλε drogo και γω αυτό πιστεύω ακριβώς μετά από τις δυο τελευταίες κουβέντες που είπε με έχει σε σκέψεις !!!


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Arthas
Arthas Menethil

αααα ωστε ετσι, τωρα πατε και εναντιον μου ελα λοιπον Drogo,σου εγγυομαι οτι η ψυχη σου θα εχει μια ειδικη θεση στο σπαθι μου,αλλα δεν προκειται να σε σκοτωσω, οοοχι πρωτα θα σε βασανισω μεχρι να φτισεις αιμα και να πεις ναι "Ο L ειναι ο ενας υποπτος κι εγω σκοτασα τον Saul", το φροστμουρν δεν μου εχει πει ποτε ψεματα!
Η ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ ΘΑ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ


(ποπο αυτο το roleplay αρχιζει να μ αρεσει)


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 L_ROLEplay1111
L
Δλδ συνεχίζεις και λες ότι εγώ είμαι ύποπτος μετά από το λόγο που σου είπα ότι δεν πρέπει να με Θεωρείς ύποπτο .... για απάντησε λοιπόν γιατί πρέπει να είμαι ο δεύτερος δολοφόνος ?? I am waiting for you ...


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Arthas
Arthas Menethil

Πολυ καλη ερωτηση αλλα το θεμα ειναι οτι οπως μιλας φερεσε πολυ υποπτα, πες το αισθηση, αλλα αμα με θεωρεις υποπτο δικαιωμα σου οπως κι εγω σε θεωρω...επεισης παιζει κανεις αλλος εκτος απο εμας τους 3 εδω μεσα????αντε να βλεπω λιγη κινητικοτητα!


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

NikosV20

NikosV20

 

Αρχίζει και με εκνευρίζει αυτό το θέμα .....να μιλάμε μόνο εμείς οι 3-4 και όλοι οι αλλοι απλά να ΓΑΜΑΝΕ το παιχνίδι !!! επίσης γιατί το role play σου το γράφεις με πράσινα και τα εκτός παιχνιδιού με κανονικό το ανάποδο δεν είναι κανονικά  yahoo


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Drogo_1x01b
khal drogo
κλασικο κολπο δολοφονον...περιμενουν να φαγωθουμε μεταξη μας και μετα να συμμετεχουν


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Images10

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Viper/Scarlet/ όπως και να σε λένε σήμερα, ο Νίκος έχει δίκιο. Θέλεις να στα αλλάξω εγώ για να μην παιδεύεσαι;


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ο Πλανητάρχης της καρδιάς σας..

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Obama

Ο ΑΜερικανικός λαος αποφάσισε, αυτο το τραγελαφικό παιχνιδι πρεπει να λάβει τελος. Δεν γίνεται να κυκλοφορει ακομα ενας κίλερ αναμεσα μας.
Αυτός ο Κhal Drogo ο αγριάνθρωπος μου φαίνεται ύποπτος.
Με το ζόρι κρατιεμαι να μην τον βομβαρδίσω..


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Untitled-1-7

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Συγνώμη παιδιά που ξέχασα να το γράψω, αλλά η νύχτα πέφτει αύριο στις 15:30 whistle


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Dr. Jimalicious έγραψε:Viper/Scarlet/ όπως και να σε λένε σήμερα, ο Νίκος έχει δίκιο. Θέλεις να στα αλλάξω εγώ για να μην παιδεύεσαι;
αληθεια τωρα? νομιζα το αναποδο γινοταν, ναι αλλαξε οτι μπορεις

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Arthas
Arthas Menethil
[color=#00ff00]

Πλανηταρχη νομιζω οτι μια πυρηνικη κεφαλι θα ηταν για οτι πρεπει στην κατασταση. η βιλλα καγιακ οπως και το Lordaeron αυτη τη στιγμη υποφερει απο τις επιθεσεις τον υπουλων οι οποιοι προσπαθουν να σαπισουν την αυτοκρατορια απο μεσα, ο drogo μου φαινεται λιγοτερο πιστικος απο τον L αλλα θα το δειξει ο χρονος μονος


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 L_ROLEplay1111
L
Δεν έχεις καμία ελπίδα δολοφόνε , η δικαιοσύνη στο τέλος πάντα δείχνει τα δόντια της !!!


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Drogo_1x01b
khal drogo
ομπαμα αν πατησεις το ποδι σου στην περιοχη μου οι ντοθρακοι θα σας σκοτωσουμε ολλους και οχι δεν θα καψουμε τα σωματα σας δεν θα σας δωσουμε αυτη την τιμη...δεν ξεχναω οτι ψηφισες τον L που η πιθανοτιτα να βρηκαμε και τους 2 δολοφονους απο τον πρωτο γυρο ειναι επειροελαχιστη...χα ισως προσπαθησες να βοηθησης τον saul αλλα δεν τα καταφερες και η ωρα που θα κριθεις πλησιαζει


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Images10

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 4 Arthas
Arthas Menethil

ο Ομπαμα εχει την συμπαρασταση μου επειδη ειναι μαυρος σαν την σκοτεινει ψυχη μου, αν ποτε πατησετε στην παγωμενη μου χωρα την Icecrown Citadel ομως να ξερεται πολυ καλα οτι δεν θα σας συγχωρεσει το προσωπο του θανατου μου, οποιος και να ηταν..

ΘΑ ΕΚΔΙΚΗΘΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΛΕΗΤΗ ΟΡΓΗ ΤΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙΑ!


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης