Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Hank Moody


σορρυ γκαιζ που ελειπα,αυτη η καμαριερα εφταιγε που δεν με αφηνε να φυγω...ενταξει και η μαγειρισσα δεν το εκανε πιο ευκολο.απ'οτι καταλαβα το αλογο πεθανε.οποτε οντωϛ ειχαμε αλογο εδω μεσα.νομιζα εβλεπα διαφορα απο την 'φαρμακευτικη' μαριχουανα που καπνιζα.κοιταξτε εγω βιαζομαι γιατι η καγιακ μου κανει νοηματα τωρα που λειπει για λιγο ο αντραϛ τηϛ.κοιταξτε μην με φατε  πριν τελειωσω το εργο μου...κριμα για την κοπελα δηλαδη..ε ξερω 'γω τον L φατε,ολο μπουρου μπουρου ξενερωνει τα κοριτσια


τζιμ δεν μπορω τα χρωματα ειμαι απο τιβι


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 L_ROLEplay1111
L
Αποφάσισα λοιπόν .....με έχετε εκνευρίσει γιατί παρόλο το περιστατικό που έγινε με τον Saoul και αλληλόψηφιστήκαμε και τελικά αποδείχθηκε ότι αυτός είναι ο δολοφόνος τι να πω ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ στα κεραμίδια  !!!! Ο δολοφόνος είναι ανάμεσα σε αυτούς που με έχουν ψηφίσει στο 2ο γύρο είναι ο Arthas Menethil και ο Hank Moody ο ένας από εσάς είναι ο δολοφόνος και ο άλλος απλά δεν του «κόβει» και με ψηφίζει αβέρτα χωρίς να έχει αποδείξεις !!!! αυτά.........


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Arthas
Arthas Menethil

Χεχεχεχε δρας πολυ περιεργα μου φαινεται οτι εισαι αγχωμενος επειδη σε κατηγορουν, μοιριζεις απο δω υδρωτηλα, παλι πιπιλιζεις το δαχτυλο σου, παλι εισαι σε στασει L λες και πας να χεσεις σε χωραφι, εδω λοιπον ειναι το conclusion ψηφιζω L για δολωφωνο. Ας μεινει η ψυχη σου σε αιωνια τιρανια


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

Σκληρός Καριόλης

αλλάζω την ψήφο μου και θα το δώσω στον L για να τελειώνει κι αυτός αφού πήρε τα ψηφηλίκια


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Arthas
Arthas Menethil

Μπραβο καλο μου και πιστο Τσιρακι Ghoul, ακολουθα τον αφεντη σου και θα δεις οτι θα βρουμε συντομα τον δευτερο ενοχο, ποτε δεν εχω κανει λαθος...εκτος απο τοτε που επιασα το φροστμουρν...μεγαλο λαθος...τωρα εχω την ψυχη ενος orc να μου ψυθιριζει μαλακιες....α επεισης εκανα την μαλακια να σκοτωσω ολους τους πολιτες της stratholme επειδη και καλα ειχαν δηλητηριαστει και θα γινοντουσαν ghouls...μιλαμε για καμπαναριο αρχιδια


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 L_ROLEplay1111
L
Θα με τρελάνετε ..... απαιτώ τώρα να μου εξηγήσετε εσείς που με ψηφίσατε το περιστατικό με το Saoul {δολοφόνος} που αλληλοψηφιστήκαμε ......Αν λοιπόν είμαι δολοφόνος γιατί να ψηφίσω τον Saoul{συνεργάτη μου} και αυτός εμένα .....αν δεν απαντήσετε και τώρα ....είστε χαζοί τι να άλλο να πω δεν ξέρω


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Drogo_1x01b
khal drogo

ψηφιζω ομπαμα αλλα οχι για προεδρο αλλα για δολοφονο


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Images10

NikosV20

NikosV20

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 L_ROLEplay1111
L
Επειδή σαν L που είμαι δεν μπορώ το άδικο ιδού η απόδειξη όσοι πιστοί προσέλθετε !!!  ellefson is an idiot
ΜΜΜΜμμμμμ μετά από αυτό έχω και τις έτοιμες απαντήσεις σας...
Σπόιλερ:
1ο ) Αλληλοψηφιστήκατε γιατί θα πέθαινε που θα πέθαινε ο ένας από τους δύο και είπατε να αλληλοψηφιστήτε και να θυσιάσετε τον ένα από τους δύο για να νικήσετε εσείς στο τέλος .....
2ο) Σαν πολλές δικαιολογίες δεν μας λες... σε ψηφίζω (γιατί κλάνει το γατί) ναι ναι ναι ναι ναι ναι ναι


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Hank Moody

είπα να κάνω κι εγώ το ψυχικό να πλασάρω στον τσίχλα κανά γκομενάκι να ανοίξει λίγο το ματάκι του και να μάθει από τον ειδικό,κι αυτός το παράκανε και τώρα δεν μπορεί να συνέλθει..λίγο πριν πέσει ξερός έλεγε δεν σε εμπιστεύομαι ρε χαχαχαχαχα,εσύ είσαι ο δολοφόνος χαχαχαχα και κάτι τέτοια κουλά..εγώ ρε που τον βοήθησα να μπει στα βαθιά...εγώ πάλι επιμένω στον L,έχει πονηρέψει τα γκομενάκια με τον τρόπο που μιλάει και δεν γυρνάνε το ίδιο εύκολα να με κοιτάξουν


Τζιμ,ισχύει για τον Μάνο,ψηφίζει εμένα,απλώς δεν μπορεί να μπει


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Άλλη μία ημέρα σκληρής διαπραγμάτευσης…εεε… ψηφοφορίας έλαβε τέλος και βρήκε στο ειδώλιο του κατηγορουμένου τον L. Αυτή τη φορά η κοινή γνώμη ήταν ξεκάθαρη και ήθελε τον L να είναι ο δολοφόνος. Πριν όμως τον κρεμάσουν του δόθηκε το δικαίωμα να πει κάποια τελευταία λόγια.
"Είστε ένα μάτσο ανόητοι. Δεν φαντάζεστε πόσο κοντά ήμουν στο να ανακαλύψω ποιος είναι ο επόμενος δολοφόνος! Τώρα όλοι θα πεθάνετε και καταδικάσατε τους εαυτούς σας μόνοι σας! Δεν έχω τίποτα άλλο να πω!" Ο L κρεμάστηκε και οι υπόλοιποι έψαξαν το σώμα του για κάποιο αστυνομικό σήμα. Μάταια όμως. Ήταν απλά ένας πολίτης που ήθελε να κάνει το καθήκον του. Η τουλίπα δεν άντεξε την πίεση και πήδηξε από το παράθυρο, καταλήγοντας και αυτή στο θάνατο της. Ήταν και αυτή μια πολίτης που απλά δεν μπορούσε άλλο αυτή την αγωνία. Προτίμησε να αφαιρέσει η ίδια την ζωή της.

Η δεσποινίς Καγιάκ, σαν σωστή οικοδέσποινα, είπε στους υπόλοιπους ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας αφού έχει η ίδια αναλάβει το ζήτημα. Ρώτησε μόνο αν τα κρουασάνακια που θα ψηθούν αύριο, θα ήθελαν να έχουν γέμιση ή όχι. Όσο για τον δολοφόνο, είπε ότι όλοι είναι ελεύθεροι να πανικοβληθούν.

Η νύχτα πέφτει με την λίστα επισκεπτών να είναι έτσι:  

# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κhal Drogo Hawkins
02 Hank MoodyJohnyman
03Καθηγητής Γιουτόνιουμxxx MURDEREDNPC
04 Ομπάμα Patty D Luffy
05 Tcixlas H.friend
06Rarity SantouryuuMURDEREDΑΘΩΟΣ
07Saul Goodman AldarkLYNCHEDKILLER
08Arthas Menethil Scarlet
09L nikosvLYNCHEDΑΘΩΟΣ
10Σκληρός ΚαριόληςTcixlas
11Τουλίπα blacktulipΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΑΘΩΟΣ
Ανάμεσα τους είναι 1 δολοφόνος, 1 επιθεωρητής, 1 αλεξίσφαιρος και 1 γιατρός.

Περιμένω πμ από τα άτομα με ρόλους. Μόλις λάβω από όλους πμ, μπορώ να ξεκινήσω αμέσως με την επόμενη ημέρα για να γλιτώσουμε χρόνο.


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Μετά από την πιο σύντομη νύχτα που έχει δει ποτέ η ανθρωπότητα, το σπίτι μοσχοβολάει κρουασανάκια. Έχει κρουασανάκια για όλους, και με γέμιση και χωρίς. Αλλά κάποιος λείπει. Ο Arthas! Όλοι τρομαγμένοι τρέχουν στο δωμάτιο του και τον βλέπουν με περίπου 15 κρουασανάκια σφηνωμένα στον οισοφάγο του, προκαλώντας του συμπιεστική ασφυξία. Στην τσέπη από το σακάκι του είχε ένα αστυνομικό σήμα, το οποίο το κρατούσε κρυφό γιατί θα τον έκανε τον Νο1 στόχο για τους δολοφόνους. Οι υπόλοιποι άρχισαν να ψάχνουν μανιωδώς το μπλοκ με τους υπόπτους του, όμως  ο δολοφόνος είχε ήδη δράσει. Βρήκαν μόνο την πρώτη σελίδα που έλεγε: «Saoul- Ύποπτος δολοφονίας», μια άχρηστη πληροφορία πλέον. Ο επιθεωρητής δεν μπόρεσε να μεταδώσει καμία γνώση στους υπόλοιπους.

Έτσι λοιπόν, η λίστα διαμορφώθηκε ως εξής:

# Character UsernameΚατάσταση Ρόλος
01 Κhal Drogo Hawkins
02 Hank MoodyJohnyman
03Καθηγητής Γιουτόνιουμxxx MURDEREDNPC
04 Ομπάμα Patty D Luffy
05 Tcixlas H.friend
06Rarity SantouryuuMURDEREDΑΘΩΟΣ
07Saul Goodman AldarkLYNCHEDKILLER
08Arthas Menethil ScarletMURDEREDΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
09L nikosvLYNCHEDΑΘΩΟΣ
10Σκληρός ΚαριόληςTcixlas
11Τουλίπα blacktulipΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΑΘΩΟΣ
Έχει μείνει 1 γιατρός, 1 δολοφόνος και 1 αλεξίσφαιρος.

Και η ημέρα ξημερώνει.
Την Παρασκευή στις 17:00 πέφτει η νύχτα.


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

Σκληρός Καριόλης

ωραία πράγματα....αυτό περίμενα για να κατηγορήσω ξεκάθαρα λόγω ταχύτητας ότι ο αρχιδολοφόνος είναι ο obama είναι λοιπόν ο πλανητάρχης


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Drogo_1x01b
khal drogo

συνεχιζω να ψηφιζω obama στην αρχη ψηφισες L για να γλιτωσεις τον saul μετα ο saul πεθανε και σταματησες ολλος τυχαιος να πιστευεις οτι ειναι δολοφονος γιατι το εκανες αυτο? προφανος γιατι απλα ψηφισες L στην αρχη μονο για να γλιτωσεις τον saul
Υ.Γ ενας απο τους λογους που δεν πιστευω οτι ειναι ο hank δολοφονος ειναι γιατι δεν μπικε καθολου αυτες της μερες


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

Σκληρός Καριόλης

και επανέρχομαι λοιπόν μετά την παγίδα μου. Η δολοφονία εντός της νυκτός έγινε στο τσακ μπαμ παρόλο που τα πραγματα κυλούσαν ωραία....
Έτσι ήθελα να δω ποιό μέλος ήταν ενεργό εδώ να απαντήσει άμεσα κι έριξα ανοιχτά μια κατηγορία. Δεν πιστεύω λοιπόν ότι έιναι ο tcixlas ή ο hank moody γιατί έλειπαν. Άρα μου έμενε ο obama kai o khal drogo, αλλά έριξα άδεια για να πιάσω και γεμάτη και την έπιασα... Οπότε πιστεύω τελικώς ότι ο obama ήταν απλά ένας ύποπτος,αλλά ο βασικός δολοφόνος που πρέπει να πεθάνει είναι ο khal drogo και ρίχνω την τελική ψήφο μου εκεί. ΑΝ δεν είναι θα παραιτηθώ απο αδμιν να γίνω σκύλος.


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Δεν δουλεύει έτσι τσίχλα, μόλις ήταν να πέσει η νύχτα είχα ήδη ρωτήσει τα άτομα για το τι θέλουν να κάνουν την νύχτα, ακριβώς για να αποφύγω τέτοιες καταστάσεις. Ρώτα και τον Viper άμα θέλεις. Έκανε την ερώτηση από την προηγούμενη πολλές φορές ημέρα και απλά απαντούσα μόλις κλείδωνα. Οπότε μπορείς να πεις ότι θέλεις, αλλά αυτό δεν είναι βάσιμος λόγος.


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

Σκληρός Καρίολης

επειδή ένας σκληρός δεν κάνει λάθη... παρόλα αυτά θα συνεχίσω ήρεμα και ωραία να κατηγορώ τον khal drogo για να μην δείξω ότι αλλάζω έτσι γνώμες


my fault


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

NikosV20

NikosV20

 

Πραγματικά η  τουλίπα με έχει εκνευρίσει αφάνταστα σε 10 μέρες 2 ποστ ......μην ξανά κάνουμε τέτοια λάθη παρακαλώ , δλδ να βάλουμε άτομα μέσα που να ξέρουμε ότι δεν είναι ενεργά , αν είχε κάποιο πρόβλημα τότε ζητώ συγνώμη !!!!
Σπόιλερ:


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Roronoa_Zoro_GIF
Do you feel lucky, punk? Go ahead and make my day ...

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Drogo_1x01b
khal drogo

σκληρος καριολης τελικα μονο αγριαδα εχεις και καθολου εξυπναδα το περιμενα απο εναν καραφλο...κρατα την ψηφο σου σε εμενα και ΜΗΝ την αλλαξης θα διαπιστωσης μονο σου στο τελος αν ειμαι εγω ο δολοφονος ή μπορει να εισαι και εσυ.Υποστιριξα απο την αρχη τον L,επισης χαρεις εμενα σκοτωθηκε ο σαουλ...μου λες με λιγα λογια οτι σκοτωσα τον συνεργο μου?genius!! ο επιθεωρητης δεν με θεωρησε δολοφονο...αν και μου φενεται υποπτο που αλλαξες την ψηφο σου και καλα για αν το παιξεις δικαιος και να αμς ριξεις σταχτη στα ματια...μπορει να ψηφισω και εσενα γιατι δεν μου αρεσε το επειχηρημα σου.
anyway τσιχλα δεν λειτουργει ετσι το παιχνιδι σε ολλα τα παλερμο παντα ρωταει πολυ ποιο πριν ο αφηγητης ποιος θα παιθανει...ποιος θα σωθει και αλλα τετοια,εγω ειπα οτι μπορει να μην ειναι ο τζονιμαν γιατι ωντος αργησε παρα πολυ να μπει αλλα μπορει να του το ειπε και στο φβ δεν λεω....


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ στο κανονικό που παίζω ρε όταν πέφτει η νύχτα ρωτάνε και το έκανα αυτό αρκετά εκεί στηριζόμουν να ψυχολογώ με κινήσεις κτλπ και δεν ήξερα ότι εδώ είναι αλλιώς... αυτό είναι το θέμα χαχα


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Drogo_1x01b
khal drogo

πηρα τελικη αποφαση...θα ψηφισω μια και καλη τον ομπαμα οτι και να γινει σε αυτη την ψηφοφορια και να παιθανω ο επομενος που θα παιθανει θα ειναι αυτος.


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Images10

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ρε παιδιά, θα πεθάνει κόσμος πάλι XD


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Δεν εκπλήσομαι..


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Hawkins

Hawkins

 

το γαμησατε το γκειμ


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Images10

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Hank Moody 

έρχεται η στιγμή στη ζωή ενός άντρα να πει bros before hoes κι αυτή η στιγμή είναι τώρα.Τσίχλα αγόρι μου καλό,κράτα λίγο την κηπουρό(και μην κάνεις τίποτα που δεν σου έχω μάθει ακόμα).Όσο διάστημα έσπρωχνα αβέρτα,είχα τα αυτάκια μου ανοιχτά..οκ,κάποια πράγματα είναι λίγο θολά ακόμα,και για κάποιο λόγο έχω κατουρηθεί πάνω μου,αλλά αυτά δεν έχουν σημασία.Είστε η τωρινή οικογένειά μου,και οφείλω να σας προστατεύσω.Ποτέ δεν την πήγαινα την εξουσία,ήθελα να βαρέσω μπουνιά σε καθέναν που μου έλεγε τι να κάνω,και πόσο λάθος είμαι,όμως ποτέ δεν έκανα πίσω..ε λοιπόν τσίμπα ομπάμα


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ομπάμα

Ένα έχω να πω. Ζούν ανάμεσα μας.
Ολο αυτο είναι μια σκευωρία απένατι στο πρόσωπο μου, το προσωπο του ευσπλαχνου ηγετη που νοιάζεται για τα παιδια του. Αλλα κανετε μεγαλο λαθος και θα το διαπιστωσετε,τη στιγμή που θα βομβαρδίζω την Ελλάδα.
Εγω προσπάθησα να σταματίσω τον πυρηνικό όλεθρο στον οποίο αποσκοπούν οι δολοφώνοι.

Σκληρός Καρίολης συνεχίζω να πιστευω πως εσυ είσαι υπέυθυνος. Ζηλεύεις που εχω χτήσει σωματάρα και φοβάσαι μην σου πάρω τους ρόλους τώρα που τελειώνει η θητεία μου...

Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Sexy-Barak-Obama-590x697


_________________
Και η νύχτα πέφτει στην Έπαυλη Καγιάκ - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης