Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως θα σώσουμε το φόρουμ;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Τι πρέπει να γίνει;

Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c1011%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 11% [ 2 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c1026%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 26% [ 5 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c1011%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 11% [ 2 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c1032%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 32% [ 6 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 19

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 17:18

Tcixlas

Tcixlas

 

μας έχει καταστρέψει αυτός ο δικομματισμός careless run


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

52Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 19:05

Hawkins

Hawkins

 

για να σώσουμε το φόρουμ πρέπει να θυσιάσουμε κάποιον στον απροσωπο θεό.
Σπόιλερ:

53Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 20:38

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
DarkLuffy έγραψε:Μπορείτε να με λέτε Aldark ή Alex παιδιά :xD:
Δεν έχω διαφημίσει το φόρουμ ακόμα (παρότι έχω πει ότι θα το κάνω και μου το έχει επιτρέψει και η αντμίν του γκρουπ).
Το μπαν το έφαγα απ'το 5000 άνιμε φανς επειδή ανέβασα ένα βίντεο που έφτιαξα με "σατιρικό πολιτικό περιεχόμενο" ... Μου είχε πρίξει το feed βέβαια , οπότε δε με πολυ πειράζει.

Μίλησες με την Μάδγα???Που είναι, τι κάνει?? Γιατι χάθηκαν με τον Elidor? Παράτησαν το φόρουμ?? Πολλά τα ερωτήματα και απόκριση καμιά....


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Untitled-1-7

54Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:16

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ μπορεί να μην μιλάω (λόγω εξεταστικής κτλ) αλλά είμαι εδώ. here and there


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

55Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:19

Tcixlas

Tcixlas

 

όλοι φοιτητόνια είμαστε? όλοι εξεταστικές έχουμε να μας σκάνε το κεφάλι? μετά πως να σωσουμε το φόρουμ αν δεν είμαστε στο φόρουμ? χαχα μην με βλέπεται όλη μέρα εδώ σήμερα αύριο γράφω με ανοιχτές το προτελευταίο μάθημα γι αυτό χαχαχα


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

56Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:22

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Μεθαύριο γράφω το (επίσημο, χωρίς να μετράμε αυτά που χρωστάω) τελευταίο μου γραπτό μάθημα. whistle
Γίνομαι Doctor παίδες (well, κτηνίατρος, αλλά και εμείς Doctor λεγόμαστε :P )


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

57Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:31

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχα άντε καλή επιτυχία και καλό πτυχίο εγώ είμαι ακόμα δεύτερο έτος τώρα θα πάω τρίτο χαχαχαχα έχω ακόμα 3 minimum μπροστά μου πολιτικός μηχανικός... άνεργος μετα το πτυχίο χαχα όχι το φόρουμ ούτε τους εαυτους μα δεν μπορούμε να σώσουμε...


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

58Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:34

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλή επιτυχία ρε φίλε. Εμένα για έξω με βλέπω, μάλλον Αγγλία ή Γερμανία.


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

59Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:35

Scarlet D.

Scarlet D.

 

uchiha19 έγραψε:για να σώσουμε το φόρουμ πρέπει να θυσιάσουμε κάποιον στον απροσωπο θεό.
Σπόιλερ:

εισαι καλα? ουτε ο Eru Illuvatar δεν μας σωζει εδω που ειμαστε :P

http://www.onepiecegr.com/

60Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:40

Tcixlas

Tcixlas

 

αμα βγεις έξω καλά θα είσαι μάλλον ρε... εδώ είμαστε νέκρα χαχαχα φακινγκ ελλάδα


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

61Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:47

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ θέλω να πάω Αυστραλία!! aww


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Untitled-1-7

62Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:49

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω καμια ισπανια η γαλλια αλλα δεν καταλαβαινω πως θα σωσουμε το φορυμ ετσι :P


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

63Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:50

Tcixlas

Tcixlas

 

θα βγάινουμε έξω θα παίρνουμε ιδέες απο τους ξένους και θα ερχόμαστε να τις εφαρμόζουμε αχαχαχαχαχαχαχα


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

64Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:54

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
tcixlas έγραψε:θα βγάινουμε έξω θα παίρνουμε ιδέες απο τους ξένους και θα ερχόμαστε να τις εφαρμόζουμε αχαχαχαχαχαχαχα

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Untitled-1-7

65Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 23:57

Tcixlas

Tcixlas

 

πάμε όλοι και σε διαφορετική χώρα κρατάμε ιδέες σε χαρτί και ερχόμαστε εδώ εγω ξέρω αγγλικά και γερμανικά οπότε θα κάτσω ελλάδα γιατί δεν θέλω να παω ούτε αγγλία όυτε γερμανία θα ψαχνω τα εδώ φόρουμ χαχαχαχαχαχα :xD:


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

66Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 04:02

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Λοιπόν τελικά αποφάσισα να το σώσω το φόρουμ, για πείτε μου ποιοι είστε πρόθυμοι να αναλάβετε το δύσκολο έργο και τι μπορείτε να προσφέρετε στο φόρουμ.


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 FTxGhJx

67Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 10:40

Tcixlas

Tcixlas

 

μπορώ να τρολάρω 10 ώρες την μέρα σχεδόν κάθε μέρα και αδιακρίτως και να ρίχνω warn σε όλους... είναι πιασμένη η θέση??? χαχαχχαχαχαχαχαχαχα

έχω ιδέα θα το αλλάξουμε απο one piece και θα το κάνουμε η ντορα η μικρή εξερευνητρια seems legit

Σπόιλερ:


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

68Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 12:28

Scarlet D.

Scarlet D.

 

tcixla, σταματα να δουλευεις υπερωριες XD


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

69Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 15:19

Aldark

Aldark

 

λολ @ τσίχλας
μάνο απάντησα στο άλλο θέμα
πάττυ , δεν έχω μιλήσει με κανέναν...ελπίζω να είναι καλά :xD:


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Maxres11

70Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 15:27

Tcixlas

Tcixlas

 

ζηλεύεται γιατί είμαι ένας overpowered σχολιαστής στην σελίδα.... μουχαχχαχαχα :muaha:

ειδικά ο die hard πρέπει να με λατρέυει... ♥


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

71Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 15:31

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ωχ, ανυησυχώ ρε... πάθαν κάτι??? :conf: :conf:


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Untitled-1-7

72Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 15:36

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ περιμένω τις σκληρές προτάσεις βοήθειας του φίλου μάνου... ότι μου πείτε θα το κάνω είμαι καλός σε όλα είμαι op μην με βλέπετε έτσι κυρίες και κύριοι....

:plz2: careless run drinking ice tea :D ellefson is dead. i hate everythin\' frosted με βάρεσε ο αοκιτζι....

εεεε αοκιτζι το πέρασες το μαθημα με τις νόσους πουλερικών?


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

73Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 24 Ιουν 2015, 16:25

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αύριο δίνω.
Και εγώ θα απαντήσω στο άλλο θέμα περί υπεύθυνων.


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης