Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως θα σώσουμε το φόρουμ;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Τι πρέπει να γίνει;

Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c1011%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 11% [ 2 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c1026%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 26% [ 5 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c1011%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 11% [ 2 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c1032%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 32% [ 6 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c105%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 1 ]
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c100%Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 19

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλή ιδέα, αλλά πρέπει να υπάρχει ένας που να βρίσκει τα raws και να τα κάνει clear. Αυτό είναι το μανίκι.
Από εκεί και πέρα, πρέπει κάποιος να τα μεταφράζει και κάποιος να τα περνάει στα "συννεφάκια"
Είχα δοκιμάσει να κάνω FMA σε ένα άλλο forum και το παρατήσαμε στο 7ο-8ο chapter.


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Aldark

Aldark

 

ναι πολύ καλή ιδέα , αλλά όποτε το προσπάθησα προσωπικά (subs ή translating chaps) το παράτησα σχετικά γρήγορα...
Μπορούμε να παίρνουμε το εγγλέζικο και να το καθαρίζουμε , αλλά κι έτσι θα αργούμε υπερβολικά...
Και πάλι θα κολλάμε στο ποιος θα το κάνει.
Αν επιθυμεί κανείς πάντως να ασχοληθεί εγώ θα τον υποστήριζα και θα του φτιαχνα σελίδα στο facebook ONEPIECE.GR SCANLATIONS careless run


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ μπορώ άνετα να κάνω το καθάρισμα και τα εντιτς, αλλά βαριέμαι το κείμενο, αν και ξέρω υπάρχει προγραμματάκι που τα κάνει μόνο του.
Τεσπα, αν ενδιαφέρονται πολλοί εγώ είμαι μέσα..:xD:


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Γενικά γουστάρω να κάνω μεταφράσεις, αλλά δεν υπόσχομαι ότι θα μπορώ μέσα στις εξεταστικές και ότι γενικά θα βγαίνει ακριβώς στην βδομάδα. Αν με θέλετε, είμαι μέσα.


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Aldark

Aldark

 

Καλά , γενικά κι εγώ ίσως μπορούσα να ασχοληθώ , αλλά δε ξέρω πόσο καιρό θα μου έπαιρνε και αν θα βαριόμουν κάποια στιγμή...


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Maxres11

mars23

mars23

 

υπάρχουν raw μέχρι το Vol.70 έγχρωμα κιόλας.

32Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Σαβ 30 Μάης 2015, 16:05

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρω για την μετάφραση γιατί θέλει σταθερή δουλειά και αρκετή δουλεια... γιατί αν είναι να αρχίζουν κάποιοι να μεταφράζουν θα πρέπει άμεσα πέμπτη μεσημέρι να μεταφράζουν αμέσως το manga σταθερά και όποτε έχουν χρόνο να προσθέτουν και με την σειρά απο την αρχή και τα υπόλοιπα μέχρι να τα γεμίσουν όλα.... θέλει πολύ δουλειά και δεν ξέρω αν κάποιος είναι διατεθιμένος να το κάνει όλο αυτο φορ φαν... τώρα αν υπάρξει μεγάλη ομάδα ενεργά και με συμμετοχή είναι καλή ιδέα του μαρσ...

όσο για το πως να σωθεί το φόρουμ βλέπω τελευταία αρκετή συμμετοχή πάλι που με βάση το αρχείο είχε χαθεί τελείως... προτείνω απλα τα βασικά μέλη να ασχολούνται μαζικά δημιουργώντας καινούρια τοπικς με αποτέλεσμα να προκαλέσουν πάλι το ενδιαφέρον... να ανοίξουν συζητήσεις στυλ εξωτερικού.... να μπαίνουν τα σποιλσ κάθε φορά και άλλα πράγματα.... δεν ξέρω νομίζω αξίζει γιατί δεν είναι λίγοι οι op fans στην ελλάδα...


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

33Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Δευ 01 Ιουν 2015, 16:49

Aldark

Aldark

 

Προφανώς και είναι πολλοί , αλλά είναι πιο εύκολο πλέον να συζητάς μέσω ενός γκρουπ στο φβ...έτσι το βλέπω εγώ.
Αν προσπαθήσουμε να "λανσάρουμε" το φόρουμ σε σελίδες ή σε οπ κοινότητες γενικά και γίνουν μερικά θεματάκια...μπίνγκο! gj!


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Maxres11

34Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Δευ 01 Ιουν 2015, 17:02

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνώ ναι δηλαδή κι εγώ ο ίδιος έιμαι μέλος σε κάποιες σελίδες στο φβ αν εκεί πετάξουμε την σελίδα και την διαφημίσουμε και λίγο αλλά σε περίοδο που να έιναι ανοιχτά ενδιαφέροντα και με μεγάλη γκάμα για κουβέντα θέματα, θα είναι αρκετά καλό θεωρω... οπότε αν είναι και το οργανώσουμε εγώ δεν έχω θέμα να βοηθήσω και με το να είμαι αρκετά ενεργός για να παρασύρω κι άλλους ουσιαστικά σε συζητήσεις, γιατί θεωρώ ότι αξίζει το φορουμ, είναι αρκετά καλά οργανωμένο και θεωρώ ότι χρειάζεται για να ξεφέυγουμε και λίγο απο τα βασικά... γιατί για να ανοίξεις τέτοιες συζητήσεις απο κοντά δεν το κάνεις, αλλά μεσω ίντερνετ είναι πολύ ωραίο..


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

35Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 02 Ιουν 2015, 01:03

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ιδεα μου η τον τελευταιο καιρο τα φορουμ ειναι απελπιστικα ανενεργα?ειμαι μελος σε καμποσα φορουμ για διαφορα θεματα και πραγματικα τον τελευταιο χρονο ,οχι μονο αυτο το φορουμ, αλλα και ΟΛΑ τα αλλα εχουν βαρεσει κοκκινο.Δεν μπορω να πω οτι τα φορουμ ηταν μια μοδα του 2010-2013 και περασε, απλα απ οτι λετε κι εσεις εχουν ολοι καταφυγει στο facebook για διαφορους λογους,δεν ξερω πραγματικα...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

36Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 02 Ιουν 2015, 02:11

Tcixlas

Tcixlas

 

απλά βαριούνται λόγω της συγκέντρωσης των χρηστών στο φβ, που ταυτόχρονα καλύπτει μια πολύ μεγάλη γκάμα εφαρμογών και λειτουργιών, οπότε ρίχνει με λίγα λόγια σκόνη στα άλλα φορουμ.... απλά το θέμα είναι ότι το φβ δεν παρουσιάζει την οργάνωση που έχουν τα μεμονομένα φόρουμ γι αυτό και στο εξωτερικό δεν έχουν πέσει καθόλου... για μένα αξίζει να το παλέψουμε όλοι, είτε moderators, είτε απλοί χρήστες, που ενδιαφέρονται για την επιβίωση τέτοιων forum... τι λέτε?


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

37Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 02 Ιουν 2015, 13:00

Scarlet D.

Scarlet D.

 

δεν ξερω για σενα αλλα αν το καταλαβες στο φορουμ ειναι ενεργοι εγω,εσυ και ο darkluffy, ολοι οι administrators εχουν εξαφανιστει για καποιο λογο και οι περισσοτεροι mods,για χρηστες δεν το συζητω,για να βρουμε λυση πρεπει να ξερουμε την κινητικοτητα του φορουμ τον τελευταιο χρονο με ημερομηνιες κτλ. το ποτε εγινε η καμψη,ποτε ηταν η ακμη του φορουμ κτλ


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

38Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 02 Ιουν 2015, 18:25

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνώ και αν μπορεί κάποιος administrator να βγάλει στοιχεία ή να συζητήσουμε το τι θέλουμε να κάνουμε..., και το τι μπορούμε να κάνουμε κυρίως. Δεν ξέρω λοιπόν για μένα αξίζει...


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

39Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 03 Ιουν 2015, 01:47

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Απλά πολλά από τα παιδια που ήταν ενεργά στο φόρουμ μέχρι και πέρσυ δεν μπαίνουν πια, και υπάρχουν κάποιοι από εμάς που μπαίνουμε αλλα επειδή δεν παρακολουθούμε ενεργά One Piece πλέον δεν συμμετέχουμε στις συζητήσεις για το άνιμε. (μόνο στα off topic)
Έψαξα λίγο όσα στατιστικά μπόρεσα να βρω, αν και δεν νομίζω να βοηθησουν και πολυ.. cry me a river

Σπόιλερ:

Θα ψάξω να βρω και για την κινητικότητα του φορουμ.


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Untitled-1-7

40Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 03 Ιουν 2015, 02:10

Scarlet D.

Scarlet D.

 

το φοβομουν οτι ακριβως αυτο το διαγραμμα θα εβγαινε...ενα ασφαλες συμπερασμα που βγαζω ειναι οτι οι περισσοτεροι εδω η εχουν εξετασεις/πανελληνιες η διακοπες κτλ. ετσι και επεσε η κινητικοτητα,το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να περιμενουμε, και οσο περιμενουμε συχνα πυκνα να διαφημιζουμε στο facebook η ακομα και σε αλλα φορουμ.Αν δεν εχουν επανελθει περιπου στο 8-10% οι δημοσιευσεις τοτε πρεπει να παρουμε μεγαλα μετρα :P


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

41Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 03 Ιουν 2015, 11:56

Tcixlas

Tcixlas

 

έχει κάποιος άλλος φορουμ είτε πιο ενεργό, είτε γενικότερα φορουμ one piece εδώ στην ελλάδα? αν φτιάξουμε ακκ και στις υπογραφές μας διαφημίζουμε αυτό τότε στάνταρ έστω και λίγο θα ανέβει και αν σε σελίδες στο φβ πετάμε διαφημίσεις με αυτό τότε πάλι θα ανέβει πιστεύω... αν παρατηρήσεις στο γράφημα στον ιούνιο μετράει απο 1 ιουνίου και κοντεύει ήδη να φτάσει άλλους μήνες σε 3 μέρες... έχετε κουραστεί κάποιοι με το One piece και είναι φυσικό αλλά προσπαθείτε να κρατήσετε ένα φόρουμ ενεργό χωρίς άκρως ενεργά μέλη... για μένα θέλει προσπάθεια απο όλους όσους ενδιαφέρονται έστω λιγάκι για το φόρουμ να μείνει ζεστο... με καινούρια θέματα ή τόπικς και με συχνές εισόδους και απαντήσεις.... αλλιώς όσο και να το διαφημίζουμε αν μπει ο άλλος και δει ότι μετα΄τα 3 πρώτα τοπικς τα προηγούμενα είναι απο δεκέμβρη και μετά απο αυγουστο και 2012 τότε θα πει τι να μπω να κάνω θα διαβάσω ότι έχει μέσα να περάσει η ώρα μέχρι να βαρεθώ και τέλος...


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

42Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 10 Ιουν 2015, 02:12

Aldark

Aldark

 

Ως μέλος του φόρουμ...από την αρχή (μιας και πρόκειται για τη συνέχεια του αρχικού onepiece.gr , το οποίο γεννήθηκε γύρω στο 2007-2008 αν δεν κάνω λάθος) , γνωρίζω περίπου πότε ήταν η μεγάλη ακμή του. Τα προηγούμενα στατιστικά αφορούν τον τελευταίο χρόνο οπότε δεν είναι καθόλου αντιπροσωπευτικά. Από το 2010 (τέτοιες μέρες περίπου , κλείνουμε 5 χρόνια φέτος!) μέχρι το 2012 , όλα κυλούσαν αρκετά καλά , και για ένα μικρό ζωντανό φόρουμ υπήρχε αρκετή κίνηση. Δεν ήμασταν ποτέ anime//gr , ούτε καν animeclipse (το φόρουμ τους εννοώ :p) αλλά υπήρχε κίνηση. Δυστυχώς τα περισσότερα μέλη σιγά σιγά την έκαναν , και μείναμε λίγοι. Αυτό έχει συμβεί στα περισσότερα (με εξαιρέσεις) φόρουμ. Θα μπορούσαμε να το διαφημίσουμε , και να γίνουν διάφορα θέματα , αλλά θα χρειαστούμε μία άλφα θέληση και στήριξη από άτομα. Δυστυχώς τα παιδιά που διαχειριζόμαστε το φόρουμ αυτό τον καιρό σχεδόν δεν διαβάζουμε τα τελευταία τσαπς (εγώ ασχολούμαι τον τελευταίο χρόνο , αλλά θα ξαναδιακόψω σύντομα πιστεύω να είμαι ongoing)...
So , we can do something κι αν πιάσει έπιασε. Είμαι σε μία σελίδα στο fb , μπορώ να κάνω μία μικρή προώθηση εκεί! Σε άλλες anime κοινότητες δεν ειμαι ενεργός πλέον...


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Maxres11

43Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 10 Ιουν 2015, 09:13

Tcixlas

Tcixlas

 

το θέμα είναι ότι είμαστε άλλοι ενεργοί και παραπανω απο πρόθυμοι να βοηθήσουμε οπότε αν έχετε ιδέες μην σκάτε για το πως θα τις βγάλετε μόνοι σας δώστε κι απο δώ να κάνουμε κάτι όλοι μαζι...


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

44Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τετ 10 Ιουν 2015, 11:39

Scarlet D.

Scarlet D.

 

στο facebook υπαρχει ενα γκρουπ που οι περισσοτεροι το ξερουν σιγουρα. 5.000 anime fans λεγετε, αν διαφημησουμε το φορουμ εκει ειμαι σιγουρος οτι ΠΑΡΑ πολλοι θα ερθουν...ωστοσο δεν θυμαμε αν επιτρεπονται οι διαφημησεις


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

45Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 16 Ιουν 2015, 00:05

Aldark

Aldark

 

δυστυχώς έχω φάει μπαν απ'το εν λόγω γκρουπ...πλέον είμαι στο one piece greek fans ή κάτι τέτοιο


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Maxres11

46Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 16 Ιουν 2015, 00:57

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ στο ίδιο με τον σκοτεινό είμαι... θύμισε μου το όνομα σου να μην σε λέω σκοτείνό χαχαχχαχαχαχα


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

47Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 16 Ιουν 2015, 01:37

Scarlet D.

Scarlet D.

 

plot twist: Το ονομα του ειναι φωτης χαχαχαχαχα

τεσπα δεν πιστευω να φαγατε μπαν επειση διαφημησατε?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

48Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 16 Ιουν 2015, 01:54

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ δεν έχω φαει μπαν σε op σαιτ αλλά σε άλλα σαιτ έχω φάει αρκετά γιατί όταν υπάρχει αντιπαλότητα σε κάτι γίνομαι ερριστικός και είμαι και αρκετάς κυνικός σε σημείο να μιλάω με τακτ και ηρεμία και ο άλλος να κατεβάζει καντίλια και να την πατάμε και οι 2 χαχαχα


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

49Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 16 Ιουν 2015, 15:13

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γιατί φάγατε μπαν ρε παιδιά??? :conf:


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Untitled-1-7

50Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως θα σώσουμε το φόρουμ; Τρι 23 Ιουν 2015, 17:04

Aldark

Aldark

 

Μπορείτε να με λέτε Aldark ή Alex παιδιά :xD:
Δεν έχω διαφημίσει το φόρουμ ακόμα (παρότι έχω πει ότι θα το κάνω και μου το έχει επιτρέψει και η αντμίν του γκρουπ).
Το μπαν το έφαγα απ'το 5000 άνιμε φανς επειδή ανέβασα ένα βίντεο που έφτιαξα με "σατιρικό πολιτικό περιεχόμενο" ... Μου είχε πρίξει το feed βέβαια , οπότε δε με πολυ πειράζει.


_________________
Πως θα σώσουμε το φόρουμ; - Σελίδα 2 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης