Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Νέο μέλος στους Straw Hats

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

176Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 12:47

IoannisMin

avatar

 

Τι να πω μακαρι να εχεις δικιο και να τους δουμε....γιατι και εγω πιστευω οτι δεν εχει πεθανει η monet....που ξερεις μπορει να χεις και δικιο!!!

177Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:06

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ πιστεύω ότι αν πάρουν συνολικά άλλα βασικά μελη στο new world θα πάρουν μάξιμουμ αλλα 3 ή 4 πολύ δύσκολα...... στάνταρ θέλω τον jimbei για την δύναμη του και τις γνώσεις αλλά όχι ακόμα δεν θέλω να είναι ανώτερος απο το monster trio χαχαχα μετά πιστεύω θέλουν και τη μονετ και χρειάζονται λογικά κι άλλους κανα 2 με ξεκάθαρα μαχητική δύναμη...

178Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:13

Hawkins

Hawkins

 

δεν νομιζω να ειναι ο τζινμπε πιο δυνατος απο ζορο...απο σαντζι λογικα ναι

179Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:15

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι κοίτα πιστεύω ότι δεν ήταν τυχαία σιτσιμπουκάι... τον θεωρώ ελάχιστα κατώτερο του τζορο τώρα και απο τον σάντζι ελάχιστα ανώτερο... αυτό εννοώ θέλω να ξεχωρίζει το μανστερ τριο

180Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:40

Santouryuu

Santouryuu

 

Παει το μονστερ τριο... μονο τζορο!

Μονστερ ουνο ή μονστερ σολο, οπως θελετε πειτε το :Ρ

181Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:49

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εμενα παντως ο jinbe δεν μου γεμιζε ποτε το ματι απο δυναμεις, ειναι σαν να κανει απλες κινησεις καρατε που μαθενουμε στο δημοτικο αλλα επειδη ειναι "fishaman" karate κανουν μεγαλυτερη ζημια στον αντιπαλο επειδη ελεγχουν το νερο

http://www.onepiecegr.com/

182Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:50

Tcixlas

Tcixlas

 

ή μονστερ ονανι?

183Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:58

Santouryuu

Santouryuu

 

Μονστερ ονανι ειναι ο σαντζι...

184Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 13:59

IoannisMin

avatar

 

Το να παει ο sabo μαζι τους παιζει σαν πιθανοτητα εστω και μικρη???

185Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 14:01

Scarlet D.

Scarlet D.

 

το σκεφτομουν κι εγω αλλα δεν θα γινει επειδη ειπε κατι στο μανγκα που δεν προκειτε να το κανω σποιλερ

http://www.onepiecegr.com/

186Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 14:20

IoannisMin

avatar

 

και πολυ καλα θα κανεις γιατι δεν παρακολουθω manga....γενικα παντως θα ηταν τρομερη δυναμη στο πληρωμα.....ενας logia ειναι αυτο που λειπει απο το πλοιο για αυτο ειχα αναφερει και τον aokiji

187Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 14:21

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι όντως δεν παίζει.... αλλά θα γαμούσε

και γι αυτό που λες με το logia είδες που όλοι θέλετε μονετ και δεν το ξέρετε?

188Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 14:23

IoannisMin

avatar

 

ναι ρε φιλε αλλα ξεκολλα με την μονετ υπαρχουν και αλλοι logia ελευθεροι εκει εξω!!!! :P πω πω φιλε αμα υπηρχε η μονετ θα την παντρευοσουν πιστευω!!! :)

189Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 14:42

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι ρε απλά κάνουμε πλάκα εδώ χαχαχα εντάξει κλαιν

190Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 15:25

IoannisMin

avatar

 

χαχαχαχα ε πες το ντε νομιζα οτι εχεις εμονη ιδεα με την μονετ!!! :P

191Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 15:30

Tcixlas

Tcixlas

 

απλά ταιριάζει λίγο στο πλήρωμα και δεν μπορώ να βρώ άλλον λογκια να ταιριάζει να μπει τώρα αυτό είναι το θέμα

192Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 15:37

Hawkins

Hawkins

 

γιατι πρεπει να μπει αποκλειστικα λογκια? :p
kinemon next nakama for the win

193Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 15:39

Tcixlas

Tcixlas

 

θέλουμε και λογκια φορ σουρ.... άντεεεεε

194Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 15:42

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Γιατί πιστεύουν όλοι πως ο jimbei θα είναι μέλος του πληρώματος? Δεν ταιριάζει καθόλου. Πιστεύω πως το νέο μέλος δεν το έχουμε δει ακόμα και θα το βρούμε μετά τη μάχη με τον kaido.

Κανένα από τα προηγούμενα μέλη δεν μπήκαν στο πλήρωμα αφού τους είχαν γνωρίσει σε προηγούμενο island..

Δεν αποκλείω να είναι και ο ίδιος ο Law βέβαια, αν δεν πεθάνει σε κάποιο σημείο της μάχης και αφού χασει όλο του το πλήρωμα που δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα δυνατό -πριν το time skip-.

195Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 15:56

Tcixlas

Tcixlas

 

εεε γιατί το είπε, ότι μετά το πέρας δουλειών θα μπει στο πλήρωμα.... αλλά αν δεν έμπαινε δεν θα με χαλούσε, απλά αν μπεί θέλω να μπει αφού ξεχωρίζει πάλι το μονστερ τριο

196Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 17:33

IoannisMin

avatar

 

Αρα απο αυτο το νησι μπορει να παρει καποιον ή ειναι ακομα νωρις???Γιατι εχουμε καιρο να δουμε ενα νεο μελος να μπαινει στο team παντως αν ειναι καποιος απο το dressrosa θα προτιμουσα τον bartolomeo ειναι ωραιος σαν χαρακτηρας,συμπαθει υπερβολικα το πληρωμα και εχει τρομερη defence δυναμη!!!

197Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 17:38

Hawkins

Hawkins

 

και εγω θα προτιμουσα βαρθολομαιο αλλα ο βαρθο εχει δικο του πληρωμα...τι θα το αφησει στα καλα καθουμενα τωρα που μπηκαν νεο κοσμο?...

198Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 17:43

IoannisMin

avatar

 

Δεν εχεις δει πως τον κοιταει??? LUFFY SENPAI!!! νομιζεις θα κατσει να ασχοληθει με ενα παλιοπληρωμα ενω του δινεται η ευκαιρια να μπει στο καλυτερο γκρουπ του one piece!!!

199Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 19:23

Tcixlas

Tcixlas

 

αν είναι λάτρης του λούφυ δεν πρόκειται να αφήσει το πλήρωμα του για κανέναν λόγο εκτός κι αν πάρει όλο το πλήρωμα και κάνουν μερτζ και απλά είναι στυλ σιρόχιγκε με κομμαντερς χαχαχ σαν αλλαις...

200Νέο μέλος στους Straw Hats - Σελίδα 8 Empty Απ: Νέο μέλος στους Straw Hats Πεμ 16 Ιουλ 2015, 19:30

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
tcixlas έγραψε:δεν μου αρέσει σαν γκόμενα ρε... χαχααχ σαν χαρακτήρας είναι too good to be true είναι γαμάτη και συνεχίζω να επιμένω.. κι επίσης δεν έχει πεθάνει ρε δεν την έχει δείξει....ο όντα σε όσους ήθελε να τους σκοτώσει πραγματικά(και ήταν κομμάτια της ιστορίας) τους έδειχνε και να πεθαίνουν κι νεκρούς... και αυτή και ο βεργκο θα γυρίσουν και θα δείτε εδώ ο λούφυ επιβίωσε με τρύπα απο μαγμα στο στομάχι και ο jimbei το ίδιο

Σπόιλερ:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης