Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Elidor

Elidor

 

Avarga
Κολακεψου δοκτορ κολακεψου...

Aldark

Aldark

 

ddff είμαι πολύ μεγάλος για τα γούστα σου; fuck no.
και είμαι ο οφφίσιαλ μπέμπης του φόρουμ και 20 να φτάσω , πάντα αυτός θα είμαι aww aww


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Maxres11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Α ρε Υπατια... Να μην ειχες αρσενικο να σε καναμε κανα προξενιο απο δω μεσα... Τοσα καλα παλικαρια καθονται...

Aldark

Aldark

 

πιστεύω ήθελε τον χοκινάκο...όλο γι'αυτόν μιλάει


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είμαι παντρεμένη 7 χρόνια και πιστή ως το κόκκαλο whistle 

(εκτός αν είναι δυο sexy animated Γερμανοί χαρακτήρες )


Ο Χοκινάκος ήταν το πνευματικό παιδί μου!! :xD: :xD: 
Εεε ρε να βρω καμια καλή κοπέλα να σας φέρω..

Σπόιλερ:


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

οι γυναίκες στο φόρουμ αυτό ήταν πάντα η τραγική μειοψηφία...συνήθως την ίδια περίοδο ήταν ενεργές 2-3 πάντα!!!


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Maxres11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Η ανωμαλια σου ειναι το μονο πραγμα που με κανει να σε κραταω εδω τετοιο σπαμερι που εισαι.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ σπαμέρι??? shocked?! shocked?! 
Σιγα το σπαμ μωρέ... aww3 

Αλνταρκ εγώ από τη μέρα που μπήκα (1 μιση χρόνος) πέρα από τη Μαγδα το πολύ να είδα άλλες 3 κοπέλες :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Που μας αφησαν χρονους...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν κάθονται??
Μα που θα βρουν καλύτερο φορουμ???daaamn! daaamn! 
(Πλακα πλακα δεν ημουν σε πολλα, αλλα σε κανένα ως τώρα δεν άντεχα πάνω απο βδομάδα :xD: )


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

τώρα που σφίξαν τα λουριά θα σε χάσουμε; ellefson you is mean ellefson you is mean Pandman ownz

κι εγώ 4,5 χρόνια μη νομίζεις...μετρημένες στα δάχτυλα των δύο χεριών παίζει να είναι οι κοπέλες που περάσανε...(ε άντε στα δάχτυλα των δύο χεριών και στα δάχτυλα του ενός ποδιού.)
αλσο αν έχετε πρόβλημα που τονίζεται το Aldark , λεγετέ με Άλεξ ή Αλέξανδρο ή Αλντάρκ :Ρ (θέλω να το πω γιατί κάποιοι εξακολουθούν το Άλνταρκ :( )


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Maxres11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Θες δε θες, ειναι Άλνταρκ αγαπητε Αλ...

Το λενε και οι κανονες
https://onepiecegr.forumgreek.com/t12-topic#45

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
To Aldark  φέρνει στο All is dark.
Αλλα εγώ πάντα Αλντάρκ το τόνιζα. Ακουγεται καλύτερα τονιζόμενο στη λήγουσα!! :xD: 

Γιατί να φύγω καλε??? Τώρα που άρχισε το πάρτυ???:xD:


EDIT: Eli KLAIΩ!!!! :haha: :haha: :haha: :haha:  (Ακόμα τον θυμάμαι τον Νο 7 knife knife )


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

what kind of conspiracy is this mr. Elidor? Maggie :) 
ναι πάττυ κάποιοι με λέγανε Alldark (Ολντάρκ) στο παρελθόν και ήταν φέηλ , απλά βγάινει απ'το όνομά μου και το σκοτάδι (Dark σκέτο είναι το πιο παλιό μου ψευδώνυμο από 9 χρονών).


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Maxres11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Υπατια ο 7 δικος μου ειναι?

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ποιού άλλου?? Βασικά ισώς το είχε γράψει κανας Johny-boy.
Ειλικρινα δεν θυμάμαι, αλλα νομίζω εσύ τον έγραψες :xD: :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δε θυμαμαι. Ως θεος-μοναρχης-νομοθετης-δικαστης-δημιος, πολες φορες ξεχναω λεπτομεριες τις δουλειας.

Santouryuu

Santouryuu

 

ο γιαννης τον ειχε βαλει... εγω απλα του αλλαξα θεση για να εχει περισσοτερη πλακα οταν διαβαζει καποιος το δευτερο ποστ του κροου!

:mueh: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Χαχαχαχαχα, ναι το παρατήρισα!!! :xD: :xD: :xD: 
Τι ήταν στο 7???? heh look at that heh look at that heh look at that 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

αυτο που ειναι τωρα στο 8 :xD: 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

άκυρο , έχει δει κανείς το Ao No Exorcist;


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Maxres11

Elidor

Elidor

 

Avarga
Καλο ειναι δες το.

Aldark

Aldark

 

ωραία , είμαι στο 4 (αν και δεν προλαβαίνω να δω τελευταία με το διάβασμα κι όλ'αυτά). Περιμένω να μου πεις και ποια θεωρείς ανώτερα του death note..
πάω να την πέσω φορ νάου γιατί έχω ξύπνημα στις 8παρά , fml! damn i am dying.bye


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Maxres11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Δες Steins; Gate!!!
ΤΟ ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΩ!!!! aww aww aww aww 


_________________
ΣΠΑΜ..όχι άλλο ον τόπικ. (να θυμούνται οι παλιοί να μαθαίνουν οι καινούριοι) - Σελίδα 20 Untitled-1-7

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Aldark έγραψε:Περιμένω να μου πεις και ποια θεωρείς ανώτερα του death note
Προβλέπω ότι ο τίτλος του manga που θα σου πει δεν θα ξεκινά από γράμμα αλλά από αριθμό. geek

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης