Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

petrikios

petrikios

 

το ιδιο φαινεται θυμηθηκαμε..http://eatmanga.com/Manga-Scan/One-Piece/One-Piece-503/page-17

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

petrikios έγραψε:το ιδιο φαινεται θυμηθηκαμε..http://eatmanga.com/Manga-Scan/One-Piece/One-Piece-503/page-17
Είναι ακριβώς το ίδιο Introduction. Είναι πιθανότερο να είναι κάποιος από το πλήρωμα του Roger παρά ο Fujitora. Οι λόγοι είναι αρκετοί. Είναι γέρος, είναι δυνατός, είναι badass και έχει το ίδιο Introduction με τον Rayleigh.

Kishishi

Kishishi

 

Tony Tony Chopper έγραψε:
petrikios έγραψε:το ιδιο φαινεται θυμηθηκαμε..http://eatmanga.com/Manga-Scan/One-Piece/One-Piece-503/page-17
Είναι ακριβώς το ίδιο Introduction. Είναι πιθανότερο να είναι κάποιος από το πλήρωμα του Roger παρά ο Fujitora. Οι λόγοι είναι αρκετοί. Είναι γέρος, είναι δυνατός, είναι badass και έχει το ίδιο Introduction με τον Rayleigh.

Και μένα αμέσως Rayleigh μου θύμησε όπως έσκασε και επειδή είναι γέρος. Εγώ λέω Scopper ("S-Copper"), o "χάλκινος", ο 3ος του πληρώματος του Roger. Για να δούμε!

petrikios

petrikios

 

Xμμμμ...S Copper=χαλκος...δεν το σκεφτηκα ετσι δηλαδη να μεταφρασω το ονομα....και απο οτι ειδαμε τα τα εξιωματα στο πληρωμα του Roger πηγαιναν συμφωνα με τα μεταλλα,π.χ Gol D Roger ή Gold Roger οπως ανεφερε πως τον αποκαλουν στο φλασμπακ του W.B...Silver Rayleigh,δευτερος και τωρα S Copper σαν τριτος,υπαρχει μια λογικη....αλλα πως την ειδε ο Οντα καθε φορα που θα θελει να μας παρουσιασει εναν απο το πληρωμα του Ροτζερ,θα δειχνει το γερασμενο nakama που θα κανει παντα μια super περιεργη επιθεση και θα αφηνει τους αλλους με ανοιχτο το στομα...και με την απορια στα ματια?

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Σπόιλερ:

Λοιπον ουτε εγω το πολυπιστευω οτι ειναι ναυαρχος αλλα δεν πηραζει. Οταν δεν πιστευεις αυτο για το οποιο διαφωνεις εχει περισσοτερη πλακα και εισαι πιο αντικειμενικος.

1. Ως προς την γκαβομαρα μπορει να εχει αναπτυξει το kenbunshoku στον υπερτατο βαθμο οποτε τα ματια ειναι πλεον περιττα. Ε οχι και μεγαλυτερος τυ Γκαρπ.. αφου εχει μαυρα γενακια. ο Κιζαρου ξερεις οτι ειναι 62 χρονων?

2. Και ο Κομπυ αντμιραλ θα γινει αλλα ειναι σχετικα ταπας. Και δεν ισχυει κιολας. Φαντασου να πιανει ο Καψας την μεζουρα και να λεε: αααα. βεβαια. εισαι τουμπανο και καταληλος για τη θεση αλλα σου λειπουν 20 εκατοστα. 20 Λεπτα στο κρεββατι του προκρουστη και ξαναφερτε τον.

3. Ο Ακαινου του ειπε να τους εξοντωσει αλλα επειδη την εχει δει blind justice ο τυπας πηγε undercover να δει αν ειναι καλοι ανθρωποι και επειδη δεν παιζει να τον πολεμησουν στο επομενο, θα τους αφησει να φυγουν. καλυψα και το 4

5. http://mangastream.com/read/one_piece/95354584/16 ο καψας λεει πως ο σμοκερ εστειλε χτες την αναφορα. Αμα εφευγε αμεσως θα προλαβεναι. πχ τον μετεφερε ο κιζαρου στην πλατη του, ανοιξε μια τρυπα ως το κεντρο της γης και πηδηξε μεσα και εφτασε στην αλλη ακρη του κοσμου.

6. Δεν μπορεις να το ξερεις αυτο.

7. Συμφωνω και δεν εχω αντεπιχηρημα

Μακαρι να ειναι καποιος του Ροτζερ να πολεμησει και κανεναν να παρουμε και κανα φλασμπακ της προκοπης.

Προσπαθησα να βαλω το κατεβατο σε σποιλερ αλλα δεν εγινε και βαριομουν να το ψαχνω περισσοτερο

Santouryuu

Santouryuu

 

you're welcome :P


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Santouryuu έγραψε:you're welcome :P

gj! gj! gj!

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Σπόιλερ:

Santouryuu

Santouryuu

 

σορρυ τονυ αλλα επρεπε να το κανω.... ειχαν πονεσει τα ματια μου!!!!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εγω νομιζα οτι χαλασε ο σερβερ. Δεχομαι τα επιχειρηματα σου μονο και μονο γιατι πονεσαν τα ματια και δεν θελω να βαλω γυαλια στα 23 μου

Santouryuu

Santouryuu

 

ε δεν εκανα και τιποτα, μονο σε σποϊλερ το εβαλα :Ρ


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Κάνω ένα prediction για το 702.

Σπόιλερ:

maggie

maggie

 

Tony Tony Chopper έγραψε:Κάνω ένα prediction για το 702.

Σπόιλερ:
epic :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Έχω νέα μέσα στο spoiler που μπορεί να είναι πάρα πολύ καλά ή πάρα πολύ κακά. Όποιος θέλει το ανοίγει και μαθαίνει πιο απ'τα δύο ισχύει...

Σπόιλερ:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Το ακουσα και εγω οτι αυριο τσαπτερ γιοκ αλλα γενικα δεν πιστευω αυτα που λενε. Αρρωστος ειναι ο ανθρωπος, μπορει να τον εχουμε σαν θεο αλλα θνητος ειναι και αυτος. Τι να κανουμε.

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι τον εμποδισει να παραδωσει το 702 που κατα πασα πιθανοτητα το εχει γραψει πριν μισο χρονο για παραδειγμα. Δεν νομιζω οτι ειναι τσαπτερ στο τσαπτερ και τρεχει να το πολαβει καθε εβδομαδα.

Get better Oda-Sensei

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Εγώ πάλι νομίζω ότι οι περισσότεροι mangaka σχεδιάζουν ένα Chapter όλη την εβδομάδα ώστε να το εκδώσουν την επόμενη. Δεν έχουν τίποτα έτοιμο από πριν. Αλλιώς δεν θα έκαναν breaks... Θυμάσαι που ο Oda έκανε έναν μήνα break για το Timeskip; Αν είχε προσχεδιασμένο το Fishman Island Arc δεν θα είχε σκεφτεί και τις αλλαγές στους χαρακτήρες;

petrikios

petrikios

 

Σπόιλερ:

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Εγω μια φορα που αρρωστησα πεθανα παντως


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 FTxGhJx

maggie

maggie

 

εγω μια φορα που πεθανα αρρωστησα


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εγω μια φορα που διαβασα τις μαλακιες σας αρρωστησα.

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Εγω καθε φορα που αρρωσταινω διαβαζω τις μαλακιες σας...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 Sticker,375x360

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
...τις καθε σας αρρωσταινω εγω που μαλακιες διαβαζω φορα


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 3 FTxGhJx

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

μονος του το σχεδιαζει και δεν μπορει να το παραδωσει?

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Κάνω μια πρόβλεψη για το 702.
Σπόιλερ:

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker



Chaaaapteeeeeeer...................


http://www.mangapanda.com/one-piece/702/3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης