Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιος είναι ο πιο δυνατός yonko ?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 14]

karamin

karamin

 

ποιος ειναι ο Scopperman;τον ψαχνω παντου και δεν τον βρισκω...και γιατι να παλεψει με τον Kaido...τι τους συνδεει αυτους τους δυο;

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

http://onepiece.wikia.com/wiki/Scopper_Gaban

δες ποιος είναι .......και το όνομα του είναι Scopper Gaban
σοβαρά το πιστεύω κι εγώ να ναι πράγματι αυτός ο kaidu γιατί ήταν ο μοναδικός από τους ελίτ τον roger pirates που χάθηκαν τα ίχνει του ......και αυτό στέκει αν υπολογίσουμε και την συναντήσει shanks kaidu αφού ο shanks πήγε στο marineford χωρίς γρατζουνιά 2 είναι η πιθανότητες η παλέψανε και ο shanks νίκησε χαλαρά (αποκλείεται κάτι τέτοιο)....η ότι γιατί ήταν παλιά στο ίδιο πλήρωμα ο kaidu άκουσε τον shanks .........ααα και μην πείτε ότι ο shanks θα μπορούσε να τον πείση να μην επιτέθη στον wb αν ο kaidu δεν ήταν ο Scopper Gaban γιατί αποκλείεται ένας yonko να άκουγε καπιον άλλων.........και κάτι τελευταίο ίσος ο Scopper ήταν και second mate στο πλήρωμα του roger επειδή τα ονόματα τον 2 πρώτων (Gold Roger, Silvers Rayleigh )αρχίζουν με όνομα μετάλλου και ο τρίτους που είχε όνομα μετάλλου ήταν ο Scopper Gaban (copper χαλκός)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Monkey.D.Monkey στις Τρι 04 Δεκ 2012, 20:38, 1 φορά

karamin

karamin

 

και γιατι να παλεψει αυτος ειδικα με τον kaido;υπαρχει σχεση μεταξυ τους;

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

δεν είπε να παλέψει είπε ότι αυτός παίζει να είναι ο kaidu .κάτι που πιστεύω και εγώ

karamin

karamin

 

ωραια η θεωρια σου!και οσων αφορα αυτο με το χρυσο-ασημι-χαλκος και επισης μιαζουν πολυ ρε παιδια ο Scopper με την φατσα του kaido που μας εχει δειξει μεχρι τωρα ο oda.....παρ'ολα αυτα δεν νομιζω να ειναι αυτος....επισης δεν πιστευω οτι ειναι ο μονος που εχουν χαθει τα ιχνη του απο τους Roger Pirates...μεχρι τωρα δεν ξερουμε και πολλα για αυτους...μας εχιε πει καποια πραγματα ο oda για τον roger,για τον Reyleigh,για τον Crocus, για τους Shanks και Buggy που ετσι και αλλιως αυτοι οι δυο ειναι ακομη ενεργοι στην ιστορια...για τους αλλους τί ξερουμε;ας πουμε υπαρχει και ο Seagull και αλλοι που ουτε καν τα προσωπα τους ξερουμε καλα καλα...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
μπ@ δεν νομιζω να ειναι ο Καιντο. Πρωτα απο ολα εχει ισια μαλια ενω ο Καιντο σγουρα

karamin

karamin

 

ναι...ηθελα να γραψω και ργω για τα μαλλια τους...χεχε...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι,καταρχην το καιντο ειναι ονομα γιατι δεν σημαινει τιποττα σε καπια αλλη γλωσσα και τι να εχει αλαξη το ονομα του? :xD:

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Γιατι πολυ απλα θα ηταν γαματο :D Oda ειναι αυτος μας εκπλησσει καθε τρεις και λιγο!!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Λοιπον Ο πιο Δυνατος γιονκου ειμαι εγω . Αντε να το ξεκαθαρισουμε πια
(λογο του Bounty Status για τους αργους.)

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

α ρε captain pingpingeyes

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Johnyman Johnyman Johnyman Johnyman Johnyman

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Λοιπον διαβασα και κατι αλλο που με φανηκε κουλο τωρα πως γιατι μπορει να το υποθετουν αυτο δεν ξερω δεν βρισκω λογικη... Ειναι παλι για τον καιντου οτι μπορει να ειναι πατερας του franky :D υπαρχει κανεις εδω που το πιστευει αυτο??

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

με τίποτα :haha: :haha: :haha: ellefson is dead. ellefson is dead.

karamin

karamin

 

ποιος τα γραφει αυτα ;;;;χαχαχαχα....πατερας του Frranky??????Δουλεια δεν εχουν και γραφουν ιστοριες!!!!!!!

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

αυτή είναι πολύ γελοία θεωρία ίσως η πιο άκυρη ever

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ακουσα πως ο Λο ειναι γιος του σμοκερ. Ειναι πολυ επικρατης θεωρεια here and there

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

εγω καπου ακουσα πως ο λουφι ειναι ο γιος καποιου "ντραγκον".....

οσον αφορα το θεμα του τοπικ νομιζω πως δεν μπορει να απαντηθει αφου δεν ξερουμε τιποτα για το fighting style του σανκς,δεν ξερουμε ποσο δυναμωσε ο blackbeard, για να μην μιλησω για μαμ και καιντο που δεν ξερουμε ουτε τις μαπες τους.....οποτε οταν λες ποιος ειναι ποιο δυνατος, ή το παιζεις τζοκερ ή παιζεις τον L απο το deathnote....! :haha:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
πεστα ρε ορμαν γιατι δεν με ακουνε

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

υποθέσεις κάνουμε παιδιά , αν ξέραμε της δυνάμεις του καθενός δεν θα χρειαζόταν να φτιάξουμε αυτό το τοπικ καν ........... your mom=15$

karamin

karamin

 

Orman D Kurohige έγραψε:εγω καπου ακουσα πως ο λουφι ειναι ο γιος καποιου "ντραγκον".....

οσον αφορα το θεμα του τοπικ νομιζω πως δεν μπορει να απαντηθει αφου δεν ξερουμε τιποτα για το fighting style του σανκς,δεν ξερουμε ποσο δυναμωσε ο blackbeard, για να μην μιλησω για μαμ και καιντο που δεν ξερουμε ουτε τις μαπες τους.....οποτε οταν λες ποιος ειναι ποιο δυνατος, ή το παιζεις τζοκερ ή παιζεις τον L απο το deathnote....! :haha:

Πες τα χρυσοστομε!!!!!!!!!!!! gj!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
παιδια σκεφτηκα ενα λαθος σε μια θεωρια που εχει υποθει για τον καιντο

λοιπον......


ωπος εχετε ακουσει απο διαφορα φορουμ ακομα και εδω ειναι πολυ οι υποστηρηκτες που λενε οτι ο καιντο ειναι ο ......!!!!!να παρει δεν θυμαμαι το ονομα του
αυτος μωρε απο το πληρωμα του ροτζερ που το ονομα του στα αγγλικα μεταφραζοταν ως χαλκος, ειχε υποθει οτι ηταν αυτος επειδη ειχε ακριβως την ιδια μητερη μυτι ωπος ο καιντο και καπως εμοιζαν αυτες οι 2 φατσες
εγω λεω πως οχι δεν ειναιιιιιιιιιι ο λογος ειναι..........
ο διαλογος που ειχαν ο ασπρογενης με τον σανκς που λεει ο ασπρογενης οτι οι μονοι που απομηναμε απο την παλια εποχη στην δραση ειναι ο γκαρπ ο σενγκογκου και εγω
δεν αναφερθηκε στο ονομα αυτουνου απο το πληρωμα του ροτζερ,βεβαια θα μου πειτε εσυς οτι μπορει αυτος να ειναι νεος σαν τον σανκς ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!και εχουν ο μιτογκας με τον ροτζερ 5 χρονια διαφορα ηλικιας !!!!ωποτε αν ηταν ωντος ο καιντο ο μιτωγκας θα τον ανεφερε και αυτον ως απο αυτους που απεμηναν απο την παλια εποχη Johnyman Johnyman Johnyman Johnyman Johnyman Johnyman

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

dont talk to me, i k dont talk to me, i k καλά επιχειρήματα

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
i know παντα βαζω της πιο επικ θεωριες και διαλυω της θεωριες που την πιστευουν πολλοι
σααλολολολολο like maggies fav

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

gj! gj!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης