Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

θεωριες one piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

976θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 14:06

Hawkins

Hawkins

 

καλα μην τρελαθουμε και ολλας με λιγα λογια μου λες οτι ο ζορο ειναι ειδη επιπεδου εμπερορ...δεν λεω τουμπανεψε πολυ μετα τα 2 χρονια και στο τελος ο μονος που θα μπορεσει να τον νικηση ειναι ο λουφη αλλα σιγα μην ειναι ειδη ο πιο δυνατος ξυφομαχος...θα δουμε και αλλα power up απο ζορο...
εμενα αυτο που με καιει ειναι οτι οπως αποκτησε ο λουφη το gear 4 που τον αναιβαζει 3 επιπεδα πανω σε δυναμη ετσι θα εχουν και μια νεα τεχνικη ο ζορο με τον σαντζι που θα τους κανει πολυ πιο δυνατους! ειμαι ανυπομονος να μαθω ποια ειναι


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

977θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 15:53

Santouryuu

Santouryuu

 

Χωκ, με εκνευριζεις... εγω ειπα ειναι ο καλυτερος ξιφομαχος... αν εσυ πιστευεις ο καλυτερος ξιφομαχος ειναι επιπεδου γιονκο, τοτε ναι... για πες μου εσυ απο ποιον θα κανει παουερ απ; ελα να σε δω...


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

978θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 16:00

Hawkins

Hawkins

 

zoro και luffy εχουν πολυ μικρη διαφορα δυναμης αυτο εχει πει ο οντα...απο αυτο συμπερενουμε οτι οταν γινει ο λουφυ pirate king ο ζορο θα ειναι μιση σκαλα απο κατω σε δυναμη αρα επιπεδου γιονκο και ισως λιγο ποιο δυνατος...αν εσυ πιστευεις οτι ο ζορο ειναι αυτη την στιγμη τοσο δυνατος τι να σου πω...αλλα πρεπει να το στιριζεις καπου.....
αλλα με ρωτας με ποιον θα κανει power up ο ζορο....τι με ποιον θα κανει λες και ξερω το σιγουρο ειναι οτι θα κανει γιατι δεν ειναι γιονκο λβλ ακομα οπως ο μιχοκ...μπορει να ειναι της κυβερνησης μπορει να ειναι first mate emperor δεν ξερω...


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

979θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 16:02

Santouryuu

Santouryuu

 

Εσυ μιλησες για παουερ απ... εσυ πες μου :haha:


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

980θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 16:05

Hawkins

Hawkins

 

οκ δεν θα κανει power up ειναι ειδη ετοιμος να της παιξει με εμπερορ


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

981θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 16:14

Santouryuu

Santouryuu

 

Ναι, επειδη ο μιχοκ ως καλυτερος ξιφομαχος ειναι σε εμπερορ λεβελ :haha: :haha: :haha:


Α ρε χωκ!


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

982θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 16:22

Hawkins

Hawkins

 

ο μιχοκ κουνισε απλα το σπαθι του και εβγαλε ενα κυμα το οποιο ο 3 comander του whitebeard με το ζορι το απεκρουσε...εβγαλε νοκ αουτ τον τζινμπε με μια επιθεση...εχει πολεμηση με σανκς και δεν νικησε κανενας και ειναι γνωστος ως ο πιο δυαντος ξυφομαχος αν εσυ πιστευειες οτι ο μιχοκ δεν ειναι επιπεδου εμπερορ τι να σου πω απλα δεν το συνεχιζω αλλο γιατι δεν μου δινεις κανενα επειχηρημα και απαντας με 2 γραμμες το πολυ


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

983θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 16:34

Santouryuu

Santouryuu

 

Ο 3ος κομαντερ... ειναι επιπεδο γιονκο ο 3ος κομαντερ; οχι, γιατι αλλιως δεν θα ηταν 3ος κομαντερ...

Ναι ο τζινμπε... που δεν μπορουσα να νικησει χοντυ και επρεπε να φωναξει βοηθεια

Με τον σανκς δεν ξερουμε τι εγινε... απλα οτι ξιφομαχουσαν και στη ξιφομαχια δεν εχει αντιπαλο ο μιχωκ... αλλιως δεν θα'ταν και ο καλυτερος ξιφομαχος προφανως...


Αυτα ηταν τα επιχειρηματα σου; ασθενουν... :Ρ


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

984θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 16:50

Hawkins

Hawkins

 

κατσε ρε φιλε ειπα εγω ο 3ος κομαντερ ειναι επιπεδου γιονκο? τι δεν καταλαβες κουνησε απλα το σπαθι του και με το ζορι το απεκρουσε ο αλλος φαντασου ποσο δυνατος ειναι

ο τζινμπε μπορουσε να νικηση τον χοντι και ανετα και ολλας αλλα οχι και να τα βαλει με 100.000 fishman για αυτο ζητησε βοηθεια...και ο μιχοκ τον εβγαλε νοκ χωρις καν να βαλει το 1/10 της δυναμης του και ποιον?εναν με το ιδιο μπαουντι με λουφη

στο σανκς vs μιχοκ το λες μονος σου οτι ο μιχοκ ειναι επιπεδου εμπερορ χαχαχ xD

επισης ειδαμε και τον μιχοκ να επισκεπτετε τον σανκς και το πληρωμα του να σοβαρεβη ολλο και ο σανκς το ιδιο περιμενωντας οτι ο μιχοκ ηρθε για μαχη...

εγω δεν θελω να στην πω απλα σου λεω μερικα πραγματα γιατι αυτα που λες μερικες φορες δεν βγαζουν νοημα...λες τον ζορο τον καλητερο ξυφομαχο...ενω δεν εχει κανει ενα σοβαρο τεστ δυναμης ακομα...με εναν δυνατο τα εβαλε τον φουτζιτορα και υδρωσε κατι που δεν θα εκανε ο μιχοκ στο λβλ που ειναι τωρα ουτε με ετηση


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

985θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 17:29

Santouryuu

Santouryuu

 

Καλα και η ρομπιν ειχε μπαουντι 80 μυρια απο 8 χρονων παιδι... δε σημαινει οτι ειναι γιονκο λεβελ... τα μπαουντι δεν εχουν παντα εχουν σχεση με τη δυναμη... ενα το κρατουμενο

Επειδη δεν καθομαι να σου εξηγω καθε μαλακια που δεν καταλαβαινεις δε σημαινει οτι αυτα που λεω δε βγαζουν νοημα...

Δες ξανα τη συζητηση... μου λες ο τζορο θα κανει κι αλλα power up... και σε ρωταω με ποιον θα κανει power up και με ρωτας "ποιος μιλησε για power up;"

Μετα θες να σε παρω και στα σοβαρα!


Επισης με φουτζι δεν ιδρωσε, απλα τον ξαφνιασε με το πουστικο του φρουτο... αν πραγματικα ειχε παρει σοβαρα τη μαχη θα φοραγε τη μπαντανα...

Επισης κανεις το τραγικο λαθος να πιστευεις οτι ο καλυτερος ξιφομαχος ειναι σε γιονκ λεβελ... αν ηταν ετσι ο παϊρετ κινγκ δεν θα γι οταν ο δυνατοτερος πειρατης, αλλα ο δυνατοτερος ξιφομαχος... ειδες κανεναν απο τους γιονκο να ειναι ξιφομαχος; οχι... αρα το οτι ειναι ο καλυτερος ξιφομαχος δεν σημαινει οτι εχει γιονκο και αντμιραλς για πλακα... μονο εσυ τα λες αυτα, εγω δεν το ειπα ποτε xD


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

986θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 17:46

Hawkins

Hawkins

 

σαντο με εχεις εκνευρισει περα απο την πλακα τωρα ειπα ποτε ποιος μιλησε για power up?!?!σου ειπα εγω αυτο το πραγμα? απλα σου ειπα τι ΜΕ ΠΟΙΟΝ θα κανει power up...με ρωτας με ποιον θα κανει λες και δεν εχει αντιπαλο ο ζορο και θα πετσοκοβει μεχρι το τελος...υπαρχουν ποιο δυνατη ξυφομαχη απο εκεινον...με τα λεγομενα σου αν τωρα παλεψουν ζορο με μιχοκ ο ζορο θα κερδισει...εε αυτο δεν ειναι λογικο...ειναι σαν αν μου λες τωρα ο ζορο ειναι πολυ ποιο δυνατος απο λουφη

επισης μου λες για ρομπιν...αυτο ναι υσχιει αλλα ειδες εσυ τον τζινμπε να περνει με τετοιο τροπο το μπαουντι? ο τζινμπε δεν ειναι και κανα στρατηγικο μυαλλο να το φτασει χωρις δυναμη εκει το μπαουντι...ασφαλως και επαιξε ρολο και το οτι παρετηθηκε απο σιτσι και πηγε εναντιας στο ναυτικο στον πολεμο αλλα μιλαμε για τον τζινμπε που ηταν πιο δυνατος απο τον λουφη πριν το ταιμσκιπ...οταν βλεπεις εναν χαρακτηρα σαν τον μιχοκ με ενα απλο χτυπημα να τον βγαζει νοκ αουτ τον αλλο...να κουναει απλα το σπαθι του και να κανει τοσο ζημια τι περιμενεις να μην το πω σε δυναμη εμπερορ?που ακι ο ιδιος ο σανκς τονε χει αναγνωρισει ως αντιπαλος γιατι ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΣΗ

υ.γ ας μπουν και τα αλλα παιδια να διαβασουν την συζητηση και να μου πουν αν λεω μαλακιες


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

987θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 17:59

Santouryuu

Santouryuu

 

Ναι αλλα τωρα δε ειμαστε ΠΡΙΝ το ταϊμ σκιπ, αλλα ΜΕΤΑ... πριν το ταϊμ σκιπ φανταζε μεχρι και ο ντον κριγκ μεγαλος πειρατης. Εχεις μεινει πολυυυυυυ πισω....

Και δε μου λες... τον βιστα που επαιζε στα ισα τον μοχωκ γιατι δεν τον αναφερεις; το οτι καποιος ειναι ο καλυτερος δε σημαινει οτι τους εχει ολους για πλακα...

Επισης ξαναλεω... τους ξιφομαχους μπορει να τους αναλαβει πλεον ολους... εσυ μιλας για γιονκο λεβελ... πραγμα ασχετο με αυτο που ειπα εγω... αυτα για την ωρα


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

988θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 18:26

Hawkins

Hawkins

 

δεν καταλαβα τι θες να πεις στην πρωτη προταση...και απο ποτε ο ντον κριγκ φανταζε μεγαλος πειρατης?γιατι οταν μπηκαμε στην μεγαλη γραμμη φανταζε σαν μεγαλος νουμπας(προ ταιμσκιπ ολλα αυτα)

ο μιχοκ τον βιστα δεν τον πηρε στα σοβαρα...αν δεις πολεμουσε τον βιστα και το μυαλλο του ηταν στον λουφη ωπου ειπε εναν επικο μονολογο αν θυμαμαι καλα...

εγω σου αναφερω τους γιονκο γιατι πολεμησε με εναν απο αυτους...ξερουμε οτι ο σανκς ειναι μαστερ οφ χακι...που αν ο σανξ ειχε πιο δυνατο χακι απο μιχοκ θα τον ειχε νικηση..αρα συμπερενουμε οτι τρομερο χακι εχει και ο μιχοκ...

επισης το αστικο πρασσινο κυμμα του μιχοκ δεν συγκρινετε με του ζορο...δες οταν εκανε επιθεση στον whitebeard με ενα απλο κουνημα τη εβγαλε...

κοιτα τους ξυφομαχους τους περισσοτερους τους γαμαει αλλα ειναι και αλλη πολυ δυνατη χαρακτηρες που δεν τους εχει προς το παρον...(μιχοκ,σανκς,σιριου,φουτζι)
και μην ξεχναμε και το γουανοκανι και τους εμπερορ που θα εχουν εναν πολυ δυνατο ξυφομαχο...

εσυ απλα εχεις επιρεαστει στο οτι βλεπεις εναν ζορο να κανει περιπατο στο νεο κοσμο...αλλα μιλαμε δεν εχει παλεψει με κανενα τουμπανο ακομα...με τον φουτζιτορα παλεψε για λιγο και ζωριστικε υπερβολικα...επισης ενας ζορο best swordman θα το ειχε κοψει το birdcage για την πλακα...το καταλαβενουμε αυτο γιατι βλεπουμε τον φουτζιτορα οτι εκανε οτι εσπρωχνε το birdcage ενω στην πραγματικοτιτα δεν το εκανε...αν δεις ξανα το τσαπτερ θα δεις οτι οταν εφυγε το birdcage ολλοι επεσαν κατω φυσικα λογο φυσικης επειδη εσπρωχναν ενω ο φουτζι εμεινε ακουνιστος ορθιος και ο λογος ειναι οτι οπως ειπε και εκεινος δεν ηθελε να επερναν ευσημα οι μαρινς για τιποτα που αυτο θα γινοταν αμα ο φουτζι εβαζε δυναμη και το εκοβε


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

989θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 19:00

Santouryuu

Santouryuu

 

Δεν δυσκολευτηκε ρε ο λουφυ να κερδισει τον ντον κριγκ; σημαινει οτι ο ντον κριγκ ηταν γιονκ λεβελ; γιατι καπως ετσι σκεφτεσαι εσυ... Απλα ηθελα να σου αποδειξω ποσο αστεια ειναι τα επιχειρηματα σου.

Εγω σου λεω για καποιο  που εκανε καθε μερα προπονηση με τον καλυτερο κατι νουμπς σαν σιλιεφ τους εχει ξεπερασει... αυτο δε σημαινει οτι θα τους νικησει για πλακα... αλλα ουτε οτι ειναι γιονκο λεβελ, οπως επαναλαμβανεις συνεχως σαν παπαγαλακι...

Επισης ο σανκς ΔΕΝ ειναι ξιφομαχος... καποια αλλη δυναμη θα εχει, στα ελεγε ο τσιχλας, αλλα εσυ ακομα εκει... κολλημενος!

Επισης το ωστικο (αστικο σημαινει κατι αλλο) κυμα του τζορο μια χαρα ειναι... ολοκληρο πικα σε μεγεθος βουνου τον εκοψε στα δυο... και δεν εχουμε δει ακομα αν ηταν η δυνατοτερη του επιθεση, οπως και δεν τον ειδα να πολυζοριζεται... αλλο ενα παιδιαστικο επιχειρημα του χωκ... "ο μιχοκ πεταξε πρασσινο κυμμα με ενα κουνημα"... (το ιδιο πρασινο κυμα που δεν μπορουσε ουτε τον λουφι να τραυματισει παρεπιπτοντως)

Επισης μου αναφερεις συνεχως ποσο ζοριστηκε με φουτζι... ο φουτζι ειναι ξιφομαχος ρε; εκανε μια επιθεση στον τζορο κι αυτη με την βαρυτητα... που ειδες εσυ ξιφομαχια; αλλο ενα παιδιαστικο επιχειρημα...

Το κλουβι δεν ξερω γιατι δεν το εκοψε... ειδες εσυ ομως ποτε καποιον αλλον να το κοβει για να ξερεις οτι κοβεται; οχι! Αλλο ενα παιδιαστικο επιχειρημα του χοκ...

Επισης που ξερεις οτι ηθελε να το κοψει; εαν το εκοβε απο τη μια πλευρα, το υπολοιπο θα συνεχιζε την πορεια του και θα τραυματιζε κοσμο... μπορει ακομα να μην ηθελε να το κοψει γιατι πιστευε στον λουφι οτι θα νικουσε τον ντοφλα... αυτα τα σκεφτηκες; φυσικα κι οχι...

Δεν εχει παλεψει με τουμπανο;

Δεν εχει παλεψει με χοντι, ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ; δεν εχει παλεψει με τον πικα που το χερι του ηταν τοσο μεγαλο, οσο μια πολη; δεν εχει παλεψει με μονετ που ειναι και λογκια; δεν εκανε φυλλο και φτερο τον hyozou που παιζει να ειχε σκοτωσει λουφι αν εκεινος δεν ειχε αντισωματα κατα του δηλητηριου απο την πρωτη επαφη με μαγκελαν;

Μονο ενας τον δυσκολεψε λιγο και αυτος ηταν αντμιραλ... και δεν φορουσε καν μπαντανα και δεν ηταν καν ξιφομαχια...

Ο φουτζι δεν επεσε κατω γιατι δεν κραταγε τοσην ωρα... ο τζορο κραταγε απο την αρχη... αυτο το σκεφτηκες; μαλλον ουτε αυτο!

Εν τω μεταξυ δεν μου εχεις απαντησει... εφοσον ο δυνατοτερος ξιφομαχος ειναι γιονκο λεβελ, ετσι λες βεβαια μονο εσυ... τοτε γιατι ο σανκς ειναι γιονκο και ο μιχοκ μονο στσιμπουκαϊ; με τα λεγομενα σου ο μιχοκ θα πρεπει να εχει ηδη βρει το ουαν πις...


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

990θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Τετ 22 Ιουλ 2015, 23:26

Hawkins

Hawkins

 

Santouryuu έγραψε:Δεν δυσκολευτηκε ρε ο λουφυ να κερδισει τον ντον κριγκ; σημαινει οτι ο ντον κριγκ ηταν γιονκ λεβελ; γιατι καπως ετσι σκεφτεσαι εσυ... Απλα ηθελα να σου αποδειξω ποσο αστεια ειναι τα επιχειρηματα σου.

Εγω σου λεω για καποιο  που εκανε καθε μερα προπονηση με τον καλυτερο κατι νουμπς σαν σιλιεφ τους εχει ξεπερασει... αυτο δε σημαινει οτι θα τους νικησει για πλακα... αλλα ουτε οτι ειναι γιονκο λεβελ, οπως επαναλαμβανεις συνεχως σαν παπαγαλακι...

Επισης ο σανκς ΔΕΝ ειναι ξιφομαχος... καποια αλλη δυναμη θα εχει, στα ελεγε ο τσιχλας, αλλα εσυ ακομα εκει... κολλημενος!

Επισης το ωστικο (αστικο σημαινει κατι αλλο) κυμα του τζορο μια χαρα ειναι... ολοκληρο πικα σε μεγεθος βουνου τον εκοψε στα δυο... και δεν εχουμε δει ακομα αν ηταν η δυνατοτερη του επιθεση, οπως και δεν τον ειδα να πολυζοριζεται... αλλο ενα παιδιαστικο επιχειρημα του χωκ... "ο μιχοκ πεταξε πρασσινο κυμμα με ενα κουνημα"... (το ιδιο πρασινο κυμα που δεν μπορουσε ουτε τον λουφι να τραυματισει παρεπιπτοντως)

Επισης μου αναφερεις συνεχως ποσο ζοριστηκε με φουτζι... ο φουτζι ειναι ξιφομαχος ρε; εκανε μια επιθεση στον τζορο κι αυτη με την βαρυτητα... που ειδες εσυ ξιφομαχια; αλλο ενα παιδιαστικο επιχειρημα...

Το κλουβι δεν ξερω γιατι δεν το εκοψε... ειδες εσυ ομως ποτε καποιον αλλον να το κοβει για να ξερεις οτι κοβεται; οχι! Αλλο ενα παιδιαστικο επιχειρημα του χοκ...

Επισης που ξερεις οτι ηθελε να το κοψει; εαν το εκοβε απο τη μια πλευρα, το υπολοιπο θα συνεχιζε την πορεια του και θα τραυματιζε κοσμο... μπορει ακομα να μην ηθελε να το κοψει γιατι πιστευε στον λουφι οτι θα νικουσε τον ντοφλα... αυτα τα σκεφτηκες; φυσικα κι οχι...

Δεν εχει παλεψει με τουμπανο;

Δεν εχει παλεψει με χοντι, ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ; δεν εχει παλεψει με τον πικα που το χερι του ηταν τοσο μεγαλο, οσο μια πολη; δεν εχει παλεψει με μονετ που ειναι και λογκια; δεν εκανε φυλλο και φτερο τον hyozou που παιζει να ειχε σκοτωσει λουφι αν εκεινος δεν ειχε αντισωματα κατα του δηλητηριου απο την πρωτη επαφη με μαγκελαν;

Μονο ενας τον δυσκολεψε λιγο και αυτος ηταν αντμιραλ... και δεν φορουσε καν μπαντανα και δεν ηταν καν ξιφομαχια...

Ο φουτζι δεν επεσε κατω γιατι δεν κραταγε τοσην ωρα... ο τζορο κραταγε απο την αρχη... αυτο το σκεφτηκες; μαλλον ουτε αυτο!

Εν τω μεταξυ δεν μου εχεις απαντησει... εφοσον ο δυνατοτερος ξιφομαχος ειναι γιονκο λεβελ, ετσι λες βεβαια μονο εσυ... τοτε γιατι ο σανκς ειναι γιονκο και ο μιχοκ μονο στσιμπουκαϊ; με τα λεγομενα σου ο μιχοκ θα πρεπει να εχει ηδη βρει το ουαν πις...

καταρχην με εχεις τρελανει με αυτα που λες ας επεμβει αλλος να πει αν εχω αδικο δεν ασχολουμαι αλλο σοβαρα...
το μονο που εχω να πω ειναι οτι πας απο την παραπληροφορηση στην παραπληροφορηση
ο τσιχλας δεν ειχε πει οτι ο σανκς δεν ειναι ξυφομαχος αντιθετος ειχε πει οτι ειναι...για τον ροτζερ ειχαμε διαφωνηση...ελεος αν ειναι να πεις κατι μην λες οτι θες εσυ...
επισης μονο που μου λες οτι ο φουτζι μπορει να μην ειναι ξυφομαχος με ξεπερναει


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Images10

991θεωριες one piece - Σελίδα 40 Empty Απ: θεωριες one piece Πεμ 23 Ιουλ 2015, 00:03

Santouryuu

Santouryuu

 

Ε οκ, μπορει να το μπερδεψα με τον σανκς... αλλα η ουσια πραμενει...


Ωστε εσυ λες οτι ο φουτζι ειναι ξιφομαχος... πες μου μια σκηνη που διασταυρωθηκαν ξιφη, οπου ο φουτζι εκοψε κατι ή καποιον και σου δινω 100 ευρω...

Και οχι, η μαλακια με τη βαρυτητα δε μετραει, γιατι ο καθε λογικος ανθρωπος θα σου πει αυτο δεν εχει να κανει με ξιφασκια...

Α ξεχασα, εκει που κατεβασε τον μετεωριτη, αυτο εχει να κανει με το ποσο καλος ξιφομαχος ειναι...

Αστο καλυτερα xD

-------

https://onepiecegr.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=933


_________________
θεωριες one piece - Σελίδα 40 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης